GAP Arena 1
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Şanlıurfa

Kapasite: 150

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2016/17 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 2. Hafta 02/10/2016 15:00 Şanlıurfa 11 Nisanspor 2-0 Kahramanmaraş Sakaryaspor
Şanlıurfa Süper Amatör 1. Hafta 09/10/2016 15:30 Güvenspor 0-1 Yeni Harranspor
Şanlıurfa Süper Amatör 2. Hafta 19/10/2016 17:00 Şanlıurfa Türk Telekomspor 3-0 Suruç Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 23/10/2016 10:00 Tokigücü 0-4 Bağmancıspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 5. Hafta 23/10/2016 15:00 Şanlıurfa 11 Nisanspor 1-2 Şehitkamil Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 30/10/2016 13:00 Yeni Halspor 3-1 Tokigücü
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 30/10/2016 15:00 Şanlıurfa D.S.İ 4-1 Ankaspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 05/11/2016 10:30 Tokigücü 0-1 Şanlıurfa İdman Yurdu
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 05/11/2016 12:30 Çamlıdere Gençlikspor 0-0 Ceylanpınar Tigemspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 05/11/2016 14:30 Kendirspor 1-6 Bozovagücü
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 7. Hafta 06/11/2016 14:00 Şanlıurfa 11 Nisanspor 4-1 Elazığ D.S.İ
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 12/11/2016 13:00 Bağmancıspor 1-2 Çamlıdere Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 12/11/2016 15:00 Keçespor 2-0 Kendirspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 13/11/2016 11:00 Reha Gençlikspor 1-3 Genç Karakeçililerspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 13/11/2016 13:00 Şanlıurfa İdman Yurdu 2-1 Yeni Halspor
Şanlıurfa Süper Amatör 6. Hafta 13/11/2016 15:00 Şanlıurfa Türk Telekomspor 3-1 Akçakalespor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 18/11/2016 18:00 Şanlıurfa Karşıyaka 0-0 Çamlıdere Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 20/11/2016 16:30 Kendirspor 1-1 Şanlıurfa D.S.İ
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 25/11/2016 18:30 Reha Gençlikspor 2-2 Kendirspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 27/11/2016 12:30 Keçespor 1-2 Bozovagücü
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 27/11/2016 14:30 Şanlıurfa D.S.İ 4-0 Hilvan Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 02/12/2016 18:30 Şanlıurfa Tarımspor 2-3 Şanlıurfa Karşıyaka
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 11. Hafta 04/12/2016 14:00 Şanlıurfa 11 Nisanspor 0-0 Adıyaman 1954 Spor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 07/12/2016 15:00 Şanlıurfa Tarımspor 3-0 Ceylanpınar Tigemspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 09/12/2016 18:30 Şanlıurfa D.S.İ 2-0 Keçespor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 10/12/2016 11:00 Çamlıdere Gençlikspor 1-1 Yeni Halspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 10/12/2016 13:00 Şanlıurfa Tarımspor 4-1 Bağmancıspor
Şanlıurfa Süper Amatör 10. Hafta 10/12/2016 15:00 Şanlıurfa Türk Telekomspor 3-0 Birecik Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 16/12/2016 18:30 Yeni Halspor 0-0 Şanlıurfa Karşıyaka
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 13. Hafta 18/12/2016 14:00 Şanlıurfa 11 Nisanspor 0-1 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 18/12/2016 16:30 Şanlıurfa İdman Yurdu 1-0 Çamlıdere Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 30/12/2016 18:30 Keçespor 2-2 Ankaspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 31/12/2016 14:30 Yeni Halspor 0-2 Şanlıurfa Tarımspor
Şanlıurfa Süper Amatör 12. Hafta 07/01/2017 14:30 Şanlıurfa Türk Telekomspor 2-2 Viranşehirspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 08/01/2017 12:30 Şanlıurfa Tarımspor 4-0 Şanlıurfa İdman Yurdu
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 08/01/2017 14:30 Genç Karakeçililerspor 3-3 Keçespor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 13/01/2017 18:30 Reha Gençlikspor 0-3 Ankaspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 14. Hafta 15/01/2017 14:00 Şanlıurfa 11 Nisanspor 3-0 Elazığ Yolspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 19/01/2017 18:30 Çamlıdere Gençlikspor 2-0 Bağmancıspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 20/01/2017 19:00 Genç Karakeçililerspor 4-3 Reha Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 21/01/2017 13:00 Şanlıurfa Tarımspor 2-0 Viranşehir Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 21/01/2017 15:00 Şanlıurfa Karşıyaka 2-2 Ceylanpınar Tigemspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 22/01/2017 13:00 Yeni Halspor 2-1 Şanlıurfa İdman Yurdu
Şanlıurfa Süper Amatör 15. Hafta 27/01/2017 19:00 Güvenspor 1-1 Şanlıurfa Türk Telekomspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 29/01/2017 12:30 Keçespor 1-0 Hilvan Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 29/01/2017 14:30 Ankaspor 2-5 Genç Karakeçililerspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 04/02/2017 14:30 Şanlıurfa İdman Yurdu 1-0 Viranşehir Sanayi
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 17. Hafta 05/02/2017 14:00 Şanlıurfa 11 Nisanspor 0-0 62 Pertekspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 11/02/2017 15:00 Şanlıurfa D.S.İ 1-0 Bozovagücü
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 12/02/2017 15:00 Çamlıdere Gençlikspor 4-0 Tokigücü
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 18/02/2017 15:00 Yeni Halspor 0-1 Çamlıdere Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 19. Hafta 19/02/2017 14:00 Şanlıurfa 11 Nisanspor 0-3 İnönü Üniversitesi
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 25/02/2017 15:00 Ankaspor 3-5 Bozovagücü
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 26/02/2017 11:00 Şanlıurfa Karşıyaka 1-1 Yeni Halspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 26/02/2017 13:00 Şanlıurfa Tarımspor 3-0 Tokigücü
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 26/02/2017 15:00 Çamlıdere Gençlikspor 0-1 Şanlıurfa İdman Yurdu
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 02/03/2017 18:30 Eyyübiye Gençlikspor 5-3 Fatihspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 21. Hafta 05/03/2017 14:00 Şanlıurfa 11 Nisanspor 1-1 1920 Maraşspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 11/03/2017 15:30 Fatihspor 3-2 Telekom Lisesi
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 12/03/2017 15:30 Karaköprüspor 3-7 Edessa 7 Yıldız
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 15/03/2017 18:30 63 Emingücü 0-1 Karaköprüspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 18/03/2017 11:30 Karaköprüspor 1-1 Edessaspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 18/03/2017 13:30 63 Emingücü 1-4 Suruç Belediye Spor
Şanlıurfa Süper Amatör 22. Hafta 18/03/2017 15:30 Güvenspor 0-2 Şanlıurfa Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 23. Hafta 19/03/2017 14:00 Şanlıurfa 11 Nisanspor 2-5 Karaköprü Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 26/03/2017 15:00 Edessaspor 3-0 Özkarakeçilispor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 28/03/2017 19:00 63 Emingücü 3-3 Özkarakeçilispor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 29/03/2017 19:00 Harranspor 2-2 Pirsusspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 30/03/2017 19:00 Yıldırımgücü 3-3 Eyyüpspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 25. Hafta 02/04/2017 15:00 Şanlıurfa 11 Nisanspor 1-1 Araban Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 09/04/2017 14:00 Fatihspor 2-1 Ceylanpınar Demirspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 09/04/2017 16:00 Edessaspor 3-2 Suruç Belediye Spor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 12/04/2017 19:00 Edessaspor 0-2 Edessa 7 Yıldız
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 13/04/2017 19:00 Haliliyespor 3-1 Bağlarbaşıspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 23/04/2017 16:00 Edessa 7 Yıldız 2-3 Karaköprüspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 10. Hafta 30/04/2017 16:00 Edessaspor 1-2 Karaköprüspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 07/05/2017 13:00 Haliliyespor 0-2 Şanlı Polatspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 11. Hafta 07/05/2017 15:00 Harranspor 0-3 Viranşehir GAP
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 07/05/2017 17:00 63 Emingücü 0-10 Göklüspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 14/05/2017 14:00 Özkarakeçilispor 8-1 63 Emingücü
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 12. Hafta 14/05/2017 16:00 Eyyüpspor 2-3 Yıldırımgücü
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 21/05/2017 13:00 Edessaspor 2-4 63 Emingücü
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 13. Hafta 21/05/2017 15:00 Şanlıurfa Yenicespor 4-5 Eyyüpspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 13. Hafta 21/05/2017 17:00 Fatihspor 5-2 Bağlarbaşıspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 25/05/2017 16:30 Bağlarbaşıspor 1-4 Eyyübiye Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 26/05/2017 19:00 Özkarakeçilispor 0-5 Karaköprüspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design