Atıcılar 2 Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Bursa Süper Amatör A Grubu 1. Hafta 07/10/2017 16:00 Elmasbahçelerspor 2-0 Büyük Mustafakemalpaşaspor
Bursa 1.Amatör 2.Grup 1. Hafta 08/10/2017 16:00 Şükraniyespor 5-1 Mimarsinan Gençlikspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 2. Hafta 14/10/2017 16:00 Gülbahçespor 1-1 Mudanyaspor
Bursa 1.Amatör 1.Grup 2. Hafta 15/10/2017 12:00 Cihanspor 2-2 Tuna Gençlikspor
Bursa 1.Amatör 4.Grup 2. Hafta 15/10/2017 14:00 1970 Hamzabeyspor 0-5 Yenişehir Esnaf Doğanspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 2. Hafta 15/10/2017 16:00 Yıldırım Belediyespor 6-1 1326 Pınarbaşıspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 21/10/2017 16:00 Elmasbahçelerspor 3-1 İnegöl Doğanspor
Bursa 1.Amatör 4.Grup 4. Hafta 25/10/2017 13:00 1970 Hamzabeyspor 1-3 Ertuğrulgazi Meskenspor
Bursa 1.Amatör 1.Grup 4. Hafta 25/10/2017 15:00 M.K.Paşa Çeltikspor 3-7 Yenişehir Yolörenspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 4. Hafta 28/10/2017 15:30 Gülbahçespor 2-3 Burgazspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 4. Hafta 29/10/2017 15:30 Yıldırım Belediyespor 1-0 İnegöl İsaörenspor
Bursa 1.Amatör 4.Grup 6. Hafta 05/11/2017 13:30 Atıcılarspor 1-0 Bursa Dağgücü
Bursa 1.Amatör 2.Grup 6. Hafta 05/11/2017 15:30 Şükraniyespor 0-10 19 Mayıs Gençlikspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 6. Hafta 12/11/2017 15:30 Elmasbahçelerspor 5-0 1326 Pınarbaşıspor
Bursa 1.Amatör 4.Grup 8. Hafta 19/11/2017 13:00 1970 Hamzabeyspor 0-5 Atıcılarspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 7. Hafta 19/11/2017 15:00 Demirtaşspor 3-0 Orhaneli Gençlikspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 8. Hafta 25/11/2017 15:00 Gülbahçespor 2-1 Keles Gençlikspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 8. Hafta 26/11/2017 15:00 Elmasbahçelerspor 4-0 İnegöl İsaörenspor
Bursa 1.Amatör 4.Grup 10. Hafta 03/12/2017 13:00 Atıcılarspor 3-1 Yenişehir Esnaf Doğanspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 9. Hafta 03/12/2017 15:00 Demirtaşspor 1-1 Mudanyaspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 10. Hafta 09/12/2017 15:00 Gülbahçespor 0-0 İnegöl Gençlergücü
Bursa 1.Amatör 2.Grup 11. Hafta 10/12/2017 13:00 Şükraniyespor 0-1 Fethiye İdman Yurdu
Bursa Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 10/12/2017 15:00 Elmasbahçelerspor 2-0 Millet Mahallesispor
Bursa 1.Amatör 4.Grup 12. Hafta 17/12/2017 13:00 Atıcılarspor 1-1 Ertuğrulgazi Meskenspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 11. Hafta 17/12/2017 15:00 Demirtaşspor 1-0 Bağlarbaşıspor
Bursa 1.Amatör 4.Grup 14. Hafta 24/12/2017 13:00 Atıcılarspor 4-1 Altınokspor
Bursa 1.Amatör 2.Grup 14. Hafta 24/12/2017 15:00 Şükraniyespor 1-0 Küplüpınar Yeşildağspor
Bursa 1.Amatör 1.Grup 15. Hafta 31/12/2017 15:00 Kemerçeşme Kanaryaspor 3-0 Yenişehir Yolörenspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 12. Hafta 06/01/2018 15:00 Yıldırım Belediyespor 1-0 Gürsu Belediyespor
Bursa 1.Amatör 4.Grup 16. Hafta 07/01/2018 11:00 Atıcılarspor 4-5 Odunlukspor
Bursa 1.Amatör 4.Grup 16. Hafta 07/01/2018 13:00 1970 Hamzabeyspor 3-1 Bursa Dağgücü
Bursa Süper Amatör B Grubu 12. Hafta 07/01/2018 15:00 Gülbahçespor 7-1 Bursa Hürriyetspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 13. Hafta 14/01/2018 15:00 Elmasbahçelerspor 5-0 Duaçınarıspor
Bursa 2.Amatör 1.Grup 1. Hafta 20/01/2018 11:00 Baharspor 4-4 Beyazıt Gençlikspor
Bursa 1.Amatör 2.Grup 18. Hafta 20/01/2018 13:00 Şükraniyespor 6-0 Balkanspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 14. Hafta 20/01/2018 15:00 Gülbahçespor 1-0 Emekspor
Bursa 2.Amatör 3.Grup 1. Hafta 27/01/2018 15:00 Muradiyespor 0-3 Fatihgücü
Bursa Süper Amatör A Grubu 15. Hafta 28/01/2018 15:00 Elmasbahçelerspor 3-1 Yenişehir Belediyespor
Bursa Süper Amatör A Grubu 16. Hafta 03/02/2018 15:30 Elmasbahçelerspor 2-1 Gürsu Belediyespor
Bursa Süper Amatör B Grubu 16. Hafta 04/02/2018 15:30 Gülbahçespor 1-1 Demirtaşspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 17. Hafta 10/02/2018 16:00 Demirtaşspor 4-0 İnegöl Yenicespor
Bursa 2.Amatör 4.Grup 3. Hafta 11/02/2018 14:00 1922 Selaniklilerspor 2-15 Romanspor
Bursa 2.Amatör 3.Grup 3. Hafta 11/02/2018 16:00 Muradiyespor 3-0 Namıkkemalspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 18. Hafta 17/02/2018 16:00 Elmasbahçelerspor 1-1 İznikspor
Bursa 2.Amatör 1.Grup 5. Hafta 18/02/2018 12:00 Maksemspor 0-5 Erikligücü
Bursa 2.Amatör 4.Grup 4. Hafta 18/02/2018 14:00 Romanspor 4-1 İnançspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 18. Hafta 18/02/2018 16:00 Gülbahçespor 3-0 İnegöl Yenicespor
Bursa Süper Amatör B Grubu 19. Hafta 24/02/2018 16:00 Demirtaşspor 4-0 İnegöl Kafkasspor
Bursa 2.Amatör 5.Grup 5. Hafta 25/02/2018 14:00 İvazpaşaspor 2-2 Karacabey Esnafspor
Bursa 2.Amatör 3.Grup 5. Hafta 25/02/2018 16:00 Ahmetpaşaspor 1-3 Fatihgücü
Bursa 2.Amatör 1.Grup 7. Hafta 03/03/2018 14:00 Maksemspor 1-1 Baharspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 20. Hafta 03/03/2018 16:00 Elmasbahçelerspor 2-0 İnegöl Doğugücü Gençlikspor
Bursa 2.Amatör 4.Grup 6. Hafta 04/03/2018 12:00 Romanspor 13-0 Kumyakaspor
Bursa 2.Amatör 2.Grup 7. Hafta 04/03/2018 14:00 Demiryoluspor 1-0 Batı Trakyaspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 20. Hafta 04/03/2018 16:00 Gülbahçespor 1-2 Orhaneli Gençlikspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 21. Hafta 10/03/2018 16:00 Demirtaşspor 3-2 Burgazspor
Bursa 2.Amatör 3.Grup 7. Hafta 11/03/2018 14:00 Ahmetpaşaspor 0-3 Namıkkemalspor
Bursa 2.Amatör 5.Grup 7. Hafta 11/03/2018 16:00 İvazpaşaspor 6-1 MKP Akarspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 22. Hafta 17/03/2018 16:00 Elmasbahçelerspor 2-3 Yıldırım Belediyespor
Bursa 2.Amatör 4.Grup 8. Hafta 18/03/2018 14:00 Ahıskaspor 7-1 İpekyoluspor
Bursa 2.Amatör 1.Grup 9. Hafta 18/03/2018 16:00 Sinandede Ufukspor 2-1 Erikligücü
Bursa 2.Amatör 4.Grup 9. Hafta 24/03/2018 16:00 İnançspor 6-2 1922 Selaniklilerspor
Bursa 2.Amatör 3.Grup 9. Hafta 25/03/2018 14:00 Ahmetpaşaspor 0-4 Selimspor
Bursa 2.Amatör 5.Grup 9. Hafta 25/03/2018 16:00 İvazpaşaspor 0-1 MKP Çimenspor
Bursa 2.Amatör 4.Grup 10. Hafta 01/04/2018 14:30 Kanalboyu Nilüferspor 1-9 İnançspor
Bursa 2.Amatör 3.Grup 10. Hafta 01/04/2018 16:30 Ahmetpaşaspor 1-2 Yiğitlerspor
Bursa 2.Amatör 5.Grup 11. Hafta 08/04/2018 14:30 İvazpaşaspor 1-2 Akçalarspor
Bursa 2.Amatör 4.Grup 11. Hafta 08/04/2018 16:30 1922 Selaniklilerspor 1-1 Kumyakaspor
Bursa 2.Amatör 1.Grup 13. Hafta 15/04/2018 13:00 Maksemspor 0-4 Alacahırkaspor
Bursa Süper Amatör Play-Off 5. Hafta 15/04/2018 16:00 Demirtaşspor 2-1 Elmasbahçelerspor
Bursa 2.Amatör 5.Grup 13. Hafta 22/04/2018 14:30 İvazpaşaspor 1-4 Merinos 1938 Spor
Bursa 2.Amatör 3.Grup 13. Hafta 22/04/2018 16:30 Ahmetpaşaspor 2-3 Yunuselispor
Bursa 2.Amatör 1.Grup 15. Hafta 25/04/2018 17:00 Baharspor 1-5 Bursa Tütünspor
Bursa 2.Amatör 4.Grup 14. Hafta 29/04/2018 15:00 Romanspor 9-2 İpekyoluspor
Bursa 2.Amatör 4.Grup 15. Hafta 05/05/2018 17:00 1922 Selaniklilerspor 0-10 Ahıskaspor
Bursa 2.Amatör 1.Grup 17. Hafta 06/05/2018 13:00 Alacahırkaspor 2-6 Sinandede Ufukspor
Bursa 2.Amatör 1.Grup 17. Hafta 06/05/2018 15:00 Maksemspor 2-4 Demircispor
Bursa 2.Amatör 3.Grup 16. Hafta 13/05/2018 17:00 Namıkkemalspor 5-1 Ahmetpaşaspor
Bursa 2.Amatör 5.Grup 17. Hafta 20/05/2018 15:00 İvazpaşaspor 0-5 MKP Çırpangücü
Bursa 2.Amatör 4.Grup 17. Hafta 20/05/2018 17:00 Romanspor 2-1 Çağlayanspor
Bursa 2.Amatör 1.Grup 20. Hafta 27/05/2018 17:00 Baharspor 2-4 Samanlıspor
Bursa 2.Amatör 1.Grup 21. Hafta 03/06/2018 17:00 Beyazıt Gençlikspor 1-6 Erikligücü
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design