Atıcılar-1 Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Atıcılar Gençlikspor, Bursa Kültür 1987 Spor, Bursa Zaferspor, Elmasbahçelerspor, Gülbahçespor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Bursa 1A 7.Grup 1. Hafta 10/10/2021 12:30 Yıldırım Ayyıldızspor 1-4 Nilüfer Erdemlispor
Bursa 1A 2.Grup 1. Hafta 10/10/2021 15:30 Alacahırkaspor 5-0 Orhangazi Örnekköyspor
Bursa 1A 1.Grup 2. Hafta 17/10/2021 12:30 Atıcılar Gençlikspor 2-4 Küplüpınar Yeşildağspor
Bursa 1A 2.Grup 2. Hafta 17/10/2021 15:30 Cihanspor 1-2 Değirmenönüspor
Bursa SAL A Grubu 1. Hafta 23/10/2021 15:30 Fatihgücü Gençlikspor 6-0 Gürsu Yenidoğanspor
Bursa 1A 7.Grup 3. Hafta 24/10/2021 15:30 Yıldırım Ayyıldızspor 3-2 Ahıskaspor
Bursa SAL C Grubu 2. Hafta 30/10/2021 14:30 Şükraniyespor 2-0 İnegöl Gençlergücü
Bursa 1A 1.Grup 4. Hafta 31/10/2021 11:30 Atıcılar Gençlikspor 3-3 Panayır Güneşspor
Bursa SAL A Grubu 3. Hafta 06/11/2021 14:30 Fatihgücü Gençlikspor 2-1 Millet Mahallesi
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 2. Hafta 07/11/2021 14:00 Bursa Kültür 1987 Spor 1-1 Bursa Zaferspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 3. Hafta 13/11/2021 14:00 Bursa Zaferspor 3-1 Dudulluspor
Bursa 1A 1.Grup 6. Hafta 14/11/2021 12:30 Ertuğrulgazi Meskenspor 1-1 Panayır Güneşspor
Bursa 1A 1.Grup 6. Hafta 14/11/2021 15:00 Atıcılar Gençlikspor 4-0 Gemlik Umurspor
Bursa SAL A Grubu 5. Hafta 20/11/2021 15:00 Fatihgücü Gençlikspor 1-0 Merinos 1938 Spor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 4. Hafta 21/11/2021 14:00 Bursa Kültür 1987 Spor 0-2 Yeniköyspor
Bursa SAL C Grubu 6. Hafta 27/11/2021 15:00 Şükraniyespor 1-1 Bursa 19 Mayısspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 5. Hafta 28/11/2021 14:00 Bursa Zaferspor 1-1 Bursa Nilüfer 2021 FK
Bursa SAL A Grubu 7. Hafta 04/12/2021 15:00 Fatihgücü Gençlikspor 2-3 İznikspor
Bursa 1A 1.Grup 9. Hafta 05/12/2021 12:30 Atıcılar Gençlikspor 4-0 Ertuğrulgazi Meskenspor
Bursa 1A 6.Grup 9. Hafta 05/12/2021 15:00 Demirtaşspor 2-1 MKP Çırpangücü
Bursa SAL C Grubu 8. Hafta 11/12/2021 15:00 Şükraniyespor 2-1 Duaçınarı Çınarspor
Bursa 1A 6.Grup 10. Hafta 12/12/2021 11:00 Demirtaşspor 2-3 1922 Mütarekespor
Bursa 1A 1.Grup 10. Hafta 12/12/2021 13:00 Atıcılar Gençlikspor 3-2 Orhangazi Hürspor
Bursa SAL A Grubu 9. Hafta 18/12/2021 15:00 İsmetiye Gençlikspor 4-0 Orhangazi 1893 Spor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 8. Hafta 19/12/2021 14:00 Bursa Zaferspor 4-1 Yeniköyspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 9. Hafta 26/12/2021 14:00 Bursa Kültür 1987 Spor 2-4 Bağcılarspor
Bursa 1A 2.Grup 13. Hafta 02/01/2022 12:30 Alacahırkaspor 4-1 Cihanspor
Bursa 1A 6.Grup 13. Hafta 02/01/2022 15:00 Demirtaşspor 5-0 Bursa Güvenspor
Bursa SAL A Grubu 10. Hafta 08/01/2022 15:00 İsmetiye Gençlikspor 0-0 İznikspor
Bursa 1A 1.Grup 14. Hafta 09/01/2022 11:00 Atıcılar Gençlikspor 3-2 Nilüfer Altınşehir Gençlikspor
Bursa 1A 7.Grup 14. Hafta 09/01/2022 13:00 Yıldırım Ayyıldızspor 1-0 Tirilyespor
Bursa SAL C Grubu 10. Hafta 09/01/2022 15:00 Şükraniyespor 3-1 Bursa Emekspor
Bursa SAL A Grubu 11. Hafta 16/01/2022 15:00 Fatihgücü Gençlikspor 1-1 İsmetiye Gençlikspor
Bursa SAL A Grubu 12. Hafta 29/01/2022 15:30 İsmetiye Gençlikspor 1-1 Bursa Doğugücüspor
Bursa 1A 7.Grup 16. Hafta 30/01/2022 13:30 Yıldırım Ayyıldızspor 0-2 Mudanyaspor
Bursa SAL C Grubu 12. Hafta 30/01/2022 15:30 Şükraniyespor 1-1 Çotanakspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 10. Hafta 06/02/2022 14:00 Bursa Kültür 1987 Spor 2-0 Bursa Nilüfer 2021 FK
Bursa 1A 3.Grup 18. Hafta 13/02/2022 13:30 Namıkkemalspor 4-1 Değirmenlikızık Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 14. Hafta 13/02/2022 15:30 Şükraniyespor 1-1 Gemlikspor
Bursa SAL C Grubu 15. Hafta 19/02/2022 15:30 Gemlikspor 5-1 Bursa Emekspor
Bursa SAL A Grubu 15. Hafta 20/02/2022 15:30 Fatihgücü Gençlikspor 2-2 Orhangazi 1893 Spor
Bursa SAL C Grubu 16. Hafta 23/02/2022 15:30 Şükraniyespor 1-3 Nilüferspor 1987
Bursa 2A 2.Grup 2. Hafta 27/02/2022 14:00 Baharspor 1-2 Değirmentepe Gençlikspor
Bursa 2A 7.Grup 2. Hafta 27/02/2022 16:00 Ahmetpaşaspor 2-3 Bursa Çeltik Gençlikspor
Bursa SAL A Grubu 17. Hafta 02/03/2022 16:00 İsmetiye Gençlikspor 2-1 Merinos 1938 Spor
Bursa 2A 5.Grup 3. Hafta 06/03/2022 14:00 Bursa 1326 FK 3-1 Bursa Yavuz Selim Gençlerbirliği
Bursa SAL A Grubu 18. Hafta 06/03/2022 16:00 Fatihgücü Gençlikspor 2-3 Bursa Doğugücüspor
Bursa 2A 3.Grup 4. Hafta 20/03/2022 13:00 Bursa SHÇEK 0-4 Bursa Anadolu Yıldızı Gençlikspor
Bursa SAL Play-Off 1. Hafta 20/03/2022 16:00 Gemlikspor 1-1 Kestel Belediyespor
Bursa SAL Play-Off 2. Hafta 23/03/2022 16:00 İznikspor 2-1 Burgazspor
Bursa SAL Play-Off 3. Hafta 27/03/2022 16:00 Burgazspor 2-2 Akhisar Demirspor
Bursa SAL Play-Off 4. Hafta 30/03/2022 16:00 Burgazspor 3-1 Çotanakspor
Bursa 2A 5.Grup 6. Hafta 03/04/2022 13:30 Bursa 1326 FK 3-1 Nilüfer FSM Gençlikspor
Bursa SAL Play-Off 5. Hafta 03/04/2022 16:00 İznikspor 5-3 Kestel Belediyespor
Bursa SAL Play-Off 6. Hafta 06/04/2022 16:00 Çotanakspor 2-1 Bursa Doğugücüspor
Bursa 2A 1.Grup 7. Hafta 10/04/2022 14:00 İvazpaşaspor 0-10 İnegöl İsaörenspor
Bursa 2A 2.Grup 7. Hafta 10/04/2022 16:00 Beyazıt Gençlikspor 1-2 Değirmentepe Gençlikspor
Bursa 2A 2.Grup 8. Hafta 17/04/2022 14:00 Beyazıt Gençlikspor 5-2 Bayındır Gençlikspor
Bursa 2A 2.Grup 8. Hafta 17/04/2022 16:00 Baharspor 0-3 İznik Çiçeklispor
Bursa 2A 5.Grup 9. Hafta 24/04/2022 16:00 Bursa 1326 FK 9-0 Livanespor
Bursa 2A 2.Grup 10. Hafta 08/05/2022 16:00 Baharspor 3-0 Bayındır Gençlikspor
Bursa 2A 1.Grup 11. Hafta 15/05/2022 16:00 İvazpaşaspor 1-7 Yüzüncüyıl Mah.Nilüferspor
Bursa 2A 2.Grup 12. Hafta 22/05/2022 14:00 Baharspor 2-4 Beyazıt Gençlikspor
Bursa 2A 3.Grup 12. Hafta 22/05/2022 16:00 Bursa SHÇEK 2-8 BOSCH Spor
Kadınlar 3.Lig Play-Off 2. Hafta 29/05/2022 15:00 Çanakkale Dardanelspor 0-1 Düzce Kadın FK
Bursa 2A 1.Grup 13. Hafta 29/05/2022 17:00 İvazpaşaspor 3-7 İnegöl Osmaniyespor
Bursa 2A 6.Grup 14. Hafta 05/06/2022 16:00 Maksemspor 2-3 Karapınar Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design