Yenice 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Şanlıurfa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 1. Hafta 23/09/2018 14:00 11 Nisanspor 0-1 Dersim 62 Spor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 2. Hafta 30/09/2018 15:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 2-1 Ulalar Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 3. Hafta 07/10/2018 15:00 11 Nisanspor 0-0 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 4. Hafta 14/10/2018 15:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 2-1 Araban Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 5. Hafta 21/10/2018 15:00 11 Nisanspor 0-2 Şanlıurfa BŞ Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 27/10/2018 12:00 Edessaspor 1-4 75.Yıl Mesleki Teknik Lisesi
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 4. Hafta 27/10/2018 14:00 Şanlıurfa DSİ 1-1 Siverek Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 6. Hafta 28/10/2018 13:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 3-1 1920 Maraşspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 03/11/2018 14:00 Karaköprüspor 2-0 Birecikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 7. Hafta 04/11/2018 14:00 11 Nisanspor 0-1 Elbistan Belediyespor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 6. Hafta 10/11/2018 14:30 15 Temmuz Gençlikspor 2-0 Suruç Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 8. Hafta 11/11/2018 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 1-1 Kilis Belediyespor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 7. Hafta 17/11/2018 12:30 Şanlıurfa Tarımspor 1-0 Şanlıurfa DSİ
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 7. Hafta 17/11/2018 14:30 Şanlıurfa Gençlerbirliği 2-0 Ceylanpınar Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 9. Hafta 18/11/2018 14:00 11 Nisanspor 1-1 Ulalar Belediyespor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 8. Hafta 24/11/2018 14:30 Şanlıurfa DSİ 0-1 Şanlıurfa Gençlerbirliği
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 10. Hafta 25/11/2018 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 2-0 Ankas İstiklalspor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 9. Hafta 01/12/2018 12:30 Şanlıurfa Gençlerbirliği 2-0 15 Temmuz Gençlikspor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 9. Hafta 01/12/2018 14:30 Şanlıurfa Tarımspor 2-3 Siverek Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 11. Hafta 02/12/2018 14:00 11 Nisanspor 2-0 Araban Belediyespor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 10. Hafta 08/12/2018 12:00 15 Temmuz Gençlikspor 8-0 Viranşehirspor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 10. Hafta 08/12/2018 14:00 Şanlıurfa DSİ 3-1 Hilvan Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 09/12/2018 12:00 Şanlıurfa Karşıyaka 2-0 Edessaspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 09/12/2018 14:00 Reha Gençlikspor 3-0 Yeni Harranspor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 11. Hafta 15/12/2018 14:00 Şanlıurfa Tarımspor 2-4 Akçakale Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 13. Hafta 16/12/2018 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 2-0 Elbistan Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 23/12/2018 12:00 Badıllı Gençlikspor 1-1 Keçespor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 23/12/2018 14:00 Şanlıurfa Türk Telekom 4-1 Bozovagücü
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 30/12/2018 12:00 Eyyüpspor 2-1 Reha Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 30/12/2018 14:00 Keçespor 3-3 Çamlıderespor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 12. Hafta 12/01/2019 14:00 Şanlıurfa Gençlerbirliği 2-1 Akçakale Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 13/01/2019 12:00 Yeni Halspor 3-1 Keçespor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 12. Hafta 13/01/2019 14:00 Hilvan Belediyespor 1-3 Siverek Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 19/01/2019 12:00 Karaköprüspor 2-0 Eyyüpspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 19/01/2019 14:00 Badıllı Gençlikspor 1-3 Çamlıderespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 14. Hafta 20/01/2019 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 8-1 Kahta Dirilişspor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 14. Hafta 26/01/2019 13:00 Şanlıurfa DSİ 0-5 15 Temmuz Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 26/01/2019 15:00 Edessaspor 2-12 Karaköprüspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 27/01/2019 10:30 Sancaktarspor 1-1 Şanlıurfa Yenicespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 15. Hafta 27/01/2019 14:00 11 Nisanspor 0-1 Kilis Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 02/02/2019 11:00 Şanlıurfa Yenicespor 4-3 Ankaspor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 15. Hafta 02/02/2019 13:00 Şanlıurfa Gençlerbirliği 2-0 Viranşehirspor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 02/02/2019 15:00 Çamlıderespor 3-0 Yeni Halspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 16. Hafta 03/02/2019 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 4-0 Pütürge Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 3. Hafta 09/02/2019 13:00 Özkarakeçilispor 0-4 Siverek Gençlikspor
Şanlıurfa 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 09/02/2019 15:00 Şanlıurfa Karşıyaka 1-4 Birecikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 17. Hafta 10/02/2019 14:00 11 Nisanspor 1-1 Ankas İstiklalspor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 4. Hafta 16/02/2019 11:00 63 Gücü Eminspor 2-2 63 Zirvespor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 17. Hafta 16/02/2019 13:00 Şanlıurfa Gençlerbirliği 0-1 Birecik Belediyespor
Şanlıurfa 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 16/02/2019 15:00 Çamlıderespor 2-4 Bozovagücü
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 18. Hafta 17/02/2019 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 1-1 11 Nisanspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 23/02/2019 13:00 Yıldırımgücü 0-2 Şanlıurfa Yenicespor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 23/02/2019 15:00 63 Gücü Eminspor 0-6 Fatihspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 19. Hafta 24/02/2019 14:00 11 Nisanspor 0-2 Şarkışla Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 02/03/2019 11:00 Fatihspor 4-2 63 Zirvespor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 02/03/2019 13:00 Sancaktarspor 2-1 Ceylanpınar Demirspor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 19. Hafta 02/03/2019 15:00 Şanlıurfa Tarımspor 2-0 15 Temmuz Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 03/03/2019 11:30 Sefaspor 1-10 Eyyübiye Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 03/03/2019 13:30 Ankaspor 6-0 Şanlıurfagücü
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 6. Hafta 03/03/2019 15:30 Samakspor 0-1 Uyanışspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 09/03/2019 11:30 Bağmancıspor 4-3 Haliliyespor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 09/03/2019 13:30 Şanlıurfa Yenicespor 1-1 Viranşehir Eğitimgücü
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 7. Hafta 09/03/2019 15:30 Bağlarbaşıspor 2-5 Siverek Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 21. Hafta 10/03/2019 14:00 11 Nisanspor 7-0 Kahta Dirilişspor
Şanlıurfa Haliliye Bld.Süper Amatör 21. Hafta 16/03/2019 15:00 Şanlıurfa Gençlerbirliği 0-0 Siverek Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 17/03/2019 11:00 Yıldırımgücü 0-1 Ankaspor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 8. Hafta 17/03/2019 13:00 Bağlarbaşıspor 1-2 Akçakalespor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 22. Hafta 17/03/2019 14:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 0-0 Malatya Yeşilyurt Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 23/03/2019 14:00 Sancaktarspor 1-6 Viranşehir Eğitimgücü
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 23/03/2019 16:00 Haliliyespor 0-3 Birecik Kelaynak Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 23. Hafta 24/03/2019 15:00 11 Nisanspor 0-1 Pütürge Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 10. Hafta 30/03/2019 12:00 Fatihspor 2-1 Uyanışspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 30/03/2019 14:00 Bağmancıspor 4-1 Suruç Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 10. Hafta 30/03/2019 16:00 Harran Belediye Gençlikspor 5-1 Şanlı Polatspor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 11. Hafta 06/04/2019 15:00 Yenişehirspor 1-0 Siverek Gençlikspor
Şanlıurfa 2.Amatör D Grubu 11. Hafta 07/04/2019 14:00 Özkarakeçilispor 2-6 Akçakalespor
Şanlıurfa 2.Amatör C Grubu 11. Hafta 07/04/2019 16:00 Uyanışspor 1-3 Viranşehir Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 12. Hafta 14/04/2019 11:00 Şutimspor 1-6 Bağmancıspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 25. Hafta 14/04/2019 15:00 Şanlıurfa BŞ Belediyespor 2-0 Şarkışla Belediyespor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 21/04/2019 11:00 Şanlıurfagücü 3-0 Ankaspor
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup 26. Hafta 21/04/2019 15:00 11 Nisanspor 4-3 1920 Maraşspor
Şanlıurfa 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 28/04/2019 13:00 Ankaspor 4-5 Ceylanpınar Demirspor
Şanlıurfa 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 28/04/2019 15:00 Sefaspor 3-0 Suruç Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design