2017/18 Sezonu Maç programı

Şanlıurfa Süper Amatör 1. Hafta 13/10/2017 18:30 Şanlıurfa Türk Telekomspor 3-0 15 Temmuz Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 4. Hafta 15/10/2017 15:00 Şanlıurfa 11 Nisanspor 3-0 Erdağ İnşaat Dumlupınarspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 22/10/2017 12:00 Keçespor 1-2 Yukarı Göklüspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 22/10/2017 14:00 Şanlıurfa Karşıyaka 1-2 Halfetispor
Şanlıurfa Süper Amatör 2. Hafta 22/10/2017 16:00 15 Temmuz Gençlikspor 0-2 Şanlıurfa Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 6. Hafta 29/10/2017 14:00 Şanlıurfa 11 Nisanspor 2-0 İnönü Üniversitesi
Şanlıurfa Süper Amatör 3. Hafta 29/10/2017 16:30 Şanlıurfa Türk Telekomspor 1-0 Suruç Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 03/11/2017 18:30 Keçespor 3-2 Karaköprüspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 04/11/2017 14:00 Şanlıurfa Gençlerbirliği 0-0 Reha Gençlikspor
Ampute 1.Lig 2.Grup 1. Hafta 05/11/2017 12:00 Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Engelliler S.K. 5-0 Sakarya Ampute Engelliler S.K.
Şanlıurfa Süper Amatör 4. Hafta 05/11/2017 16:00 15 Temmuz Gençlikspor 1-2 Şanlıurfa Tarımspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 10/11/2017 18:30 Reha Gençlikspor 2-1 Yeni Halspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 16/11/2017 18:30 Badıllı Gençlikspor 0-1 Çamlıdere Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 17/11/2017 18:30 Şanlıurfa Karşıyaka 8-0 Eyyübiye Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 9. Hafta 19/11/2017 13:30 Şanlıurfa 11 Nisanspor 4-0 GMH Hankendispor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 25/11/2017 14:00 Eyyübiye Gençlikspor 0-3 Badıllı Gençlikspor
Ampute 1.Lig 2.Grup 4. Hafta 26/11/2017 11:00 Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Engelliler S.K. 0-0 Medical Park Samsun Engelliler Gücü S.K.
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 26/11/2017 13:00 Çamlıdere Gençlikspor 4-0 Bozovagücü
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 26/11/2017 15:00 Keçespor 2-2 Birecikspor
Şanlıurfa Süper Amatör 8. Hafta 30/11/2017 18:30 Genç Karakeçililerspor 2-5 Şanlıurfa Tarımspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 01/12/2017 18:30 Badıllı Gençlikspor 1-0 Şanlıurfa Karşıyaka
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 11. Hafta 03/12/2017 13:30 Şanlıurfa 11 Nisanspor 1-0 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Şanlıurfa Süper Amatör 6. Hafta 06/12/2017 18:30 Genç Karakeçililerspor 0-3 Şanlıurfa Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 06/12/2017 18:30 Karaköprüspor 1-0 Reha Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 09/12/2017 15:00 Şanlıurfa Karşıyaka 0-2 Bozovagücü
Ampute 1.Lig 2.Grup 6. Hafta 10/12/2017 11:00 Şanlıurfa Eyyübiye Belediye Engelliler S.K. 1-2 Malatya BŞ Belediye S.K.
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 10/12/2017 12:30 Keçespor 4-2 Yeni Halspor
Şanlıurfa Süper Amatör 9. Hafta 10/12/2017 14:30 15 Temmuz Gençlikspor 1-1 Suruç Gençlikspor
Şanlıurfa Süper Amatör 9. Hafta 11/12/2017 18:30 Şanlıurfa Tarımspor - Şanlıurfa Türk Telekomspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design