Bağlarbaşı Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Bağlarbaşıspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Bursa 1A 1.Grup 16. Hafta     Bağlarbaşıspor 3-0 Roman Gençlikspor
Bursa 1A 1.Grup 1. Hafta 13/10/2018 16:00 Bağlarbaşıspor 1-0 Harmancık Gençlikspor
Bursa 1A 3.Grup 1. Hafta 14/10/2018 16:00 Hamitlerspor 5-1 Tuna Gençlikspor
Bursa 1A 7.Grup 2. Hafta 21/10/2018 14:00 Çağlayanspor 2-1 Gemlik Çotanakspor
Bursa 1A 4.Grup 2. Hafta 21/10/2018 16:00 Özlüce Gençlikspor 1-4 Tirilyespor
Bursa 1A 3.Grup 3. Hafta 27/10/2018 15:30 Hamitlerspor 6-1 Bursa İhsaniyespor
Bursa 1A 4.Grup 3. Hafta 28/10/2018 13:30 Tirilyespor 0-0 İnegöl Yenicespor
Bursa 1A 1.Grup 3. Hafta 28/10/2018 15:30 Bağlarbaşıspor 0-4 Gemlik Vefaspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 10/11/2018 15:30 Emekspor 1-1 Sölöz Gençlerbirliği
Bursa 1A 1.Grup 5. Hafta 11/11/2018 13:30 Bağlarbaşıspor 2-0 Cihanspor
Bursa 1A 3.Grup 5. Hafta 11/11/2018 15:30 Hamitlerspor 7-0 Yenişehir Esnaf Doğanspor
Bursa 1A 7.Grup 6. Hafta 18/11/2018 15:00 Çağlayanspor 1-0 Panayır Güneşspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 7. Hafta 24/11/2018 15:00 Emekspor 1-2 Keles Gençlikspor
Bursa 1A 1.Grup 8. Hafta 02/12/2018 13:00 Bağlarbaşıspor 4-0 Gürsu Yenidoğanspor
Bursa 1A 3.Grup 8. Hafta 02/12/2018 15:00 Hamitlerspor 1-1 Gedelekgücü
Bursa Süper Amatör A Grubu 9. Hafta 08/12/2018 15:00 Emekspor 1-3 Duaçınarı Çınarspor
Bursa 1A 7.Grup 9. Hafta 09/12/2018 15:00 Çağlayanspor 0-3 Odunlukspor
Bursa 1A 7.Grup 10. Hafta 16/12/2018 15:00 Çağlayanspor 5-1 Çalıspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 11. Hafta 22/12/2018 15:00 Emekspor 0-2 Hürriyetspor
Bursa 1A 1.Grup 11. Hafta 23/12/2018 13:00 Bağlarbaşıspor 3-0 Balkanspor
Bursa 1A 3.Grup 11. Hafta 23/12/2018 15:00 Hamitlerspor 1-0 TSE Arabayatağıspor
Bursa 1A 7.Grup 12. Hafta 30/12/2018 15:00 Çağlayanspor 3-2 Bursa Barbarosspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 13. Hafta 02/01/2019 15:00 Emekspor 1-3 Elmasbahçelerspor
Bursa 1A 3.Grup 13. Hafta 13/01/2019 13:00 Hamitlerspor 4-0 Bursa Karıncalıgücü
Bursa 1A 1.Grup 13. Hafta 13/01/2019 15:00 Bağlarbaşıspor 4-1 İnegöl Doğanspor
Bursa 1A 7.Grup 14. Hafta 20/01/2019 11:00 Çağlayanspor 3-1 Mudanyaspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 15. Hafta 20/01/2019 13:00 Emekspor 1-3 Nilüfer Erdemli Sportif
Bursa Süper Amatör A Grubu 15. Hafta 20/01/2019 15:00 Elmasbahçelerspor 1-1 İznikspor
Bursa 1A 1.Grup 15. Hafta 27/01/2019 15:00 Bağlarbaşıspor 8-0 Karacabey Esnafspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 17. Hafta 03/02/2019 15:00 Emekspor 0-1 Görükle İpekspor
Bursa 1A 8.Grup 17. Hafta 10/02/2019 13:00 Mustafakemalpaşa 2014 Spor 1-2 Orhangazi Gençlerbirliği
Bursa 1A 7.Grup 17. Hafta 10/02/2019 15:00 Çağlayanspor 2-0 Soğukkuyuspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 17. Hafta 16/02/2019 15:00 Burgazspor 1-2 İnegöl Doğugücüspor
Bursa 1A 1.Grup 18. Hafta 17/02/2019 11:00 Bağlarbaşıspor 2-1 Karacabey Gençlerbirliği
Bursa 1A 3.Grup 18. Hafta 17/02/2019 13:00 Hamitlerspor 1-0 İnegöl Karadeniz Güvenspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 19. Hafta 17/02/2019 15:00 Emekspor 4-2 Demirtaşspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design