WEDSTRIJDPROGRAMMA DEZE WEEK IN TURKS VOETBAL

Spor Toto Süper Lig - 29de Week
19/04/2019 20:30 Recep Tayyip Erdoğan Stadı Kasımpaşa 1 - 1 Bursaspor
20/04/2019 16:00 Şenol Güneş Stadı Trabzonspor 2 - 1 Evkur Yeni Malatyaspor
20/04/2019 16:00 Spor Toto Akhisar Stadı Akhisarspor 1 - 2 Antalyaspor
20/04/2019 19:00 Ali Samiyen SK Türk Telekom Stadı Galatasaray 3 - 1 İstikbal Mobilya Kayserispor
20/04/2019 19:00 Bornova İlçe Stadı Göztepe 0 - 1 BB Erzurumspor
21/04/2019 13:30 Eryaman Stadı MKE Ankaragücü   -   Atiker Konyaspor
21/04/2019 16:00 Başakşehir Fatih Terim Stadı Medipol Başakşehir   -   Çaykur Rizespor
21/04/2019 19:00 Bahçeşehir Okulları Aytemiz Alanyaspor   -   Fenerbahçe
22/04/2019 20:00 Sivas Yeni 4 Eylül Stadı Demir Grup Sivasspor   -   Beşiktaş
Spor Toto 1.Lig - 30de Week
19/04/2019 19:00 Yeni Malatya Stadı T Birevim Elazığspor 1 - 2 Osmanlıspor FK
20/04/2019 14:00 Giresun Atatürk Stadı Giresunspor 0 - 3 Denizlispor
20/04/2019 14:00 Ümraniye İlçe Stadı Ümraniyespor 2 - 2 Eskişehirspor
20/04/2019 19:30 Eryaman Stadı Gençlerbirliği 1 - 0 İstanbulspor
21/04/2019 14:00 Bolu Atatürk Stadı Boluspor   -   Gazişehir Gaziantep
21/04/2019 16:30 İzmir Atatürk Stadı Altay   -   Hatayspor
21/04/2019 16:30 Afyon Zafer Stadı Afjet Afyonspor   -   Altınordu
21/04/2019 19:30 5 Ocak Fatih Terim Stadı Adanaspor   -   Adana Demirspor
22/04/2019 19:00 Balıkesir Atatürk Stadı Balıkesirspor Baltok   -   Kardemir Karabükspor
TFF 2. Lig Beyaz Grup - 32de Week
21/04/2019 15:30 Aktepe Stadı Keçiörengücü   -   Hacettepe
21/04/2019 15:30 Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı Yılport Samsunspor   -   Utaş Uşakspor
21/04/2019 15:30 Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı Bayrampaşa   -   Manisaspor
21/04/2019 15:30 Kastamonu Gazi Stadı Kastamonuspor 1966   -   Sakaryaspor
21/04/2019 15:30 Bodrum İlçe Stadı Bodrum Belediyesi Bodrumspor   -   Amed Sportif Faaliyetler
21/04/2019 15:30 İBB Esenler Stadı Eyüpspor   -   Ankara Demirspor
21/04/2019 15:30 Gaziantep Stadyumu Gaziantepspor   -   Gümüşhanespor
21/04/2019 15:30 Niğde 5 Şubat Stadı Niğde Anadolu FK   -   Sarıyer
21/04/2019 15:30 İnegöl İlçe Stadı İnegölspor   -   Sancaktepe Belediyespor
TFF 2. Lig Kırmızı Grup - 32de Week
21/04/2019 15:30 Selçuk Üni.15 Temmuz Stadı Konya Anadolu Selçukspor   -   Darıca Gençlerbirliği
21/04/2019 15:30 Şanlıurfa GAP Stadı Şanlıurfaspor   -   Tokatspor
21/04/2019 15:30 Bandırma 17 Eylül Stadı Bandırmaspor Baltok   -   Menemen Belediyespor
21/04/2019 15:30 Pendik İlçe Stadı Pendikspor   -   Tuzlaspor
21/04/2019 15:30 Mümin Özkasap Spor Tesisleri Manisa Büyükşehir Belediyespor   -   Fethiyespor
21/04/2019 15:30 Karaelmas Kemal Köksal Stadı Zonguldak Kömürspor   -   Kırklarelispor
21/04/2019 15:30 Etimesgut Bld Atatürk Stadı Etimesgut Belediyespor   -   Kahramanmaraşspor
21/04/2019 15:30 Tarsus İlçe Stadı Tarsus İdman Yurdu   -   Fatih Karagümrük
21/04/2019 15:30 OSTİM Stadı Başkent Akademispor   -   Sivas Belediyespor
TFF 3. Lig 1.Grup - 32de Week
21/04/2019 15:30 Erzin İlçe Stadı Erzin Belediyespor   -   Körfezspor
21/04/2019 15:30 Tepecik Şenol Güneş Stadı Büyükçekmece Tepecikspor   -   Nazilli Belediyespor
21/04/2019 15:30 Yomra İlçe Sahası Yomraspor   -   Artvin Hopaspor
21/04/2019 15:30 Batman Yeni Şehir Stadı Batman Petrolspor   -   Kozan Belediyespor
21/04/2019 15:30 Ahmet Suat Özyazıcı Stadı Hekimoğlu Trabzon   -   Tire 1922 Spor
21/04/2019 15:30 Şile İlçe Stadı Şile Yıldızspor   -   Nevşehir Belediyespor
21/04/2019 15:30 Erbaa İlçe Stadı Erbaaspor   -   Karaköprü Belediyespor
21/04/2019 15:30 Ergene Velimeşe Stadı Ergene Velimeşespor   -   Silivrispor
TFF 3. Lig 2.Grup - 32de Week
21/04/2019 15:30 Maltepe Hasan Polat Stadı Sultanbeyli Belediyespor   -   Van Büyükşehir Belediyespor
21/04/2019 15:30 Adıyaman Atatürk Stadı S Adıyaman 1954 Spor   -   Karşıyaka
21/04/2019 15:30 Ordu 19 Eylül Stadı Yeni Orduspor   -   Kemerspor 2003
21/04/2019 15:30 Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı Çatalcaspor   -   Alibeyköyspor
21/04/2019 15:30 Bergama 14 Eylül Stadı Bergama Belediyespor   -   Esenler Erokspor
21/04/2019 15:30 Kızılcabölük Semt Sahası Kızılcabölükspor   -   Osmaniyespor FK
21/04/2019 15:30 Pazar İlçe Stadı Pazarspor   -   Kırşehir Belediyespor
21/04/2019 15:30 Düzce 18 Temmuz Stadı Düzcespor   -   Elaziz Belediyespor
21/04/2019 15:30 Vali İsmet Gürbüz Civelek Stadı Ofspor   -   Altındağ Belediyespor
TFF 3. Lig 3.Grup - 32de Week
21/04/2019 15:30 Bayburt Genç Osman Stadı Bayburt İl Özel İdare   -   Karacabey Belediyespor
21/04/2019 15:30 Kocaeli Stadyumu Kocaelispor   -   Ankara Adliyespor
21/04/2019 15:30 Diyarbakır Stadyumu Diyarbekirspor   -   Muğlaspor
21/04/2019 15:30 Bağcılar Bld.Mahmutbey Stadı Bağcılarspor   -   1461 Trabzon
21/04/2019 15:30 Serik İsmail Ogan Stadı Serik Belediyespor   -   Fatsa Belediyespor
21/04/2019 15:30 Yusuf Ziya Öniş Stadı Halide Edip Adıvarspor   -   Anagold 24 Erzincanspor
21/04/2019 15:30 Buca Yeni İlçe Stadı S Bucaspor   -   Gölcükspor
21/04/2019 15:30 Cizre İlçe Stadı Cizrespor   -   Yeni Çorumspor
21/04/2019 15:30 Payas İlçe Sahası Payasspor   -   Turgutluspor
Bölgesel Amatör Lig 1.Grup - 26de Week
21/04/2019 14:00 Erciş İlçe Sahası Erciş Gençlik Belediyespor   -   Siirt İl Özel İdare
21/04/2019 14:00 Batman 19 Mayıs 2 No 1955 Batman Belediyespor   -   Bağlar Belediyespor
21/04/2019 14:00 Bitlis 8 Ağustos Stadı Bitlis Özgüzelderespor   -   Karlıova Yıldırımspor
21/04/2019 14:00 Yüksekova İlçe Sahası Yüksekova Belediyespor   -   Ağrı Gençlerbirliği
21/04/2019 14:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı Ağrı 1970 Spor   -   Muş Menderesspor
21/04/2019 14:00 Bingöl Şehir Stadı 12 Bingölspor   -   Mardin Büyükşehir Belediyespor
21/04/2019 14:00 Seyrantepe Şilbe 1 Nolu Saha Diyarbakır Yolspor   -   1960 Silopispor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 26de Week
      Şarkışla Belediyespor 3 - 0 Hankendispor
      Araban Belediyespor 3 - 0 Dersim 62 Spor
21/04/2019 15:00 Elbistan İlçe Stadı Elbistan Belediyespor   -   Şanlıurfa BŞ Belediyespor
21/04/2019 15:00 Kahta İlçe Stadı Kahta Dirilişspor   -   Ankas İstiklalspor
21/04/2019 15:00 Mustakil Atletizm Pisti Sahası Ulalar Belediyespor   -   Malatya Yeşilyurt Belediyespor
21/04/2019 15:00 Yeşiltepe 1 Nolu Sahası Pütürge Belediyespor   -   Kilis Belediyespor
21/04/2019 15:00 Yenice 2 Nolu Saha 11 Nisanspor   -   1920 Maraşspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup - 26de Week
20/04/2019 15:00 Sarıkamış İlçe Stadı Sarıkamış Gençlerbirliği 1 - 4 Yakutiyespor
20/04/2019 15:00 Bayburt Sentetik Saha Bayburt Belediyespor 2 - 2 Çayelispor
21/04/2019 15:00 Araklı İlçe Stadı Araklı 1961 Spor   -   Serhat Ardahanspor
21/04/2019 15:00 Kelkit İlçe Sahası Kelkit Belediye Hürriyetspor   -   Görelespor
21/04/2019 15:00 Derepazarı İlçe Sahası Kendirli Belediyespor   -   Arhavispor
21/04/2019 15:00 Bulancak Ek Saha 1926 Bulancakspor   -   Tonya Doğanspor
21/04/2019 15:00 Düzköy İlçe Stadı Haçkaspor   -   Iğdır Esspor
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup - 26de Week
21/04/2019 15:00 Sinop 80.Yıl Stadı Sinopspor   -   Çarşambaspor
21/04/2019 15:00 Çankırı Atatürk Stadı 1074 Çankırıspor   -   Yeni Amasyaspor
21/04/2019 15:00 Altınordu 1 Nolu Saha Altınordu Belediyespor   -   Yozgatspor 1959 FK
21/04/2019 15:00 Sungurlu İlçe Sahası Sungurlu Belediyespor   -   Ünye 1957 Spor
21/04/2019 15:00 Turhal İlçe Stadı Turhalspor   -   Safranbolu Belediyespor
21/04/2019 15:00 Ladik İlçe Sahası Ladik Belediyespor   -   Kastamonu İl Özel İdare
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup - 26de Week
      Adana Vefa 01 Spor 0 - 3 Kırıkhanspor
21/04/2019 15:00 K.K Kardeşler Stadı Kiremithanespor   -   7 Mart Kadirli Demirspor
21/04/2019 15:00 İskenderun 5 Temmuz Stadı İskenderun Belediye GSK   -   Talasgücü Belediyespor
21/04/2019 15:00 Bor 100.Yıl Sahası 1970 Hisarspor   -   İçelspor
21/04/2019 15:00 Silifke İlçe Stadı Medcem Silifke Belediyespor   -   68 Aksaray Belediyespor
21/04/2019 15:00 Nevşehir 3 Nolu Saha Kapadokya Göremespor   -   Ceyhanspor
21/04/2019 15:00 Mut İlçe Stadı Mut İdman Yurdu   -   Arsuz Karaağaçspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup - 26de Week
21/04/2019 15:00 Sandıklı İlçe Stadı Sandıklıspor   -   Sarayönü Belediyespor
21/04/2019 15:00 Çubuk İlçe Stadı Çubukspor F.A.Ş   -   Karaman Belediyespor
21/04/2019 15:00 Mamak Türközü Sahası Ankara DSİ   -   Akşehirspor
21/04/2019 15:00 Fikret Karabudak Stadı Kırıkkale Büyük Anadoluspor   -   1926 Polatlı Belediyespor
21/04/2019 15:00 Eskişehir Teknik Üni.Sahası Anadolu Üniversitesi   -   Keçiören Bağlumspor
21/04/2019 15:00 Yeniçağa İlçe Sahası Yeniçağaspor   -   Kırşehir Çayağzıspor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 26de Week
21/04/2019 15:00 Doğan Seyfi Atlı Stadı Tavas Birlikspor   -   Manavgat Belediyespor
21/04/2019 15:00 Didim Atatürk Stadı Didim Belediyespor   -   Isparta Davrazspor
21/04/2019 15:00 Söke İlçe Stadı Sökespor   -   Kepez Belediyespor
21/04/2019 15:00 Konyaaltı Atatürk Stadı Konyaaltı Belediyespor   -   Ortaca Belediyespor
21/04/2019 15:00 Yatağan İlçe Sahası Yatağanspor   -   Kale Belediyespor
21/04/2019 15:00 Bucak İlçe Stadı Bucak Belediye Oğuzhanspor   -   Aydınspor 1923
21/04/2019 15:00 Serinhisar Atatürk Stadı Serinhisarspor   -   Kuşadasıspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup - 26de Week
21/04/2019 15:00 Çiğli Belediye Atatürk Stadı Çiğli Belediyespor   -   Yıldırım Belediyespor
21/04/2019 15:00 Salihli Ramiz Turan Stadı Salihli Belediyespor   -   Burhaniye Belediyespor
21/04/2019 15:00 Yalova Atatürk Stadı Yalova Kadıköyspor   -   Urganlıspor
21/04/2019 15:00 Buca Eski İlçe Stadı İzmirspor   -   Altınova Belediyespor
21/04/2019 15:00 Orhangazi İlçe Stadı Orhangazi Belediyespor   -   Ödemişspor
21/04/2019 15:00 Ayvalık Hüsnü Uğural Stadı Ayvalıkgücü Belediyespor   -   Gülbahçespor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 26de Week
20/04/2019 15:00 Maltepe Hasan Polat Stadı Maltepespor 2 - 0 Bozüyük Vitraspor
21/04/2019 15:00 Halil Akkaş Sahası Kütahyaspor   -   Aliağaspor FK
21/04/2019 15:00 Yusuf Tırpancı Sahası Bornova Yeşilova   -   Çayırovaspor
21/04/2019 15:00 Ş.Bnb.A.Kulaksız Stadı Başiskele Doğantepespor   -   Vefa
21/04/2019 15:00 Tavşanlı Ada Stadı TKİ Tavşanlı Linyitspor   -   Sultangazispor
21/04/2019 15:00 Yıldıztabya Stadı Gaziosmanpaşa   -   Büyük Derbentspor
21/04/2019 15:00 Derince İlçe Stadı Belediye Derincespor   -   Kütahya Çamlıcaspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 26de Week
      Beylerbeyi 3 - 0 Yeşil Bursa
21/04/2019 15:00 Ekrem Karaberberoğlu Sahası Serdivanspor   -   Bartınspor
21/04/2019 15:00 İBB Bayrampaşa Stadı Beşyüzevlerspor   -   Devrek Belediyespor
21/04/2019 15:00 Karasu İlçe Stadı S Karasuspor   -   Kaynaşlı Belediyespor
21/04/2019 15:00 Şıralık 2 Nolu Saha Çilimli Belediyespor   -   Hendekspor
21/04/2019 15:00 Beyçayırı Şehit Vefa Karakurdu Karadeniz Ereğli Belediyespor   -   Küçükyalı Yelkenspor
21/04/2019 15:00 Atıcılar 3 Nolu Saha Bursa Zaferspor   -   1877 Alemdağspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 26de Week
21/04/2019 15:00 Çanakkale 18 Mart Stadı Çanakkale Dardanel SK   -   Çerkezköy 1911 Doğanspor
21/04/2019 15:00 Alemdağ Stadyumu Modafenspor   -   Kavaklıspor
21/04/2019 15:00 Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha Yeşilköyspor   -   Çorluspor 1947
21/04/2019 15:00 Tekirdağ Namık Kemal Stadı Tekirdağspor   -   Uzunköprüspor
21/04/2019 15:00 Edirne 25 Kasım Stadı Edirnespor   -   Bigaspor
21/04/2019 15:00 Biga İlyas Bayram Stadı Biga Adaspor   -   Kartalspor
21/04/2019 15:00 Lüleburgaz İstasyon Sahası Lüleburgaz İstasyonspor   -   Çengelköyspor
Ziraat Türkiye Kupası Son Tur - 2de Week
02/04/2019 20:00 Ali Samiyen SK Türk Telekom Stadı Galatasaray 0 - 0 Evkur Yeni Malatyaspor
03/04/2019 20:00 Recep Tayyip Erdoğan Stadı Ümraniyespor 0 - 1 Akhisarspor
23/04/2019 20:00 Spor Toto Akhisar Stadı Akhisarspor   -   Ümraniyespor
24/04/2019 20:00 Yeni Malatya Stadı Evkur Yeni Malatyaspor   -   Galatasaray
++ Alle rechten voorbehouden. Niets van deze website mag zonder toestemming gekopieerd worden. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design