Whatsapp

İzmir 1A Play-Off - 2019/20

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
16/02/2020 13:00 İzmir Atatürk 1 Nolu Saha Forma İzmir Büyükşehir Belediyespor 1 - 1
2 - 2 (u)
3 - 5 (p)
Karabağlar FK Forma
16/02/2020 15:00 Torbalı 7 Eylül Stadı T Forma Menderes Bld.Eğt.Kül.Spor 1 - 1
1 - 1 (u)
6 - 7 (p)
Tire Belediyespor Forma
16/02/2020 15:00 Yusuf Tırpancı Sahası Forma Bornova Hitabspor 0 - 0
0 - 1 (u)
İzmir Yolspor Forma
16/02/2020 16:00 İzmir Atatürk 1 Nolu Saha T Forma Menemen Gençlikspor 0 - 0
1 - 0 (u)
Karşıyaka Soğukkuyuspor Forma
29/02/2020 15:00 Torbalı 7 Eylül Stadı T Forma Bornova Hitabspor 2 - 2
3 - 3 (u)
3 - 5 (p)
Buca Belediyespor Forma
29/02/2020 16:00 İzmir Atatürk 1 Nolu Saha T Forma Karşıyaka Soğukkuyuspor 0 - 0
0 - 0 (u)
2 - 4 (p)
Bozyaka Forma
01/03/2020 15:00 Yusuf Tırpancı Sahası Forma İzmir Büyükşehir Belediyespor 2 - 1 Bayraklıspor Forma
01/03/2020 16:00 İzmir Atatürk 2 Nolu Saha T Forma Menderes Bld.Eğt.Kül.Spor 1 - 0 100.Yıl Yiğitlerspor Forma
 
YARI FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
22/02/2020 14:00 Yusuf Tırpancı Sahası Forma İzmir Büyükşehir Belediyespor 2 - 1 İşçievlerispor Forma
22/02/2020 16:00 İzmir Atatürk 1 Nolu Saha T Forma Buca Belediyespor 3 - 2 Yelkispor Forma
23/02/2020 13:00 Çiğli Belediye Atatürk Stadı T Forma Ulukent Gençlikspor 1 - 6 Bayraklıspor Forma
23/02/2020 13:00 İzmir Atatürk 1 Nolu Saha T Forma Menderes Bld.Eğt.Kül.Spor 6 - 0 Asarlık Gençlikspor Forma
23/02/2020 13:00 Gaziemir İlçe Sahası T Forma Bornova Hitabspor 1 - 1
2 - 1 (u)
Dostgücü Forma
23/02/2020 16:00 İzmir Atatürk 2 Nolu Saha T Forma Işıkkentgücü 0 - 0
1 - 1 (u)
5 - 6 (p)
100.Yıl Yiğitlerspor Forma
23/02/2020 16:00 Gaziemir İlçe Sahası T Forma İzmir Demirspor 0 - 2 Bozyaka Forma
23/02/2020 16:00 İzmir Atatürk 1 Nolu Saha T Forma Karşıyaka Soğukkuyuspor 2 - 1 Ulucakspor Forma
 
ÇEYREK FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
15/02/2020 14:00 Tire Gazi M.Kemal Stadı T Forma İşçievlerispor 1 - 0 Gümüldürspor Forma
15/02/2020 16:00 Çiğli Belediye Atatürk Stadı T Forma Asarlık Gençlikspor 3 - 2 Dedebaşıspor Forma
16/02/2020 13:00 İzmir Atatürk 2 Nolu Saha Forma Ege Üniversitesi 1 - 2 Ulucakspor Forma
16/02/2020 16:00 İzmir Atatürk 2 Nolu Saha Forma Dostgücü 5 - 4 Karabağlar Genç Yıldızspor Forma
 
Notlar

    KARABAĞLAR FK SÜPER AMATÖR LİGE YÜKSELDİ.TEBRİK EDERİZ

    İZMİR YOLSPOR SÜPER AMATÖR LİGE YÜKSELDİ.TEBRİK EDERİZ

    TİRE BELEDİYESPOR SÜPER AMATÖR LİGE YÜKSELDİ.TEBRİK EDERİZ

    MENEMEN GENÇLİKSPOR SÜPER AMATÖR LİGE YÜKSELDİ.TEBRİK EDERİZ

    BUCA BELEDİYESPOR SÜPER AMATÖR LİGE YÜKSELDİ.TEBRİK EDERİZ

    BOZYAKA SÜPER AMATÖR LİGE YÜKSELDİ.TEBRİK EDERİZ

    İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR SÜPER AMATÖR LİGE YÜKSELDİ.TEBRİK EDERİZ

    MENDERES BLD EĞİTİM KÜLTÜRSPOR SÜPER AMATÖR LİGE YÜKSELDİ.TEBRİK EDERİZ

++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design