Yenice 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Şanlıurfa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 1. Hafta 23/09/2018 14:00 11 Nisanspor 0-1 Dersim 62 Spor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 2. Hafta 30/09/2018 15:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 2-1 Ulalar Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 3. Hafta 07/10/2018 15:00 11 Nisanspor 0-0 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 4. Hafta 14/10/2018 15:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 2-1 Araban Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 5. Hafta 21/10/2018 15:00 11 Nisanspor 0-2 Şanlıurfa BŞ Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 27/10/2018 12:00 Edessaspor 1-4 75.Yıl Mesleki Teknik Lisesi
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 4. Hafta 27/10/2018 14:00 Şanlıurfa DSİ 1-1 Siverek Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 6. Hafta 28/10/2018 13:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 3-1 1920 Maraşspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 03/11/2018 14:00 Karaköprüspor 2-0 Birecikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 7. Hafta 04/11/2018 14:00 11 Nisanspor 0-1 Elbistan Belediyespor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 6. Hafta 10/11/2018 14:30 15 Temmuz Gençlikspor 2-0 Suruç Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 8. Hafta 11/11/2018 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 1-1 Kilis Belediyespor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 7. Hafta 17/11/2018 12:30 Şanlıurfa Tarımspor 1-0 Şanlıurfa DSİ
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 7. Hafta 17/11/2018 14:30 Şanlıurfa Gençlerbirliği 2-0 Ceylanpınar Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 9. Hafta 18/11/2018 14:00 11 Nisanspor 1-1 Ulalar Belediyespor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 8. Hafta 24/11/2018 14:30 Şanlıurfa DSİ 0-1 Şanlıurfa Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 10. Hafta 25/11/2018 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 2-0 Ankas İstiklalspor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 9. Hafta 01/12/2018 12:30 Şanlıurfa Gençlerbirliği 2-0 15 Temmuz Gençlikspor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 9. Hafta 01/12/2018 14:30 Şanlıurfa Tarımspor 2-3 Siverek Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 11. Hafta 02/12/2018 14:00 11 Nisanspor 2-0 Araban Belediyespor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 10. Hafta 08/12/2018 12:00 15 Temmuz Gençlikspor 8-0 Viranşehirspor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 10. Hafta 08/12/2018 14:00 Şanlıurfa DSİ 3-1 Hilvan Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 09/12/2018 12:00 Şanlıurfa Karşıyaka 2-0 Edessaspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 09/12/2018 14:00 Reha Gençlikspor 3-0 Yeni Harranspor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 11. Hafta 15/12/2018 14:00 Şanlıurfa Tarımspor 2-4 Akçakale Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 13. Hafta 16/12/2018 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 2-0 Elbistan Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design