Atıcılar 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Atıcılar Gençlikspor, Bursa Kültür 1987 Spor, Bursa Zaferspor, Elmasbahçelerspor, Gülbahçespor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Bursa 1A 1.Grup 1. Hafta     Atıcılar Gençlikspor 0-3 Çekirgespor
Bursa SAL A Grubu 1. Hafta 17/09/2022 16:00 Gülbahçespor 1-2 Bağlarbaşıspor
Bursa 1A 3.Grup 1. Hafta 18/09/2022 14:00 Namıkkemalspor 3-3 İnegöl Gençlergücü
Bursa SAL B Grubu 1. Hafta 18/09/2022 16:00 Şükraniyespor 1-0 Millet Mahallesi
Bursa SAL B Grubu 2. Hafta 24/09/2022 16:00 Millet Mahallesi 2-1 Nilüferspor 1987
Bursa 1A 2.Grup 2. Hafta 25/09/2022 14:00 Alacahırkaspor 1-4 İnegöl İsaörenspor
Bursa SAL A Grubu 2. Hafta 25/09/2022 16:00 Burgazspor 2-1 Yeni Karamanspor
Bursa 1A 6.Grup 3. Hafta 01/10/2022 12:00 Cihanspor 4-3 Yıldırım Ayyıldızspor
Bursa SAL C Grubu 3. Hafta 01/10/2022 14:00 Fatihgücü KS Gençlikspor 2-5 Bademli 2021 Spor
Bursa SAL C Grubu 3. Hafta 01/10/2022 16:00 Demirtaşspor 3-0 Bursa Merinosspor
Bursa 1A 3.Grup 3. Hafta 02/10/2022 12:00 Altınsabanspor 2-1 Namıkkemalspor
Bursa SAL B Grubu 3. Hafta 02/10/2022 14:00 Şükraniyespor 2-0 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor
Bursa SAL A Grubu 3. Hafta 02/10/2022 16:00 Gülbahçespor 0-1 İznikspor
Bursa 1A 2.Grup 4. Hafta 08/10/2022 14:00 Bursa 1326 FK 3-0 Nisa Kuyumculuk Çamlıcaspor
Bursa 1A 2.Grup 4. Hafta 08/10/2022 16:00 Alacahırkaspor 0-4 Yunusemre Ardaspor
Bursa 1A 6.Grup 4. Hafta 09/10/2022 14:00 Yıldırım Ayyıldızspor 0-5 Hamitlerspor
Bursa SAL B Grubu 4. Hafta 09/10/2022 16:00 Millet Mahallesi 0-1 İnegöl Karadeniz Güvenspor
Bursa 1A 6.Grup 5. Hafta 15/10/2022 15:00 Cihanspor 3-3 Mutlular Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 5. Hafta 16/10/2022 13:00 Demirtaşspor 2-1 Çağlayanspor
Bursa SAL C Grubu 5. Hafta 16/10/2022 15:00 Fatihgücü KS Gençlikspor 3-1 Yenişehir Belediyespor
Bursa 1A 2.Grup 6. Hafta 22/10/2022 15:00 Bursa 1326 FK 10-0 Gemlik Zeytinspor
Bursa 1A 6.Grup 6. Hafta 23/10/2022 11:00 Osmangazi 19 Mayısspor 3-0 Vatan Halk Oyunları Gençlikspor
Bursa SAL B Grubu 6. Hafta 23/10/2022 13:00 Millet Mahallesi 0-2 Kestel Belediyespor
Bursa SAL B Grubu 6. Hafta 23/10/2022 15:00 Şükraniyespor 1-3 İnegöl Osmaniyespor
Bursa 1A 3.Grup 8. Hafta 30/10/2022 11:00 Namıkkemalspor 2-1 Bursa Selimspor
Bursa 1A 2.Grup 8. Hafta 30/10/2022 13:00 Bursa 1326 FK 3-0 HD Osmangazi Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 7. Hafta 30/10/2022 15:00 Demirtaşspor 1-2 Keles Gençlikspor
Bursa SAL B Grubu 8. Hafta 05/11/2022 13:00 Millet Mahallesi 3-2 Orhangazi Çakırlıspor
Bursa SAL B Grubu 8. Hafta 05/11/2022 15:00 Elmasbahçelerspor 2-4 Bursa Tütünspor
Bursa 1A 6.Grup 9. Hafta 06/11/2022 11:00 Yıldırım Ayyıldızspor 2-3 Mutlular Gençlikspor
Bursa SAL A Grubu 8. Hafta 06/11/2022 13:00 Gülbahçespor 3-1 Gemlikspor
Bursa SAL C Grubu 8. Hafta 06/11/2022 15:00 Fatihgücü KS Gençlikspor 0-3 İnegöl Kurtuluşspor
Bursa 1A 4.Grup 10. Hafta 12/11/2022 13:00 Bursa Barbarosspor 2-2 Vakıf Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 9. Hafta 12/11/2022 15:00 Demirtaşspor 0-1 Fatihgücü KS Gençlikspor
Bursa 1A 2.Grup 10. Hafta 13/11/2022 13:00 Bursa 1326 FK 12-0 Alacahırkaspor
Bursa 1A 3.Grup 10. Hafta 13/11/2022 15:00 Namıkkemalspor 5-3 Değirmenlikızık Gençlikspor
Bursa 1A 2.Grup 11. Hafta 19/11/2022 13:00 Alacahırkaspor 0-3 Bursa Yavuz Selim Gençlerbirliği
Bursa 1A 3.Grup 11. Hafta 19/11/2022 15:00 Demiryolu Gençlikspor 0-3 İnegöl Doğanspor
Bursa 1A 6.Grup 11. Hafta 20/11/2022 11:00 Osmangazi 19 Mayısspor 1-2 Hacivatspor
Bursa SAL C Grubu 10. Hafta 20/11/2022 13:00 Fatihgücü KS Gençlikspor 2-4 NK Lojistik Gençlergücü
Bursa SAL B Grubu 10. Hafta 20/11/2022 15:00 Elmasbahçelerspor 1-1 Elbeyli Üzümspor
Bursa 1A 6.Grup 12. Hafta 26/11/2022 13:00 Osmangazi 19 Mayısspor 3-1 Değirmentepe Gençlikspor
Bursa 1A 6.Grup 12. Hafta 26/11/2022 15:00 Yıldırım Ayyıldızspor 2-1 Bursa İnançspor
Bursa 1A 3.Grup 12. Hafta 27/11/2022 11:00 Bursa Selimspor 1-2 Kazıklı Kooperatifspor
Bursa 1A 2.Grup 12. Hafta 27/11/2022 13:00 Bursa 1326 FK 1-0 Bursa Yavuz Selim Gençlerbirliği
Bursa SAL C Grubu 11. Hafta 27/11/2022 15:00 Demirtaşspor 1-3 İnegöl Kurtuluşspor
Bursa SAL C Grubu 12. Hafta 03/12/2022 15:00 Fatihgücü KS Gençlikspor 6-0 Çotanakspor
Bursa 1A 4.Grup 13. Hafta 04/12/2022 11:00 Bursa Barbarosspor 0-2 Arabayatağıspor
Bursa SAL A Grubu 12. Hafta 04/12/2022 13:00 Gülbahçespor 1-3 İnegöl Mobilya 2018 Spor
Bursa SAL B Grubu 12. Hafta 04/12/2022 15:00 Şükraniyespor 1-0 Elbeyli Üzümspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design