Bağlarbaşı Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Bağlarbaşıspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Bursa 1A 1.Grup 16. Hafta     Bağlarbaşıspor 3-0 Roman Gençlikspor
Bursa 1A 1.Grup 1. Hafta 13/10/2018 16:00 Bağlarbaşıspor 1-0 Harmancık Gençlikspor
Bursa 1A 3.Grup 1. Hafta 14/10/2018 16:00 Hamitlerspor 5-1 Tuna Gençlikspor
Bursa 1A 7.Grup 2. Hafta 21/10/2018 14:00 Çağlayanspor 2-1 Gemlik Çotanakspor
Bursa 1A 4.Grup 2. Hafta 21/10/2018 16:00 Özlüce Gençlikspor 1-4 Tirilyespor
Bursa 1A 3.Grup 3. Hafta 27/10/2018 15:30 Hamitlerspor 6-1 Bursa İhsaniyespor
Bursa 1A 4.Grup 3. Hafta 28/10/2018 13:30 Tirilyespor 0-0 İnegöl Yenicespor
Bursa 1A 1.Grup 3. Hafta 28/10/2018 15:30 Bağlarbaşıspor 0-4 Gemlik Vefaspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 10/11/2018 15:30 Emekspor 1-1 Sölöz Gençlerbirliği
Bursa 1A 1.Grup 5. Hafta 11/11/2018 13:30 Bağlarbaşıspor 2-0 Cihanspor
Bursa 1A 3.Grup 5. Hafta 11/11/2018 15:30 Hamitlerspor 7-0 Yenişehir Esnaf Doğanspor
Bursa 1A 7.Grup 6. Hafta 18/11/2018 15:00 Çağlayanspor 1-0 Panayır Güneşspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 7. Hafta 24/11/2018 15:00 Emekspor 1-2 Keles Gençlikspor
Bursa 1A 1.Grup 8. Hafta 02/12/2018 13:00 Bağlarbaşıspor 4-0 Gürsu Yenidoğanspor
Bursa 1A 3.Grup 8. Hafta 02/12/2018 15:00 Hamitlerspor 1-1 Gedelekgücü
Bursa Süper Amatör A Grubu 9. Hafta 08/12/2018 15:00 Emekspor 1-3 Duaçınarı Çınarspor
Bursa 1A 7.Grup 9. Hafta 09/12/2018 15:00 Çağlayanspor 0-3 Odunlukspor
Bursa 1A 7.Grup 10. Hafta 16/12/2018 15:00 Çağlayanspor 5-1 Çalıspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 11. Hafta 22/12/2018 15:00 Emekspor 0-2 Hürriyetspor
Bursa 1A 1.Grup 11. Hafta 23/12/2018 13:00 Bağlarbaşıspor 3-0 Balkanspor
Bursa 1A 3.Grup 11. Hafta 23/12/2018 15:00 Hamitlerspor 1-0 TSE Arabayatağıspor
Bursa 1A 7.Grup 12. Hafta 30/12/2018 15:00 Çağlayanspor 3-2 Bursa Barbarosspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 13. Hafta 02/01/2019 15:00 Emekspor 1-3 Elmasbahçelerspor
Bursa 1A 3.Grup 13. Hafta 13/01/2019 13:00 Hamitlerspor 4-0 Bursa Karıncalıgücü
Bursa 1A 1.Grup 13. Hafta 13/01/2019 15:00 Bağlarbaşıspor 4-1 İnegöl Doğanspor
Bursa 1A 7.Grup 14. Hafta 20/01/2019 11:00 Çağlayanspor 3-1 Mudanyaspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 15. Hafta 20/01/2019 13:00 Emekspor 1-3 Nilüfer Erdemli Sportif
Bursa Süper Amatör A Grubu 15. Hafta 20/01/2019 15:00 Elmasbahçelerspor 1-1 İznikspor
Bursa 1A 1.Grup 15. Hafta 27/01/2019 15:00 Bağlarbaşıspor 8-0 Karacabey Esnafspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 17. Hafta 03/02/2019 15:00 Emekspor 0-1 Görükle İpekspor
Bursa 1A 8.Grup 17. Hafta 10/02/2019 13:00 Mustafakemalpaşa 2014 Spor 1-2 Orhangazi Gençlerbirliği
Bursa 1A 7.Grup 17. Hafta 10/02/2019 15:00 Çağlayanspor 2-0 Soğukkuyuspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 17. Hafta 16/02/2019 15:00 Burgazspor 1-2 İnegöl Doğugücüspor
Bursa 1A 1.Grup 18. Hafta 17/02/2019 11:00 Bağlarbaşıspor 2-1 Karacabey Gençlerbirliği
Bursa 1A 3.Grup 18. Hafta 17/02/2019 13:00 Hamitlerspor 1-0 İnegöl Karadeniz Güvenspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 19. Hafta 17/02/2019 15:00 Emekspor 4-2 Demirtaşspor
Bursa 2A 1.Grup 1. Hafta 24/02/2019 13:00 Nilüfer Karamanspor 6-2 İvazpaşaspor
Bursa 2A 7.Grup 1. Hafta 24/02/2019 15:00 Akpınar İdman Yurdu 3-1 Orhangazi Örnekköyspor
Bursa 2A 5.Grup 2. Hafta 03/03/2019 12:00 Mutlular Gençlikspor 1-4 Kazıklı Kooperatifspor
Bursa 2A 5.Grup 2. Hafta 03/03/2019 14:00 Nilüfer Altınşehir Gençlikspor 1-3 Çifte Havuzlar Gençlikspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 21. Hafta 03/03/2019 16:00 Emekspor 2-2 Bursa 19 Mayısspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 20. Hafta 10/03/2019 16:00 İnegöl Doğugücüspor 0-0 Büyük Mustafakemalpaşaspor
Bursa 2A 5.Grup 4. Hafta 17/03/2019 14:00 Nilüfer Altınşehir Gençlikspor 4-0 Mutlular Gençlikspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 23. Hafta 17/03/2019 16:00 Görükle İpekspor 1-0 Keles Gençlikspor
Bursa 2A 1.Grup 5. Hafta 24/03/2019 14:00 Nilüfer Karamanspor 2-1 Bursa Kartalspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 22. Hafta 24/03/2019 16:00 Burgazspor 3-0 Büyük Mustafakemalpaşaspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 25. Hafta 27/03/2019 16:00 Emekspor 2-2 Kestel Belediyespor
Bursa 2A 7.Grup 6. Hafta 30/03/2019 14:00 Yunuselispor 1-3 Orhangazi Örnekköyspor
Bursa 2A 4.Grup 6. Hafta 30/03/2019 16:00 Bursa Güvenspor 8-0 Boyalıcaspor
Bursa 2A 1.Grup 7. Hafta 07/04/2019 13:00 Nilüfer Karamanspor - Hacivat Gençlerbirliği
Bursa Süper Amatör Play-Off 1. Hafta 07/04/2019 16:00 Orhaneli Gençlikspor 0-0 Elmasbahçelerspor
Bursa 2A 4.Grup 8. Hafta 14/04/2019 13:00 Bursa Güvenspor 2-2 Samanlıspor
Bursa Süper Amatör Play-Off 3. Hafta 14/04/2019 16:00 Orhaneli Gençlikspor 0-0 İnegöl Doğugücüspor
Bursa Süper Amatör Play-Off 4. Hafta 17/04/2019 16:00 İznikspor 3-0 Orhaneli Gençlikspor
Bursa 2A 6.Grup 9. Hafta 21/04/2019 14:30 Nilüfer FSM Gençlikspor 0-4 MKP Tepecik Gençlikspor
Bursa 2A 1.Grup 9. Hafta 21/04/2019 16:30 Uludağ Yıldız Gençlikspor 5-0 Büyük Orhanspor
Bölgesel Amatör Lig Play-Out 1. Hafta 27/04/2019 15:00 Gülbahçespor 2-1 İnegöl Doğugücüspor
Bursa 2A 7.Grup 10. Hafta 28/04/2019 14:00 Yunuselispor 1-18 Merinos 1938 Spor
Bursa 2A 6.Grup 10. Hafta 28/04/2019 16:00 Nilüfer FSM Gençlikspor 1-5 MKP Çimenspor
Bursa 2A 4.Grup 11. Hafta 05/05/2019 14:30 Bursa Güvenspor 1-4 Vatan Halk Oyunları Gençlikspor
Bursa 2A 1.Grup 11. Hafta 05/05/2019 16:30 Nilüfer Karamanspor 4-0 Uludağ Yıldız Gençlikspor
Bursa 2A 4.Grup 12. Hafta 12/05/2019 14:30 Bursa Güvenspor 4-2 Ahıskaspor
Bursa 2A 7.Grup 12. Hafta 12/05/2019 16:30 Yunuselispor 1-0 Demiryolu Gençlikspor
Bursa 2A 1.Grup 13. Hafta 18/05/2019 16:30 Nilüfer Karamanspor 8-0 Beyazıt Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design