Aşağı Çarşı Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bingöl

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Bingöl 1.Amatör Play-Off 2. Hafta   13:00 Ekinyoluspor - Çavuşlarspor
Bingöl 1.Amatör Play-Off 2. Hafta   13:00 Ağaçelispor - Bingöl Gençlikspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 1. Hafta 26/10/2019 13:00 Sivanspor 1-10 Ekinyoluspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 1. Hafta 27/10/2019 13:00 Bingöl Gençlikspor 2-0 Çavuşlarspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 2. Hafta 02/11/2019 13:00 Sarıçiçekspor 0-6 Bingöl Gençlikspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 2. Hafta 03/11/2019 12:00 Ekinyoluspor 3-1 Solhan Gençlerbirliği
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 2. Hafta 03/11/2019 14:30 Çavuşlarspor 6-1 Sivanspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 3. Hafta 09/11/2019 13:00 Karlıova Yıldırımspor 2-4 Uydukentspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 3. Hafta 10/11/2019 13:00 Bingöl İl Özel İdare 3-3 Ağaçelispor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 4. Hafta 16/11/2019 13:00 Bingöl Gençlikspor 0-1 Ekinyoluspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 5. Hafta 23/11/2019 13:00 Ekinyoluspor 6-0 Sarıçiçekspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 5. Hafta 24/11/2019 13:00 Bingöl İl Özel İdare 2-1 Uydukentspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 6. Hafta 01/02/2020 13:00 Ekinyoluspor 4-2 Sivanspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 6. Hafta 02/02/2020 11:30 Çavuşlarspor 1-2 Bingöl Gençlikspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 6. Hafta 02/02/2020 14:00 Ağaçelispor 2-1 Karlıova Yıldırımspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 7. Hafta 19/02/2020 13:00 Bingöl İl Özel İdare 4-0 Genç Demirspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 7. Hafta 20/02/2020 13:00 Uydukentspor 1-1 Ağaçelispor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 8. Hafta 22/02/2020 13:00 Bingöl Gençlikspor 0-0 Solhan Gençlerbirliği
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 8. Hafta 23/02/2020 11:30 Ağaçelispor 1-1 Bingöl İl Özel İdare
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 8. Hafta 23/02/2020 14:00 Çavuşlarspor 2-1 Ekinyoluspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 9. Hafta 29/02/2020 14:00 Ekinyoluspor 0-3 Bingöl Gençlikspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 9. Hafta 01/03/2020 15:00 Bingöl İl Özel İdare 0-1 Karlıova Yıldırımspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 10. Hafta 07/03/2020 13:00 Bingöl Gençlikspor 3-0 Sivanspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 10. Hafta 08/03/2020 14:30 Uydukentspor 4-2 Bingöl İl Özel İdare
Bingöl 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 14/03/2020 12:00 Uydukentspor 1-2 Ekinyoluspor
Bingöl 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 14/03/2020 14:30 Bingöl Gençlikspor 2-0 Karlıova Yıldırımspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design