WEDSTRIJDPROGRAMMA DEZE WEEK IN TURKS VOETBAL

Bein Sports Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu - 2de Week
18/08/2017 21:45 Recep Tayyip Erdoğan Stadı Kasımpaşa 2 - 2 Beşiktaş
19/08/2017 20:00 Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadı Kardemir Karabükspor 3 - 1 Medipol Başakşehir FK
19/08/2017 20:00 Bursa Büyükşehir Belediye Stadı Bursaspor 3 - 2 Alanyaspor
19/08/2017 21:45 Sivas Yeni 4 Eylül Stadı Demir Grup Sivasspor 2 - 0 Evkur Yeni Malatyaspor
19/08/2017 21:45 Osmanlı Stadı Osmanlıspor FK 1 - 3 Galatasaray
20/08/2017 20:00 B.B Kadir Has Stadı Kayserispor 1 - 0 Göztepe
20/08/2017 21:45 Antalya Stadyumu Antalyaspor 2 - 2 Akhisar Belediyespor
20/08/2017 21:45 Ü.S FB Şükrü Saraçoğlu Fenerbahçe 2 - 2 Trabzonspor
21/08/2017 21:45 Konya Büyükşehir Belediye Stadı Atiker Konyaspor 3 - 0 Gençlerbirliği
Bein Sports 1.Lig - 2de Week
18/08/2017 19:45 Denizli Atatürk Stadı Denizlispor 0 - 1 İstanbulspor
18/08/2017 21:45 Manisa 19 Mayıs Stadı Manisaspor 0 - 1 Samsunspor
19/08/2017 19:30 Elazığ Atatürk Stadı BB Erzurumspor 4 - 3 Balıkesirspor Baltok
19/08/2017 20:00 Giresun Atatürk Stadı Giresunspor 3 - 0 Adanaspor
19/08/2017 21:45 5 Ocak Fatih Terim Stadı Adana Demirspor 1 - 3 Çaykur Rizespor
20/08/2017 19:45 Eskişehir Yeni Atatürk Stadı Eskişehirspor 1 - 2 Elazığspor
20/08/2017 20:00 Bornova Stadyumu Altınordu 1 - 1 MKE Ankaragücü
20/08/2017 21:45 Gaziantep Stadyumu Gazişehir Gaziantep FK 0 - 1 Gaziantepspor
21/08/2017 19:45 Atatürk Olimpiyat Stadı Ümraniyespor 1 - 0 Boluspor
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 1de Week
26/08/2017 16:00 Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi Sivas Belediyespor   -   Sancaktepe Belediyespor
26/08/2017 16:30 Etimesgut Belediyesi Atatürk Stadı Etimesgut Belediyespor   -   Eyüpspor
26/08/2017 16:30 Gaziosmanpaşa İlçe Stadı Tokatspor   -   Afjet Afyonspor
26/08/2017 16:30 Antakya Atatürk Stadı Hatayspor   -   Kastamonuspor 1966
26/08/2017 17:00   Bodrum Belediyesi Bodrumspor   -   Sarıyer
26/08/2017 17:00 Tuzla Belediye Sahası Tuzlaspor   -   İnegölspor
26/08/2017 17:00 Bergama 14 Eylül Stadı Menemen Belediyespor   -   Kocaeli Birlikspor
26/08/2017 20:00 Mersin Stadyumu Mersin İdman Yurdu   -   Amed Sportif Faaliyetler
26/08/2017 20:00 Yeni Buca Stadı Bucaspor   -   Keçiörengücü
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 1de Week
26/08/2017     Sakaryaspor   -   Karşıyaka
26/08/2017     Altay   -   Zonguldak Kömürspor
26/08/2017 16:30 Niğde 5 Şubat Stadı Niğde Belediyespor   -   Şanlıurfaspor
26/08/2017 17:00 Silivri İlçe Stadı Silivrispor   -   Bandırmaspor
26/08/2017 17:00 Kırklareli Atatürk Stadı Kırklarelispor   -   Bugsaşspor
26/08/2017 17:00 Vefa Stadı Fatih Karagümrük   -   Gümüşhanespor
26/08/2017 17:00 Nazilli İlçe Stadı Nazilli Belediyespor   -   Kahramanmaraşspor
26/08/2017 20:00 Fethiye İlçe Stadı Fethiyespor   -   Hacettepe Spor
26/08/2017 20:00 Konya Atatürk Stadı Konya Anadolu Selçukspor   -   Pendikspor
TFF 3.Lig 1.Grup - 1de Week
26/08/2017 16:00 Yomra İlçe Sahası Yomraspor   -   Manisa Büyükşehir Belediyespor
26/08/2017 16:00 Bingöl Şehir Stadı 12 Bingölspor   -   Çatalcaspor
26/08/2017 16:30   Yeni Altındağ Belediyespor   -   Ofspor
26/08/2017 16:30 Düzce 18 Temmuz Stadı Düzcespor   -   Halide Edip Adıvarspor
26/08/2017 16:30 Erzin İlçe Stadı Erzin Belediyespor   -   Bayburt Grup Özel İdare
26/08/2017 16:30 Dr. Fehmi Öncel Stadı Kemerspor 2003   -   Kozan Belediyespor
26/08/2017 17:00 Minareli Çavuş Spor Tesisleri Orhangazi Belediyespor   -   Bergama Belediyespor
26/08/2017 17:00 Bayrampaşa Çetin Emeç Bayrampaşa   -   Batman Petrolspor
26/08/2017 20:00 Çanakkale 18 Mart Stadı Dardanelspor   -   Erbaaspor
TFF 3.Lig 2.Grup - 1de Week
26/08/2017 16:00 Ahmet Suat Özyazıcı Stadı 1461 Trabzon   -   Kırıkhanspor
26/08/2017 16:00 Seyrantepe Spor Kompleksi Diyarbekirspor   -   Anadolu Bağcılarspor
26/08/2017 16:30 Kayseri Atatürk Spor Komp.Yan Açık Saha Kayseri Erciyesspor   -   Pazarspor
26/08/2017 17:00 Tire 4 Eylül Stadı Tire 1922 Spor   -   Anagold 24 Erzincanspor
26/08/2017 17:00 Turgutlu 7 Eylül Stadı Turgutluspor   -   Yeşil Bursa
26/08/2017 17:00 Gölcük İlçe Stadı Gölcükspor   -   Yeni Orduspor
26/08/2017 17:00   Erokspor   -   Muğlaspor
26/08/2017 17:00 Darıca İlçe Stadı Darıca Gençlerbirliği   -   Ergene Velimeşespor
26/08/2017 19:00 Van Atatürk Stadı Van Büyükşehir Belediyespor   -   Ankara Demirspor
TFF 3.Lig 3.Grup - 1de Week
26/08/2017 16:00 Şanlıurfa GAP Stadyumu Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor   -   Aydınspor 1923
26/08/2017 16:30 OSTİM Stadı Ankara Adliyespor   -   Payasspor
26/08/2017 16:30 Osmaniye 7 Ocak Stadı Osmaniyespor FK   -   Baysal İnşaat Düzyurtspor
26/08/2017 17:00 Uşak 1 Eylül Stadı Utaş Uşakspor   -   Tarsus İdman Yurdu
26/08/2017 17:00 Sultanbeyli Belediye Gölet Sahası Sultanbeyli Belediyespor   -   Kocaelispor
26/08/2017 17:00 Tekirdağ 13 Kasım (Suni) Tekirdağspor   -   Arsinspor
26/08/2017 17:00 Avcılar Atatürk Stadı Büyükçekmece Tepecikspor   -   Çorum Belediyespor
26/08/2017 17:00 Karacabey M.Fehmi Gerçeker Stadı Karacabey Birlikspor   -   Elaziz Belediyespor
26/08/2017 17:00 Kızılcabölük Semt Sahası Kızılcabölükspor   -   Cizrespor
Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur - 1de Week
22/08/2017 14:00 Sinop Dokuzoğlu Stadı Sinopspor   -   Yeni Amasyaspor
22/08/2017 15:30 Merkez Semt Karaağaç Iğdır Arasspor   -   Kars 36 Spor
22/08/2017 15:30 Arsin İlçe Stadı Arsinspor   -   Yeni Orduspor
22/08/2017 15:30 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı Ağrı 1970 Spor   -   62 Pertekspor
22/08/2017 15:30 Muş Şehir (Çim) S Muşspor FC   -   Dersimspor
22/08/2017 15:30 Yüksekova İlçe (Çim) Yüksekova Belediyespor   -   Tatvan Gençlerbirliği
22/08/2017 15:30 Mardin 21 Kasım Stadı Mardin 47 Spor   -   Siirt İl Özel İdarespor
22/08/2017 15:30 Hopa İlçe Sahası Artvin Hopaspor   -   Serhat Ardahanspor
22/08/2017 16:00 Şanlıurfa GAP Stadyumu Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor   -   Kilis Belediyespor
22/08/2017 16:00 Kemal Kaynaş Stadı Karaman Belediyespor   -   Nevşehirspor Gençlik
22/08/2017 16:00 Kırşehir Ahi Stadı Kırşehir Belediyespor   -   68 Aksaray Belediyespor
22/08/2017 16:00 Cebeci İnönü Stadı Yeni Altındağ Belediyespor   -   1074 Çankırıspor
22/08/2017 16:00 Fikret Karabudak Stadı MKE Kırıkkalespor   -   Yozgatspor 1959 FK
22/08/2017 16:00 Bartın Atatürk Stadı Bartınspor   -   Türk Metal Kırıkkalespor
22/08/2017 16:00 Isparta Atatürk Stadı Isparta Davrazspor   -   Bucak Belediye Oğuzhanspor
22/08/2017 16:00 Turgutlu 7 Eylül Stadı Turgutluspor   -   Utaş Uşakspor
22/08/2017 16:00 Tavşanlı Ada Stadı TKİ Tavşanlı Linyitspor   -   Kütahyaspor
22/08/2017 16:00 Altınova Hersekzade Ahmetpaşa Altınova Belediyespor   -   Bozüyük Vitraspor
22/08/2017 16:00 Lüleburgaz 8 Kasım Ergene Velimeşespor   -   Erokspor
22/08/2017 16:00 Bayrampaşa BŞ Belediye Stadı Modafenspor   -   Edirnespor
22/08/2017 16:00 Osmaniye 7 Ocak Stadı Osmaniyespor FK   -   Adıyaman 1954 Spor
Tekirdağ Süper Amatör - 1de Week
24/09/2017     Çorlu Kültürspor   -   Kapaklı Sitespor
24/09/2017     1461 Karadenizspor   -   Şarköyspor
24/09/2017     Marmara Ereğlisi Belediyespor   -   Sağlamtaşspor
24/09/2017     Muratlı Belediyespor   -   Saray Belediyespor
24/09/2017     Malkara 14 Kasımspor   -   Ergenegücü Ulaşspor
24/09/2017     Çerkezköy Doğanspor   -   Çorlu Gençlerbirliği
Tekirdağ 1.Amatör A Grubu - 1de Week
17/09/2017     Eriklice Zeytinspor   -   Kozyörükspor
17/09/2017     Akçeşmespor   -   Tekirdağ Kartalspor
17/09/2017     Hayrabolu Belediye Gençlikspor   -   100. Yılspor
17/09/2017     Kumbağspor   -   Müreftespor
Tekirdağ 1.Amatör B Grubu - 1de Week
17/09/2017     Misinlispor   -   Tekirdağ Büyükşehir Gençlikspor
17/09/2017     Hürriyet Yıldız Gençlikspor   -   Vakıflar Güvenspor
17/09/2017     Sağlıkspor   -   Kaptan Barbarosspor
17/09/2017     Büyük Çınarlıspor   -   Çorluspor
Tekirdağ 1.Amatör C Grubu - 1de Week
17/09/2017     Büyük Yoncalıspor   -   Çerkezköy 1923 Gençlikspor
17/09/2017     Kızılpınarspor   -   Kırkgöz Gençlikspor
17/09/2017     Tekirdağ Marmaraspor   -   Çerkezgücüspor
17/09/2017     Ergene Belediyespor   -   Çukuryurtspor
++ Alle rechten voorbehouden. Niets van deze website mag zonder toestemming gekopieerd worden. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design