WEDSTRIJDPROGRAMMA DEZE WEEK IN TURKS VOETBAL

Spor Toto Süper Lig - 2de Week
18/09/2020 20:00 Yeni Malatya Stadyumu Yeni Malatyaspor 1 - 1 Göztepe
19/09/2020 13:30 Eryaman Stadyumu Gençlerbirliği 0 - 0 İttifak Holding Konyaspor
19/09/2020 16:00 Denizli Atatürk Stadı Yukatel Denizlispor 0 - 0 Trabzonspor
19/09/2020 19:00 Vodafone Park Beşiktaş 1 - 1 Fraport-Tav Antalyaspor
19/09/2020 19:00 Bahçeşehir Okulları Stadı Alanyaspor 2 - 0 Hes Kablo Kayserispor
20/09/2020 13:30 Kazım Karabekir Stadı BB Erzurumspor 1 - 2 Demir Grup Sivasspor
20/09/2020 16:00 Recep Tayyip Erdoğan Stadyumu Kasımpaşa 2 - 0 Çaykur Rizespor
20/09/2020 19:00 Başakşehir Fatih Terim Stadı Medipol Başakşehir FK 0 - 2 Galatasaray
20/09/2020 19:00 Kalyon Stadyumu Gaziantep FK 2 - 2 Fatih Karagümrük
21/09/2020 20:00 Ülker Stadyumu Fenerbahçe   -   Atakaş Hatayspor
Spor Toto 1.Lig - 2de Week
18/09/2020 19:00 Eskişehir Atatürk Stadı Eskişehirspor 0 - 0 Adanaspor
19/09/2020 14:00 Ümraniye İlçe Stadı Tuzlaspor 1 - 0 Balıkesirspor
19/09/2020 14:00 Bandırma 17 Eylül Stadı Royal Hastanesi Bandırmaspor 1 - 0 Akhisarspor
19/09/2020 19:00 Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı Altınordu 0 - 2 Bursaspor
20/09/2020 14:00 Aktepe Stadı Ankara Keçiörengücü 2 - 0 Ankaraspor
20/09/2020 16:30 Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı İstanbulspor 2 - 1 Altay
20/09/2020 19:00 Giresun Atatürk Stadı Giresunspor 1 - 1 Menemenspor
21/09/2020 19:00 Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı Yılport Samsunspor   -   Ümraniyespor
21/09/2020 19:00 5 Ocak Fatih Terim Stadı Adana Demirspor   -   Beypiliç Boluspor
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 1de Week
20/09/2020 15:30 TCDD Ankara Demirspor Stadı Ankara Demirspor 7 - 0 Şanlıurfaspor
20/09/2020 15:30 Niğde 5 Şubat Stadı Niğde Anadolu FK 1 - 1 Hacettepe
20/09/2020 15:30 Dr.Turhan Kılıççıoğlu Stadı Çorum FK 1 - 3 Manisa FK
20/09/2020 16:00 Sancaktepe 15 Temmuz Stadı Sancaktepe FK 0 - 0 Hekimoğlu Trabzon
20/09/2020 16:00 İnegöl İlçe Stadı İnegölspor 0 - 0 Zonguldak Kömürspor
20/09/2020 16:00 Ergene M.Kemal Atatürk Stadı Ergene Velimeşespor 1 - 3 Uşakspor A.Ş.
20/09/2020 19:00 Afyon Zafer Stadı Afjet Afyonspor 1 - 0 Gümüşhanespor
20/09/2020 19:00 Diyarbakır Stadyumu Amed Sportif Faaliyetler 0 - 1 Anagold 24 Erzincanspor
20/09/2020 19:00 Kocaeli Stadyumu Kocaelispor 0 - 0 Sarıyer
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 1de Week
Bayburt Genç Osman Stadı Bayburt Özel İdarespor ert. Elazığspor
20/09/2020 15:30 Tarsus İlçe Stadı Tarsus İdman Yurdu 1 - 1 Vanspor FK
20/09/2020 15:30 Selçuk Üni.15 Temmuz Stadı 1922 Konyaspor 0 - 1 Sakaryaspor
20/09/2020 15:30 Serik İsmail Ogan Stadı Serik Belediyespor 2 - 0 Pendikspor
20/09/2020 15:30 Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı Kardemir Karabükspor 0 - 3 Mamak FK
20/09/2020 15:30 Etimesgut Bld Atatürk Stadı Etimesgut Belediyespor 1 - 0 Bodrum Belediyesi Bodrumspor
20/09/2020 16:00 Eyüp İlçe Stadı Eyüpspor 4 - 1 Pazarspor
20/09/2020 16:00 Turgutlu 7 Eylül Stadı Turgutluspor 1 - 0 Kırşehir Belediyespor
20/09/2020 16:00 Kırklareli Atatürk Stadı Kırklarelispor 1 - 1 Sivas Belediyespor
21/09/2020 15:30 Kastamonu Gazi Stadı GMG Kastamonuspor   -   Karacabey Belediyespor
TFF 3.Lig 1.Grup - 1de Week
20/09/2020 15:00 Hopa İlçe Stadı Artvin Hopaspor 2 - 1 Edirnespor
20/09/2020 15:00 Yeni Malatya Stadyumu Malatya Yeşilyurt Belediyespor 1 - 1 Payasspor
20/09/2020 15:30 Nevşehir Gazi Stadı Nevşehir Belediyespor 0 - 2 Fatsa Belediyespor
20/09/2020 16:00 Silivri İlçe Stadı Arnavutköy Belediyespor 2 - 2 Belediye Derincespor
20/09/2020 16:00 Kızılcabölük Semt Stadı Kızılcabölükspor 0 - 1 Çankaya FK
20/09/2020 16:00 Manisa 19 Mayıs Stadı Manisaspor 0 - 1 Diyarbekirspor
20/09/2020 16:00 Alemdağ Stadyumu 1877 Alemdağspor 1 - 1 Kemerspor 2003
20/09/2020 19:00 Buca Yeni İlçe Stadı 1928 Bucaspor 3 - 1 Ofspor
TFF 3.Lig 2.Grup - 1de Week
20/09/2020 15:00 Mardin 21 Kasım Stadı Mardin Fosfatspor 6 - 0 Tokatspor
20/09/2020 15:00 Yomra İlçe Stadı Yomraspor 1 - 1 Darıca Gençlerbirliği
20/09/2020 15:00 Kahta İlçe Stadı Kahta 02 Spor 3 - 0 Ağrı 1970 Spor
20/09/2020 15:30 Kemal Kaynaş Stadı Karaman Belediyespor 1 - 1 Tekirdağspor
20/09/2020 15:30 Payas İlçe Sahası İskenderun FK 2 - 0 Halide Edip Adıvar
20/09/2020 16:00 Tepecik Şenol Güneş Stadı Büyükçekmece Tepecikspor 1 - 1 Yozgatspor 1959 FK
20/09/2020 19:00 Fethiye İlçe Stadı Fethiyespor 2 - 1 Nazilli Belediyespor
21/09/2020 15:30 Kozan İsmet Atlı Stadı Ceyhanspor   -   Çengelköyspor
TFF 3.Lig 3.Grup - 1de Week
20/09/2020 15:00 Erbaa İlçe Stadı Erbaaspor 1 - 2 Batman Petrolspor
Osmaniye 7 Ocak Stadı Osmaniyespor FK ert. İçel İdman Yurdu
20/09/2020 15:00 Elazığ Gençlik Merkezi Sahası Elazığ Karakoçan FK 2 - 1 Arhavispor
20/09/2020 15:30 Çubuk İlçe Stadı Altındağspor 1 - 1 Şile Yıldızspor
20/09/2020 16:00 Atatürk Olimpiyat Stadı Esenler Erokspor 0 - 1 Somaspor
20/09/2020 16:00 Gölcük İlçe Stadı Gölcükspor 0 - 1 Çarşambaspor
20/09/2020 16:00 Yalova Atatürk Stadı Yalovaspor 2 - 6 Çatalcaspor
20/09/2020 19:00 Isparta Atatürk Stadı Isparta 32 Spor 1 - 2 Karşıyaka
TFF 3.Lig 4.Grup - 1de Week
20/09/2020 15:00 Karaköprü Faruk Çelik Stadı Karbel Karaköprü Belediyespor 1 - 1 Silivrispor
20/09/2020 15:00 Kelkit İlçe Stadı 1954 Kelkit Belediyespor 0 - 2 Bergama Belediyespor
20/09/2020 15:00 Ordu 19 Eylül Stadı 52 Orduspor FK 4 - 2 Kırıkkale Büyük Anadoluspor
20/09/2020 15:30 Düzce 18 Temmuz Stadı Düzcespor 3 - 1 Muğlaspor
20/09/2020 15:30 Alanya Milli Egemenlik Stadı Alanya Kestelspor 3 - 2 Kozanspor FK
20/09/2020 16:00 Minareli Çavuş Spor Tesisleri Bursa Yıldırımspor 0 - 1 Adıyaman 1954 Spor
20/09/2020 16:00 Sultanbeyli Gölet Sahası Sultanbeyli Belediyespor 0 - 1 Modafen FK
Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı Bayrampaşa ert. Siirt İl Özel İdare
++ Alle rechten voorbehouden. Niets van deze website mag zonder toestemming gekopieerd worden. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design