Fethiye Nilüfer Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 1. Hafta 24/09/2017 15:00 Nilüfer Erdemli Sportif 0-0 Kestel Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 3. Hafta 08/10/2017 15:00 Nilüfer Erdemli Sportif 0-0 Bursa Zaferspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 1. Hafta 08/10/2017 16:00 İhsaniyespor 0-2 Gürsu Yenidoğanspor
Bursa 1.Amatör 2.Grup 2. Hafta 14/10/2017 14:00 Fethiye İdman Yurdu 3-1 Şükraniyespor
Bursa Süper Amatör B Grubu 2. Hafta 14/10/2017 16:00 Emekspor 3-2 Hürriyetspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 2. Hafta 15/10/2017 14:00 Nilüfer Gençlerbirliği 3-1 Mustafakemalpaşa 2014 Spor
Bursa 1.Amatör 3.Grup 2. Hafta 15/10/2017 16:00 Nilüferspor 1987 5-1 Kumlukalanspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 3. Hafta 22/10/2017 14:00 İhsaniyespor 1-3 Görükle İpekspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 5. Hafta 22/10/2017 15:00 Nilüfer Erdemli Sportif 0-3 Maltepespor
Bursa Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 22/10/2017 16:00 Emekspor 0-4 Gülbahçespor
Bursa 1.Amatör 3.Grup 4. Hafta 25/10/2017 13:00 Nilüferspor 1987 2-3 Değirmenönüspor
Bursa 1.Amatör 2.Grup 4. Hafta 25/10/2017 15:00 Fethiye İdman Yurdu 4-2 Değirmenlikızık Gençlikspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 6. Hafta 04/11/2017 15:30 İhsaniyespor 3-0 Mustafakemalpaşa 2014 Spor
Bursa 1.Amatör 3.Grup 6. Hafta 05/11/2017 11:30 Nilüferspor 1987 3-0 Barbarosspor
Bursa 1.Amatör 2.Grup 6. Hafta 05/11/2017 13:30 Fethiye İdman Yurdu 1-2 İnegöl Osmaniyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 7. Hafta 05/11/2017 14:00 Nilüfer Erdemli Sportif 1-1 Adapazarıspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 5. Hafta 05/11/2017 15:30 Emekspor 3-2 Yenicespor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 7. Hafta 12/11/2017 13:30 Nilüfer Gençlerbirliği 6-3 Tirilyespor
Bursa 1.Amatör 2.Grup 7. Hafta 12/11/2017 15:30 Fethiye İdman Yurdu 2-2 Balkanspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 8. Hafta 19/11/2017 13:00 İhsaniyespor 1-0 Karacabey Gençlerbirliği
Bursa Süper Amatör B Grubu 7. Hafta 19/11/2017 15:00 Emekspor 0-0 İnegöl Kafkasspor
Bursa 1.Amatör 2.Grup 9. Hafta 25/11/2017 15:00 Fethiye İdman Yurdu 2-1 Mimarsinan Gençlikspor
Bursa 1.Amatör 3.Grup 9. Hafta 26/11/2017 15:00 Nilüferspor 1987 4-1 Vakıf Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 10. Hafta 28/11/2017 14:00 Nilüfer Erdemli Sportif 2-2 Başiskele Doğantepespor
Bursa 1.Amatör 3.Grup 10. Hafta 02/12/2017 15:00 Nilüferspor 1987 2-1 Altınsabanspor
Bursa 1.Amatör 2.Grup 10. Hafta 03/12/2017 13:00 Fethiye İdman Yurdu 1-1 19 Mayıs Gençlikspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 9. Hafta 03/12/2017 15:00 Emekspor 2-0 Burgazspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 9. Hafta 06/12/2017 13:00 Nilüfer Gençlerbirliği 3-2 İhsaniyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 12. Hafta 10/12/2017 14:00 Nilüfer Erdemli Sportif 0-1 İstanbul Beylikdüzüspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 11. Hafta 10/12/2017 15:00 İhsaniyespor 5-0 Tirilyespor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 12. Hafta 16/12/2017 15:00 Nilüfer Gençlerbirliği - Panayırspor
Bursa 1.Amatör 3.Grup 12. Hafta 17/12/2017 11:00 Nilüferspor 1987 - Alanyurt Gençlikspor
Bursa 1.Amatör 2.Grup 12. Hafta 17/12/2017 13:00 Fethiye İdman Yurdu - Kerametspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design