Aşağı Çarşı Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bingöl

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 1. Hafta 14/10/2017 13:00 Sekaranspor 4-2 Kervansarayspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 1. Hafta 15/10/2017 13:00 Çavuşlarspor 2-9 Bingöl Gençlikspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 2. Hafta 21/10/2017 13:00 Ekinyoluspor 4-1 Çavuşlarspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 2. Hafta 22/10/2017 13:00 Bingöl Gençlikspor 3-0 Darahenispor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 3. Hafta 28/10/2017 13:00 Çavuşlarspor 4-4 Afatlarspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 3. Hafta 29/10/2017 12:00 Sekaranspor 4-1 Genç Demirspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 3. Hafta 29/10/2017 14:30 Bingöl Gençlikspor 1-4 Bingöl Belediye Yaşamspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 4. Hafta 04/11/2017 13:00 Ekinyoluspor 0-1 Bingöl Gençlikspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 4. Hafta 05/11/2017 13:00 Bingöl Çanspor 2-0 Çavuşlarspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 5. Hafta 11/11/2017 13:00 Madragspor 0-11 Genç Muratspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 5. Hafta 12/11/2017 12:00 Bingöl İl Özel İdare 1-4 Genç Demirspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 5. Hafta 12/11/2017 14:30 Bingöl Gençlikspor 2-1 Afatlarspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 6. Hafta 18/11/2017 12:00 Çavuşlarspor 3-10 Bingöl Belediye Yaşamspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 6. Hafta 18/11/2017 14:30 Sekaranspor 1-0 Bingöl İl Özel İdare
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 6. Hafta 19/11/2017 13:00 Afatlarspor 2-4 Ekinyoluspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 7. Hafta 26/11/2017 12:00 Kervansarayspor 1-2 Genç Demirspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 7. Hafta 26/11/2017 14:30 Bingöl İl Özel İdare 0-0 Solhan Gençlerbirliği
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 7. Hafta 29/11/2017 13:00 Ekinyoluspor 3-1 Bingöl Çanspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 8. Hafta 03/02/2018 12:00 Bingöl Gençlikspor 3-1 Çavuşlarspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 8. Hafta 03/02/2018 14:30 Bingöl Belediye Yaşamspor 3-0 Darahenispor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 9. Hafta 10/02/2018 13:00 Çavuşlarspor 2-2 Ekinyoluspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 9. Hafta 11/02/2018 12:00 Bingöl İl Özel İdare 9-1 Madragspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 9. Hafta 11/02/2018 14:30 Sekaranspor 1-1 Genç Muratspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 19. Hafta 17/02/2018 13:00 Karlıova Yıldırımspor 1-2 Bahçecikspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 10. Hafta 18/02/2018 12:00 Afatlarspor 0-3 Çavuşlarspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 10. Hafta 18/02/2018 14:30 Ekinyoluspor 1-1 Darahenispor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 11. Hafta 24/02/2018 12:00 Madragspor 0-12 Kervansarayspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 11. Hafta 24/02/2018 14:30 Sekaranspor 11-1 Solhan Gençlikspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 11. Hafta 25/02/2018 13:00 Bingöl Gençlikspor 2-0 Ekinyoluspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 12. Hafta 03/03/2018 12:00 Sekaranspor 1-0 Solhan Gençlerbirliği
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 12. Hafta 03/03/2018 14:30 Afatlarspor 0-3 Bingöl Gençlikspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 12. Hafta 04/03/2018 12:00 Ağaçelispor 2-1 Çavuşlarspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 13. Hafta 10/03/2018 12:00 Kervansarayspor 4-3 Genç Muratspor
İşitme Engelliler Turkcell 2.Lig F Grubu 2. Hafta 11/03/2018 11:00 Bingöl İ.E.S.K. 4-0 Şanlıurfa İ.E.S.K.
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 13. Hafta 11/03/2018 13:00 Madragspor 3-0 Genç Demirspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 14. Hafta 17/03/2018 13:00 Ağaçelispor 2-1 Bingöl Gençlikspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 14. Hafta 18/03/2018 13:00 Sekaranspor 2-4 Madragspor
İşitme Engelliler Turkcell 2.Lig F Grubu 5. Hafta 01/04/2018 11:00 Bingöl İ.E.S.K. 6-0 Diyarbakır İ.E.S.K.
İşitme Engelliler Turkcell 2.Lig F Grubu 6. Hafta 08/04/2018 11:00 Bingöl İ.E.S.K. 0-3 Malatya İ.E.S.K.
İşitme Engelliler Turkcell 2.Lig F Grubu 8. Hafta 29/04/2018 11:00 Bingöl İ.E.S.K. 5-2 Van İ.E.S.K.
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design