AHP 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Balıkesir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Balıkesir Demirspor, Balıkesir Yeni Sanayispor, Gaziosmanpaşa Gençlikspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Balıkesir 1A Merkez A 1. Hafta 29/09/2019 12:00 Karamanköyspor 3-1 Halalcaspor
Balıkesir 1A Merkez B 1. Hafta 29/09/2019 14:00 Ayşebacı Fatihspor 2-0 Hotaşlar Birlikspor
Balıkesir 1A Merkez B 1. Hafta 29/09/2019 16:00 Nergizspor 6-0 Çakallarspor
Balıkesir 1A Merkez A 2. Hafta 06/10/2019 12:00 Halalcaspor 5-0 Tatlıpınarspor
Balıkesir 1A Merkez A 2. Hafta 06/10/2019 14:00 Karesibeyi Vicdaniyespor 7-2 Mahmudiyespor
Balıkesir 1A Merkez A 2. Hafta 06/10/2019 16:00 Yakupköyspor 1-1 İvrindi Belediyespor
Balıkesir 1A Merkez B 3. Hafta 13/10/2019 11:00 Ceylanspor 2-1 Pamukçu Belediyespor
Balıkesir 1A Merkez A 3. Hafta 13/10/2019 13:00 Tatlıpınarspor 0-2 Şabanlarspor
Balıkesir 1A Merkez A 3. Hafta 13/10/2019 15:00 Karamanköyspor 3-2 Karesibeyi Vicdaniyespor
Balıkesir 1A Merkez A 4. Hafta 20/10/2019 11:00 Karesibeyi Vicdaniyespor 1-2 Tatlıpınarspor
Balıkesir 1A Merkez B 4. Hafta 20/10/2019 13:00 Yenicespor 3-1 Ayşebacı Fatihspor
Balıkesir 1A Merkez B 4. Hafta 20/10/2019 15:00 Pamukçu Belediyespor 2-3 Hotaşlar Birlikspor
Balıkesir 1A Merkez B 5. Hafta 27/10/2019 11:00 Ceylanspor 2-2 Yenicespor
Balıkesir SAL B Grubu 3. Hafta 27/10/2019 13:00 Balıkesir Yeni Sanayispor 3-0 Marmara Adalar Belediyespor
Balıkesir 1A Merkez A 5. Hafta 27/10/2019 15:00 Karamanköyspor 3-0 Babaköyspor
Balıkesir 1A Merkez B 6. Hafta 03/11/2019 11:00 Nergizspor 4-0 Ayşebacı Fatihspor
Balıkesir 1A Merkez A 6. Hafta 03/11/2019 13:00 Yakupköyspor 1-3 Halalcaspor
Balıkesir 1A Merkez B 6. Hafta 03/11/2019 15:00 Yenicespor 1-0 Hotaşlar Birlikspor
Balıkesir 1A Merkez A 7. Hafta 10/11/2019 11:00 Karamanköyspor 4-1 Mahmudiyespor
Balıkesir 1A Merkez B 7. Hafta 10/11/2019 13:00 Ceylanspor 1-4 Nergizspor
Balıkesir 1A Merkez A 7. Hafta 10/11/2019 15:00 Şabanlarspor 2-1 Yakupköyspor
Balıkesir 1A Merkez A 8. Hafta 17/11/2019 12:30 Yakupköyspor 1-2 Karesibeyi Vicdaniyespor
Balıkesir 1A Merkez B 8. Hafta 17/11/2019 15:00 Yenicespor 3-0 Çakallarspor
Balıkesir 1A Merkez A 9. Hafta 24/11/2019 12:00 Karesibeyi Vicdaniyespor 4-0 Babaköyspor
Balıkesir 1A Merkez A 9. Hafta 24/11/2019 14:00 Tatlıpınarspor 0-4 Karamanköyspor
Balıkesir 1A Merkez A 10. Hafta 08/12/2019 12:00 Şabanlarspor 6-0 Mahmudiyespor
Balıkesir 1A Merkez B 10. Hafta 08/12/2019 14:00 Pamukçu Belediyespor 0-7 Kepsut Belediyespor
Balıkesir 1A Merkez B 11. Hafta 15/12/2019 12:00 Ceylanspor 0-0 Hotaşlar Birlikspor
Balıkesir 1A Merkez B 11. Hafta 15/12/2019 14:00 Ayşebacı Fatihspor 6-0 Pamukçu Belediyespor
Balıkesir 1A Merkez A 12. Hafta 22/12/2019 12:00 Şabanlarspor 0-0 Tatlıpınarspor
Balıkesir 1A Merkez B 12. Hafta 22/12/2019 14:00 Pamukçu Belediyespor 0-0 Ceylanspor
Balıkesir 1A Merkez A 13. Hafta 29/12/2019 12:00 Tatlıpınarspor 1-4 Karesibeyi Vicdaniyespor
Balıkesir 1A Merkez B 13. Hafta 29/12/2019 14:00 Ayşebacı Fatihspor 0-0 Yenicespor
Balıkesir 1A Merkez A 14. Hafta 05/01/2020 12:00 Yakupköyspor 0-3 Tatlıpınarspor
Balıkesir 1A Merkez A 14. Hafta 05/01/2020 14:00 Karesibeyi Vicdaniyespor 2-3 Halalcaspor
Balıkesir 1A Merkez B 15. Hafta 12/01/2020 11:00 Ayşebacı Fatihspor 2-5 Nergizspor
Balıkesir 1A Merkez A 15. Hafta 12/01/2020 13:00 Tatlıpınarspor 4-2 Babaköyspor
Balıkesir 1A Merkez B 15. Hafta 12/01/2020 15:00 Ceylanspor 0-6 Bigadiç Etiborspor
Balıkesir SAL A Grubu 13. Hafta 19/01/2020 13:00 Balıkesir Uğur Grup FK 3-1 Dursunbey Belediyespor
Balıkesir SAL B Grubu 11. Hafta 19/01/2020 15:00 Gaziosmanpaşa Gençlikspor 1-0 Gönen Karşıyaka
Balıkesir 1A Merkez A 17. Hafta 26/01/2020 11:00 Şabanlarspor 3-0 Babaköyspor
Balıkesir 1A Merkez B 17. Hafta 26/01/2020 13:00 Ceylanspor 0-6 Kepsut Belediyespor
Balıkesir 1A Merkez A 17. Hafta 26/01/2020 15:00 Tatlıpınarspor 2-2 Mahmudiyespor
Balıkesir SAL A Grubu 15. Hafta 01/02/2020 15:00 Balıkesir Uğur Grup FK 3-1 Ayvalık Sakaryaspor
Balıkesir 1A Merkez B 18. Hafta 02/02/2020 12:00 Ayşebacı Fatihspor 2-2 Ceylanspor
Balıkesir 1A Merkez A 18. Hafta 02/02/2020 14:00 Karamanköyspor 5-1 Tatlıpınarspor
Balıkesir 1A Play-Off 1. Hafta 05/02/2020 14:00 Barbaros Sefaspor 2-1 Kepsut Belediyespor
Balıkesir SAL B Grubu 14. Hafta 09/02/2020 13:00 Balıkesir Yeni Sanayispor 1-1 Gaziosmanpaşa Gençlikspor
Balıkesir 1A Play-Off 2. Hafta 09/02/2020 15:00 Halalcaspor 1-2 Barbaros Sefaspor
Balıkesir 1A Play-Off 3. Hafta 12/02/2020 14:00 Kepsut Belediyespor 3-5 Halalcaspor
Balıkesir 2A Merkez C 1. Hafta 16/02/2020 11:00 Pınarspor 2-1 Atköyspor
Balıkesir 2A Merkez A 1. Hafta 16/02/2020 13:00 Balıkesir Yeni Esnafspor 7-0 Koca Avşarspor
Balıkesir 2A Merkez C 1. Hafta 16/02/2020 15:00 Karaman 1071 Spor 3-3 Balıkesir Osmaniyespor
Balıkesir 2A Merkez A 2. Hafta 23/02/2020 11:00 Balıkesir Harb-İş 1-4 Balıkesir Yeni Esnafspor
Balıkesir 2A Merkez B 2. Hafta 23/02/2020 13:00 Balıkesir Yıldızspor 3-7 Ovaköyspor
Balıkesir SAL B Grubu 16. Hafta 23/02/2020 15:00 Gaziosmanpaşa Gençlikspor 3-2 Erdekspor
Balıkesir 2A Merkez B 3. Hafta 01/03/2020 12:30 Ovaköyspor 3-0 Büyük Bostancıspor
Balıkesir 2A Merkez A 3. Hafta 01/03/2020 15:00 Balıkesir Yeni Esnafspor 5-0 Gökköyspor
Balıkesir SAL B Grubu 18. Hafta 07/03/2020 15:00 Gaziosmanpaşa Gençlikspor 2-0 Balya Belediyespor
Balıkesir 2A Merkez C 4. Hafta 08/03/2020 12:30 Balıklıspor 1-5 Pınarspor
Balıkesir 2A Merkez C 4. Hafta 08/03/2020 15:00 Karaman 1071 Spor 4-0 Atköyspor
Balıkesir 2A Merkez B 5. Hafta 15/03/2020 11:00 Balıkesir Yıldızspor 5-0 Büyük Bostancıspor
Balıkesir 2A Merkez C 5. Hafta 15/03/2020 13:00 Balıkesir Osmaniyespor 5-2 Balıklıspor
Balıkesir 2A Merkez A 5. Hafta 15/03/2020 15:00 Balıkesir Harb-İş 6-2 Gökköyspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design