Anasayfa / Genel Haberler

2019-2020 BAL'da Yer Alacak Takımlar

derebeyi17_44 | 02.06.2019 12:18 , Çanakkale

Adana(3): Adana Kiremithanespor – Ceyhanspor – Pozantı Gençlikspor
Adıyaman(1+1): Adıyaman 1954 Spor – Kahta 1978 Spor
Afyonkarahisar(2): Sandıklıspor – Bolvadin Belediyespor
Ağrı(1): Patnos 04 Spor
Aksaray(1): Eşmekaya Belediye Gençlikspor
Amasya(1): Merzifonspor
Ankara(4): Çubukspor Futbol – Keçiören Belediyesi Bağlumspor – Yeni Haymanaspor – Ankara Türkiye Kömür İşletmeleri
Antalya(3): Kepez Belediyespor – Manavgat Belediyespor – Kestel Belediyespor
Ardahan(1): Hoçvanspor
Artvin(1): Arhavispor
Aydın(3): Sökespor – Yıldızspor – Karpuzlu Belediye
Balıkesir(3): Ayvalıkgücü Belediyespor – Bigadiç Belediyespor – Gönen Belediyespor
Bartın(1): Bartınspor
Batman(1): 1955 Batman Belediyespor
Bayburt(1): Bayburt Belediyespor
Bilecik(1): Bozüyük Vitraspor
Bingöl(1): 12 Bingölspor
Bitlis(1): Bitlis Özgüzelderespor
Bolu(1): Göynük Belediyesispor
Burdur(1+1): Bucak Belediye Oğuzhanspor – Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Gençlikspor
Bursa(4): Yıldırım Belediyespor – Zaferspor – Gülbahçespor – Yenişehir Belediyespor
Çanakkale(2): Bigaspor – Bozcaadaspor
Çankırı(1): 1074 Çankırıspor
Çorum(1): Osmancık Belediyespor
Denizli(3): Kale Belediyespor – Denizli Sarayköyspor – Çal Belediyespor
Diyarbakır(2):  Bağlar Belediyespor – Bismil 21 Sportif Faaliyetler Gençlik Kulübü
Düzce(2): Çilimli Belediyespor – Beyköy Belediyespor
Edirne(2): Edirnespor – Uzunköprüspor
Elazığ(2): Fırat Üniversitesi – Sürsürüspor
Erzincan(1): Ulalar Belediyesi Gençlikspor
Erzurum(1): Yakutiyespor
Eskişehir(2): Anadolu Üniversitesi – Eskişehir Yunusemrespor
Gaziantep(2+1):  Gaziantepspor – Ankas İstiklalspor – Nizipspor
Giresun(2): Görelespor – 1926 Bulancakspor
Gümüşhane(1): Torul Belediye Gençlikspor
Hakkari(1): Yüksekova Belediyespor
Hatay(2): İskenderun Belediye Gençlikspor – Reyhanlı Belediyespor
Iğdır(1): Iğdır Esspor
Isparta(1): Isparta Davrazspor
İstanbul(12+2): Bağcılarspor Kulübü – Alibeyköyspor – Maltepespor – Yeşilköy – Sultangazispor – Beşyüzevlerspor – Çengelköy Futbol Yatırımları – Vefaspor – Küçükyalı Yelken – Beyoğlu Yeniçarşıspor – Ortaköy – Atlasspor – Arnavutköy Belediye Gençlikspor – İstanbul Sahilspor
İzmir(5+2): Bucaspor – Bergama Belediyespor – Çiğli Belediyespor – Aliağa Futbol – İzmirspor – Bornova Yeşilovaspor – Torbalıspor
Kahramanmaraş(2): 1920 Maraşspor – Elbistan Belediyespor
Karabük(1): Yaylacık Gençlikspor
Karaman(1): Karaman Belediyespor
Kars(1): Kars 36 Spor
Kastamonu(1): Kastamonu Özel İdare Köy Hizmetlerispor
Kayseri(2): Talasgücü Belediyespor – Yahyalıspor
Kırıkkale(1): Kırıkkale Büyük Anadoluspor
Kırklareli(2): Vizespor – Lüleburgazspor
Kırşehir(1): Mucur Yabanlıspor
Kilis(1): Kilis Belediyespor
Kocaeli(4+2):  Gebzespor – Körfezspor Kulübü – Başiskele Doğantepespor – Çayırovaspor – Karamürselspor – İlimtepe Futbol Kulübü
Konya(3): Akşehirspor – Sarayönü Belediyespor – Konya Ereğlispor
Kütahya(3): Türkiye Kömür İşletmeleri Tavşanlı Linyitspor – Kütahyaspor – Tavşanlı Moymulspor
Malatya(2): Pütürge Belediyespor – Malatya İdmanyurdu
Manisa(3): Salihli Belediyespor – Yunus Emre Belediyespor – Manisa Sanayispor
Mardin(1): Mardin Büyükşehir Belediyespor
Mersin(3): İçelspor – Mersin Büyükşehir Belediye Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresispor – İdmanyurdu 1925 Spor
Muğla(2): Yatağanspor – Ortaca Belediyespor
Muş(1): Muş Menderesspor
Nevşehir(1): Kapadokya Göremespor
Niğde(1): Bor Belediyespor
Ordu(2): Ünye 1957 Spor – Altınordu Belediyespor
Osmaniye(1): Tüysüzspor
Rize(2): Çayelispor – Salarha
Sakarya(3): Hendekspor – Arifiye Kalaycıspor – Pamukova 1968 Spor
Samsun(3): Çarşambaspor – Atakum Belediyespor – Ladik Belediyespor
Siirt(1): Siirt İl Özel İdaresispor
Sinop(1): Boyabat 1868 Spor
Sivas(1): Cumhuriyet Üniversitesi Gençlikspor Kulübü
Şanlıurfa(2): Şanlıurfa Büyükşehir Belediyespor – Siverek Belediyespor
Şırnak(1): Cizre Serhatspor
Tekirdağ(2): Tekirdağspor – Çerkezköy 1911 Doğanspor
Tokat(1): Niksar Belediyespor
Trabzon(3+1): 1461 Trabzon – Haçkaspor – Tonya Doğanspor – Devlet Su İşleri Karadenizspor
Tunceli(1): Dersimspor
Uşak(1): Bölmespor
Van(1): Van Yolspor
Yalova(2): Yalova Kadıköy – Yalovaspor
Yozgat(1): Sorgun Belediyespor
Zonguldak(2): Karadeniz Ereğli Belediyespor – Devrek Belediyespor

Bu yazı 58625 defa okunmuştur | Facebook'ta Paylaş

++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design