Muharrem Gülergin Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Adana

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Adana Maliyespor, Anadolu 19 Mayısspor, Kuzey Adanaspor, Seyhan Belediyespor, Seyhangücü

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Adana 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 24/09/2022 16:00 Adana Yüksel Gençlikspor 0-3 Adana Gençlerbirliği
Adana 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 24/09/2022 18:00 Toroslar 1922 Gençlikspor 3-0 Ceyhangücü
Adana 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 24/09/2022 20:00 Yüreğirgücü 1-0 Adana Güneşlispor
Adana 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 25/09/2022 15:00 Aladağgücü 1-4 Şampiyon Çocuk
Adana 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 25/09/2022 17:00 Çukurova Gençlerbirliği 5-2 Kocavezirspor
Adana 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 25/09/2022 19:00 Deveci Gençlikspor 5-1 Yüreğir Çelikspor FK
Adana 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 01/10/2022 16:00 Kocavezirspor 3-3 Adana Yüksel Gençlikspor
Adana 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 01/10/2022 18:00 Yapı Meslekspor 10-0 Seyhanspor
Adana 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 01/10/2022 20:00 Yüreğir Çelikspor FK 0-8 Kabasakal Gençlikspor
Adana 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 02/10/2022 12:00 Şampiyon Çocuk 4-0 Çukurova Gençlerbirliği
Adana 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 02/10/2022 14:00 Adana Gençlerbirliği 1-5 Yüreğirgücü
Adana 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 02/10/2022 16:00 Çukurovaspor 2-6 Sarıçam Burukspor
Adana 1.Amatör C Grubu 2. Hafta 02/10/2022 18:00 Çukurova Belediyespor 4-1 Adana Yüzüncüyılspor
Adana 1.Amatör C Grubu 2. Hafta 02/10/2022 20:00 Havutlu Demirspor 2-3 Kanal Ufukspor
Adana 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 03/10/2022 20:00 Adana Güneşlispor 2-1 Toroslar 1922 Gençlikspor
Adana SAL Beyaz Grup 1. Hafta 07/10/2022 19:00 Adana Cihangirspor 1-1 Pozantı Belediye Gençlikspor
Adana 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 08/10/2022 14:00 Kılıçlıspor 1-5 Yapı Meslekspor
Adana SAL Beyaz Grup 1. Hafta 08/10/2022 18:00 Seyhan Belediyespor 1-4 Adana Adaletgücü
Adana SAL Kırmızı Grup 1. Hafta 08/10/2022 20:00 Çukurova Demirspor 4-1 Yüreğir Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup 2. Hafta 09/10/2022 15:00 Adana 1954 FK 0-0 Anamur Belediyespor
Adana SAL Beyaz Grup 1. Hafta 09/10/2022 18:00 Anadolu 19 Mayısspor 1-2 Adana Karşıyaka
Adana 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 09/10/2022 20:00 Kanal Ufukspor 1-4 Dağlıoğluspor
Adana 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 15/10/2022 16:00 Yüreğir Çelikspor FK 1-3 Kılıçlıspor
Adana SAL Beyaz Grup 2. Hafta 15/10/2022 18:00 Kuzey Adanaspor 0-9 Anadolu 19 Mayısspor
Adana 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 15/10/2022 20:00 Çukurovaspor 0-3 Deveci Gençlikspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 1. Hafta 16/10/2022 12:00 Adana İdman Yurdu 0-4 Fenerbahçe
Adana SAL Beyaz Grup 2. Hafta 16/10/2022 16:00 Adana Denizli Mithatpaşa 0-3 Ceyhan Doğanspor
Adana SAL Beyaz Grup 2. Hafta 16/10/2022 18:00 Adana Karşıyaka 2-0 Seyhan Belediyespor
Adana 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 16/10/2022 20:00 Yapı Meslekspor 7-1 Sarıçam Belediyespor
Adana 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 22/10/2022 14:00 Adana Yüksel Gençlikspor 1-0 Adana Güneşlispor
Adana SAL Beyaz Grup 3. Hafta 22/10/2022 16:00 Adana Cihangirspor 0-0 Adana Karşıyaka
Adana 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 22/10/2022 18:00 Aladağgücü 1-4 Toroslar 1922 Gençlikspor
Adana 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 22/10/2022 20:00 Kabasakal Gençlikspor 2-1 Deveci Gençlikspor
Adana 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 23/10/2022 12:00 Çukurova Gençlerbirliği 1-1 Yüreğirgücü
Adana SAL Beyaz Grup 3. Hafta 23/10/2022 14:00 Seyhan Belediyespor 2-2 Kuzey Adanaspor
Adana SAL Beyaz Grup 3. Hafta 23/10/2022 16:00 Anadolu 19 Mayısspor 4-0 Ceyhan Doğanspor
Adana SAL Kırmızı Grup 3. Hafta 23/10/2022 18:00 Çukurova Demirspor 4-1 Beyspor
Adana 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 23/10/2022 20:00 Şampiyon Çocuk 4-2 Adana Gençlerbirliği
Kadınlar Süper Lig B Grubu 3. Hafta 29/10/2022 12:00 Adana İdman Yurdu 2-1 Kireçburnu Gençlikspor
Adana 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 29/10/2022 16:00 Çukurovaspor 0-5 Kabasakal Gençlikspor
Adana SAL Beyaz Grup 4. Hafta 29/10/2022 18:00 Adana Karşıyaka 2-0 İmamoğlu Belediyespor
Adana 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 29/10/2022 20:00 Yüreğirgücü 1-0 Adana Yüksel Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup 5. Hafta 30/10/2022 14:00 Adana 1954 FK 2-1 Gaziantepgücü
Adana SAL Beyaz Grup 4. Hafta 30/10/2022 17:00 Adana Denizli Mithatpaşa 2-1 Anadolu 19 Mayısspor
Adana SAL Beyaz Grup 4. Hafta 30/10/2022 19:00 Kuzey Adanaspor 4-3 Adana Cihangirspor
Adana SAL Kırmızı Grup 4. Hafta 01/11/2022 19:30 Yüreğir Demirspor 0-2 Karataş Belediye Gençlikspor
Adana 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 05/11/2022 16:00 Adana Gençlerbirliği 8-4 Ceyhangücü
Adana 1.Amatör C Grubu 7. Hafta 05/11/2022 18:00 Kanal Ufukspor 9-2 Yüreğirspor
Adana 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 05/11/2022 20:00 Seyhanspor 1-3 Kabasakal Gençlikspor
Adana 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 06/11/2022 12:00 Şampiyon Çocuk 2-1 Adana Güneşlispor
Adana SAL Beyaz Grup 5. Hafta 06/11/2022 14:00 Seyhan Belediyespor 1-3 Anadolu 19 Mayısspor
Adana SAL Beyaz Grup 5. Hafta 06/11/2022 16:00 Adana Cihangirspor 3-0 Ceyhan Doğanspor
Adana SAL Kırmızı Grup 5. Hafta 06/11/2022 18:00 Çukurova Demirspor 0-1 Yenibeygücü
Adana 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 06/11/2022 20:00 Kılıçlıspor 0-4 Deveci Gençlikspor
Adana SAL Beyaz Grup 6. Hafta 12/11/2022 14:00 Adana Denizli Mithatpaşa 1-1 Seyhan Belediyespor
Adana 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 12/11/2022 16:00 Kabasakal Gençlikspor 1-1 Kılıçlıspor
Adana 1.Amatör C Grubu 8. Hafta 12/11/2022 18:00 Yüreğirspor 2-3 Adana Yüzüncüyılspor
Adana 1.Amatör C Grubu 8. Hafta 12/11/2022 20:00 Kanal Ufukspor 1-3 Akkapıspor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup 7. Hafta 13/11/2022 14:00 Adana 1954 FK 6-0 Ceyhanspor
Adana SAL Beyaz Grup 6. Hafta 13/11/2022 17:00 Anadolu 19 Mayısspor 2-5 Adana Cihangirspor
Adana SAL Beyaz Grup 6. Hafta 13/11/2022 19:00 Adana Karşıyaka 2-1 Adana Adaletgücü
Adana 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 19/11/2022 15:00 Çukurova Belediyespor 6-0 Yüreğirspor
Adana 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 19/11/2022 17:00 Adana Yüzüncüyılspor 1-3 Kanal Ufukspor
Adana 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 19/11/2022 19:00 Kılıçlıspor 2-2 Seyhanspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 5. Hafta 20/11/2022 12:00 Adana İdman Yurdu 1-0 Trabzonspor
Adana SAL Beyaz Grup 7. Hafta 20/11/2022 17:00 Adana Cihangirspor 1-0 Seyhan Belediyespor
Adana 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 20/11/2022 19:00 Yapı Meslekspor 3-3 Deveci Gençlikspor
Adana SAL Beyaz Grup 8. Hafta 26/11/2022 16:00 Seyhan Belediyespor 0-3 İmamoğlu Belediyespor
Adana SAL Beyaz Grup 8. Hafta 26/11/2022 18:00 Kuzey Adanaspor 2-5 Adana Karşıyaka
Adana SAL Kırmızı Grup 8. Hafta 26/11/2022 20:00 Baklalıspor 3-0 Yüreğir Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup 9. Hafta 27/11/2022 14:00 Adana 1954 FK 2-0 Silifke Belediyespor
Adana SAL Beyaz Grup 8. Hafta 27/11/2022 17:00 Adana Cihangirspor 1-0 Adana Denizli Mithatpaşa
Adana SAL Beyaz Grup 8. Hafta 27/11/2022 19:00 Anadolu 19 Mayısspor 0-1 Pozantı Belediye Gençlikspor
Adana SAL Beyaz Grup 9. Hafta 03/12/2022 14:00 Adana Denizli Mithatpaşa 3-4 Kuzey Adanaspor
Adana SAL Beyaz Grup 9. Hafta 03/12/2022 16:00 Adana Karşıyaka 2-1 Ceyhan Doğanspor
Adana 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 03/12/2022 18:00 Adana Gençlerbirliği 1-3 Adana Yüksel Gençlikspor
Adana 1.Amatör C Grubu 10. Hafta 03/12/2022 20:00 Çukurova Belediyespor 1-3 Kanal Ufukspor
Kadınlar Süper Lig B Grubu 7. Hafta 04/12/2022 12:00 Adana İdman Yurdu 0-1 1207 Antalyaspor
Adana SAL Beyaz Grup 9. Hafta 04/12/2022 15:00 Adana Adaletgücü 1-2 Anadolu 19 Mayısspor
Adana 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 04/12/2022 17:00 Yüreğir Çelikspor FK 0-6 Deveci Gençlikspor
Adana 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 04/12/2022 19:00 Şampiyon Çocuk 6-0 Aladağgücü
Kadınlar Süper Lig B Grubu 9. Hafta 18/12/2022 12:00 Adana İdman Yurdu - Amed Sportif Faaliyetler
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design