Altındağ Örnek Sentetik Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ankara

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Ankara 1A 3.Grup 1. Hafta 22/09/2019 17:25 Onbir Ateşspor 1-4 Karşıyaka İdman Yurdu
Ankara 1A 2.Grup 2. Hafta 28/09/2019 13:35 Barışspor 5-3 Ankara Eğitimspor
Ankara 1A 3.Grup 2. Hafta 29/09/2019 13:00 Karapürçekspor 3-1 M.T.A. Spor
Ankara 1A 3.Grup 3. Hafta 05/10/2019 15:10 Onbir Ateşspor 3-4 Sinanlı Gençlikspor
Ankara 1A 3.Grup 3. Hafta 05/10/2019 16:50 Mülkiyespor 0-1 Karşıyaka İdman Yurdu
Ankara 1A 1.Grup 3. Hafta 06/10/2019 15:45 Ortadoğuspor 2-1 Güdülspor
Ankara 1A 2.Grup 4. Hafta 13/10/2019 17:05 Barışspor 8-0 OFTAŞ Spor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 5. Hafta 19/10/2019 15:00 Ankara TKİ 1-0 Çubukspor Futbol A.Ş
Ankara 1A 3.Grup 5. Hafta 20/10/2019 15:00 Mülkiyespor 1-4 Sinanlı Gençlikspor
Ankara 1A 3.Grup 5. Hafta 20/10/2019 16:45 Onbir Ateşspor 3-0 Ankara Üniversitesi
Ankara 1A 2.Grup 6. Hafta 26/10/2019 15:00 OFTAŞ Spor 0-10 Güneşspor
Ankara 1A 2.Grup 6. Hafta 26/10/2019 17:00 Barışspor 0-3 Bahçelievler Gençlikspor
Ankara 1A 3.Grup 6. Hafta 27/10/2019 15:30 M.T.A. Spor 4-2 Mülkiyespor
Ankara 1A 3.Grup 6. Hafta 27/10/2019 17:30 Karapürçekspor 4-0 Onbir Ateşspor
Ankara 1A 3.Grup 7. Hafta 02/11/2019 13:00 Karapürçekspor 5-3 Başkent Sportifspor
Ankara 1A 3.Grup 7. Hafta 02/11/2019 15:00 Ankara Turizmspor 1-1 M.T.A. Spor
Ankara 1A 3.Grup 7. Hafta 02/11/2019 17:00 Mülkiyespor 1-2 Ankara Üniversitesi
Ankara 1A 2.Grup 7. Hafta 03/11/2019 14:30 Barışspor 4-2 Gazi Orman Çiftliği
Ankara 1A 1.Grup 7. Hafta 03/11/2019 16:15 Ortadoğuspor 2-0 Eserspor
Ankara 1A 3.Grup 8. Hafta 10/11/2019 10:00 Onbir Ateşspor 3-2 Mülkiyespor
Ankara 1A 3.Grup 8. Hafta 10/11/2019 12:00 Ankara Üniversitesi 0-3 Ankara Turizmspor
Ankara 1A 1.Grup 8. Hafta 10/11/2019 14:00 Eserspor 0-5 Osbtürk Şentepespor
Ankara 1A 2.Grup 8. Hafta 10/11/2019 16:00 OFTAŞ Spor 0-13 Çınar Gençlikspor
Ankara 1A 1.Grup 8. Hafta 10/11/2019 18:00 Etlikgücü 0-8 Güdülspor
Ankara 1A 2.Grup 9. Hafta 17/11/2019 11:40 Barışspor 3-3 Şereflikoçhisarspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 9. Hafta 17/11/2019 15:00 Ankara TKİ 3-1 Göynük Belediyespor
Ankara 1A 2.Grup 9. Hafta 17/11/2019 17:00 Gazi Orman Çiftliği 3-2 Ankara Eğitimspor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 11. Hafta 30/11/2019 14:00 Ankara TKİ 0-0 Karadeniz Ereğli Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design