Karaçayır Sentetik Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bolu

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Bolu 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 28/10/2018 13:00 Bolu Gençlergücü 3-0 Karacasu 2011 Spor
Bolu 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 28/10/2018 15:00 Elvan İnşaat Kızıkspor 7-1 Taşkesti Sarot Turizmspor
Bolu 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 28/10/2018 17:00 Yumrukayaspor 1-10 Kıbrıscıkspor
Bolu 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 04/11/2018 13:00 Elvan İnşaat Kızıkspor 9-0 Yumrukayaspor
Bolu 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 11/11/2018 12:00 Kıbrıscıkspor 0-1 Elvan İnşaat Kızıkspor
Bolu 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 11/11/2018 14:00 Geredespor 6-0 Sebenspor
Bolu 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 18/11/2018 12:00 Bolu Belediyespor 1-1 Karacasu 2011 Spor
Bolu 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 18/11/2018 14:00 Geredespor 2-1 Bolu Gençlergücü
Bolu 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 25/11/2018 11:00 Kıbrıscıkspor 3-2 Özel İdare Köroğluspor
Bolu 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 25/11/2018 13:00 Karacasu 2011 Spor 1-1 Geredespor
Bolu 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 25/11/2018 15:00 Bolu Gençlergücü 3-0 Göynük İdman Yurdu
Bolu 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 02/12/2018 12:00 Özel İdare Köroğluspor 0-2 Elvan İnşaat Kızıkspor
Bolu 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 02/12/2018 14:00 Geredespor 14-0 Mengen Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 12. Hafta 09/12/2018 14:00 Yeniçağaspor 0-1 Keçiören Bağlumspor
Bolu 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 16/12/2018 11:00 Kıbrıscıkspor 9-1 Yumrukayaspor
Bolu 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 16/12/2018 13:00 Göynük Belediyespor 6-2 Dörtdivan Gençlikspor
Bolu 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 16/12/2018 15:00 Karacasu 2011 Spor 5-3 Bolu Gençlergücü
Bolu 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 23/12/2018 13:00 Geredespor 16-0 Göynük İdman Yurdu
Bolu 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 23/12/2018 15:00 Bolu Gençlergücü 6-2 Mengen Belediyespor
Bolu 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 23/12/2018 17:00 Özel İdare Köroğluspor 3-1 Dörtdivan Gençlikspor
Bolu 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 30/12/2018 11:00 Bolu Belediyespor 3-1 Bolu Gençlergücü
Bolu 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 30/12/2018 13:00 Özel İdare Köroğluspor 9-1 Taşkesti Sarot Turizmspor
Bolu 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 30/12/2018 15:00 Karacasu 2011 Spor 9-0 Mengen Belediyespor
Bolu 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 30/12/2018 17:00 Elvan İnşaat Kızıkspor 0-1 Kıbrıscıkspor
Bolu 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 13/01/2019 12:00 Karacasu 2011 Spor 4-1 Bolu Belediyespor
Bolu 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 13/01/2019 14:00 Bolu Gençlergücü 0-6 Geredespor
Bolu 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 13/01/2019 16:00 Kıbrıscıkspor 0-0 Göynük Belediyespor
Bolu 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 20/01/2019 12:00 Göynük Belediyespor 5-0 Elvan İnşaat Kızıkspor
Bolu 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 20/01/2019 14:00 Geredespor 2-0 Karacasu 2011 Spor
Bolu 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 20/01/2019 16:00 Özel İdare Köroğluspor 1-3 Kıbrıscıkspor
Bolu 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 27/01/2019 12:00 Kıbrıscıkspor 5-4 Dörtdivan Gençlikspor
Bolu 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 27/01/2019 14:00 Elvan İnşaat Kızıkspor 1-1 Özel İdare Köroğluspor
Bolu 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 27/01/2019 16:00 Yumrukayaspor 2-4 Taşkesti Sarot Turizmspor
Bolu 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 03/02/2019 11:00 Özel İdare Köroğluspor 2-7 Göynük Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6.Grup 16. Hafta 03/02/2019 14:00 Yeniçağaspor 0-3 Anadolu Üniversitesi
Bolu 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 03/02/2019 16:00 Elvan İnşaat Kızıkspor 6-2 Dörtdivan Gençlikspor
Bolu Ön Eleme 1. Hafta 06/02/2019 16:00 Kıbrıscıkspor 0-1 Elvan İnşaat Kızıkspor
Bolu Ön Eleme 2. Hafta 10/02/2019 14:00 Kıbrıscıkspor 2-1 Bolu Belediyespor
Bolu 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 17/02/2019 12:00 Özel İdare Köroğluspor 1-2 Karacasu 2011 Spor
Bolu 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 17/02/2019 14:00 Göynük Belediyespor 5-0 Elvan İnşaat Kızıkspor
Bolu 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 17/02/2019 16:00 Kıbrıscıkspor 0-2 Geredespor
Bolu 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 24/02/2019 12:00 Karacasu 2011 Spor 1-3 Kıbrıscıkspor
Bolu 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 24/02/2019 14:00 Geredespor 1-2 Göynük Belediyespor
Bolu 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 24/02/2019 16:00 Elvan İnşaat Kızıkspor 0-0 Özel İdare Köroğluspor
Bolu 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 03/03/2019 12:30 Geredespor 5-0 Karacasu 2011 Spor
Bolu 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 03/03/2019 14:30 Göynük Belediyespor 6-0 Özel İdare Köroğluspor
Bolu 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 10/03/2019 12:00 Özel İdare Köroğluspor 0-4 Geredespor
Bolu 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 10/03/2019 14:00 Elvan İnşaat Kızıkspor 2-3 Karacasu 2011 Spor
Bolu 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 10/03/2019 16:00 Göynük Belediyespor 4-0 Kıbrıscıkspor
Bolu 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 17/03/2019 12:00 Kıbrıscıkspor 2-3 Özel İdare Köroğluspor
Bolu 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 17/03/2019 14:00 Karacasu 2011 Spor 5-6 Göynük Belediyespor
Bolu 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 17/03/2019 16:00 Geredespor 1-0 Elvan İnşaat Kızıkspor
Bolu 1.Amatör Play-Off 6. Hafta 24/03/2019 13:00 Geredespor 3-0 Kıbrıscıkspor
Bolu 1.Amatör Play-Off 6. Hafta 24/03/2019 15:00 Karacasu 2011 Spor 2-5 Özel İdare Köroğluspor
Bolu 1.Amatör Play-Off 7. Hafta 07/04/2019 14:30 Göynük Belediyespor 1-2 Geredespor
Bolu 1.Amatör Play-Off 8. Hafta 14/04/2019 13:00 Özel İdare Köroğluspor 0-7 Göynük Belediyespor
Bolu 1.Amatör Play-Off 9. Hafta 21/04/2019 13:00 Kıbrıscıkspor 1-5 Göynük Belediyespor
Bolu 1.Amatör Play-Off 9. Hafta 21/04/2019 15:00 Geredespor 6-0 Özel İdare Köroğluspor
Bolu 1.Amatör Play-Off 10. Hafta 23/04/2019 13:00 Elvan İnşaat Kızıkspor 0-4 Geredespor
Bolu 1.Amatör Play-Off 10. Hafta 23/04/2019 15:00 Özel İdare Köroğluspor 3-6 Kıbrıscıkspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design