Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Denizli 1.Amatör A Grubu - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Gökbörü İncilipınarspor | 3 - 0* | Denizli ASP Gençlikspor | |||||
23/09/2018 | 12:00 | İlbade Kumtepe Sahası | Fatih 1453 Spor | 0 - 12 | Karakovaspor | ||
23/09/2018 | 14:00 | İlbade Kumtepe Sahası | Denizli Gençlergücü | 3 - 3 | Işıklıspor | ||
23/09/2018 | 14:00 | Şirinköy Sahası | Üçler Albayrak Büyükşehirspor | 0 - 2 | Bozkurt Belediyespor | ||
23/09/2018 | 16:00 | İlbade Kumtepe Sahası | Denizli Adaletspor | 2 - 2 | Alparslan Gençlikspor | ||
23/09/2018 | 16:00 | Şirinköy Sahası | Şemiklerspor | 3 - 1 | Merkezefendispor | ||
23/09/2018 | 18:00 | Şirinköy Sahası | Akkonakspor | 3 - 2 | Denizli Türk Telekom |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Karakovaspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 12 | 0 | 12 | 3 | ||
2. | Gökbörü İncilipınarspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | ||
3. | Şemiklerspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 3 | ||
4. | Bozkurt Belediyespor | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | ||
5. | Akkonakspor | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 3 | ||
6. | Denizli Gençlergücü | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | ||
7. | Işıklıspor | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 1 | ||
8. | Alparslan Gençlikspor | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | ||
9. | Denizli Adaletspor | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | ||
10. | Denizli Türk Telekom | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 0 | ||
11. | Merkezefendispor | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 0 | ||
12. | Üçler Albayrak Büyükşehirspor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 0 | ||
13. | Fatih 1453 Spor | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12 | -12 | 0 | ||
14. | Denizli ASP Gençlikspor * | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | -3 |
|
||
Geçmiş sezonlar arşivi |
---|
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |