Ali Hoşfikirer 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Adana

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Adana 2.Amatör A Grubu 7. Hafta   15:00 Kunduracı Esnafspor - Çukurovaspor
Adana 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 22/09/2019 16:30 Çukurova Belediyespor 1-3 Adana Adaletgücü
Adana 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 29/09/2019 16:00 Kuzey Adanaspor 2-2 Yenibeygücü
Adana 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 06/10/2019 16:00 Toroslar 1922 Gençlikspor 1-0 Mercimekspor
Adana 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 13/10/2019 15:00 Yüreğir İdman Yurdu 1-5 Çukurova Demirorduspor
Adana 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 19/10/2019 15:00 Anadolu 19 Mayısspor 5-0 Mercimekspor
Adana Ali Hoşfikirer Süper Amatör 5. Hafta 02/11/2019 17:00 Adana Denizli Mithatpaşa 1-4 Kürkçülerspor
Adana Ali Hoşfikirer Süper Amatör 5. Hafta 03/11/2019 14:00 Adana Ülkügücü 0-0 Seyhan Belediyespor
Adana Ali Hoşfikirer Süper Amatör 5. Hafta 03/11/2019 16:00 Adana Yüksel Gençlikspor 3-1 Seyhangücü
Adana 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 24/11/2019 14:00 Çukurova Belediyespor 2-4 Çukurova Demirspor
Adana 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 12/01/2020 14:00 Çukurova Demirspor 1-5 Ceyhan Doğanspor
Adana 1.Amatör A Grubu 21. Hafta 19/01/2020 12:00 Yüreğir İdman Yurdu 2-2 Aladağ Demirspor
Adana 1.Amatör B Grubu 21. Hafta 19/01/2020 14:00 Toroslar 1922 Gençlikspor 0-2 Yenibeygücü
Adana 1.Amatör A Grubu 22. Hafta 26/01/2020 14:00 Okçularspor 2-3 Yüreğir İdman Yurdu
Adana 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 01/02/2020 14:30 Adanagücü 3-0 Kunduracı Esnafspor
Adana 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 02/02/2020 12:00 Kanal Ufukspor 1-1 Çukurovaspor
Adana 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 02/02/2020 14:00 Gazipaşaspor 0-11 Kabasakal Gençlikspor
Adana 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 09/02/2020 13:00 Reşatbey Yaoundespor 1-4 Adana Adaspor
Adana 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 09/02/2020 15:00 Seyhan Kurtuluşspor 2-2 Suluca Organize Sanayispor
Adana 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 16/02/2020 13:00 Seyhanspor 1-1 Kabasakal Gençlikspor
Adana 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 16/02/2020 15:00 Adana Yüzüncüyılspor 6-3 Kunduracı Esnafspor
Adana 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 01/03/2020 15:00 Reşatbey Yaoundespor 0-1 Kılıçlıspor
Adana 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 08/03/2020 13:00 Suluca Organize Sanayispor 1-3 Kocavezirspor
Adana 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 08/03/2020 15:00 Adanagücü 1-2 Gazipaşaspor
Adana 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 15/03/2020 13:00 Çukurovaspor 0-0 Ceyhan Demirspor
Adana 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 15/03/2020 15:00 Kocavezirspor 3-2 Dağlıoğluspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design