AHP 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Balıkesir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Ovaköyspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Balıkesir 1A Merkez B 2. Hafta 06/10/2019 11:00 Pamukçu Belediyespor 3-5 Ayşebacı Fatihspor
Balıkesir 1A Merkez B 2. Hafta 06/10/2019 15:00 Yenicespor 2-5 Nergizspor
Balıkesir SAL B Grubu 1. Hafta 12/10/2019 15:00 Balıkesir Yeni Sanayispor 6-0 Gönen Karşıyaka
Balıkesir SAL B Grubu 1. Hafta 13/10/2019 16:00 Gaziosmanpaşa Gençlikspor 2-0 Gönen Reşadiyespor
Balıkesir 1A Merkez A 4. Hafta 20/10/2019 14:30 Yakupköyspor 1-2 Karamanköyspor
Balıkesir SAL A Grubu 3. Hafta 26/10/2019 14:00 Balıkesir Uğur Grup FK 1-2 1966 Edremitspor
Balıkesir 1A Merkez A 5. Hafta 27/10/2019 12:00 Tatlıpınarspor 1-8 Yakupköyspor
Balıkesir SAL B Grubu 3. Hafta 27/10/2019 15:00 Gaziosmanpaşa Gençlikspor 0-3 Sındırgı Belediyespor
Balıkesir 1A Merkez A 6. Hafta 03/11/2019 15:00 Karesibeyi Vicdaniyespor 1-2 Şabanlarspor
Balıkesir SAL B Grubu 5. Hafta 10/11/2019 12:30 Gaziosmanpaşa Gençlikspor 1-1 Balıkesir Yeni Sanayispor
Balıkesir SAL A Grubu 5. Hafta 10/11/2019 15:00 Balıkesir Uğur Grup FK 0-0 Havran Fatih Belediyespor
Balıkesir SAL B Grubu 6. Hafta 17/11/2019 14:00 Balıkesir Yeni Sanayispor 1-1 Erdekspor
Balıkesir SAL A Grubu 7. Hafta 24/11/2019 15:00 Balıkesir Uğur Grup FK 6-1 Savaştepe Belediyespor
Balıkesir SAL B Grubu 8. Hafta 01/12/2019 13:00 Balıkesir Yeni Sanayispor 1-0 Balya Belediyespor
Balıkesir SAL B Grubu 8. Hafta 01/12/2019 15:00 Gaziosmanpaşa Gençlikspor 1-1 Bandırma Etispor
Balıkesir SAL A Grubu 9. Hafta 08/12/2019 15:00 Balıkesir Uğur Grup FK 3-0 Küçükköyspor
Balıkesir 1A Merkez A 11. Hafta 15/12/2019 11:00 Tatlıpınarspor 0-4 Halalcaspor
Balıkesir 1A Merkez A 11. Hafta 15/12/2019 13:00 Karamanköyspor 0-2 Şabanlarspor
Balıkesir 1A Merkez B 11. Hafta 15/12/2019 15:00 Nergizspor 6-3 Yenicespor
Balıkesir SAL A Grubu 11. Hafta 18/12/2019 14:00 Balıkesir Uğur Grup FK 0-0 Burhaniye Belediyespor
Balıkesir 1A Merkez B 12. Hafta 22/12/2019 15:00 Yenicespor 1-4 Kepsut Belediyespor
Balıkesir 1A Merkez B 14. Hafta 05/01/2020 14:30 Nergizspor 1-0 Kepsut Belediyespor
Balıkesir 1A Merkez A 15. Hafta 12/01/2020 15:00 Karamanköyspor 0-2 İvrindi Belediyespor
Balıkesir SAL B Grubu 11. Hafta 19/01/2020 15:00 Balıkesir Yeni Sanayispor 0-1 Sındırgı Belediyespor
Balıkesir 1A Merkez A 17. Hafta 26/01/2020 13:00 Karesibeyi Vicdaniyespor 2-1 Yakupköyspor
Balıkesir 1A Merkez B 17. Hafta 26/01/2020 15:00 Pamukçu Belediyespor 1-4 Bigadiç Etiborspor
Balıkesir SAL B Grubu 13. Hafta 02/02/2020 12:30 Gaziosmanpaşa Gençlikspor 4-0 Marmara Adalar Belediyespor
Balıkesir SAL B Grubu 13. Hafta 02/02/2020 15:00 Balıkesir Yeni Sanayispor 1-3 Susurlukspor
Balıkesir 1A Play-Off 1. Hafta 05/02/2020 16:00 Bandırma Sanayispor 2-0 Halalcaspor
Balıkesir 1A Play-Off 2. Hafta 09/02/2020 15:00 Kepsut Belediyespor 2-1 Bandırma Sanayispor
Balıkesir 1A Play-Off 3. Hafta 12/02/2020 14:00 Bandırma Sanayispor 1-1 Barbaros Sefaspor
Balıkesir SAL A Grubu 17. Hafta 16/02/2020 15:00 Balıkesir Uğur Grup FK 6-1 Gömeç Belediyespor
Balıkesir SAL B Grubu 15. Hafta 16/02/2020 15:00 Gaziosmanpaşa Gençlikspor 1-1 Susurlukspor
Balıkesir 2A Merkez C 2. Hafta 23/02/2020 13:00 Atköyspor 1-2 Balıklıspor
Balıkesir SAL B Grubu 16. Hafta 23/02/2020 15:00 Balıkesir Yeni Sanayispor 1-6 Bandırma Etispor
Balıkesir SAL A Grubu 19. Hafta 29/02/2020 14:00 Balıkesir Uğur Grup FK 7-0 Balıkesir BŞ Belediyespor
Balıkesir 2A Merkez C 3. Hafta 01/03/2020 12:30 Pınarspor 2-2 İskele Belediyespor
Balıkesir 2A Merkez C 3. Hafta 01/03/2020 15:00 Atköyspor 0-2 Balıkesir Osmaniyespor
Balıkesir 2A Merkez A 4. Hafta 08/03/2020 15:00 Köylüköyspor 1-1 Balıkesir Yeni Esnafspor
Balıkesir SAL A Grubu 21. Hafta 10/03/2020 14:00 Balıkesir Uğur Grup FK 0-1 Ayvalık Altınovaspor
Balıkesir 2A Merkez C 5. Hafta 15/03/2020 13:00 Pınarspor 0-0 Karaman 1071 Spor
Balıkesir 2A Merkez B 5. Hafta 15/03/2020 15:00 Çandırspor 1-4 Ergamaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design