Dağılgan 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Aksaray

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Elit N.Eşmekaya Sultanhanıspor, Eskil Belediyespor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 1. Hafta 31/10/2021 14:00 Elit N.Eşmekaya Sultanhanıspor 1-0 Gölyazı Belediyespor
Aksaray 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 06/11/2021 11:00 Gözlükuyuspor 0-6 Aksaray Karadenizspor
Aksaray 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 06/11/2021 13:30 Kurtuluş Bahçelispor 1-3 Tuzgölüspor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 2. Hafta 07/11/2021 15:30 Eskil Belediyespor 1-0 Konya Ereğlispor
Aksaray 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 13/11/2021 13:30 Aksaray Eğitim Gençlikspor 1-3 Aksaray İl Özel İdare
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 3. Hafta 14/11/2021 14:00 Elit N.Eşmekaya Sultanhanıspor 2-0 Sudurağı Gençlerbirliği
Aksaray 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 20/11/2021 11:30 Yenikent Belediyespor 2-1 Gözlükuyuspor
Aksaray 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 20/11/2021 13:30 Carstyle Kılıçarslanspor 1-1 Tuzgölüspor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 4. Hafta 21/11/2021 15:30 Eskil Belediyespor 2-3 Çatalhüyük Çumra Belediyespor
Aksaray 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 28/11/2021 13:00 Aksaray Karadenizspor 5-0 Kurtuluş Bahçelispor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 5. Hafta 28/11/2021 14:00 Elit N.Eşmekaya Sultanhanıspor 1-3 Eskil Belediyespor
Aksaray 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 04/12/2021 12:00 Anadolu Gençlerspor 1-4 Yenikent Belediyespor
Aksaray 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 04/12/2021 14:00 Aksaray Karadenizspor 3-2 Carstyle Kılıçarslanspor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 6. Hafta 05/12/2021 15:00 Eskil Belediyespor 0-2 Isparta 32 Emrespor
Aksaray 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 11/12/2021 13:00 Bağlıkaya Gençlikspor 2-0 Aksaray İl Özel İdare
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 7. Hafta 12/12/2021 14:00 Elit N.Eşmekaya Sultanhanıspor 2-4 Konya Ereğlispor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 8. Hafta 18/12/2021 14:00 Eskil Belediyespor 0-0 Sarayönü Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 9. Hafta 26/12/2021 14:00 Elit N.Eşmekaya Sultanhanıspor 0-2 Çatalhüyük Çumra Belediyespor
Aksaray 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 02/01/2022 14:00 Aksaray Akhisarspor 2-1 Ortaköyspor
Aksaray 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 22/01/2022 13:00 Aksaray Akhisarspor 11-0 Demircispor
Aksaray 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 05/02/2022 13:00 Tuzgölüspor 1-3 Kurtuluş Bahçelispor
Aksaray 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 12/02/2022 12:00 Gözlükuyuspor 1-1 Tuzgölüspor
Aksaray 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 12/02/2022 14:00 Yenikent Belediyespor 1-1 Aksaray Karadenizspor
Aksaray 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 13/02/2022 11:00 Demircispor 1-4 Ortaköyspor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 11. Hafta 13/02/2022 14:00 Elit N.Eşmekaya Sultanhanıspor 0-4 Isparta 32 Emrespor
Aksaray 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 19/02/2022 13:30 Aksaray Akhisarspor 4-1 Aksaray İl Özel İdare
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 12. Hafta 20/02/2022 14:00 Eskil Belediyespor 1-3 Akşehirspor
Aksaray 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 26/02/2022 13:00 Anadolu Gençlerspor 2-2 Gözlükuyuspor
Aksaray 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 26/02/2022 16:00 Kurtuluş Bahçelispor 0-5 Aksaray Karadenizspor
Aksaray 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 27/02/2022 11:30 Carstyle Kılıçarslanspor 10-0 1957 Eyübelispor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 13. Hafta 27/02/2022 15:30 Elit N.Eşmekaya Sultanhanıspor 0-2 Sarayönü Belediyespor
Aksaray 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 05/03/2022 11:00 Demircispor 1-2 Aksaray İl Özel İdare
Aksaray 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 05/03/2022 14:00 Aksaray Akhisarspor 5-0 Aksaray Eğitim Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 14. Hafta 06/03/2022 14:00 Eskil Belediyespor 2-0 Elit N.Eşmekaya Sultanhanıspor
Aksaray 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 09/03/2022 16:30 Kurtuluş Bahçelispor 1-4 Yenikent Belediyespor
Aksaray 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 10/03/2022 16:30 Aksaray Eğitim Gençlikspor 1-2 Ortaköyspor
Aksaray 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 12/03/2022 13:00 Anadolu Gençlerspor 5-4 Kurtuluş Bahçelispor
Aksaray 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 13/03/2022 13:00 Yenikent Belediyespor 5-2 Carstyle Kılıçarslanspor
Aksaray 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 20/03/2022 14:00 Tuzgölüspor 4-0 Bağlıkaya Gençlikspor
Aksaray 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 26/03/2022 16:00 Yenikent Belediyespor 3-2 Bağlıkaya Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 16. Hafta 27/03/2022 14:00 Eskil Belediyespor 7-1 Sudurağı Gençlerbirliği
Aksaray 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 30/03/2022 16:00 Aksaray Karadenizspor 3-1 Tuzgölüspor
Aksaray 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 02/04/2022 16:00 Aksaray Akhisarspor 5-0 Yenikent Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 2.Grup 17. Hafta 03/04/2022 14:00 Elit N.Eşmekaya Sultanhanıspor 2-3 Akşehirspor
Aksaray 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 09/04/2022 16:00 Aksaray Karadenizspor 2-1 Aksaray Akhisarspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design