Bağlarbaşı Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Bağlarbaşıspor, Çağlayanspor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Bursa 1A 2.Grup 1. Hafta 17/09/2022 16:00 Nisa Kuyumculuk Çamlıcaspor 0-3 HD Osmangazi Gençlikspor
Bursa SAL B Grubu 2. Hafta 24/09/2022 16:00 Mudanyaspor 3-0 İnegöl Osmaniyespor
Bursa 1A 5.Grup 2. Hafta 25/09/2022 12:00 1922 Mütarekespor 1-4 Panayır Güneşspor
Bursa SAL A Grubu 2. Hafta 25/09/2022 16:00 Bağlarbaşıspor 2-0 Bursa Nilüfer 2021 FK
Bursa SAL C Grubu 2. Hafta 25/09/2022 16:00 Bademli 2021 Spor 0-0 Yenişehir Belediyespor
Bursa 1A 6.Grup 3. Hafta 01/10/2022 16:00 Hamitlerspor 2-0 Bursa Karıncalıgücü
Bursa 1A 4.Grup 3. Hafta 02/10/2022 16:00 Kumyaka Gençlerbirliği 1-0 Nilüfer Altınşehir Gençlikspor
Bursa SAL A Grubu 4. Hafta 08/10/2022 16:00 Bağlarbaşıspor 1-2 Orhaneli Gençlikspor
Bursa 1A 5.Grup 4. Hafta 09/10/2022 12:00 1922 Mütarekespor 0-8 Erikligücü Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 4. Hafta 09/10/2022 14:00 Çağlayanspor 1-2 İnegöl Kurtuluşspor
Bursa SAL C Grubu 4. Hafta 09/10/2022 16:00 Bademli 2021 Spor 0-1 Mustafakemalpaşa Belediyespor
Bursa 1A 6.Grup 5. Hafta 15/10/2022 15:00 Hamitlerspor 3-1 Osmangazi 19 Mayısspor
Bursa SAL A Grubu 5. Hafta 16/10/2022 15:00 Bursa Nilüfer 2021 FK 0-2 Gülbahçespor
Bursa SAL C Grubu 6. Hafta 22/10/2022 15:00 Bademli 2021 Spor 2-3 Demirtaşspor
Bursa SAL A Grubu 6. Hafta 23/10/2022 15:00 Bağlarbaşıspor 1-4 Duaçınarı Çınarspor
Bursa 1A 6.Grup 7. Hafta 27/10/2022 15:00 Hamitlerspor 2-2 Hacivatspor
Bursa 1A 5.Grup 8. Hafta 29/10/2022 11:00 Hürriyetspor 3-0 Hacivat Gençlerbirliği
Bursa 1A 6.Grup 8. Hafta 29/10/2022 13:00 Mutlular Gençlikspor 3-4 Bursa Karıncalıgücü
Bursa SAL A Grubu 7. Hafta 29/10/2022 15:00 Yeni Karamanspor 0-1 Bursa Nilüfer 2021 FK
Bursa SAL C Grubu 7. Hafta 30/10/2022 15:00 Çotanakspor 1-3 Orhangazi Gençlerbirliği
Bursa 1A 6.Grup 9. Hafta 06/11/2022 13:00 Hamitlerspor 6-3 Bursa İnançspor
Bursa SAL A Grubu 8. Hafta 06/11/2022 15:00 Bağlarbaşıspor 1-3 Orhangazi Hürspor
Bursa 1A 6.Grup 10. Hafta 12/11/2022 13:00 Bursa İnançspor 1-2 Vatan Halk Oyunları Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 9. Hafta 12/11/2022 15:00 Çotanakspor 1-2 Bademli 2021 Spor
Bursa 1A 1.Grup 10. Hafta 13/11/2022 15:00 Çalıspor 1-2 Gemlik Körfezspor
Bursa SAL A Grubu 10. Hafta 19/11/2022 13:00 Bursa Nilüfer 2021 FK 0-1 Duaçınarı Çınarspor
Bursa SAL A Grubu 10. Hafta 19/11/2022 15:00 Bağlarbaşıspor 0-2 Burgazspor
Bursa 1A 6.Grup 11. Hafta 20/11/2022 13:00 Hamitlerspor 4-2 Cihanspor
Bursa SAL C Grubu 10. Hafta 20/11/2022 15:00 Bademli 2021 Spor 2-1 Bursa Merinosspor
Bursa 1A 4.Grup 12. Hafta 26/11/2022 13:00 Nilüfer Altınşehir Gençlikspor 4-3 Bursa Barbarosspor
Bursa 1A 4.Grup 12. Hafta 26/11/2022 15:00 Tirilyespor 0-1 Odunlukspor
Bursa SAL C Grubu 11. Hafta 27/11/2022 15:00 Çotanakspor 0-5 Yenişehir Belediyespor
Bursa 1A 1.Grup 13. Hafta 03/12/2022 13:00 Çalıspor 0-4 İnegöl Alanyurt Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 12. Hafta 03/12/2022 15:00 Bademli 2021 Spor 2-1 Çağlayanspor
Bursa 1A 6.Grup 13. Hafta 04/12/2022 13:00 Hamitlerspor 0-3 Vatan Halk Oyunları Gençlikspor
Bursa SAL A Grubu 12. Hafta 04/12/2022 15:00 Bursa Nilüfer 2021 FK 3-1 Orhangazi Hürspor
Bursa 1A 4.Grup 14. Hafta 10/12/2022 13:00 Nilüfer Altınşehir Gençlikspor 0-1 Kumyaka Gençlerbirliği
Bursa SAL A Grubu 13. Hafta 10/12/2022 15:00 Bağlarbaşıspor 2-3 İznikspor
Bursa SAL C Grubu 13. Hafta 11/12/2022 15:00 Çağlayanspor 1-1 Keles Gençlikspor
Bursa 1A 6.Grup 15. Hafta 18/12/2022 13:00 Hamitlerspor 5-1 Yıldırım Ayyıldızspor
Bursa 1A 2.Grup 15. Hafta 18/12/2022 15:00 Nisa Kuyumculuk Çamlıcaspor 0-2 Bursa 1326 FK
Bursa 1A 4.Grup 16. Hafta 25/12/2022 15:00 Nilüfer Altınşehir Gençlikspor 4-2 MKP Çırpangücü
Bursa 1A 6.Grup 17. Hafta 31/12/2022 12:00 Hamitlerspor 6-1 Mutlular Gençlikspor
Bursa 1A 2.Grup 17. Hafta 31/12/2022 14:00 Nisa Kuyumculuk Çamlıcaspor 0-5 İnegöl Anadolu FK
Bursa 1A 6.Grup 18. Hafta 05/01/2023 15:00 Mutlular Gençlikspor 2-3 Vatan Halk Oyunları Gençlikspor
Bursa 1A 1.Grup 19. Hafta 07/01/2023 13:00 Bursa İhsaniyespor 4-1 İnegöl Alanyurt Gençlikspor
Bursa SAL A Grubu 14. Hafta 07/01/2023 15:00 Bağlarbaşıspor 0-6 Gülbahçespor
Bursa 1A 6.Grup 19. Hafta 08/01/2023 13:00 Hamitlerspor 4-0 Değirmentepe Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 14. Hafta 08/01/2023 15:00 Bademli 2021 Spor 2-0 Keles Gençlikspor
Bursa 1A 6.Grup 20. Hafta 14/01/2023 13:00 Bursa İnançspor 0-4 Hamitlerspor
Bursa 1A 6.Grup 20. Hafta 14/01/2023 15:00 Mutlular Gençlikspor 3-3 Yıldırım Ayyıldızspor
Bursa SAL A Grubu 15. Hafta 15/01/2023 13:00 Yeni Karamanspor 2-3 Burgazspor
Bursa SAL A Grubu 15. Hafta 15/01/2023 15:00 Bursa Nilüfer 2021 FK 0-0 Bağlarbaşıspor
Bursa 1A 1.Grup 21. Hafta 21/01/2023 15:00 Demirci Gençlik Gelişimspor 0-2 Bursa Emekspor
Bursa 1A 4.Grup 21. Hafta 22/01/2023 11:00 Nilüfer Altınşehir Gençlikspor 2-4 Arabayatağıspor
Bursa 1A 6.Grup 21. Hafta 22/01/2023 13:00 Hamitlerspor 6-0 Harmancık Gençlikspor
Bursa SAL A Grubu 16. Hafta 22/01/2023 15:00 Bağlarbaşıspor 1-3 Yeni Karamanspor
Bursa SAL A Grubu 16. Hafta 25/01/2023 13:00 Burgazspor 0-3 Orhaneli Gençlikspor
Bursa SAL B Grubu 16. Hafta 25/01/2023 15:00 Mudanyaspor 0-1 İnegöl Karadeniz Güvenspor
Bursa 1A 1.Grup 22. Hafta 29/01/2023 11:00 Bursa İhsaniyespor 2-2 Çekirgespor
Bursa 1A 6.Grup 22. Hafta 29/01/2023 13:00 Bursa İnançspor 2-2 Bursa Karıncalıgücü
Bursa SAL A Grubu 17. Hafta 29/01/2023 15:00 Fethiye İdman Yurdu 2-1 Orhangazi Hürspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design