Düzağaç Sentetik Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bingöl

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Bingöl 1.Amatör Play-Off 2. Hafta   13:00 Karlıova Yıldırımspor - Uydukentspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 1. Hafta 26/10/2019 13:00 Bingöl İl Özel İdare 2-3 Kervansarayspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 1. Hafta 27/10/2019 13:00 Uydukentspor 1-1 Genç Demirspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 2. Hafta 02/11/2019 13:00 Kervansarayspor 0-8 Karlıova Yıldırımspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 2. Hafta 03/11/2019 13:00 Ağaçelispor 2-1 Uydukentspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 3. Hafta 09/11/2019 12:00 Sivanspor 3-5 Sarıçiçekspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 3. Hafta 09/11/2019 14:30 Ekinyoluspor 0-0 Çavuşlarspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 3. Hafta 10/11/2019 13:00 Kervansarayspor 1-6 Genç Demirspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 4. Hafta 16/11/2019 13:00 Uydukentspor 6-0 Kervansarayspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 4. Hafta 17/11/2019 12:00 Sarıçiçekspor 0-4 Çavuşlarspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 4. Hafta 17/11/2019 13:00 Ağaçelispor 2-0 Genç Demirspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 4. Hafta 17/11/2019 15:00 Karlıova Yıldırımspor 4-3 Bingöl İl Özel İdare
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 5. Hafta 23/11/2019 13:00 Sivanspor 2-9 Bingöl Gençlikspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 5. Hafta 24/11/2019 12:00 Kervansarayspor 0-13 Ağaçelispor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 5. Hafta 24/11/2019 14:30 Çavuşlarspor 1-1 Solhan Gençlerbirliği
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 6. Hafta 01/02/2020 13:00 Kervansarayspor 2-9 Bingöl İl Özel İdare
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 6. Hafta 02/02/2020 13:00 Sarıçiçekspor 0-9 Solhan Gençlerbirliği
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 7. Hafta 18/02/2020 13:00 Bingöl Gençlikspor 5-2 Sarıçiçekspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 7. Hafta 19/02/2020 14:00 Sivanspor 0-7 Çavuşlarspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 7. Hafta 20/02/2020 14:00 Karlıova Yıldırımspor 12-0 Kervansarayspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 8. Hafta 22/02/2020 13:00 Sarıçiçekspor 3-4 Sivanspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 8. Hafta 23/02/2020 13:00 Uydukentspor 0-1 Karlıova Yıldırımspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 9. Hafta 28/02/2020 15:00 Kervansarayspor 0-3 Uydukentspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 9. Hafta 29/02/2020 14:00 Sivanspor 1-12 Solhan Gençlerbirliği
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 9. Hafta 01/03/2020 13:00 Çavuşlarspor 2-1 Sarıçiçekspor
Bingöl 1.Amatör Beyaz Grup 10. Hafta 07/03/2020 13:00 Sarıçiçekspor 1-6 Ekinyoluspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 10. Hafta 08/03/2020 12:00 Ağaçelispor 3-0 Kervansarayspor
Bingöl 1.Amatör Yeşil Grup 10. Hafta 08/03/2020 14:30 Karlıova Yıldırımspor 4-2 Genç Demirspor
Bingöl 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 15/03/2020 13:00 Çavuşlarspor 1-1 Ağaçelispor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design