Altındağ Örnek Sentetik Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ankara

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Ankara 1A 3.Grup 1. Hafta 23/09/2018 10:00 İstatistik 4-3 Ankara Tigemspor
Ankara 1A 1.Grup 1. Hafta 23/09/2018 13:45 OFTAŞ Spor 6-2 Mamak Lalahanspor
Ankara 1A 4.Grup 1. Hafta 23/09/2018 15:30 Karapürçekspor 4-1 Çubuk Gençlikspor
Ankara 1A 2.Grup 1. Hafta 23/09/2018 17:15 Ortadoğuspor 4-1 Çakırlargücü
Ankara 1A 1.Grup 3. Hafta 06/10/2018 14:55 Ankara Eğitimspor 2-3 Mamak Lalahanspor
Ankara 1A 2.Grup 3. Hafta 06/10/2018 16:50 Köprülü Bahçelispor 0-0 Kalecikspor
Ankara 1A 1.Grup 5. Hafta 21/10/2018 15:30 Mülkiyespor 0-5 Güneşspor
Ankara 1A 3.Grup 5. Hafta 21/10/2018 17:25 İstatistik 4-0 Başkent Sportifspor
Ankara 1A 4.Grup 6. Hafta 28/10/2018 09:00 Ankara Üniversitesi 0-2 Osbtürk Şentepespor
Ankara 1A 3.Grup 6. Hafta 28/10/2018 15:45 Çankaya Gençlikspor 0-5 Sinanlı Gençlikspor
Ankara 1A 1.Grup 7. Hafta 04/11/2018 14:00 Ankara Eğitimspor 1-4 Ankara Tarımspor
Ankara 1A 1.Grup 7. Hafta 04/11/2018 15:45 Mülkiyespor 1-11 Kavaklıderespor
Ankara 1A 2.Grup 8. Hafta 11/11/2018 11:05 Ortadoğuspor 1-4 Gazi Orman Çiftliği
Ankara 1A 4.Grup 8. Hafta 11/11/2018 13:00 Karapürçekspor 0-2 Site Zaferspor
Ankara 1A 2.Grup 8. Hafta 11/11/2018 14:55 Yenidoğanspor 0-4 Köprülü Bahçelispor
Ankara 1A 4.Grup 10. Hafta 02/12/2018 10:00 Karapürçekspor 2-2 Demetevler Karadenizgücü
Ankara 1A 2.Grup 10. Hafta 02/12/2018 11:45 Yenidoğanspor 1-4 Elmadağ Bld. Hasanoğlanspor
Ankara 1A 3.Grup 10. Hafta 02/12/2018 13:30 İstatistik 2-0 M.T.A. Spor
Ankara 1A 1.Grup 10. Hafta 02/12/2018 15:15 OFTAŞ Spor 3-2 Ayaş Gençlikspor
Ankara 1A 1.Grup 12. Hafta 29/12/2018 12:15 Mülkiyespor 2-1 Ankara Seçkinspor
Ankara 1A 4.Grup 13. Hafta 12/01/2019 15:15 Karapürçekspor 2-1 Barışspor
Ankara 1A 2.Grup 14. Hafta 20/01/2019 10:45 Ankara Metespor 8-0 Ortadoğuspor
Ankara 1A 3.Grup 15. Hafta 26/01/2019 14:55 M.T.A. Spor 1-2 Çubukspor 1959
Ankara 1A 4.Grup 15. Hafta 27/01/2019 13:00 Ankara Adliyespor 5-4 Ankara Üniversitesi
Ankara 1A 2.Grup 16. Hafta 03/02/2019 14:00 Ortadoğuspor 6-0 Yenidoğanspor
Ankara 1A 4.Grup 16. Hafta 03/02/2019 15:45 Karapürçekspor 1-0 Ankara Adliyespor
Ankara 1A 4.Grup 18. Hafta 16/02/2019 14:45 Karapürçekspor 1-5 Osbtürk Şentepespor
Ankara 1A 1.Grup 19. Hafta 23/02/2019 13:15 Mülkiyespor 2-3 Dışişleri Bakanlığı
Ankara 1A 1.Grup 20. Hafta 27/02/2019 10:45 Ankara Eğitimspor 3-3 Ankara Seçkinspor
Ankara 1A 2.Grup 20. Hafta 27/02/2019 13:00 Ortadoğuspor 4-1 Elmadağ Bld. Hasanoğlanspor
Ankara 1A 1.Grup 20. Hafta 27/02/2019 15:05 Ankara Tarımspor 2-2 Ankara Turizmspor
Ankara 1A 4.Grup 22. Hafta 09/03/2019 12:30 Ankara Adliyespor 1-9 Demetevler Karadenizgücü
Ankara 2A 3.Grup 2. Hafta 07/04/2019 17:00 Onbir Ateşspor 1-1 Keçiören Sportif
Ankara 2A 3.Grup 3. Hafta 13/04/2019 16:40 Altındağ Gençlikgücü 2-6 OSTİM
Ankara 2A 3.Grup 4. Hafta 21/04/2019 10:00 Onbir Ateşspor 5-0 Altındağ Gençlikgücü
Ankara 2A 5.Grup 5. Hafta 28/04/2019 13:15 Kalabaspor 0-2 Karşıyaka İdman Yurdu
Ankara 1A Play-Off 7. Hafta 12/05/2019 12:30 Demetevler Karadenizgücü 1-1 Kalecikspor
Ankara 2A 3.Grup 7. Hafta 12/05/2019 16:00 Onbir Ateşspor 6-1 Yakacık Genç-Erlerbirliği
Ankara 2A 3.Grup 8. Hafta 18/05/2019 16:00 Onbir Ateşspor 1-0 Etlikspor
Ankara 2A 3.Grup 9. Hafta 26/05/2019 13:30 Keçiören Sportif 0-3 Onbir Ateşspor
Ankara 2A 3.Grup 10. Hafta 02/06/2019 14:00 Onbir Ateşspor 5-2 Tunç Altındağspor
Ankara 2A 2.Grup 12. Hafta 23/06/2019 13:00 Anadolubeyispor 3-1 Ümitköyspor
Ankara 2A 3.Grup 12. Hafta 23/06/2019 14:45 Onbir Ateşspor 2-2 OSTİM
Ankara 2A 2.Grup 13. Hafta 29/06/2019 11:00 Saygı Gençlikspor 4-4 Mamakspor
Ankara 2A 3.Grup 13. Hafta 29/06/2019 13:00 Onbir Ateşspor 3-1 Şereflikoçhisarspor
Ankara 2A 3.Grup 14. Hafta 07/07/2019 15:00 Yakacık Genç-Erlerbirliği 5-10 Onbir Ateşspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design