Batman 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Batman

Kapasite: 500

Evsahibi takım(lar): Batman Karşıyaka, Batman TEİAŞ

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 1.Grup 1. Hafta 23/09/2018 14:00 1955 Batman Belediyespor 1-0 Erciş Gençlik Belediyespor
Batman 1.Amatör 1. Hafta 20/10/2018 14:00 Batman TÜPRAŞ 0-0 Batman Güneşspor
Batman 1.Amatör 1. Hafta 21/10/2018 14:00 Batman Yeşiltepespor 1-4 İluh 72 Spor
Batman 1.Amatör 2. Hafta 27/10/2018 12:00 Batman Sağlıkspor 1-2 Gercüşspor
Batman 1.Amatör 2. Hafta 27/10/2018 14:00 İluh 72 Spor 0-2 Batman TEİAŞ
Batman 1.Amatör 2. Hafta 28/10/2018 12:00 Batman TÜPRAŞ 2-0 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
Batman 1.Amatör 2. Hafta 28/10/2018 14:00 Batman Bahçelievlerspor 2-0 Bıçakçı Köyüspor
Batman 1.Amatör 3. Hafta 04/11/2018 14:00 Batman Yeşiltepespor 1-4 Batman Sağlıkspor
Batman 1.Amatör 4. Hafta 10/11/2018 12:00 Batman TÜPRAŞ 2-2 Bıçakçı Köyüspor
Batman 1.Amatör 4. Hafta 10/11/2018 14:00 Batman Güneşspor 1-1 Gercüşspor
Batman 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 11/11/2018 11:00 Yenipınarspor 1-2 19 Mayıs Gençlikspor
Batman 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 11/11/2018 13:00 Petrolkentspor 2-0 Batman Eğitimspor
Batman 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 11/11/2018 15:00 Batman Karşıyaka 1-7 Batmanspor
Batman 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 17/11/2018 12:00 19 Mayıs Gençlikspor 0-1 Batman Dorukspor
Batman 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 17/11/2018 14:00 Hasankeyf Diclespor 0-3 Yenipınarspor
Batman 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 18/11/2018 12:00 Balpınar Belediyespor 6-2 Karpuzlu Birlikspor
Batman 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 18/11/2018 14:00 Batmanspor 2-1 Binatlı Güvenspor
Batman 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 24/11/2018 11:00 Binatlı Güvenspor 7-1 Batman Enerji Gençlikspor
Batman 1.Amatör 6. Hafta 24/11/2018 13:00 Batman Sağlıkspor 5-1 Kozluk Gençlikspor
Batman 1.Amatör 6. Hafta 24/11/2018 15:00 Batman Bahçelievlerspor 3-2 Beşirispor
Batman 1.Amatör 6. Hafta 25/11/2018 11:00 Bıçakçı Köyüspor 0-2 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
Batman 1.Amatör 6. Hafta 25/11/2018 13:00 Batman TÜPRAŞ 2-1 Batman Yeşiltepespor
Batman 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 25/11/2018 15:00 Petrolkentspor 1-3 Batmanspor
Batman 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 01/12/2018 12:00 Ramanspor 1-1 Batman Dorukspor
Kadınlar 3.Lig 15.Grup 3. Hafta 01/12/2018 13:00 1955 Batman Belediyespor 9-0 Nuhspor
Batman 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 01/12/2018 14:30 Batman Enerji Gençlikspor 0-0 Petrolkentspor
Batman 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 02/12/2018 12:00 Batman Karşıyaka 0-1 Binatlı Güvenspor
Batman 2.Amatör A Grubu 4. Hafta 02/12/2018 14:30 19 Mayıs Gençlikspor 5-1 Balpınar Belediyespor
Batman 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 08/12/2018 12:00 Sason Gençlikspor 0-0 19 Mayıs Gençlikspor
Batman 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 08/12/2018 14:30 Batman Dorukspor 1-0 Yenipınarspor
Batman 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 09/12/2018 11:00 Karpuzlu Birlikspor 2-4 Ramanspor
Batman 1.Amatör 8. Hafta 09/12/2018 13:00 Bıçakçı Köyüspor 2-2 Batman Yeşiltepespor
Batman 1.Amatör 8. Hafta 09/12/2018 15:00 Batman TÜPRAŞ 0-0 Beşirispor
Batman 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 15/12/2018 12:00 Ramanspor 1-0 Balpınar Belediyespor
Batman 1.Amatör 9. Hafta 15/12/2018 14:30 Batman TEİAŞ 1-2 Bıçakçı Köyüspor
Batman 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 16/12/2018 11:00 Batman Karşıyaka 2-1 Batman Eğitimspor
Batman 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 16/12/2018 13:00 Batman Enerji Gençlikspor 1-3 Yeni Kozluk Belediyespor
Batman 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 16/12/2018 15:00 Batman Dorukspor 1-4 Sason Gençlikspor
Batman 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 22/12/2018 12:00 19 Mayıs Gençlikspor 3-0 Ramanspor
Kadınlar 3.Lig 15.Grup 5. Hafta 22/12/2018 13:00 1955 Batman Belediyespor 3-0 Batman Karşıyaka
Batman 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 22/12/2018 14:30 Batman Eğitimspor 3-0 Binatlı Güvenspor
Batman 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 23/12/2018 12:00 Karpuzlu Birlikspor 0-5 Batman Dorukspor
Batman 2.Amatör A Grubu 7. Hafta 23/12/2018 14:30 Balpınar Belediyespor 0-3 Yenipınarspor
Batman 1.Amatör 11. Hafta 29/12/2018 13:00 Batman Sağlıkspor 1-4 Batman Güneşspor
Batman 1.Amatör 11. Hafta 30/12/2018 13:00 İluh 72 Spor 2-0 Gercüş Bağlarspor
Kadınlar 3.Lig 15.Grup 6. Hafta 12/01/2019 13:00 1955 Batman Belediyespor 13-0 Yüksekova Belediyespor
Batman 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 12/01/2019 14:30 19 Mayıs Gençlikspor 2-4 Yenipınarspor
Batman 1.Amatör 12. Hafta 13/01/2019 12:00 Batman Güneşspor 2-1 Batman Bahçelievlerspor
Batman 1.Amatör 12. Hafta 13/01/2019 14:30 Batman TÜPRAŞ 1-0 Batman Sağlıkspor
Batman 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 19/01/2019 12:00 Binatlı Güvenspor 2-2 Batmanspor
Batman 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 19/01/2019 14:30 Batman Karşıyaka 7-0 Batman Enerji Gençlikspor
Batman 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 20/01/2019 12:00 Yenipınarspor 4-0 Hasankeyf Diclespor
Batman 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 20/01/2019 14:30 Ramanspor 1-0 Sason Gençlikspor
Batman 1.Amatör 14. Hafta 26/01/2019 12:00 Batman Sağlıkspor 1-0 Bıçakçı Köyüspor
Batman 1.Amatör 14. Hafta 26/01/2019 14:30 Batman Güneşspor 3-0 Batman TÜPRAŞ
Batman 1.Amatör 14. Hafta 27/01/2019 12:00 İluh 72 Spor 2-1 Batman Yeşiltepespor
Batman 1.Amatör 14. Hafta 27/01/2019 14:30 Batman Bahçelievlerspor 4-0 Gercüş Bağlarspor
Batman 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 02/02/2019 12:00 Yenipınarspor 1-3 Sason Gençlikspor
Batman 2.Amatör A Grubu 11. Hafta 02/02/2019 14:30 Karpuzlu Birlikspor 1-5 Hasankeyf Diclespor
Batman 1.Amatör 15. Hafta 03/02/2019 12:00 Batman TEİAŞ 4-1 İluh 72 Spor
Batman 1.Amatör 15. Hafta 03/02/2019 14:30 Bıçakçı Köyüspor 1-2 Batman Bahçelievlerspor
Batman 1.Amatör 16. Hafta 09/02/2019 12:00 Batman Bahçelievlerspor 4-1 Gercüşspor
Batman 1.Amatör 16. Hafta 09/02/2019 14:30 Batman Güneşspor 2-0 Bıçakçı Köyüspor
Batman 2.Amatör B Grubu 12. Hafta 10/02/2019 12:00 Batmanspor 3-0 Yeni Kozluk Belediyespor
Batman 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 10/02/2019 14:30 Yenipınarspor 2-1 Batman Dorukspor
Batman 1.Amatör 17. Hafta 13/02/2019 14:00 Bıçakçı Köyüspor 0-3 Batman TÜPRAŞ
Batman 2.Amatör A Grubu 13. Hafta 16/02/2019 14:30 Sason Gençlikspor 5-0 Batman Dorukspor
Batman 1.Amatör 18. Hafta 17/02/2019 12:00 Batman Sağlıkspor 2-2 Beşirispor
Batman 1.Amatör 18. Hafta 17/02/2019 14:30 Batman Güneşspor 4-0 Batman Yeşiltepespor
Batman 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 23/02/2019 14:30 Ramanspor 1-5 19 Mayıs Gençlikspor
Batman 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 24/02/2019 12:00 Batman Dorukspor 10-2 Karpuzlu Birlikspor
Batman 1.Amatör 19. Hafta 24/02/2019 14:30 Batman Yeşiltepespor 0-2 Batman TÜPRAŞ
Batman 1.Amatör 20. Hafta 03/03/2019 12:00 Batman Güneşspor 2-0 Beşirispor
Batman 1.Amatör 20. Hafta 03/03/2019 14:30 Bıçakçı Köyüspor 0-2 Gercüşspor
Batman 1.Amatör 21. Hafta 09/03/2019 15:00 Batman TEİAŞ 2-0 Gercüş Bağlarspor
Batman 1.Amatör 22. Hafta 13/03/2019 12:30 Batman Güneşspor 6-0 İluh 72 Spor
Batman 1.Amatör 22. Hafta 13/03/2019 15:00 Batman TÜPRAŞ 5-0 Kozluk Gençlikspor
Batman 1.Amatör 23. Hafta 17/03/2019 12:00 Batman Sağlıkspor 1-4 Batman Bahçelievlerspor
Batman 1.Amatör 23. Hafta 17/03/2019 14:30 Batman TEİAŞ 4-1 Gercüşspor
Batman 1.Amatör 25. Hafta 28/03/2019 15:00 Batman Sağlıkspor 0-5 Batman TÜPRAŞ
Batman 1.Amatör 26. Hafta 06/04/2019 15:00 Batman TEİAŞ 6-0 Beşirispor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design