Arabayatağı Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Arabayatağıspor, Değirmenönüspor, İsabeyspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Bursa 2A 4.Grup 7. Hafta   14:00 Kazıklı Kooperatifspor - Samanlıspor
Bursa 2A 4.Grup 7. Hafta   16:00 Ahıskaspor - Bursa İpekyoluspor
Bursa 1A 5.Grup 1. Hafta 29/09/2019 14:30 Erikligücü Gençlikspor 2-8 Gemlik Çotanakspor
Bursa 1A 5.Grup 1. Hafta 29/09/2019 16:30 İsabeyspor 1-7 1947 Çekirge İdman Yurdu
Bursa 1A 3.Grup 2. Hafta 06/10/2019 12:30 Arabayatağıspor 3-1 Orhangazi Çakırlıspor
Bursa 1A 3.Grup 3. Hafta 13/10/2019 12:00 Arabayatağıspor 0-2 Nilüferspor 1987
Bursa 1A 5.Grup 3. Hafta 13/10/2019 14:00 Erikligücü Gençlikspor 1-1 İsabeyspor
Bursa 1A 3.Grup 5. Hafta 27/10/2019 13:30 Arabayatağıspor 2-5 Çiftehavuzlar Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 2. Hafta 27/10/2019 15:30 Hacıvatspor 0-1 Bursa Emekspor
Bursa 1A 5.Grup 6. Hafta 03/11/2019 15:30 Erikligücü Gençlikspor 2-3 Ağaköyspor
Bursa 1A 3.Grup 7. Hafta 10/11/2019 13:00 Arabayatağıspor 1-3 Mudanyaspor
Bursa SAL C Grubu 4. Hafta 10/11/2019 15:00 Hacıvatspor 3-0 Sölöz Gençlerbirliği
Bursa 1A 4.Grup 8. Hafta 17/11/2019 15:00 Çelebi Mehmet Gençlikspor 2-5 1922 Mütarekespor
Bursa 1A 3.Grup 9. Hafta 24/11/2019 15:00 Arabayatağıspor 9-0 MKP Tepecik Gençlikspor
Bursa 1A 3.Grup 10. Hafta 01/12/2019 15:00 Arabayatağıspor 0-1 Bursa Mimarsinan Gençlikspor
Bursa 1A 5.Grup 11. Hafta 08/12/2019 13:00 İsabeyspor 1-1 Balkanspor
Bursa SAL C Grubu 8. Hafta 08/12/2019 15:00 Hacıvatspor 3-3 Duaçınarı Çınarspor
Bursa 1A 5.Grup 12. Hafta 15/12/2019 15:00 İsabeyspor 0-0 Erikligücü Gençlikspor
Bursa 1A 3.Grup 13. Hafta 22/12/2019 13:00 Arabayatağıspor 1-3 Gemlik Körfezspor
Bursa SAL C Grubu 10. Hafta 22/12/2019 15:00 Hacıvatspor 1-2 Orhangazi Gençlerbirliği
Bursa SAL C Grubu 11. Hafta 29/12/2019 13:00 Hacıvatspor 1-0 Şükraniyespor
Bursa SAL B Grubu 11. Hafta 29/12/2019 15:00 Gürsu Belediyespor 0-0 Hürriyetspor
Bursa 1A 3.Grup 15. Hafta 05/01/2020 15:00 Arabayatağıspor 8-1 Harmancık Gençlikspor
Bursa 1A 4.Grup 16. Hafta 12/01/2020 13:00 Demetevler Gençlikspor 0-0 İnegöl Doğanspor
Bursa SAL C Grubu 12. Hafta 12/01/2020 15:00 Hacıvatspor 3-0 Elmasbahçelerspor
Bursa 1A 3.Grup 17. Hafta 19/01/2020 15:00 Arabayatağıspor 9-1 Değirmenlikızık Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 14. Hafta 25/01/2020 15:30 Hacıvatspor 0-2 İnegöl Kafkas Gençlikspor
Bursa 1A 5.Grup 18. Hafta 26/01/2020 13:30 Erikligücü Gençlikspor 3-4 Küplüpınar Yeşildağspor
Bursa 1A 5.Grup 18. Hafta 26/01/2020 15:30 İsabeyspor 0-7 Gemlik Çotanakspor
Bursa 2A 1.Grup 2. Hafta 09/02/2020 13:30 Vakıf Gençlikspor 2-1 Demiryolu Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 16. Hafta 09/02/2020 15:30 Hacıvatspor 3-2 İnegöl Karadeniz Güvenspor
Bursa 2A 1.Grup 3. Hafta 16/02/2020 15:30 Vakıf Gençlikspor 0-1 Çalıspor
Bursa SAL C Grubu 18. Hafta 23/02/2020 15:30 Hacıvatspor 1-2 Milletspor
Bursa 2A 4.Grup 4. Hafta 01/03/2020 15:30 Ahıskaspor - Sırameşelerspor
Bursa SAL C Grubu 20. Hafta 07/03/2020 16:00 Hacıvatspor 2-2 Kemerçeşme Kanaryaspor
Bursa 2A 4.Grup 5. Hafta 08/03/2020 14:30 Ahıskaspor 2-1 İznik Çiçeklispor
Bursa 2A 1.Grup 5. Hafta 11/03/2020 16:00 Vakıf Gençlikspor 0-0 Vatan Halk Oyunları Gençlikspor
Bursa 2A 2.Grup 7. Hafta 15/03/2020 15:00 Bursa Kartalspor 4-4 Namıkkemalspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design