Fethiye Nilüfer Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Bursa 1A 3.Grup 6. Hafta     Bursa İhsaniyespor 0-3 İnegöl Karadeniz Güvenspor
Bursa 1A 7.Grup 1. Hafta 14/10/2018 12:00 Çalıspor 1-7 Çağlayanspor
Bursa 1A 4.Grup 1. Hafta 14/10/2018 14:00 Tirilyespor 1-2 Bursa Tütünspor
Bursa 1A 3.Grup 2. Hafta 21/10/2018 14:00 Bursa İhsaniyespor 1-3 Yenişehir Esnaf Doğanspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 2. Hafta 21/10/2018 16:00 Nilüfer Erdemli Sportif 2-0 Emekspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 27/10/2018 15:30 Emekspor 1-4 İznikspor
Bursa 1A 7.Grup 3. Hafta 28/10/2018 13:30 Çalıspor 0-3 Odunlukspor
Bursa 1A 2.Grup 3. Hafta 28/10/2018 15:30 Fethiye İdman Yurdu 3-1 İnegöl Alanyurt Gençlikspor
Bursa 1A 3.Grup 4. Hafta 04/11/2018 15:30 Bursa İhsaniyespor 1-2 Altınsabanspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 10/11/2018 15:30 Nilüfer Erdemli Sportif 1-0 Görükle İpekspor
Bursa 1A 2.Grup 5. Hafta 11/11/2018 15:30 Fethiye İdman Yurdu 1-1 Erikligücü Gençlikspor
Bursa 1A 7.Grup 6. Hafta 18/11/2018 13:00 Çalıspor 2-3 Bursa Barbarosspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 7. Hafta 24/11/2018 15:00 Nilüfer Erdemli Sportif 3-1 Demirtaşspor
Bursa 1A 2.Grup 7. Hafta 25/11/2018 15:00 Fethiye İdman Yurdu 3-1 Vakıf Gençlikspor
Bursa 1A 7.Grup 8. Hafta 02/12/2018 13:00 Çalıspor 0-10 Mudanyaspor
Bursa 1A 3.Grup 8. Hafta 02/12/2018 15:00 Bursa İhsaniyespor 2-7 TSE Arabayatağıspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 9. Hafta 08/12/2018 15:00 Nilüfer Erdemli Sportif 1-1 Bursa 19 Mayısspor
Bursa 1A 2.Grup 9. Hafta 09/12/2018 15:00 Fethiye İdman Yurdu 2-1 Altınokspor
Bursa 1A 3.Grup 10. Hafta 16/12/2018 15:00 Bursa İhsaniyespor 4-2 Bursa Karıncalıgücü
Bursa 1A 2.Grup 11. Hafta 23/12/2018 13:00 Fethiye İdman Yurdu 2-1 Yenişehir Yolörenspor
Bursa 1A 7.Grup 11. Hafta 23/12/2018 15:00 Çalıspor 3-1 Soğukkuyuspor
Bursa 1A 4.Grup 12. Hafta 30/12/2018 15:00 Özlüce Gençlikspor 3-5 Çekirgespor
Bursa Süper Amatör A Grubu 13. Hafta 02/01/2019 15:00 Nilüfer Erdemli Sportif 2-3 Kestel Belediyespor
Bursa 1A 2.Grup 13. Hafta 13/01/2019 13:00 Fethiye İdman Yurdu 3-0 Değirmenönü Gençlikspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 14. Hafta 13/01/2019 15:00 Nilüfer Erdemli Sportif 2-7 Elmasbahçelerspor
Bursa 1A 7.Grup 14. Hafta 20/01/2019 13:00 Çalıspor 2-5 Gemlik Çotanakspor
Bursa 1A 3.Grup 14. Hafta 20/01/2019 15:00 Bursa İhsaniyespor 4-6 Gedelekgücü
Bursa 1A 2.Grup 15. Hafta 27/01/2019 15:00 Fethiye İdman Yurdu 0-0 Şükraniyespor
Bursa 1A 7.Grup 16. Hafta 03/02/2019 13:00 Çalıspor 0-5 Hüdavendigar Dikkaldırımspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 17. Hafta 03/02/2019 15:00 Nilüfer Erdemli Sportif 1-2 İznikspor
Bursa 1A 2.Grup 17. Hafta 10/02/2019 13:00 Fethiye İdman Yurdu 1-0 Orhangazi Narlıcaspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 19. Hafta 17/02/2019 15:00 Nilüfer Erdemli Sportif 0-2 Sölöz Gençlerbirliği
Bursa 2A 2.Grup 1. Hafta 24/02/2019 15:00 100.Yıl Mahallesi Nilüferspor 2-1 1922 Gemlik Güvenspor
Bursa 2A 1.Grup 2. Hafta 03/03/2019 14:00 Uludağ Yıldız Gençlikspor 1-5 Nilüfer Karamanspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 21. Hafta 03/03/2019 16:00 Nilüfer Erdemli Sportif 1-4 Keles Gençlikspor
Bursa 2A 7.Grup 3. Hafta 10/03/2019 14:00 Akpınar İdman Yurdu 3-0 Bayındır Gençlikspor
Bursa 2A 1.Grup 3. Hafta 10/03/2019 16:00 Uludağ Yıldız Gençlikspor 6-1 İvazpaşaspor
Bursa 2A 6.Grup 4. Hafta 17/03/2019 12:00 Nilüfer FSM Gençlikspor 0-3 Demetevler Gençlikspor
Bursa 2A 2.Grup 4. Hafta 17/03/2019 14:00 100.Yıl Mahallesi Nilüferspor 2-2 İnançspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 23. Hafta 17/03/2019 16:00 Nilüfer Erdemli Sportif 1-1 Duaçınarı Çınarspor
Bursa 2A 1.Grup 5. Hafta 24/03/2019 14:00 Uludağ Yıldız Gençlikspor 8-2 Beyazıt Gençlikspor
Bursa 2A 7.Grup 5. Hafta 24/03/2019 16:00 Akpınar İdman Yurdu 1-2 Merinos 1938 Spor
Bursa Süper Amatör A Grubu 25. Hafta 27/03/2019 16:00 Nilüfer Erdemli Sportif 1-3 Hürriyetspor
Bursa 2A 2.Grup 6. Hafta 30/03/2019 14:00 100.Yıl Mahallesi Nilüferspor 1-0 İpekyoluspor
Bursa 2A 4.Grup 6. Hafta 30/03/2019 16:00 Gündoğdu Gençlikspor 1-2 Elbeyli Üzümspor
Bursa 2A 7.Grup 7. Hafta 07/04/2019 14:00 Akpınar İdman Yurdu 2-0 Demiryolu Gençlikspor
Bursa 2A 1.Grup 7. Hafta 07/04/2019 16:00 Uludağ Yıldız Gençlikspor - Yıldırım Erikli Gençlikspor
Bursa 2A 4.Grup 8. Hafta 14/04/2019 14:30 Bursa SHÇEK 5-1 Boyalıcaspor
Bursa 2A 4.Grup 8. Hafta 14/04/2019 16:30 Gündoğdu Gençlikspor 9-1 Çirişhane Gençlikspor
Bursa 2A 5.Grup 9. Hafta 21/04/2019 13:00 Çamlıca Gençlikspor - Karacabey Belediyespor
Bursa Süper Amatör Play-Off 5. Hafta 21/04/2019 16:00 Orhaneli Gençlikspor - Keles Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design