Batman 2 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Batman

Kapasite: 1000

Evsahibi takım(lar): 1955 Batman Belediyespor, Batman 72 Belediyespor, Batman Vefaspor, Segirkaspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 2.Grup 1. Hafta 31/10/2021 13:00 1955 Batman Belediyespor 0-2 Muş Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 2.Grup 2. Hafta 07/11/2021 13:00 Batman 72 Belediyespor 1-2 Silvan Belediyespor
Batman 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 13/11/2021 13:00 Batman Güneşspor 6-0 Kozluk Gençlikspor
Batman 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 13/11/2021 15:00 Batman Özel İdare Gençlerbirliği 3-0 Batman Enerji Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 2.Grup 3. Hafta 14/11/2021 13:00 1955 Batman Belediyespor 0-1 Bağlar Belediyespor
Batman 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 14/11/2021 15:00 Yenipınarspor 1-0 Ramanspor
Batman 1.Amatör C Grubu 2. Hafta 20/11/2021 14:30 Karpuzlu Birlikspor 0-7 Batman Vefaspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 2.Grup 4. Hafta 21/11/2021 13:00 Batman 72 Belediyespor 2-2 1955 Batman Belediyespor
Batman 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 27/11/2021 10:30 Batmanspor 1-1 Bıçakçı Köyüspor
Batman 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 27/11/2021 12:30 Yenipınarspor 2-0 Beşirispor
Batman 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 27/11/2021 14:30 Gültepe Gençlikspor 0-2 Ramanspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 2.Grup 5. Hafta 28/11/2021 13:00 1955 Batman Belediyespor 0-3 Muş 1984 Muşspor
Batman 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 04/12/2021 14:30 Batman Güneşspor 0-1 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
Batman 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 05/12/2021 12:00 19 Mayıs Gençlikspor 4-2 Karpuzlu Birlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 2.Grup 6. Hafta 05/12/2021 13:00 Batman 72 Belediyespor 0-2 Muş Belediyespor
Batman 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 11/12/2021 10:30 Yenipınarspor 3-1 Batman TEİAŞ
Batman 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 11/12/2021 12:30 Ramanspor 2-0 Segirkaspor
Batman 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 11/12/2021 14:30 Sason Gençlikspor 4-1 Batman Karşıyaka
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 2.Grup 7. Hafta 12/12/2021 13:00 1955 Batman Belediyespor 5-1 Kızıltepe Sportif Faaliyetler
Batman 1.Amatör C Grubu 6. Hafta 18/12/2021 14:30 Balpınar Belediyespor 0-6 Batman TÜPRAŞ
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 2.Grup 8. Hafta 19/12/2021 13:00 Batman 72 Belediyespor 1-2 Bağlar Belediyespor
Batman 1.Amatör C Grubu 7. Hafta 25/12/2021 12:00 Karpuzlu Birlikspor 0-3 Bıçakçı Köyüspor
Batman 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 25/12/2021 14:30 Sason Gençlikspor 5-3 Yenipınarspor
Batman 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 26/12/2021 10:30 Batman Eğitimspor 0-1 Batman Karşıyaka
Batman 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 26/12/2021 12:30 Gültepe Gençlikspor 1-5 Batman TEİAŞ
Batman 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 26/12/2021 14:30 Segirkaspor 1-2 Gercüşspor
Batman 1.Amatör C Grubu 8. Hafta 01/01/2022 14:30 Batman TÜPRAŞ 4-1 Batman Vefaspor
Batman 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 02/01/2022 12:00 Batman İdman Yurdu 4-1 Zorköyspor
Batman 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 02/01/2022 14:00 İluh 72 Spor 1-0 Petrolkentspor
Batman 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 08/01/2022 12:00 Ramanspor 1-3 Batman TEİAŞ
Batman 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 08/01/2022 14:30 Batman Vefaspor 1-1 Binatlı Güvenspor
Batman 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 09/01/2022 12:00 Balpınar Belediyespor 1-2 Gercüş Bağlarspor
Batman 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 09/01/2022 14:30 Gültepe Gençlikspor 1-2 Sason Gençlikspor
Batman 1.Amatör C Grubu 10. Hafta 22/01/2022 12:00 19 Mayıs Gençlikspor 1-1 Batman TÜPRAŞ
Batman 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 22/01/2022 14:30 Petrolkentspor 3-1 Batman İdman Yurdu
Batman 1.Amatör C Grubu 10. Hafta 23/01/2022 12:00 Karpuzlu Birlikspor 0-5 Binatlı Güvenspor
Batman 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 23/01/2022 14:30 Batman Eğitimspor 0-5 Sason Gençlikspor
Batman 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 29/01/2022 11:00 Batman Güneşspor 4-0 Zorköyspor
Batman 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 29/01/2022 13:00 Batman Vefaspor 1-0 Karpuzlu Birlikspor
Batman 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 29/01/2022 15:00 Batman Özel İdare Gençlerbirliği 4-0 Yeni Kozluk Belediyespor
Batman 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 30/01/2022 11:00 Batman İdman Yurdu 1-3 Batman Enerji Gençlikspor
Batman 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 30/01/2022 13:00 Batmanspor 0-1 Gercüş Bağlarspor
Batman 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 30/01/2022 15:00 Sason Gençlikspor 5-1 Ramanspor
Batman 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 05/02/2022 14:30 Zorköyspor 0-5 Petrolkentspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 2.Grup 10. Hafta 06/02/2022 13:00 Batman 72 Belediyespor 2-1 Muş 1984 Muşspor
Batman 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 06/02/2022 15:00 Batman Güneşspor 0-1 İluh 72 Spor
Batman 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 12/02/2022 11:00 Batman TEİAŞ 3-2 Segirkaspor
Batman 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 12/02/2022 13:00 Batman İdman Yurdu 2-4 Kozluk Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 2.Grup 11. Hafta 13/02/2022 13:00 1955 Batman Belediyespor 2-1 Mazıdağı Fosfatspor
Batman 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 13/02/2022 15:00 Gültepe Gençlikspor 1-4 Gercüşspor
Batman 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 13/02/2022 15:00 Batman Eğitimspor 0-6 Ramanspor
Batman 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 19/02/2022 11:00 Zorköyspor 2-5 Batman Enerji Gençlikspor
Batman 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 19/02/2022 15:00 Batman TEİAŞ 1-2 Yenipınarspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 2.Grup 12. Hafta 20/02/2022 13:00 Batman 72 Belediyespor 7-2 Kızıltepe Sportif Faaliyetler
Batman 1.Amatör C Grubu 15. Hafta 26/02/2022 11:00 Batman TÜPRAŞ 6-1 Balpınar Belediyespor
Batman 1.Amatör C Grubu 15. Hafta 26/02/2022 13:00 Batman Vefaspor 2-2 Bıçakçı Köyüspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 2.Grup 13. Hafta 27/02/2022 13:00 1955 Batman Belediyespor 2-0 Batman 72 Belediyespor
Batman 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 27/02/2022 15:00 Sason Gençlikspor 3-2 Batman TEİAŞ
Batman 1.Amatör A Grubu 14. Hafta 03/03/2022 14:30 İluh 72 Spor 1-2 Batman Özel İdare Gençlerbirliği
Batman 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 05/03/2022 14:30 Batman Güneşspor 2-0 Petrolkentspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 2.Grup 14. Hafta 06/03/2022 13:00 Batman 72 Belediyespor 2-2 Diyarbakırspor
Batman 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 06/03/2022 15:00 Batman Özel İdare Gençlerbirliği 3-1 Batman İdman Yurdu
Batman 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 09/03/2022 11:00 Ramanspor 2-1 Batman Karşıyaka
Batman 1.Amatör C Grubu 17. Hafta 09/03/2022 13:00 19 Mayıs Gençlikspor 3-5 Bıçakçı Köyüspor
Batman 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 09/03/2022 15:00 Batman Enerji Gençlikspor 0-6 Batman Güneşspor
Batman 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 10/03/2022 12:00 Zorköyspor 2-1 Batman İdman Yurdu
Batman 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 10/03/2022 14:30 Segirkaspor 0-6 Sason Gençlikspor
Batman 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 12/03/2022 11:00 Yenipınarspor 5-1 Batman Eğitimspor
Batman 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 12/03/2022 13:00 Batman Özel İdare Gençlerbirliği 4-1 Petrolkentspor
Batman 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 12/03/2022 15:00 Batman Güneşspor 4-0 Yeni Kozluk Belediyespor
Batman 1.Amatör B Grubu 18. Hafta 13/03/2022 15:00 Sason Gençlikspor 9-1 Gültepe Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 2.Grup 15. Hafta 19/03/2022 13:00 1955 Batman Belediyespor 1-3 Silvan Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 2.Grup 16. Hafta 27/03/2022 13:00 Batman 72 Belediyespor 0-0 Mazıdağı Fosfatspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 2.Grup 18. Hafta 09/04/2022 13:00 1955 Batman Belediyespor 0-8 Diyarbakırspor
Batman 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 19/04/2022 15:30 Yenipınarspor 3-0 Beşirispor
Batman 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 20/04/2022 15:30 Batman Özel İdare Gençlerbirliği 3-2 Sason Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design