23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Dikkaldırım Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): HD Osmangazi Gençlikspor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Bursa 1A 1.Grup 1. Hafta 08/10/2023 14:30 Odunlukspor 3-2 Ovaakçaspor
Bursa 1A 3.Grup 1. Hafta 08/10/2023 16:30 Kütahya Saruhanlar Gençlikspor 2-4 İnegöl Anadolu FK
Bursa 1A 2.Grup 3. Hafta 22/10/2023 13:00 Çekirgespor 2-1 Değirmenlikızık Gençlikspor
Bursa 1A 1.Grup 3. Hafta 22/10/2023 15:00 Odunlukspor 3-1 Gemlik Körfezspor
Bursa 1A 3.Grup 4. Hafta 29/10/2023 15:00 Kütahya Saruhanlar Gençlikspor 1-2 İnegöl Cerrah Gençlikspor
Bursa 1A 2.Grup 5. Hafta 04/11/2023 13:00 Çekirgespor 2-1 Bursa Emekspor
Bursa 1A 1.Grup 5. Hafta 04/11/2023 15:00 Odunlukspor 7-0 Erikligücü Gençlikspor
Bursa 1A 6.Grup 5. Hafta 05/11/2023 13:00 Özünteks Çamlıcaspor 1-2 Tirilyespor
Bursa SAL B Grubu 4. Hafta 05/11/2023 15:00 HD Osmangazi Gençlikspor 2-1 Kestel Belediyespor
Bursa 1A 2.Grup 7. Hafta 19/11/2023 13:00 Çekirgespor 0-3 Namıkkemalspor
Bursa SAL B Grubu 6. Hafta 19/11/2023 15:00 HD Osmangazi Gençlikspor 0-2 İnegöl Mobilya Kurtuluşspor
Bursa 1A 1.Grup 8. Hafta 25/11/2023 15:00 Odunlukspor 7-0 1922 Gemlik Güvenspor
Bursa 1A 3.Grup 8. Hafta 26/11/2023 15:00 Kütahya Saruhanlar Gençlikspor 2-1 Vatan Halk Oyunları Gençlikspor
Bursa 1A 2.Grup 9. Hafta 02/12/2023 13:00 Çekirgespor 4-0 Gemlik Zeytinspor
Bursa SAL B Grubu 8. Hafta 02/12/2023 15:00 HD Osmangazi Gençlikspor 1-1 Keles Gençlikspor
Bursa SAL B Grubu 9. Hafta 10/12/2023 15:00 Keles Gençlikspor 0-1 Mudanyaspor
Bursa 1A 2.Grup 11. Hafta 24/12/2023 13:00 Çekirgespor 6-1 Altınayak Gençlerbirliği
Bursa SAL B Grubu 10. Hafta 24/12/2023 15:00 HD Osmangazi Gençlikspor 2-4 Fethiye İdman Yurdu
Bursa 1A 1.Grup 13. Hafta 09/01/2024 13:00 Odunlukspor 4-0 Nilüferspor 1987
Bursa 1A 2.Grup 13. Hafta 09/01/2024 15:00 Çekirgespor 5-0 Bursa Yıldırım Şirinevlerspor
Bursa 1A 3.Grup 14. Hafta 13/01/2024 15:00 Kütahya Saruhanlar Gençlikspor 2-1 Cihanspor
Bursa SAL B Grubu 12. Hafta 14/01/2024 15:00 HD Osmangazi Gençlikspor 0-0 Mudanyaspor
Bursa 1A 6.Grup 15. Hafta 20/01/2024 15:00 Özünteks Çamlıcaspor 4-4 Nilüfer Altınşehir Gençlikspor
Bursa 1A 2.Grup 15. Hafta 21/01/2024 15:00 Çekirgespor 0-0 Yıldırım Erikli Gençlikspor
Bursa 1A 1.Grup 16. Hafta 27/01/2024 15:00 Odunlukspor 5-1 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor
Bursa 1A 3.Grup 16. Hafta 28/01/2024 13:00 Kütahya Saruhanlar Gençlikspor 1-0 Hacivatspor
Bursa SAL B Grubu 14. Hafta 28/01/2024 15:00 HD Osmangazi Gençlikspor 1-1 İnegöl Alanyurt Gençlikspor
Bursa 1A 2.Grup 17. Hafta 03/02/2024 13:00 Çekirgespor 4-2 Gemlik Umurspor
Bursa 1A 6.Grup 17. Hafta 04/02/2024 13:00 Özünteks Çamlıcaspor 1-2 Çotanakspor
Bursa SAL B Grubu 16. Hafta 10/02/2024 15:00 HD Osmangazi Gençlikspor 3-2 Millet Göçmenspor
Bursa 1A 1.Grup 18. Hafta 11/02/2024 13:00 Odunlukspor 3-2 Osmangazi 19 Mayısspor
Bursa 1A 3.Grup 18. Hafta 11/02/2024 15:00 Kütahya Saruhanlar Gençlikspor 3-1 Değirmentepe Gençlikspor
Bursa 2A 1.Grup 1. Hafta 17/02/2024 16:00 Çekirge İdman Yurdu 5-0 Demirci Gençlik Gelişimspor
Bursa SAL B Grubu 18. Hafta 25/02/2024 16:00 HD Osmangazi Gençlikspor 2-3 Orhangazi Gençlerbirliği
Bursa 2A 1.Grup 3. Hafta 03/03/2024 16:00 Çekirge İdman Yurdu 1-1 Gündoğdu Gençlikspor
Bursa 2A 4.Grup 4. Hafta 10/03/2024 14:00 Livanespor 0-0 Çirişhane Gençlikspor
Bursa SAL B Grubu 20. Hafta 10/03/2024 16:00 HD Osmangazi Gençlikspor 0-2 Nilüfer Kızılcıklıspor
Bursa 2A 4.Grup 6. Hafta 24/03/2024 15:00 Livanespor 6-0 Bursa Çeltik Gençlikspor
Bursa 2A 4.Grup 8. Hafta 02/04/2024 15:00 Livanespor 4-0 Beyazıt Gençlikspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |