2018/19 Sezonu Maç programı

Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 1. Hafta 06/10/2018 16:30 Şanlıurfa DSİ 0-2 Ceylanpınar Belediyespor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 1. Hafta 07/10/2018 16:00 15 Temmuz Gençlikspor 4-1 Birecik Belediyespor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 2. Hafta 12/10/2018 18:30 Şanlıurfa Gençlerbirliği 2-1 Şanlıurfa Tarımspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 13/10/2018 14:00 Çamlıderespor 1-1 Viranşehir Sanayispor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 14/10/2018 15:00 Yeni Halspor 2-2 Bozovagücü
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 18/10/2018 18:30 Şanlıurfa Karşıyaka 2-3 Reha Gençlikspor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 3. Hafta 19/10/2018 18:30 15 Temmuz Gençlikspor 2-2 Şanlıurfa DSİ
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 3. Hafta 21/10/2018 15:00 Şanlıurfa Tarımspor 2-1 Viranşehirspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 28/10/2018 14:00 Badıllı Gençlikspor 3-2 Yukarı Göklüspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 28/10/2018 16:00 Çamlıderespor 0-0 Keçespor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 5. Hafta 04/11/2018 14:00 Şanlıurfa Gençlerbirliği 2-0 Hilvan Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 04/11/2018 16:00 Eyyüpspor 6-0 Şanlıurfa Karşıyaka
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 08/11/2018 18:30 Eyyüpspor 3-6 Karaköprüspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 10/11/2018 13:00 Yeni Halspor 1-1 Yukarı Göklüspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 10/11/2018 15:00 Şanlıurfa Karşıyaka 3-1 Viranşehir İdman Yurdu
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 11/11/2018 12:00 Reha Gençlikspor 1-2 75.Yıl Mesleki Teknik Lisesi
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 11/11/2018 14:00 Edessaspor 2-1 Birecikspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 11/11/2018 16:00 Şanlıurfa Türk Telekom 2-3 Keçespor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 16/11/2018 18:30 Karaköprüspor 3-0 Edessaspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 18/11/2018 16:30 Badıllı Gençlikspor 2-0 Yeni Halspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 23/11/2018 18:30 Şanlıurfa Türk Telekom 2-1 Badıllı Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 24/11/2018 16:30 Yeni Halspor 2-5 Çamlıderespor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 8. Hafta 25/11/2018 17:30 15 Temmuz Gençlikspor 2-0 Şanlıurfa Tarımspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 29/11/2018 18:30 Edessaspor 2-4 Reha Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 30/11/2018 18:30 Çamlıderespor 2-1 Şanlıurfa Türk Telekom
Ampute 1.Lig 2. Hafta 02/12/2018 11:00 Şanlıurfa Engelliler SK 6-1 Ortahisar Belde S.K.
Kadınlar 3.Lig 12.Grup 4. Hafta 09/12/2018 13:30 Şanlıurfa Gençlikspor 2-0 Malatya Bayanlarspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 14/12/2018 18:30 Eyyüpspor 3-1 Edessaspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 15/12/2018 15:30 Şanlıurfa Karşıyaka 2-3 Yeni Harranspor
Ampute 1.Lig 4. Hafta 16/12/2018 11:00 Şanlıurfa Engelliler SK 1-3 Esenyurt Engelliler Gücü S.K.
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 16/12/2018 15:00 Karaköprüspor 2-1 Reha Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 21/12/2018 18:30 Reha Gençlikspor 1-2 Şanlıurfa Karşıyaka
Ampute 1.Lig 5. Hafta 23/12/2018 11:00 Şanlıurfa Engelliler SK 3-0 Anadolu Erciyes Engelliler S.K.
Ampute 1.Lig 7. Hafta 06/01/2019 11:00 Şanlıurfa Engelliler SK 0-4 Konya Engelliler Gücü S.K.
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 13/01/2019 14:00 Reha Gençlikspor 6-3 Viranşehir İdman Yurdu
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 19/01/2019 17:30 Keçespor 0-5 Şanlıurfa Türk Telekom
Ampute 1.Lig 9. Hafta 20/01/2019 11:00 Şanlıurfa Engelliler SK 7-0 Kayseri Melikgazi Belediye S.K.
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 26/01/2019 13:00 Ankaspor 3-1 Yıldırımgücü
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 26/01/2019 15:00 Şanlıurfa Karşıyaka 1-0 75.Yıl Mesleki Teknik Lisesi
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 26/01/2019 17:00 Sefaspor 0-4 Bağmancıspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 26/01/2019 19:00 Haliliyespor 0-3 Şutimspor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 27/01/2019 12:30 Yenişehirspor 2-1 Şanlı Polatspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 27/01/2019 14:30 Yeni Halspor 1-1 Badıllı Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 27/01/2019 16:30 Şanlıurfagücü 1-1 Ceylanpınar Demirspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 02/02/2019 11:00 Yıldırımgücü 8-0 Şanlıurfagücü
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 02/02/2019 13:00 Bağmancıspor 1-2 Eyyübiye Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 02/02/2019 15:00 Keçespor 1-3 Viranşehir Sanayispor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 02/02/2019 17:00 Şutimspor 4-1 Sefaspor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 2. Hafta 03/02/2019 14:30 Bağlarbaşıspor 4-5 Özkarakeçilispor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 2. Hafta 03/02/2019 16:30 Harran Belediye Gençlikspor 0-0 Yenişehirspor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 3. Hafta 07/02/2019 18:30 Yenişehirspor 3-0 Bağlarbaşıspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 08/02/2019 18:30 Uyanışspor 1-3 Fatihspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 09/02/2019 13:00 Şanlıurfagücü 2-9 Şanlıurfa Yenicespor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 09/02/2019 15:00 Reha Gençlikspor 1-3 Edessaspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 09/02/2019 17:00 Karaköprüspor 1-1 Yeni Harranspor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 16. Hafta 10/02/2019 13:00 Şanlıurfa DSİ 3-1 Suruç Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 10/02/2019 16:30 Ankaspor 0-1 Viranşehir Eğitimgücü
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 14/02/2019 18:30 Sancaktarspor 0-5 Ankaspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 16/02/2019 15:00 Yeni Halspor 4-1 Şanlıurfa Türk Telekom
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 4. Hafta 16/02/2019 17:00 Bağlarbaşıspor 1-3 Şanlı Polatspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 17/02/2019 17:00 Fatihspor 3-2 Pirsusspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 22/02/2019 18:30 Eyyübiye Belediyespor 12-2 Haliliyespor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 24/02/2019 17:00 Samakspor 3-0 63 Zirvespor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 09/03/2019 15:30 Fatihspor 2-3 Viranşehir Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 7. Hafta 09/03/2019 17:30 Uyanışspor 7-0 63 Zirvespor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 20. Hafta 10/03/2019 15:00 15 Temmuz Gençlikspor 1-5 Şanlıurfa Gençlerbirliği
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 10/03/2019 17:00 Yıldırımgücü 3-1 Sancaktarspor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 8. Hafta 16/03/2019 11:30 Harran Belediye Gençlikspor 3-1 Özkarakeçilispor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 17/03/2019 16:30 Şanlıurfa Yenicespor 7-2 Sancaktarspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 17/03/2019 18:30 Şutimspor 1-0 Haliliyespor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 20/03/2019 18:30 Bağmancıspor 2-0 Sefaspor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 9. Hafta 22/03/2019 19:00 Yenişehirspor 2-1 Harran Belediye Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 23/03/2019 18:00 Samakspor 0-2 Fatihspor
Ampute 1.Lig 10. Hafta 24/03/2019 12:00 Şanlıurfa Engelliler SK 11-1 Samsun Bedensel Engelliler S.K.
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 24/03/2019 13:00 Sefaspor 3-4 Şutimspor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 22. Hafta 24/03/2019 15:00 Şanlıurfa DSİ 2-2 Birecik Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 24/03/2019 17:00 Ankaspor 1-1 Şanlıurfa Yenicespor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 28/03/2019 19:00 Şutimspor 0-3 Eyyübiye Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 10. Hafta 29/03/2019 19:00 Bağlarbaşıspor 0-4 Yenişehirspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 11. Hafta 07/04/2019 16:30 63 Zirvespor 4-2 63 Gücü Eminspor
Ampute 1.Lig 12. Hafta 14/04/2019 12:00 Şanlıurfa Engelliler SK 4-0 Antalya BŞB Asat Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 14/04/2019 13:00 Şanlıurfa Yenicespor 8-0 Yıldırımgücü
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 14/04/2019 17:00 Sancaktarspor 4-6 Şanlıurfagücü
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 13. Hafta 21/04/2019 12:00 63 Zirvespor 0-0 Fatihspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 13. Hafta 21/04/2019 14:00 Bağmancıspor 4-1 Birecik Kelaynak Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 13. Hafta 21/04/2019 16:00 Harran Belediye Gençlikspor 0-9 Siverek Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 27/04/2019 15:30 11 Nisanspor 2-3 Siverek Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 28/04/2019 13:00 Sancaktarspor 7-0 Yıldırımgücü
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 14. Hafta 28/04/2019 15:00 63 Zirvespor 0-1 Uyanışspor
Ampute 1.Lig 15. Hafta 05/05/2019 12:00 Şanlıurfa Engelliler SK 2-1 MP Samsun Engelliler Gücü S.K.
Ampute 1.Lig 17. Hafta 19/05/2019 12:00 Şanlıurfa Engelliler SK 7-0 Konya Bedensel Engelliler S.K.
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design