23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Altındağ Örnek Sentetik Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ankara

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 1. Hafta 08/10/2023 15:00 Etlikspor 2-6 Başkent Fatihspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 1. Hafta 08/10/2023 17:00 Yenidoğanspor 0-6 Akyurt Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 1. Hafta 08/10/2023 19:00 Keçiören Gazigücü Olimpikspor 5-1 Ortadoğuspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 2. Hafta 15/10/2023 13:30 Gazi Orman Çiftliği 1-3 Kalecikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 2. Hafta 15/10/2023 15:30 Başkent Fatihspor 1-3 İstatistik
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 2. Hafta 15/10/2023 17:30 Demetevler Karadenizgücü 6-0 Mamakspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 3. Hafta 22/10/2023 10:30 Yenidoğanspor 1-4 Mamak Lalahanspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 3. Hafta 22/10/2023 14:00 Başkent Sportif 1-3 Şereflikoçhisarspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 3. Hafta 22/10/2023 17:30 Volkan Yıldırımspor 1-1 Eserspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 4. Hafta 29/10/2023 12:00 Başkent Fatihspor 3-0 Başkent Sportif
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 4. Hafta 29/10/2023 14:00 Ankara Göktürklerspor 3-2 Şeker 06 Spor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 5. Hafta 05/11/2023 11:00 Ortadoğuspor 4-5 Gazi Orman Çiftliği
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 5. Hafta 05/11/2023 13:00 Yenidoğanspor 1-2 Bahçelievler Gençlikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 5. Hafta 05/11/2023 15:00 Başkent Sportif 0-1 Ayaşspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 5. Hafta 05/11/2023 17:00 Köprülü Bahçelispor 1-0 Çamlıdere Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 6. Hafta 12/11/2023 10:30 Bahçelievler Gençlikspor 2-2 Ankara DSİ
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 6. Hafta 12/11/2023 12:30 Demetevler Karadenizgücü 1-0 Bala Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 6. Hafta 12/11/2023 14:30 Başkent Fatihspor 3-1 Şereflikoçhisarspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 6. Hafta 12/11/2023 16:30 Volkan Yıldırımspor 2-0 Ayvalıspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 6. Hafta 12/11/2023 18:30 Anadolu Kalespor 2-3 Demirlibahçe
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 7. Hafta 19/11/2023 13:45 Dışişleri Bakanlığı 1-1 Çamlıdere Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 7. Hafta 19/11/2023 15:45 Başkent Sportif 3-2 Etlikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 7. Hafta 19/11/2023 17:45 OSTİM 6-2 Kayaşspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 8. Hafta 26/11/2023 12:00 Anadolu Kalespor 2-1 Başkent Alsancakspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 8. Hafta 26/11/2023 14:00 Bahçelievler Gençlikspor 0-4 Karşıyaka İdman Yurdu
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 8. Hafta 26/11/2023 16:00 Yenidoğanspor 0-1 Ankara Genç Kartallarspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 8. Hafta 29/11/2023 14:00 Elmadağgücü 2-1 Demetevler Karadenizgücü
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 9. Hafta 03/12/2023 10:00 Ankara Göktürklerspor 1-3 Eserspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 9. Hafta 03/12/2023 12:00 Başkent Fatihspor 4-2 Çamlıdere Belediyespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 8. Hafta 03/12/2023 14:00 Yurtkur 3-0 Pursaklar Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 9. Hafta 03/12/2023 16:00 Karşıyaka İdman Yurdu 3-1 Yenidoğanspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 9. Hafta 03/12/2023 18:00 Başkent Sportif 0-4 Köprülü Bahçelispor
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 9. Hafta 10/12/2023 14:30 Güdülspor 0-3 Kavaklıderespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 10. Hafta 24/12/2023 13:50 Başkent Fatihspor 9-1 Etlikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 10. Hafta 24/12/2023 15:45 Başkent Alsancakspor 2-2 Demirlibahçe
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 11. Hafta 31/12/2023 12:10 Şeker 06 Spor 0-1 Çiğdemtepespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 11. Hafta 31/12/2023 14:15 Başkent Sportif 2-4 Dışişleri Bakanlığı
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 11. Hafta 31/12/2023 16:15 Yenidoğanspor 0-2 Bahçelerüstüspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 12. Hafta 07/01/2024 13:00 Ankara Göktürklerspor 2-1 Ayvalıspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 12. Hafta 07/01/2024 14:30 Başkent Fatihspor 4-0 Köprülü Bahçelispor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 13. Hafta 14/01/2024 11:10 Ankara DSİ 8-0 Mamak Lalahanspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 13. Hafta 14/01/2024 13:15 Başkent Alsancakspor 2-4 Bala Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 13. Hafta 14/01/2024 15:15 İstatistik 1-0 Çamlıdere Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 13. Hafta 14/01/2024 17:15 Yenidoğanspor 0-0 Ankara İdman Yurdu
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 14. Hafta 21/01/2024 10:00 Anadolu Kalespor 2-0 Mamakspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 14. Hafta 21/01/2024 12:00 Volkan Yıldırımspor 2-1 Güneşspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 14. Hafta 21/01/2024 14:00 Başkent Fatihspor 3-0 Dışişleri Bakanlığı
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 14. Hafta 21/01/2024 17:45 Ankara Göktürklerspor 1-1 Çiğdemtepespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 15. Hafta 28/01/2024 14:30 Başkent Alsancakspor 1-4 Elmadağgücü
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 15. Hafta 28/01/2024 16:30 Köprülü Bahçelispor 8-3 Etlikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 16. Hafta 04/02/2024 11:10 Yenidoğanspor 2-4 Ankara DSİ
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 16. Hafta 04/02/2024 13:00 İstatistik 4-0 Köprülü Bahçelispor
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 16. Hafta 04/02/2024 15:00 Anadolu Kalespor 5-1 Abidinpaşa
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 17. Hafta 11/02/2024 11:00 Başkent Fatihspor 3-0 Ayaşspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 17. Hafta 11/02/2024 13:00 Ankara Göktürklerspor 5-0 Elmadağ Bld.Hasanoğlanspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 13. Hafta 11/02/2024 15:00 Gazi Orman Çiftliği 2-1 Seyranspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 17. Hafta 11/02/2024 17:00 Karşıyaka İdman Yurdu 4-0 Bahçelievler Gençlikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 18. Hafta 18/02/2024 11:10 Ayvalıspor 2-2 Şeker 06 Spor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 18. Hafta 18/02/2024 13:10 Yenidoğanspor 2-1 Karşıyaka İdman Yurdu
Kadınlar 3.Lig 11.Grup 5. Hafta 19/02/2024 14:00 Ankara 1910 Spor 12-0 Kırıkkale Metropolspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 1. Hafta 25/02/2024 11:00 Fatih Ulusspor 2-3 Etlikgücü
Ankara 2.Amatör 2.Grup 1. Hafta 25/02/2024 13:00 Onbir Ateşspor 1-5 Yaşamkent İlkerspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 1. Hafta 25/02/2024 15:00 Ankara Performansspor 1-0 Kıbrısköyü Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 1. Hafta 25/02/2024 17:00 Keçiören Sportif 3-6 Karapürçekspor
Ankara 2.Amatör 4.Grup 2. Hafta 03/03/2024 10:00 Tunç Altındağspor 2-2 Ümitköyspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 2. Hafta 03/03/2024 13:40 Karapürçekspor 0-3 Çınar Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 2. Hafta 03/03/2024 15:40 Ulubeyspor 0-4 1881 Selanikspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 2. Hafta 03/03/2024 17:40 Hüseyin Gazi Gençlikspor 2-2 Ankara DHMİ
Ankara 2.Amatör 3.Grup 3. Hafta 10/03/2024 10:00 Anadolubeyispor 1-0 Anadolugücü
Ankara 2.Amatör 3.Grup 3. Hafta 10/03/2024 12:00 Önderspor 4-1 Gazi Eğitimspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 18. Hafta 10/03/2024 14:00 Yenimahalle Belediyespor 6-0 Beypazarı Belediye Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 3. Hafta 10/03/2024 18:00 Onbir Ateşspor 1-2 1881 Selanikspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 4. Hafta 17/03/2024 10:00 Hüseyin Gazi Gençlikspor 2-0 Mülkiyespor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 4. Hafta 17/03/2024 12:00 Saygı Gençlikspor 3-3 Karşıyaka Güvenspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 4. Hafta 17/03/2024 14:00 Ulubeyspor 0-2 Onbir Ateşspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 4. Hafta 17/03/2024 16:00 Ankara Rize Gençlikspor 3-4 Esenboğa Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 4. Hafta 17/03/2024 18:00 Karapürçekspor 2-0 Türközüspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 5. Hafta 24/03/2024 10:00 Ankara Tigemspor 1-2 Hüseyin Gazi Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 5. Hafta 24/03/2024 12:00 Ulubeyspor 0-4 Yaşamkent İlkerspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 5. Hafta 24/03/2024 14:00 OFTAŞ 1-9 Karapürçekspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 5. Hafta 24/03/2024 16:00 Kalabaspor 8-3 Fatih Ulusspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 5. Hafta 24/03/2024 17:30 Esenboğa Gençlikspor 1-1 1881 Selanikspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 6. Hafta 30/03/2024 10:00 Fatih Ulusspor 1-2 Mülkiyespor
Ankara 2.Amatör 4.Grup 6. Hafta 30/03/2024 12:00 Ümitköyspor 4-1 Pınarspor
Ankara Avni Balabanlı 1A Play-Off 4. Hafta 30/03/2024 14:00 Elmadağgücü 6-4 Kızılcahamam Belediyespor
Ankara 2.Amatör 3.Grup 6. Hafta 30/03/2024 16:00 Önderspor 2-0 Gölbaşı Moganspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 6. Hafta 30/03/2024 18:00 Onbir Ateşspor 3-2 Esenboğa Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 7. Hafta 07/04/2024 10:00 Hüseyin Gazi Gençlikspor 5-0 Fatih Ulusspor
Ankara Avni Balabanlı 1A Play-Off 5. Hafta 07/04/2024 12:00 Volkan Yıldırımspor 5-0 Elmadağgücü
Ankara Avni Balabanlı 1A Play-Off 5. Hafta 07/04/2024 14:00 Kızılcahamam Belediyespor 4-2 Ankara DSİ
Ankara Avni Balabanlı 1A Play-Off 5. Hafta 07/04/2024 16:00 Akyurt Belediyespor 3-0 Demetevler Karadenizgücü
Ankara Avni Balabanlı 1A Play-Off 5. Hafta 07/04/2024 18:00 Kalecikspor 1-2 Başkent Fatihspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 8. Hafta 14/04/2024 10:00 Hüseyin Gazi Gençlikspor 0-1 TED Ankara Kolejliler
Ankara Avni Balabanlı 1A Play-Off 6. Hafta 14/04/2024 12:00 İstatistik 3-2 Kızılcahamam Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A Play-Off 6. Hafta 14/04/2024 14:00 Demetevler Karadenizgücü 5-4 Keçiören Gazigücü Olimpikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A Play-Off 6. Hafta 14/04/2024 16:00 Başkent Fatihspor 1-1 Akyurt Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A Play-Off 6. Hafta 14/04/2024 18:00 Ankara DSİ 3-5 Volkan Yıldırımspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 9. Hafta 21/04/2024 10:00 Onbir Ateşspor 4-2 Ankara Rize Gençlikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A Play-Off 7. Hafta 21/04/2024 12:00 Kalecikspor 5-1 Ankara DSİ
Ankara Avni Balabanlı 1A Play-Off 7. Hafta 21/04/2024 14:00 Volkan Yıldırımspor 2-3 Kızılcahamam Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A Play-Off 7. Hafta 21/04/2024 16:00 Akyurt Belediyespor 3-1 Elmadağgücü
Ankara Avni Balabanlı 1A Play-Off 7. Hafta 21/04/2024 18:00 Keçiören Gazigücü Olimpikspor 3-4 Başkent Fatihspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 10. Hafta 28/04/2024 10:00 Ulubeyspor 4-0 Kıbrısköyü Gençlikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A Play-Off 8. Hafta 28/04/2024 12:00 Volkan Yıldırımspor 1-1 İstatistik
Ankara Avni Balabanlı 1A Play-Off 8. Hafta 28/04/2024 14:00 Ankara DSİ 1-4 Akyurt Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A Play-Off 8. Hafta 28/04/2024 16:00 Kızılcahamam Belediyespor 2-0 Kalecikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A Play-Off 8. Hafta 28/04/2024 18:00 Elmadağgücü 0-3 Keçiören Gazigücü Olimpikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A Play-Off 9. Hafta 05/05/2024 12:00 İstatistik 4-3 Başkent Fatihspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL Play-Off 5. Hafta 05/05/2024 14:00 Çubukspor Futbol A.Ş. 5-1 Yurtkur
Ankara 2.Amatör 2.Grup 11. Hafta 05/05/2024 16:00 Onbir Ateşspor 2-2 Ulubeyspor
Ankara Avni Balabanlı 1A Play-Off 9. Hafta 05/05/2024 16:00 Demetevler Karadenizgücü 3-0 Elmadağgücü
Ankara Avni Balabanlı 1A Play-Off 9. Hafta 05/05/2024 18:00 Kalecikspor 0-3 Volkan Yıldırımspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 12. Hafta 12/05/2024 10:00 Keçiören Sportif 0-4 Çınar Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 3.Grup 12. Hafta 12/05/2024 12:00 Anadolugücü 9-0 Gölbaşı Moganspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 12. Hafta 12/05/2024 14:00 Hüseyin Gazi Gençlikspor 0-3 Ankara Tigemspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 12. Hafta 12/05/2024 16:00 Karapürçekspor 8-1 OFTAŞ
Ankara 2.Amatör 2.Grup 12. Hafta 12/05/2024 18:00 Onbir Ateşspor 6-0 Ankara Performansspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 13. Hafta 19/05/2024 10:00 Ulubeyspor 2-1 Ankara Performansspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 13. Hafta 19/05/2024 12:00 Hüseyin Gazi Gençlikspor 7-1 Etlikgücü
Ankara 2.Amatör 2.Grup 13. Hafta 19/05/2024 14:00 Yaşamkent İlkerspor 3-1 Ankara Rize Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 2.Grup 13. Hafta 19/05/2024 16:00 Esenboğa Gençlikspor 1-1 Onbir Ateşspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 13. Hafta 19/05/2024 18:00 Karapürçekspor 2-0 Saygı Gençlikspor
Ankara 2.Amatör 5.Grup 14. Hafta 26/05/2024 12:00 Etlikgücü - Ankara Tigemspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 14. Hafta 26/05/2024 14:00 Çınar Gençlikspor - Karşıyaka Güvenspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 14. Hafta 26/05/2024 16:00 Keçiören Sportif - Türközüspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 14. Hafta 26/05/2024 18:00 Saygı Gençlikspor - OFTAŞ
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |