Sümerevler Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Adıyaman

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Adıyaman 2.Amatör D Grubu 5. Hafta   18:00 Bölükyaylaspor - Bozkurt Gençlikspor
Adıyaman 2.Amatör D Grubu 5. Hafta   18:00 Adıyaman Özerspor - Adıyaman Kentspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 2. Hafta 09/11/2019 13:00 Adıyaman Gençlerbirliği 2-2 Engin Görüş Gençlikspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 2. Hafta 10/11/2019 13:00 Sarıharmanspor 1-1 Kahta İdman Yurdu
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 3. Hafta 17/11/2019 13:00 Engin Görüş Gençlikspor 6-2 Kahta Dirilişspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 4. Hafta 23/11/2019 13:00 Adıyaman Fıratspor 4-6 Adıyaman Çınarspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 4. Hafta 24/11/2019 13:00 Yamanspor 2-3 Adıyamanspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 4. Hafta 24/11/2019 15:00 Adıyaman Demirspor 02 1-2 Engin Görüş Gençlikspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 5. Hafta 30/11/2019 13:00 Engin Görüş Gençlikspor 0-6 Besni Belediyespor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 5. Hafta 01/12/2019 13:00 Sarıharmanspor 4-2 Çelikhan Sportif
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 5. Hafta 01/12/2019 15:00 Özyediyamanspor 1-8 Adıyaman Fatih Gençlikspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 6. Hafta 07/12/2019 13:00 Adıyaman Fıratspor 8-1 Özyediyamanspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 6. Hafta 08/12/2019 13:00 Yamanspor 3-1 Atakentspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 6. Hafta 08/12/2019 15:30 Adıyaman Demirspor 02 0-3 Öz Samsatspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 4. Hafta 11/12/2019 20:00 Adıyaman Fatih Gençlikspor 1-3 Kahta İdman Yurdu
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 7. Hafta 14/12/2019 13:00 Adıyaman Gençlerbirliği 1-0 Adıyaman Demirspor 02
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 7. Hafta 15/12/2019 13:00 Özyediyamanspor 0-5 Besnispor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 7. Hafta 15/12/2019 15:30 İmamağaspor 5-1 Adıyaman Fıratspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 8. Hafta 21/12/2019 13:00 Adıyaman Fatih Gençlikspor 1-2 Şambayatspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 8. Hafta 22/12/2019 13:00 Engin Görüş Gençlikspor 1-2 Yamanspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 9. Hafta 28/12/2019 13:00 Adıyaman Gençlerbirliği 3-5 Adıyamanspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 9. Hafta 29/12/2019 13:00 Sarıharmanspor 1-4 Besnispor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 9. Hafta 29/12/2019 15:30 Özyediyamanspor 4-6 Kahta İdman Yurdu
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 10. Hafta 11/01/2020 13:00 Çelikhan Sportif 5-2 Özyediyamanspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 10. Hafta 11/01/2020 15:00 Adıyaman Demirspor 02 0-7 Besni Belediyespor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 10. Hafta 12/01/2020 13:00 Adıyaman Fatih Gençlikspor 1-0 Adıyaman Fıratspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 10. Hafta 12/01/2020 15:00 Sarıharmanspor 2-5 Adıyaman Çınarspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 11. Hafta 18/01/2020 14:00 Adıyaman Fıratspor 2-2 Çelikhan Sportif
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 11. Hafta 19/01/2020 14:00 Engin Görüş Gençlikspor 4-0 Adıyaman Gençlerbirliği
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 12. Hafta 25/01/2020 15:30 Yamanspor 2-3 Öz Samsatspor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 25/01/2020 15:30 Hassaspor 3-8 Adıyaman Aydınspor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 25/01/2020 18:00 Adıyaman Berkcanspor 0-5 Adıyaman Gençlikspor
Adıyaman 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 26/01/2020 15:30 Adıyaman Kartalspor 5-10 Adıyaman Şimşekspor
Adıyaman 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 26/01/2020 18:00 Altınşehirspor 0-3 Hüsnümansurspor
Adıyaman 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 27/01/2020 19:00 Adıyaman Sarayspor 1-7 Adıyaman Karapınarspor
Adıyaman 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 29/01/2020 19:00 Antik Perrespor 16-0 Yeşilvadispor
Adıyaman 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 30/01/2020 19:00 Beden Eğitim Öğretmenlerispor 8-1 Adıyaman Cenderespor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 13. Hafta 01/02/2020 13:00 İmamağaspor 5-2 Sarıharmanspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 13. Hafta 01/02/2020 15:30 Adıyaman Çınarspor 5-2 Adıyaman Fıratspor
Adıyaman 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 01/02/2020 18:00 Adıyaman Şimşekspor 0-7 Antik Perrespor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 13. Hafta 02/02/2020 13:00 Adıyamanspor 1-1 Yamanspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 13. Hafta 02/02/2020 15:30 Engin Görüş Gençlikspor 2-3 Adıyaman Demirspor 02
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 02/02/2020 15:30 Adıyaman Aydınspor 13-0 Setaşspor
Adıyaman 2.Amatör C Grubu 2. Hafta 03/02/2020 19:00 Hüsnümansurspor 18-3 Adıyaman Kartalspor
Adıyaman 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 04/02/2020 19:00 Adıyaman Özerspor 0-14 Bölükyaylaspor
Adıyaman 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 05/02/2020 19:00 Taştanspor 0-3 Bozkurt Gençlikspor
Adıyaman 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 07/02/2020 18:00 Adıyaman Kentspor 2-10 Çelikhan Balspor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 08/02/2020 12:00 Adıyaman Gençlikspor 1-2 Adıyaman Belediyespor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 08/02/2020 14:30 Setaşspor 0-11 1958 Gölbaşıspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 14. Hafta 09/02/2020 12:00 Adıyaman Fatih Gençlikspor 5-5 Özyediyamanspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 14. Hafta 09/02/2020 14:30 Adıyaman Fıratspor 2-3 Kahta İdman Yurdu
Adıyaman 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 09/02/2020 17:00 Farketmezspor 9-0 Adıyaman Cenderespor
Adıyaman 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 11/02/2020 19:00 Yeşilvadispor 15-4 Adıyaman Şimşekspor
Adıyaman 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 12/02/2020 19:00 Antik Perrespor 7-6 Hüsnümansurspor
Adıyaman 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 14/02/2020 19:00 Adıyaman Sarayspor 2-3 Beden Eğitim Öğretmenlerispor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 15. Hafta 15/02/2020 13:00 Adıyaman Çınarspor 3-3 Çelikhan Sportif
Adıyaman 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 15/02/2020 15:30 Adıyaman Karapınarspor 2-5 Farketmezspor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 16/02/2020 12:00 Adıyaman Aydınspor 1-3 Adıyaman Gençlikspor
Adıyaman 2.Amatör D Grubu 2. Hafta 16/02/2020 14:30 Çelikhan Balspor 17-1 Adıyaman Özerspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 15. Hafta 16/02/2020 16:30 Engin Görüş Gençlikspor 3-5 Adıyamanspor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 15. Hafta 17/02/2020 19:00 Özyediyamanspor 1-12 Adıyaman Fıratspor
Adıyaman 2.Amatör D Grubu 2. Hafta 18/02/2020 18:00 Bozkurt Gençlikspor 9-15 Adıyaman Kentspor
Adıyaman 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 19/02/2020 19:00 Hüsnümansurspor 14-2 Yeşilvadispor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 20/02/2020 19:00 Adıyaman Berkcanspor 8-2 Hassaspor
Adıyaman 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 21/02/2020 19:00 Adıyaman Cenderespor 0-8 Adıyaman Karapınarspor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 22/02/2020 13:00 Adıyaman Gençlikspor 1-3 1958 Gölbaşıspor
Adıyaman 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 22/02/2020 15:30 Yeşilvadispor 2-9 Gerger GAP Spor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 16. Hafta 23/02/2020 13:00 Adıyaman Fatih Gençlikspor 2-2 Sarıharmanspor
Adıyaman 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 26/02/2020 19:00 Adıyaman Şimşekspor 11-4 Hüsnümansurspor
Adıyaman 2.Amatör D Grubu 3. Hafta 27/02/2020 19:00 Taştanspor 10-9 Adıyaman Kentspor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 28/02/2020 19:00 Hassaspor 4-0 Setaşspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 17. Hafta 29/02/2020 13:30 Adıyaman Gençlerbirliği 1-12 Besni Belediyespor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 17. Hafta 01/03/2020 13:30 Sarıharmanspor 1-8 Adıyaman Fıratspor
Adıyaman 2.Amatör D Grubu 3. Hafta 03/03/2020 19:00 Adıyaman Özerspor 5-3 Bozkurt Gençlikspor
Adıyaman 1.Amatör Beyaz Grup 18. Hafta 06/03/2020 18:30 Adıyaman Demirspor 02 2-8 Yamanspor
Adıyaman 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 07/03/2020 13:30 Adıyaman Şimşekspor 2-7 Gerger GAP Spor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 07/03/2020 16:00 Hassaspor 2-5 Adıyaman Gençlikspor
Adıyaman 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 08/03/2020 12:00 Adıyaman Kartalspor 0-11 Antik Perrespor
Adıyaman 1.Amatör Kırmızı Grup 18. Hafta 08/03/2020 14:30 Adıyaman Fıratspor 2-7 Şambayatspor
Adıyaman 2.Amatör D Grubu 4. Hafta 08/03/2020 16:30 Bozkurt Gençlikspor 0-14 Çelikhan Balspor
Adıyaman 2.Amatör D Grubu 4. Hafta 10/03/2020 19:00 Taştanspor 4-4 Adıyaman Özerspor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 13/03/2020 19:00 Adıyaman Gençlikspor 15-2 Setaşspor
Adıyaman 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 14/03/2020 13:00 Adıyaman Aydınspor 1-8 1958 Gölbaşıspor
Adıyaman 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 14/03/2020 13:30 Adıyaman Karapınarspor 2-0 Kahta Karşıyaka
Adıyaman 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 14/03/2020 15:30 Adıyaman Cenderespor 0-12 Adıyaman Sarayspor
Adıyaman 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 15/03/2020 13:30 Farketmezspor 5-2 Beden Eğitim Öğretmenlerispor
Adıyaman 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 15/03/2020 19:00 Yeşilvadispor 0-3 Adıyaman Kartalspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design