Fethiye Nilüfer Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 1. Hafta 24/09/2017 15:00 Nilüfer Erdemli Sportif 0-0 Kestel Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 3. Hafta 08/10/2017 15:00 Nilüfer Erdemli Sportif 0-0 Bursa Zaferspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 1. Hafta 08/10/2017 16:00 Bursa İhsaniyespor 0-2 Gürsu Yenidoğanspor
Bursa 1.Amatör 2.Grup 2. Hafta 14/10/2017 14:00 Fethiye İdman Yurdu 3-1 Şükraniyespor
Bursa Süper Amatör B Grubu 2. Hafta 14/10/2017 16:00 Emekspor 3-2 Bursa Hürriyetspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 2. Hafta 15/10/2017 14:00 Nilüfer Gençlerbirliği 3-1 Mustafakemalpaşa 2014 Spor
Bursa 1.Amatör 3.Grup 2. Hafta 15/10/2017 16:00 Nilüferspor 1987 5-1 Kumlukalanspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 3. Hafta 22/10/2017 14:00 Bursa İhsaniyespor 1-3 Görükle İpekspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 5. Hafta 22/10/2017 15:00 Nilüfer Erdemli Sportif 0-3 Maltepespor
Bursa Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 22/10/2017 16:00 Emekspor 0-4 Gülbahçespor
Bursa 1.Amatör 3.Grup 4. Hafta 25/10/2017 13:00 Nilüferspor 1987 2-3 Değirmenönüspor
Bursa 1.Amatör 2.Grup 4. Hafta 25/10/2017 15:00 Fethiye İdman Yurdu 4-2 Değirmenlikızık Gençlikspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 6. Hafta 04/11/2017 15:30 Bursa İhsaniyespor 3-0 Mustafakemalpaşa 2014 Spor
Bursa 1.Amatör 3.Grup 6. Hafta 05/11/2017 11:30 Nilüferspor 1987 3-0 Bursa Barbarosspor
Bursa 1.Amatör 2.Grup 6. Hafta 05/11/2017 13:30 Fethiye İdman Yurdu 1-2 İnegöl Osmaniyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 7. Hafta 05/11/2017 14:00 Nilüfer Erdemli Sportif 1-1 Adapazarıspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 5. Hafta 05/11/2017 15:30 Emekspor 3-2 İnegöl Yenicespor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 7. Hafta 12/11/2017 13:30 Nilüfer Gençlerbirliği 6-3 Tirilyespor
Bursa 1.Amatör 2.Grup 7. Hafta 12/11/2017 15:30 Fethiye İdman Yurdu 2-2 Balkanspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 8. Hafta 19/11/2017 13:00 Bursa İhsaniyespor 1-0 Karacabey Gençlerbirliği
Bursa Süper Amatör B Grubu 7. Hafta 19/11/2017 15:00 Emekspor 0-0 İnegöl Kafkasspor
Bursa 1.Amatör 2.Grup 9. Hafta 25/11/2017 15:00 Fethiye İdman Yurdu 2-1 Mimarsinan Gençlikspor
Bursa 1.Amatör 3.Grup 9. Hafta 26/11/2017 15:00 Nilüferspor 1987 4-1 Vakıf Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 10. Hafta 28/11/2017 14:00 Nilüfer Erdemli Sportif 2-2 Başiskele Doğantepespor
Bursa 1.Amatör 3.Grup 10. Hafta 02/12/2017 15:00 Nilüferspor 1987 2-1 Altınsabanspor
Bursa 1.Amatör 2.Grup 10. Hafta 03/12/2017 13:00 Fethiye İdman Yurdu 1-1 19 Mayıs Gençlikspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 9. Hafta 03/12/2017 15:00 Emekspor 2-0 Burgazspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 9. Hafta 06/12/2017 13:00 Nilüfer Gençlerbirliği 3-2 Bursa İhsaniyespor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 12. Hafta 10/12/2017 14:00 Nilüfer Erdemli Sportif 0-1 Beylikdüzüspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 11. Hafta 10/12/2017 15:00 Bursa İhsaniyespor 5-0 Tirilyespor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 12. Hafta 16/12/2017 15:00 Nilüfer Gençlerbirliği 0-2 Panayırspor
Bursa 1.Amatör 3.Grup 12. Hafta 17/12/2017 11:00 Nilüferspor 1987 3-0 İnegöl Alanyurt Gençlikspor
Bursa 1.Amatör 2.Grup 12. Hafta 17/12/2017 13:00 Fethiye İdman Yurdu 2-1 Orhangazi Kerametspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 14. Hafta 24/12/2017 11:00 Bursa İhsaniyespor 1-0 Ağaköy Koop.Spor
Bursa 1.Amatör 2.Grup 14. Hafta 24/12/2017 15:00 Fethiye İdman Yurdu 2-0 Panayır Güneşspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 15. Hafta 31/12/2017 15:00 Nilüfer Gençlerbirliği 0-1 Gürsu Yenidoğanspor
Bursa 1.Amatör 3.Grup 16. Hafta 07/01/2018 13:00 Nilüferspor 1987 4-0 Gemlik Vefaspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 16. Hafta 07/01/2018 15:00 Bursa İhsaniyespor 3-2 Panayırspor
Bursa 1.Amatör 3.Grup 17. Hafta 14/01/2018 13:00 Nilüferspor 1987 6-0 Ovaakçaspor
Bursa 1.Amatör 2.Grup 17. Hafta 14/01/2018 15:00 Fethiye İdman Yurdu 1-1 Küplüpınar Yeşildağspor
Bursa 2.Amatör 1.Grup 1. Hafta 20/01/2018 13:00 Demircispor 0-3 Erikligücü
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 15. Hafta 20/01/2018 14:00 Nilüfer Erdemli Sportif 1-2 Karasuspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 18. Hafta 20/01/2018 15:00 Bursa İhsaniyespor 3-8 Nilüfer Gençlerbirliği
Bursa Süper Amatör B Grubu 15. Hafta 27/01/2018 15:00 Emekspor 1-0 Demirtaşspor
Bursa 2.Amatör 2.Grup 2. Hafta 28/01/2018 15:00 Çalıspor 0-1 Yıldırım Ayyıldızspor
Bursa 2.Amatör 3.Grup 2. Hafta 04/02/2018 13:30 Bursa SHÇEK 3-3 Namıkkemalspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 17. Hafta 04/02/2018 14:00 Nilüfer Erdemli Sportif 0-3 Gebzespor
Bursa 2.Amatör 2.Grup 3. Hafta 04/02/2018 15:30 Akpınar İdman Yurdu 0-0 Çifte Havuzlarspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 17. Hafta 10/02/2018 16:00 Emekspor 0-2 Orhaneli Gençlikspor
Bursa 2.Amatör 2.Grup 4. Hafta 11/02/2018 16:00 Çalıspor 0-3 Yeni Karamanspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 19. Hafta 18/02/2018 14:00 Nilüfer Erdemli Sportif 1-5 Kartal Bulvarspor
Bursa 2.Amatör 2.Grup 5. Hafta 18/02/2018 14:00 Akpınar İdman Yurdu 2-2 Çalıspor
Bursa 2.Amatör 3.Grup 4. Hafta 18/02/2018 16:00 Bursa SHÇEK 2-3 Muradiyespor
Bursa 2.Amatör 2.Grup 6. Hafta 25/02/2018 16:00 Çalıspor 6-1 Demiryoluspor
Bursa 2.Amatör 2.Grup 7. Hafta 04/03/2018 14:00 Akpınar İdman Yurdu 2-0 Yıldırım Ayyıldızspor
Bursa 2.Amatör 3.Grup 6. Hafta 04/03/2018 16:00 Bursa SHÇEK 0-1 Selimspor
Bursa 2.Amatör 2.Grup 8. Hafta 10/03/2018 14:00 Çalıspor 16-1 Çirişhane Gençlikspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 21. Hafta 10/03/2018 16:00 Emekspor 5-1 Bağlarbaşıspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 22. Hafta 11/03/2018 14:00 Nilüfer Erdemli Sportif 2-1 İnegöl Kurtuluşspor
Bursa 2.Amatör 3.Grup 7. Hafta 11/03/2018 16:00 Bursa SHÇEK 2-1 Fatihgücü
Bursa 2.Amatör 2.Grup 9. Hafta 18/03/2018 16:00 Akpınar İdman Yurdu 0-3 Yeni Karamanspor
Bursa 2.Amatör 1.Grup 10. Hafta 25/03/2018 14:00 Demircispor 1-3 Sinandede Ufukspor
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup 24. Hafta 25/03/2018 15:00 Nilüfer Erdemli Sportif 2-4 Beylerbeyi
Bursa 2.Amatör 3.Grup 9. Hafta 25/03/2018 16:00 Bursa SHÇEK 3-1 İsmetiyespor
Bursa 2.Amatör 3.Grup 10. Hafta 01/04/2018 16:30 Bursa SHÇEK 6-2 Büyük Orhanspor
Bursa Süper Amatör Play-Off 3. Hafta 07/04/2018 16:00 Keles Gençlikspor 5-3 Elmasbahçelerspor
Bursa 2.Amatör 2.Grup 13. Hafta 15/04/2018 14:30 Akpınar İdman Yurdu 3-2 Çirişhane Gençlikspor
Bursa 2.Amatör 3.Grup 12. Hafta 15/04/2018 16:30 Bursa SHÇEK 4-1 Ahmetpaşaspor
Bursa 2.Amatör 2.Grup 14. Hafta 22/04/2018 16:30 Çalıspor 1-0 1947 Çekirge İdman Yurdu
Bursa 2.Amatör 2.Grup 15. Hafta 25/04/2018 17:00 Akpınar İdman Yurdu 4-3 İsabeyspor
Bursa 2.Amatör 2.Grup 16. Hafta 29/04/2018 15:00 Çalıspor 4-0 Akpınar İdman Yurdu
Bursa 2.Amatör 3.Grup 14. Hafta 29/04/2018 17:00 Bursa SHÇEK 4-1 Yunuselispor
Bursa 2.Amatör 2.Grup 17. Hafta 06/05/2018 17:00 Akpınar İdman Yurdu 3-1 Batı Trakyaspor
Bursa 2.Amatör 2.Grup 18. Hafta 13/05/2018 15:00 Çalıspor 3-2 Çelebi Mehmetspor
Bursa 2.Amatör 1.Grup 18. Hafta 13/05/2018 17:00 Demircispor 3-5 Vatanspor
Bursa 2.Amatör 2.Grup 19. Hafta 20/05/2018 17:00 Akpınar İdman Yurdu 3-8 1947 Çekirge İdman Yurdu
Bursa 2.Amatör 3.Grup 17. Hafta 27/05/2018 15:00 Bursa SHÇEK 3-3 Yiğitlerspor
Bursa 2.Amatör 2.Grup 21. Hafta 03/06/2018 17:00 Akpınar İdman Yurdu 3-4 Mutlularspor
Bursa 2.Amatör 2.Grup 22. Hafta 10/06/2018 17:00 Çalıspor 2-0 Mutlularspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design