23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Yenimahalle Hasan Doğan Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ankara

Kapasite: 2000

Evsahibi takım(lar): Ankara DSİ, Çiğdemtepespor, Keçiören Sportif, Ümitköyspor, Yenimahalle Belediyespor, Yenimahalle Şentepegücü

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 18. Hafta     Yenimahalle Belediyespor - Beypazarı Belediye Gençlikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 1. Hafta 08/10/2023 15:00 Volkan Yıldırımspor 2-0 Ankara Göktürklerspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 1. Hafta 08/10/2023 17:00 Ayvalıspor 2-0 Çiğdemtepespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 2. Hafta 15/10/2023 10:30 Karşıyaka İdman Yurdu 2-0 Ankara Genç Kartallarspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 1. Hafta 15/10/2023 12:30 Yenimahalle Belediyespor 1-0 Beytepe Metespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 1. Hafta 15/10/2023 14:30 Yurtkur 1-0 Beypazarı Belediye Gençlikspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 1. Hafta 15/10/2023 16:30 Kavaklıderespor 2-0 Keçiören BLD Bağlumspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 2. Hafta 15/10/2023 18:30 OSTİM 0-2 Keçiören Gazigücü Olimpikspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 2. Hafta 22/10/2023 10:30 Beytepe Metespor 3-0 Yurtkur
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 3. Hafta 22/10/2023 11:00 OSTİM 1-2 Ortadoğuspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 2. Hafta 22/10/2023 12:30 Güdülspor 0-1 Mamak Belediyesi Gençlikspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 2. Hafta 22/10/2023 14:30 Yenimahalle Belediyespor 1-2 Çubukspor Futbol A.Ş.
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 2. Hafta 22/10/2023 16:30 Keçiören BLD Bağlumspor 2-0 Polatlıspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 2. Hafta 22/10/2023 18:30 Balgatspor 2-1 Pursaklar Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 3. Hafta 22/10/2023 18:30 Şeker 06 Spor 1-6 Kızılcahamam Belediyespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 3. Hafta 29/10/2023 10:00 Yenikentgücü 1-5 Beytepe Metespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 3. Hafta 29/10/2023 12:00 Yenimahalle Belediyespor 5-0 Etimesgut Belediyespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 3. Hafta 29/10/2023 14:00 Kavaklıderespor 1-2 Çubukspor 1959
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 4. Hafta 29/10/2023 16:00 Demetevler Karadenizgücü 3-0 Abidinpaşa
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 4. Hafta 29/10/2023 18:00 Gazi Orman Çiftliği 1-6 OSTİM
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 5. Hafta 05/11/2023 09:00 Çiğdemtepespor 3-0 Ankara Göktürklerspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 5. Hafta 05/11/2023 11:00 Başkent Alsancakspor 2-3 Demetevler Karadenizgücü
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 4. Hafta 05/11/2023 13:00 Keçiören BLD Bağlumspor 1-2 Güdülspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 4. Hafta 05/11/2023 15:00 Beytepe Metespor 1-1 Pursaklar Belediyespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 4. Hafta 05/11/2023 17:00 Yenikentgücü 3-6 Çubukspor Futbol A.Ş.
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 5. Hafta 05/11/2023 17:00 Karşıyaka İdman Yurdu 3-2 Bahçelerüstüspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 5. Hafta 12/11/2023 10:30 Balgatspor 1-0 Beytepe Metespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 5. Hafta 12/11/2023 12:30 Yurtkur 2-6 Yenimahalle Belediyespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 5. Hafta 12/11/2023 14:30 Kavaklıderespor 3-1 Haymana Belediyespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 5. Hafta 12/11/2023 16:30 Güdülspor 0-4 M.T.A. Spor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 5. Hafta 12/11/2023 18:30 Yenikentgücü 3-2 Etimesgut Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 7. Hafta 19/11/2023 09:00 Çiğdemtepespor 0-2 Eserspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 6. Hafta 19/11/2023 11:00 Yenimahalle Belediyespor 6-1 Yenikentgücü
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 6. Hafta 19/11/2023 13:00 Balgatspor 1-1 Çubukspor Futbol A.Ş.
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 6. Hafta 19/11/2023 15:00 Beytepe Metespor 6-1 Beypazarı Belediye Gençlikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 7. Hafta 19/11/2023 17:00 Gazi Orman Çiftliği 1-3 Solfasolspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 7. Hafta 19/11/2023 19:00 Karşıyaka İdman Yurdu 3-0 Ankara İdman Yurdu
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 7. Hafta 26/11/2023 10:30 Yenikentgücü 0-3 Yurtkur
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 7. Hafta 26/11/2023 12:30 Balgatspor 1-1 Etimesgut Belediyespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 7. Hafta 26/11/2023 14:30 Keçiören BLD Bağlumspor 1-0 Çubukspor 1959
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 7. Hafta 26/11/2023 16:30 Güdülspor 0-1 Kahramankazan Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 8. Hafta 26/11/2023 18:30 Volkan Yıldırımspor 2-0 Çiğdemtepespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 9. Hafta 03/12/2023 10:00 Dışişleri Bakanlığı 0-3 İstatistik
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 8. Hafta 03/12/2023 12:00 Kavaklıderespor 0-2 Mamak Belediyesi Gençlikspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 8. Hafta 03/12/2023 14:00 Yenimahalle Belediyespor 2-2 Balgatspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 8. Hafta 03/12/2023 16:00 Beytepe Metespor 6-1 Çubukspor Futbol A.Ş.
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 9. Hafta 03/12/2023 18:00 Çiğdemtepespor 1-2 Güneşspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 9. Hafta 10/12/2023 11:00 Beytepe Metespor 9-0 Etimesgut Belediyespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 9. Hafta 10/12/2023 13:00 Keçiören BLD Bağlumspor 3-1 Haymana Belediyespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 9. Hafta 10/12/2023 15:00 Balgatspor 0-1 Yurtkur
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 10. Hafta 24/12/2023 11:00 Karşıyaka İdman Yurdu 2-1 Ankara DSİ
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 8. Hafta 24/12/2023 13:00 OSTİM 4-0 Kalecikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 10. Hafta 24/12/2023 15:00 Demetevler Karadenizgücü 5-0 Anadolu Kalespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 10. Hafta 24/12/2023 17:00 Çiğdemtepespor 2-3 Ayvalıspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 11. Hafta 31/12/2023 11:00 Volkan Yıldırımspor 3-0 Elmadağ Bld.Hasanoğlanspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 11. Hafta 31/12/2023 13:00 Köprülü Bahçelispor 4-0 Şereflikoçhisarspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 11. Hafta 31/12/2023 15:00 İstatistik 1-1 Başkent Fatihspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 11. Hafta 31/12/2023 17:00 Etlikspor 2-4 Ayaşspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 12. Hafta 07/01/2024 11:15 Barışspor 2-0 Anadolu Kalespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 12. Hafta 07/01/2024 13:15 Demetevler Karadenizgücü 6-0 Demirlibahçe
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 12. Hafta 07/01/2024 15:15 Çamlıdere Belediyespor 3-1 Etlikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 13. Hafta 13/01/2024 12:30 Çiğdemtepespor 2-4 Kızılcahamam Belediyespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 13. Hafta 14/01/2024 11:15 Karşıyaka İdman Yurdu 0-7 Akyurt Belediyespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 10. Hafta 14/01/2024 13:15 Beytepe Metespor 0-1 Yenimahalle Belediyespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 10. Hafta 14/01/2024 15:15 Keçiören BLD Bağlumspor 0-1 Kavaklıderespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 10. Hafta 14/01/2024 17:15 Balgatspor 2-0 Yenikentgücü
Ankara Avni Balabanlı 1A 5.Grup 11. Hafta 21/01/2024 10:00 OSTİM 1-3 Gazi Orman Çiftliği
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 11. Hafta 21/01/2024 12:00 Kavaklıderespor 3-1 M.T.A. Spor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 11. Hafta 21/01/2024 14:00 Yenikentgücü 0-4 Beypazarı Belediye Gençlikspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 11. Hafta 21/01/2024 16:00 Yurtkur 1-0 Beytepe Metespor
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 14. Hafta 21/01/2024 18:00 Demetevler Karadenizgücü 5-0 Başkent Alsancakspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 15. Hafta 28/01/2024 11:00 Karşıyaka İdman Yurdu 3-3 Mamak Lalahanspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 12. Hafta 28/01/2024 13:00 Yurtkur 1-1 Çubukspor Futbol A.Ş.
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 12. Hafta 28/01/2024 15:00 Keçiören BLD Bağlumspor 4-0 Mamak Belediyesi Gençlikspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 12. Hafta 28/01/2024 17:00 Beytepe Metespor 8-1 Yenikentgücü
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 13. Hafta 04/02/2024 11:00 Yurtkur 3-1 Etimesgut Belediyespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 13. Hafta 04/02/2024 13:00 Kavaklıderespor 4-3 Kahramankazan Belediyespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 13. Hafta 04/02/2024 15:00 Balgatspor 0-1 Beypazarı Belediye Gençlikspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 16. Hafta 04/02/2024 17:00 Volkan Yıldırımspor 6-0 Şeker 06 Spor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 14. Hafta 11/02/2024 11:10 Yenimahalle Belediyespor 0-4 Yurtkur
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 17. Hafta 11/02/2024 13:10 Demetevler Karadenizgücü 3-1 Elmadağgücü
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 14. Hafta 11/02/2024 15:10 Beytepe Metespor 1-1 Balgatspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 4.Grup 17. Hafta 11/02/2024 17:10 Çiğdemtepespor 0-1 Volkan Yıldırımspor
Ankara Avni Balabanlı 1A 1.Grup 18. Hafta 18/02/2024 11:10 Bahçelievler Gençlikspor 2-2 Akyurt Belediyespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 15. Hafta 18/02/2024 13:10 Keçiören BLD Bağlumspor 5-0 M.T.A. Spor
Ankara Avni Balabanlı 1A 2.Grup 18. Hafta 18/02/2024 15:10 Barışspor 2-4 Demetevler Karadenizgücü
Ankara Avni Balabanlı 1A 3.Grup 18. Hafta 18/02/2024 17:10 Köprülü Bahçelispor 9-1 Başkent Sportif
Ankara 2.Amatör 3.Grup 1. Hafta 25/02/2024 10:00 Önderspor 3-3 Ankara Metropolspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 16. Hafta 25/02/2024 13:40 Yenimahalle Belediyespor 4-1 Pursaklar Belediyespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 16. Hafta 25/02/2024 15:40 Kavaklıderespor 0-2 Polatlıspor
Ankara 2.Amatör 1.Grup 1. Hafta 25/02/2024 17:40 Karşıyaka Güvenspor 3-0 OFTAŞ
Ankara 2.Amatör 2.Grup 2. Hafta 03/03/2024 10:00 Ankara Rize Gençlikspor - Onbir Ateşspor
Ankara Sezai Yıldırım SAL A Grubu 17. Hafta 03/03/2024 13:40 Balgatspor - Yenimahalle Belediyespor
Ankara Sezai Yıldırım SAL B Grubu 17. Hafta 03/03/2024 15:40 Keçiören BLD Bağlumspor - Kahramankazan Belediyespor
Ankara 2.Amatör 4.Grup 2. Hafta 03/03/2024 17:40 Ankara GSM - Yenimahallegücü
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |