Whatsapp

İzmir 2A Play-Off - 2018/19

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
30/06/2019 18:00 Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası T Forma Asarlık Gençlikspor 2 - 1 Naldökengücü Forma
30/06/2019 18:00 İzmir Atatürk 2 Nolu Saha T Forma Zübeyde Hanım Mah.Elitspor 1 - 1
1 - 1 (u)
6 - 7 (p)
Yeni Evka-4 Spor Forma
30/06/2019 18:00 Karşıyaka Efsaneler Sahası T Forma Harmandalıspor 0 - 1 Mersinli Şimşekspor Forma
30/06/2019 18:00 Yusuf Tırpancı Sahası T Forma Naldökenspor 3 - 2 Hücumspor Forma
30/06/2019 18:00 Bornova İlçe Sahası T Forma Kemalpaşa 1923 Spor 1 - 0 Gediz FK Forma
30/06/2019 18:00 Balçova İlçe Stadı T Forma Çayırlıbahçe 2 - 0 Dörtyolspor Forma
30/06/2019 18:00 Çiğli Belediye Atatürk Stadı T Forma Kozağaçspor 4 - 1 Ağaspor Forma
30/06/2019 18:00 İzmir Atatürk 1 Nolu Saha T Forma Karabağlar Eski İzmirspor 0 - 2 Yahşelli Gençlikspor Forma
30/06/2019 18:00 Şirinyer Sahası T Forma Hilalspor 1 - 2 Bornova Evka-3 Spor Forma
 
YARI FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
23/06/2019 15:00 Karabağlar Yeşilyurt Sahası T Forma Hücumspor 4 - 2 Gürçeşme Kayaspor Forma
23/06/2019 17:00 İzmir Atatürk 1 Nolu Saha T Forma Dörtyolspor 4 - 2 İzmir Ekonomi Üniversitesi Forma
23/06/2019 17:00 İzmir Atatürk 2 Nolu Saha T Forma Yeni Evka-4 Spor 2 - 1 Sinancılarspor Forma
23/06/2019 17:00 Bayraklı Şehit Ümit Boz Sahası T Forma Erdem Esentepe 1 - 3 Bornova Evka-3 Spor Forma
23/06/2019 17:00 Bornova İlçe Sahası Forma Kemalpaşa Örnekköyspor 0 - 4 Mersinli Şimşekspor Forma
23/06/2019 17:00 Yusuf Tırpancı Sahası Forma Batı Anadolu Sağlık Eğitim 0 - 2 Naldökengücü Forma
23/06/2019 17:00 Çiğli Belediye Atatürk Stadı T Forma Yahşelli Gençlikspor 3 - 1 Şemiklerspor Forma
23/06/2019 17:00 Karşıyaka Efsaneler Sahası T Forma Torbalıgücü 2 - 7 Ağaspor Forma
26/06/2019 18:00 İzmir Atatürk 2 Nolu Saha T Forma Gediz FK 2 - 1 Karabağlar Sevgispor Forma
 
ÇEYREK FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
20/06/2019 17:30 Karabağlar Yeşilyurt Sahası Forma Basın Sitesi 2 - 3 Uzunderespor Forma
23/06/2019 18:00 Karabağlar Yeşilyurt Sahası Forma Uzunderespor 0 - 4 Karabağlar Sevgispor Forma
 
Notlar

    ASARLIK GENÇLİKSPOR 1.AMATÖR LİGE YÜKSELDİ .TEBRİK EDERİZ

    YENİ EVKA-4 SPOR 1.AMATÖR LİGE YÜKSELDİ .TEBRİK EDERİZ

    MERSİNLİ ŞİMŞEKSPOR 1.AMATÖR LİGE YÜKSELDİ .TEBRİK EDERİZ

    NALDÖKENSPOR 1.AMATÖR LİGE YÜKSELDİ .TEBRİK EDERİZ

    KEMALPAŞA 1923 SPOR 1.AMATÖR LİGE YÜKSELDİ .TEBRİK EDERİZ

    ÇAYIRLIBAHÇE 1.AMATÖR LİGE YÜKSELDİ .TEBRİK EDERİZ

    KOZAĞAÇSPOR 1.AMATÖR LİGE YÜKSELDİ .TEBRİK EDERİZ

    YAHŞELLİ GENÇLİKSPOR 1.AMATÖR LİGE YÜKSELDİ .TEBRİK EDERİZ

    BORNOVA EVKA-3 SPOR 1.AMATÖR LİGE YÜKSELDİ .TEBRİK EDERİZ

  • Çeyrek final karşılaşmaları üçlü averaj eşitliğinden ötürü oynanmıştır.
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design