Batman 3 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Batman

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Batman 2.Amatör 19. Hafta   13:00 Batman Dorukspor - Binatlı Güvenspor
Batman 1.Amatör B Grubu 21. Hafta   13:00 Batman TÜPRAŞ - Kozluk Gençlikspor
Batman 1.Amatör A Grubu 21. Hafta   15:00 Batman Özel İdare Gençlerbirliği - Batman Karşıyaka
Batman 2.Amatör 19. Hafta   15:00 Petrolkentspor - Gercüş Bağlarspor
Batman 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 26/10/2019 14:00 Batman 72 Belediyespor 2-1 Sason Gençlikspor
Batman 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 27/10/2019 12:00 Batman Özel İdare Gençlerbirliği 3-0 Yenipınarspor
Batman 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 27/10/2019 14:00 Batman Sağlıkspor 7-3 Kozluk Gençlikspor
Batman 2.Amatör 1. Hafta 02/11/2019 12:00 Batman Dorukspor 2-1 Batman Eğitimspor
Batman 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 02/11/2019 14:00 İluh 72 Spor 0-2 Batman TÜPRAŞ
Batman 2.Amatör 1. Hafta 03/11/2019 12:00 Petrolkentspor 1-0 Hasankeyf Diclespor
Batman 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 03/11/2019 14:00 Bıçakçı Köyüspor 2-6 Batman Sağlıkspor
Batman 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 09/11/2019 12:00 Batman TÜPRAŞ 3-1 Beşirispor
Batman 2.Amatör 2. Hafta 09/11/2019 14:00 Binatlı Güvenspor 3-1 Gercüş Bağlarspor
Batman 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 10/11/2019 12:00 Batman Sağlıkspor 1-1 İluh 72 Spor
Batman 2.Amatör 2. Hafta 10/11/2019 14:00 Ramanspor 2-2 19 Mayıs Gençlikspor
Batman 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 16/11/2019 12:00 Batman TEİAŞ 3-2 Batman TÜPRAŞ
Batman 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 16/11/2019 14:00 İluh 72 Spor 3-1 Kozluk Gençlikspor
Batman 2.Amatör 3. Hafta 17/11/2019 12:00 Petrolkentspor 1-5 Ramanspor
Batman 2.Amatör 3. Hafta 17/11/2019 14:00 Karpuzlu Birlikspor 3-0 Gültepe Gençlikspor
Batman 2.Amatör 4. Hafta 23/11/2019 12:00 Gültepe Gençlikspor 1-6 Batman Eğitimspor
Batman 2.Amatör 4. Hafta 23/11/2019 14:00 Hasankeyf Diclespor 3-3 Karpuzlu Birlikspor
Batman 2.Amatör 4. Hafta 24/11/2019 12:00 Binatlı Güvenspor 0-0 Petrolkentspor
Batman 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 24/11/2019 14:00 Batman Karşıyaka 0-2 Batman Güneşspor
Batman 2.Amatör 5. Hafta 30/11/2019 12:00 Batman Eğitimspor 2-2 Hasankeyf Diclespor
Batman 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 30/11/2019 14:00 Batman Güneşspor 1-2 Yenipınarspor
Batman 2.Amatör 5. Hafta 01/12/2019 12:00 Petrolkentspor 0-3 Yeşiltepespor
Batman 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 01/12/2019 14:00 Batman Özel İdare Gençlerbirliği 7-0 Batmanspor
Batman 2.Amatör 6. Hafta 07/12/2019 12:00 Ramanspor 2-0 Karpuzlu Birlikspor
Batman 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 07/12/2019 14:00 Yenipınarspor 1-3 Batman 72 Belediyespor
Batman 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 08/12/2019 12:00 Bıçakçı Köyüspor 0-5 Batman TEİAŞ
Batman 2.Amatör 6. Hafta 08/12/2019 14:00 Yeşiltepespor 4-1 Batman İdman Yurdu
Batman 2.Amatör 7. Hafta 14/12/2019 12:00 Gültepe Gençlikspor 0-1 Yeni Kozluk Belediyespor
Batman 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 14/12/2019 14:00 Batmanspor 0-3 Batman Karşıyaka
Batman 2.Amatör 7. Hafta 15/12/2019 12:00 Petrolkentspor 0-3 19 Mayıs Gençlikspor
Batman 2.Amatör 7. Hafta 15/12/2019 14:00 Batman İdman Yurdu 1-4 Gercüş Bağlarspor
Batman 2.Amatör 8. Hafta 21/12/2019 12:00 19 Mayıs Gençlikspor 7-1 Batman İdman Yurdu
Batman 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 21/12/2019 14:00 Batman Güneşspor 1-1 Batmanspor
Batman 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 22/12/2019 12:00 Batman Özel İdare Gençlerbirliği 0-1 Sason Gençlikspor
Batman 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 22/12/2019 14:00 Batman TEİAŞ 3-2 Beşirispor
Batman 2.Amatör 9. Hafta 28/12/2019 12:00 Batman İdman Yurdu 1-4 Petrolkentspor
Batman 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 28/12/2019 14:00 Batmanspor 0-0 Yenipınarspor
Batman 2.Amatör 9. Hafta 29/12/2019 12:00 Gültepe Gençlikspor 0-6 Binatlı Güvenspor
Batman 2.Amatör 9. Hafta 29/12/2019 14:00 Hasankeyf Diclespor 2-0 Ramanspor
Batman 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 04/01/2020 12:00 Batman Karşıyaka 2-2 Gercüşspor
Batman 2.Amatör 10. Hafta 04/01/2020 14:00 Ramanspor 2-0 Yeni Kozluk Belediyespor
Batman 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 05/01/2020 12:00 Yenipınarspor 0-3 Sason Gençlikspor
Batman 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 05/01/2020 14:00 Batman 72 Belediyespor 5-0 Batmanspor
Batman 2.Amatör 11. Hafta 11/01/2020 12:00 Gültepe Gençlikspor 0-7 Gercüş Bağlarspor
Batman 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 11/01/2020 14:00 Batman Güneşspor 5-0 Batman Karşıyaka
Batman 2.Amatör 11. Hafta 12/01/2020 12:00 Karpuzlu Birlikspor 0-0 Petrolkentspor
Batman 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 12/01/2020 14:00 İluh 72 Spor 3-1 Bıçakçı Köyüspor
Batman 2.Amatör 12. Hafta 18/01/2020 12:00 Batman İdman Yurdu 0-1 Karpuzlu Birlikspor
Batman 2.Amatör 12. Hafta 18/01/2020 14:00 Binatlı Güvenspor 2-0 Ramanspor
Batman 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 19/01/2020 12:00 Batman Sağlıkspor 1-1 Batman TÜPRAŞ
Batman 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 19/01/2020 14:00 Batmanspor 1-3 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
Batman 2.Amatör 13. Hafta 25/01/2020 12:00 Hasankeyf Diclespor 2-0 19 Mayıs Gençlikspor
Batman 2.Amatör 13. Hafta 25/01/2020 14:00 Batman Eğitimspor 5-2 Batman İdman Yurdu
Batman 2.Amatör 13. Hafta 26/01/2020 12:00 Ramanspor 0-0 Yeşiltepespor
Batman 2.Amatör 13. Hafta 26/01/2020 14:00 Gültepe Gençlikspor 0-6 Petrolkentspor
Batman 2.Amatör 14. Hafta 08/02/2020 12:30 Ramanspor 1-6 Gercüş Bağlarspor
Batman 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 08/02/2020 14:30 Batman Sağlıkspor 3-2 Kozluk Gençlikspor
Batman 2.Amatör 14. Hafta 09/02/2020 11:00 Hasankeyf Diclespor 0-0 Petrolkentspor
Batman 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 09/02/2020 13:00 Batman Karşıyaka 2-1 Batmanspor
Batman 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 09/02/2020 15:00 Batman 72 Belediyespor 4-1 Sason Gençlikspor
Batman 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 22/02/2020 13:00 Batman TEİAŞ 1-0 Beşirispor
Batman 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 22/02/2020 15:00 Batman TÜPRAŞ 2-1 İluh 72 Spor
Batman 2.Amatör 15. Hafta 23/02/2020 11:00 Batman Dorukspor 6-0 Gültepe Gençlikspor
Batman 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 23/02/2020 13:00 Yenipınarspor 2-0 Batman Karşıyaka
Batman 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 23/02/2020 15:00 Batman Güneşspor 2-1 Batmanspor
Batman 2.Amatör 16. Hafta 29/02/2020 13:00 Gültepe Gençlikspor 2-4 Karpuzlu Birlikspor
Batman 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 29/02/2020 15:00 Sason Gençlikspor 1-1 Batman Karşıyaka
Batman 2.Amatör 16. Hafta 01/03/2020 12:30 Binatlı Güvenspor 1-1 19 Mayıs Gençlikspor
Batman 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 01/03/2020 14:30 İluh 72 Spor 1-0 Batman Sağlıkspor
Batman 2.Amatör 17. Hafta 07/03/2020 11:00 Batman İdman Yurdu 3-6 Ramanspor
Batman 2.Amatör 17. Hafta 07/03/2020 13:00 Batman Dorukspor 2-3 Yeni Kozluk Belediyespor
Batman 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 07/03/2020 15:00 Batman Sağlıkspor 2-2 Beşirispor
Batman 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 08/03/2020 13:00 Batman Özel İdare Gençlerbirliği 1-1 Batman Güneşspor
Batman 2.Amatör 17. Hafta 08/03/2020 15:00 Petrolkentspor 0-3 Binatlı Güvenspor
Batman 1.Amatör A Grubu 19. Hafta 14/03/2020 13:00 Batman Güneşspor 2-4 Batman Karşıyaka
Batman 2.Amatör 18. Hafta 14/03/2020 15:00 Yeşiltepespor 0-1 Petrolkentspor
Batman 2.Amatör 18. Hafta 15/03/2020 13:00 Karpuzlu Birlikspor 2-0 Yeni Kozluk Belediyespor
Batman 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 18/03/2020 12:30 Sason Gençlikspor 2-1 Gercüşspor
Batman 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 18/03/2020 14:30 Batman 72 Belediyespor 3-2 Batman Karşıyaka
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design