Gönen Sentetik Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Balıkesir

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Bostancıspor, Gönen Paşaçiftliğispor, Gönen Reşadiyespor, Havutça Başakspor, Havutçaspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Balıkesir Süper Amatör 1. Hafta 23/09/2018 15:00 Gönen Reşadiyespor 1-3 Gönen Belediyespor
Balıkesir Süper Amatör 3. Hafta 03/10/2018 15:00 Gönen Reşadiyespor 1-3 Balıkesir BŞ Belediyespor
Balıkesir 1A Marmara 2. Hafta 07/10/2018 12:30 Gönen Karşıyaka 4-4 Tuzakçıspor
Balıkesir 1A Marmara 2. Hafta 07/10/2018 15:00 Gündoğan Çeltikspor 0-4 Gönen Hasanbeyspor
Balıkesir 1A Marmara 3. Hafta 14/10/2018 13:00 Gönen Tayfunspor 3-3 Marmara Adalar Belediyespor
Balıkesir 1A Marmara 4. Hafta 21/10/2018 11:00 Gönen Karşıyaka 7-0 Bandırma 600 Evlerspor
Balıkesir 1A Marmara 4. Hafta 21/10/2018 13:00 Gündoğan Çeltikspor 2-5 Bandırma Sanayispor
Balıkesir Süper Amatör 5. Hafta 21/10/2018 15:30 Gönen Reşadiyespor 2-1 Barbaros Sefaspor
Balıkesir 1A Marmara 5. Hafta 28/10/2018 12:00 Gönen Tayfunspor 2-1 Gündoğan Çeltikspor
Balıkesir Süper Amatör 7. Hafta 28/10/2018 14:30 Gönen Reşadiyespor 0-2 Dursunbey Belediyespor
Balıkesir 1A Marmara 6. Hafta 04/11/2018 13:00 Gündoğan Çeltikspor 5-2 Gönen Sarıköyspor
Balıkesir 1A Marmara 6. Hafta 06/11/2018 15:00 Gönen Karşıyaka 1-1 Gönen Tayfunspor
Balıkesir 1A Marmara 7. Hafta 11/11/2018 14:00 Gönen Tayfunspor 2-0 Manyas Belediyespor
Balıkesir 1A Marmara 8. Hafta 18/11/2018 11:00 Gündoğan Çeltikspor 1-3 Gönen Paşaçiftliğispor
Balıkesir 1A Marmara 8. Hafta 18/11/2018 13:00 Gönen Karşıyaka 1-1 Marmara Adalar Belediyespor
Balıkesir Süper Amatör 10. Hafta 18/11/2018 15:00 Gönen Reşadiyespor 0-3 Bigadiç Belediyespor
Balıkesir 1A Marmara 9. Hafta 25/11/2018 12:00 Gönen Tayfunspor 1-0 Gönen Hasanbeyspor
Balıkesir 1A Marmara 10. Hafta 02/12/2018 12:00 Gönen Karşıyaka 9-2 Gündoğan Çeltikspor
Balıkesir Süper Amatör 12. Hafta 02/12/2018 14:00 Gönen Reşadiyespor 0-1 Ayvalık Altınovaspor
Balıkesir 1A Marmara 11. Hafta 09/12/2018 12:00 Gönen Tayfunspor 3-0 Bandırma Sanayispor
Balıkesir 1A Marmara 11. Hafta 09/12/2018 14:00 Gündoğan Çeltikspor 1-3 Manyas Belediyespor
Balıkesir Süper Amatör 14. Hafta 15/12/2018 14:00 Gönen Reşadiyespor 0-2 Sındırgı Belediyespor
Balıkesir 1A Marmara 12. Hafta 16/12/2018 12:30 Gönen Karşıyaka 5-2 Manyas Belediyespor
Balıkesir 1A Marmara 12. Hafta 16/12/2018 14:30 Gündoğan Çeltikspor 0-0 Tuzakçıspor
Balıkesir 1A Marmara 13. Hafta 23/12/2018 12:00 Gönen Tayfunspor 4-0 Gönen Sarıköyspor
Balıkesir 1A Marmara 14. Hafta 30/12/2018 12:00 Gönen Karşıyaka 6-1 Gönen Hasanbeyspor
Balıkesir 1A Marmara 14. Hafta 30/12/2018 14:00 Gündoğan Çeltikspor 1-3 Bandırma 600 Evlerspor
Balıkesir 1A Marmara 15. Hafta 13/01/2019 14:00 Gönen Tayfunspor 3-1 Gönen Paşaçiftliğispor
Balıkesir 1A Marmara 16. Hafta 20/01/2019 12:00 Gündoğan Çeltikspor 1-1 Gönen Tayfunspor
Balıkesir 1A Marmara 16. Hafta 20/01/2019 14:00 Gönen Karşıyaka 4-0 Bandırma Sanayispor
Balıkesir 1A Marmara 17. Hafta 27/01/2019 12:00 Gönen Tayfunspor 1-4 Gönen Karşıyaka
Balıkesir Süper Amatör 17. Hafta 27/01/2019 14:00 Gönen Reşadiyespor 1-1 Balıkesir Yeni Sanayispor
Balıkesir 1A Marmara 18. Hafta 30/01/2019 13:00 Gündoğan Çeltikspor 0-4 Marmara Adalar Belediyespor
Balıkesir 1A Marmara 18. Hafta 30/01/2019 15:00 Gönen Karşıyaka 4-2 Gönen Sarıköyspor
Balıkesir 1A Marmara 19. Hafta 03/02/2019 12:00 Gönen Tayfunspor 6-1 Tuzakçıspor
Balıkesir Süper Amatör 19. Hafta 03/02/2019 14:30 Gönen Reşadiyespor 2-1 Ayvalık Sakaryaspor
Balıkesir 1A Marmara 20. Hafta 06/02/2019 15:00 Gönen Karşıyaka 5-0 Gönen Paşaçiftliğispor
Balıkesir 1A Marmara 21. Hafta 10/02/2019 13:00 Gönen Tayfunspor 4-0 Bandırma 600 Evlerspor
Balıkesir 1A Marmara 21. Hafta 10/02/2019 15:00 Gündoğan Çeltikspor 2-9 Gönen Karşıyaka
Balıkesir Süper Amatör 21. Hafta 16/02/2019 14:00 Gönen Reşadiyespor 1-5 Erdekspor
Balıkesir 2A Marmara A 1. Hafta 24/02/2019 14:00 Gönen Üzümlüspor 5-1 Havutçaspor
Balıkesir 2A Marmara A 2. Hafta 03/03/2019 13:00 Havutçaspor 0-10 Bandırma 100.Yılspor
Balıkesir 2A Marmara B 2. Hafta 03/03/2019 15:00 Bostancıspor 8-2 Erdek Ocaklarspor
Balıkesir 2A Marmara A 3. Hafta 10/03/2019 13:00 Havutçaspor 0-5 Erdek Düzlerspor
Balıkesir Süper Amatör 24. Hafta 10/03/2019 15:00 Gönen Reşadiyespor 1-0 Balya Belediyespor
Balıkesir 2A Marmara A 4. Hafta 17/03/2019 13:00 Gönen Üzümlüspor 4-1 Bandırma 100.Yılspor
Balıkesir 2A Marmara B 5. Hafta 24/03/2019 11:00 Bostancıspor 4-1 Bandırma Edincikspor
Balıkesir 2A Marmara A 5. Hafta 24/03/2019 13:00 Havutçaspor 0-11 Çınarlıgücü
Balıkesir Süper Amatör 26. Hafta 24/03/2019 15:00 Gönen Reşadiyespor 2-1 Havran Fatih Belediyespor
Balıkesir 2A Marmara B 6. Hafta 07/04/2019 13:00 Bostancıspor 7-1 Avşaspor
Balıkesir 2A Marmara A 6. Hafta 07/04/2019 15:00 Havutçaspor 2-8 Gönen Üzümlüspor
Balıkesir 2A Marmara A 7. Hafta 14/04/2019 13:00 Gönen Üzümlüspor 4-0 Çınarlıgücü
Balıkesir Süper Amatör 28. Hafta 14/04/2019 15:00 Gönen Reşadiyespor 2-2 Küçükköyspor
Balıkesir 2A Marmara B 8. Hafta 21/04/2019 13:00 Bostancıspor 12-2 Manyas Kızıksaspor
Balıkesir Süper Amatör 30. Hafta 24/04/2019 15:00 Gönen Reşadiyespor 2-3 Bandırma Etispor
Balıkesir 2A Marmara B 9. Hafta 28/04/2019 15:00 Bostancıspor 3-0 Musakçaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design