Yenimahalle Hasan Doğan Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Ankara

Kapasite: 2000

Evsahibi takım(lar): Keçiören Sportif, Ümitköyspor, Yenimahalle Belediyespor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Ankara 1A 4.Grup 1. Hafta 23/09/2018 09:10 Ankara Adliyespor 1-1 Volkan Yıldırımspor
Ankara 1A 2.Grup 1. Hafta 23/09/2018 11:05 Ankara Metespor 8-1 Bahçelievler Gençlikspor
Ankara Süper Amatör 1. Hafta 23/09/2018 13:30 Yenimahalle Belediyespor 1-1 Kahramankazan Belediyespor
Ankara 1A 3.Grup 1. Hafta 23/09/2018 14:55 Çınar Gençlikspor 5-1 Çubukspor 1959
Ankara 1A 4.Grup 2. Hafta 30/09/2018 13:00 Demetevler Karadenizgücü 0-2 Osbtürk Şentepespor
Ankara 1A 2.Grup 2. Hafta 30/09/2018 14:55 Çakırlargücü 1-1 Yenidoğanspor
Ankara 1A 3.Grup 2. Hafta 30/09/2018 16:50 Ayvalıspor 1-4 Saçak Gençlikspor
Ankara 1A 4.Grup 3. Hafta 06/10/2018 09:10 Osbtürk Şentepespor 0-0 Volkan Yıldırımspor
Ankara 1A 3.Grup 3. Hafta 06/10/2018 11:05 Çınar Gençlikspor 2-0 Ayvalıspor
Ankara 1A 3.Grup 3. Hafta 06/10/2018 13:00 M.T.A. Spor 3-1 Ankara Tigemspor
Ankara 1A 4.Grup 3. Hafta 06/10/2018 14:55 Ankara Adliyespor 3-0 Barışspor
Ankara 1A 3.Grup 4. Hafta 14/10/2018 13:00 Ayvalıspor 0-6 İstatistik
Ankara 1A 2.Grup 4. Hafta 14/10/2018 14:55 Ankara Metespor 6-1 Yenidoğanspor
Ankara 1A 4.Grup 5. Hafta 21/10/2018 11:05 Osbtürk Şentepespor 3-1 Barışspor
Ankara Süper Amatör 5. Hafta 21/10/2018 13:00 Yenimahalle Belediyespor 5-0 Çamlıdere Belediyespor
Ankara 1A 3.Grup 5. Hafta 21/10/2018 14:55 M.T.A. Spor 5-3 Çankaya Gençlikspor
Ankara 1A 4.Grup 5. Hafta 21/10/2018 16:50 Ankara Adliyespor 0-1 Karapürçekspor
Ankara Süper Amatör 7. Hafta 03/11/2018 13:00 Yenimahalle Belediyespor 1-1 Nallıhan 1864 Spor
Ankara 1A 4.Grup 7. Hafta 04/11/2018 11:05 Demetevler Karadenizgücü 4-1 Çubuk Gençlikspor
Ankara 1A 4.Grup 7. Hafta 04/11/2018 13:00 Osbtürk Şentepespor 1-3 Karapürçekspor
Ankara 1A 3.Grup 8. Hafta 11/11/2018   Ayvalıspor 0-2 Ankara Tigemspor
Ankara 1A 2.Grup 8. Hafta 11/11/2018 11:05 Ankara Metespor 2-0 Elmadağ Bld. Hasanoğlanspor
Ankara Süper Amatör 8. Hafta 11/11/2018 13:00 Yenimahalle Belediyespor 1-0 Beypazarı Belediye Gençlikspor
Ankara 1A 3.Grup 8. Hafta 11/11/2018 15:25 Çınar Gençlikspor 1-0 Demirlibahçe
Ankara 1A 3.Grup 9. Hafta 18/11/2018 09:10 Ankara Tigemspor 3-2 Başkent Sportifspor
Ankara 1A 4.Grup 9. Hafta 18/11/2018 11:05 Demetevler Karadenizgücü 8-0 Ankara Üniversitesi
Ankara 1A 3.Grup 9. Hafta 18/11/2018 14:55 M.T.A. Spor 1-1 Çınar Gençlikspor
Ankara 1A 3.Grup 10. Hafta 02/12/2018 09:00 Ayvalıspor 1-0 Çankaya Gençlikspor
Ankara 1A 3.Grup 10. Hafta 02/12/2018 10:45 Çınar Gençlikspor 2-2 Sinanlı Gençlikspor
Ankara Süper Amatör 10. Hafta 02/12/2018 12:30 Yenimahalle Belediyespor 1-2 Pursaklar Belediyespor
Ankara 1A 2.Grup 10. Hafta 02/12/2018 14:15 Ankara Metespor 1-0 Kalecikspor
Ankara 1A 1.Grup 11. Hafta 09/12/2018 10:00 Ankara Turizmspor 3-0 Ankara Seçkinspor
Ankara 1A 4.Grup 11. Hafta 09/12/2018 11:45 Demetevler Karadenizgücü 5-0 Ankara Adliyespor
Ankara 1A 3.Grup 11. Hafta 09/12/2018 13:30 M.T.A. Spor 0-4 Demirlibahçe
Ankara Süper Amatör 12. Hafta 16/12/2018 14:15 Yenimahalle Belediyespor 1-0 Ankara T.K.İ.
Ankara 1A 1.Grup 12. Hafta 29/12/2018 12:45 Kavaklıderespor 7-4 Dışişleri Bakanlığı
Ankara 1A 3.Grup 13. Hafta 12/01/2019 11:45 M.T.A. Spor 0-3 Sinanlı Gençlikspor
Ankara 1A 4.Grup 13. Hafta 12/01/2019 13:30 Osbtürk Şentepespor 0-2 Demetevler Karadenizgücü
Ankara 1A 3.Grup 14. Hafta 20/01/2019 09:00 Ayvalıspor 2-1 Çınar Gençlikspor
Ankara 1A 4.Grup 14. Hafta 20/01/2019 10:45 Demetevler Karadenizgücü 2-1 Site Zaferspor
Ankara 1A 3.Grup 14. Hafta 20/01/2019 14:15 Başkent Sportifspor 0-4 Saçak Gençlikspor
Ankara 1A 3.Grup 14. Hafta 20/01/2019 16:00 Ankara Tigemspor 0-3 M.T.A. Spor
Ankara 1A 3.Grup 15. Hafta 26/01/2019 10:45 Çınar Gençlikspor 1-2 Başkent Sportifspor
Ankara 1A 3.Grup 15. Hafta 26/01/2019 12:30 İstatistik 4-0 Ayvalıspor
Ankara 1A 4.Grup 15. Hafta 26/01/2019 14:15 Osbtürk Şentepespor 8-0 Çubuk Gençlikspor
İşitme Engelliler Süper Lig A Grubu 2. Hafta 27/01/2019 12:00 Ankara İ.E.S.K. 0-1 Bornova İ.E.S.K.
Ankara Süper Amatör 15. Hafta 27/01/2019 14:30 Yenimahalle Belediyespor 2-0 Sincan Belediyespor
Ankara 1A 3.Grup 16. Hafta 03/02/2019 13:40 Ayvalıspor 0-3 Demirlibahçe
Ankara 1A 2.Grup 16. Hafta 03/02/2019 15:35 Ankara Metespor 7-0 Türközüspor
Ankara 1A 4.Grup 17. Hafta 09/02/2019 14:45 Demetevler Karadenizgücü 3-1 Volkan Yıldırımspor
Ankara 1A 4.Grup 17. Hafta 10/02/2019 10:00 Osbtürk Şentepespor 6-1 Ankara Üniversitesi
İşitme Engelliler Süper Lig A Grubu 4. Hafta 10/02/2019 12:00 Ankara İ.E.S.K. 1-2 Torbalı İ.E.S.K.
Ankara Süper Amatör 17. Hafta 10/02/2019 14:00 Yenimahalle Belediyespor 2-3 Ankara Yurtkur
Ankara 1A 2.Grup 18. Hafta 17/02/2019 13:30 Çakırlargücü 2-6 Güdülspor
Ankara 1A 4.Grup 19. Hafta 24/02/2019 10:00 Osbtürk Şentepespor 4-0 Ankara Adliyespor
Ankara 1A 4.Grup 19. Hafta 24/02/2019 11:45 Demetevler Karadenizgücü 3-1 Barışspor
Ankara Süper Amatör 19. Hafta 24/02/2019 14:00 Yenimahalle Belediyespor 3-1 Gölbaşı Belediyespor
Ankara 1A 4.Grup 20. Hafta 27/02/2019 10:00 Ankara Adliyespor 0-3 Site Zaferspor
Ankara 1A 3.Grup 20. Hafta 27/02/2019 11:45 Çınar Gençlikspor 0-3 M.T.A. Spor
Ankara 1A 3.Grup 20. Hafta 27/02/2019 13:30 Saçak Gençlikspor 2-1 Sinanlı Gençlikspor
Ankara 1A 3.Grup 20. Hafta 27/02/2019 15:15 Ayvalıspor 1-1 Çubukspor 1959
Ankara 1A 4.Grup 22. Hafta 09/03/2019 12:30 Osbtürk Şentepespor 2-3 Site Zaferspor
İşitme Engelliler Süper Lig A Grubu 6. Hafta 10/03/2019 12:00 Ankara İ.E.S.K. 1-8 Gölcük İ.E.S.K.
Ankara Süper Amatör 22. Hafta 17/03/2019 13:00 Yenimahalle Belediyespor 0-4 Yeni Haymanaspor
İşitme Engelliler Süper Lig A Grubu 8. Hafta 24/03/2019 12:00 Ankara İ.E.S.K. 0-1 Manavgat Belediye İ.E.S.K.
Ankara 2A 2.Grup 1. Hafta 24/03/2019 15:15 Ankara Rize Gençlikspor 1-2 Akyurt Belediyespor
Ankara Süper Amatör 24. Hafta 30/03/2019 13:30 Yenimahalle Belediyespor 4-1 Devlet Tiyatroları
Ankara 2A 1.Grup 2. Hafta 07/04/2019 10:35 Çukurambar Gençlikspor 8-3 Aydınlıkevlerspor
Ankara 2A 5.Grup 2. Hafta 07/04/2019 12:15 Karşıyaka İdman Yurdu 2-0 Ankara Metropolspor
Ankara 2A 1.Grup 2. Hafta 07/04/2019 14:00 Yenimahallegücü 1-8 Eserspor
Ankara 2A 3.Grup 2. Hafta 07/04/2019 15:45 OSTİM 0-1 Yakacık Genç-Erlerbirliği
Ankara 2A 2.Grup 3. Hafta 13/04/2019 12:00 Ankara Rize Gençlikspor 2-1 Anadolubeyispor
Ankara 2A 4.Grup 2. Hafta 13/04/2019 15:10 Ankara Performansspor 5-1 TED Ankara Kolejliler
İşitme Engelliler Süper Lig A Grubu 10. Hafta 14/04/2019 12:00 Ankara İ.E.S.K. 2-2 İstanbul Sessizler S.K.
Ankara 2A 2.Grup 5. Hafta 28/04/2019 11:45 Saygı Gençlikspor 1-2 Akyurt Belediyespor
Ankara 2A 5.Grup 5. Hafta 28/04/2019 15:15 Etlikgücü 7-2 Ankara Metropolspor
Ankara 2A 5.Grup 6. Hafta 05/05/2019 11:40 Karşıyaka İdman Yurdu 4-0 Önderspor
Ankara 2A 2.Grup 6. Hafta 05/05/2019 13:20 Ankara Rize Gençlikspor 3-0 Ümitköyspor
Ankara 2A 1.Grup 6. Hafta 05/05/2019 15:30 Aydınlıkevlerspor 9-1 Yenimahallegücü
Ankara 2A 1.Grup 7. Hafta 12/05/2019 10:00 Eserspor 2-1 Kayaşspor
Ankara 1A Play-Off 7. Hafta 12/05/2019 12:30 Site Zaferspor 0-1 Güneşspor
Ankara 2A 1.Grup 8. Hafta 19/05/2019 10:00 Yenimahallegücü 3-10 Kayaşspor
Ankara 2A 5.Grup 8. Hafta 19/05/2019 11:45 Önderspor 4-0 Fatih Ulusspor
Ankara 2A 5.Grup 8. Hafta 19/05/2019 13:30 Kalabaspor 2-3 Etlikgücü
Ankara 2A 1.Grup 8. Hafta 19/05/2019 15:15 Çukurambar Gençlikspor 3-0 Eserspor
Ankara 2A 2.Grup 9. Hafta 26/05/2019 11:00 Ümitköyspor 1-1 Bahçelerüstüspor
Ankara 2A 1.Grup 9. Hafta 26/05/2019 12:45 Ankara DHMİ 1-4 Yeni Sincanspor
Ankara 2A 2.Grup 9. Hafta 26/05/2019 16:15 Anadolubeyispor - Saygı Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design