Fethiye Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2016/17 Sezonu Maç programı

Bursa Süper Amatör B Grubu 8. Hafta   15:00 Bursa Erdemlispor 3-0 Gemlik Çotanakspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 18. Hafta 25/02/2016 16:00 Emekspor 5-0 Mimarsinanspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 1. Hafta 25/09/2016 15:00 Nilüfer Erdemlispor 0-2 Erokspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 3. Hafta 09/10/2016 15:00 Nilüfer Erdemlispor 0-3 Bursa Zaferspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 1. Hafta 15/10/2016 16:00 Emekspor 1-2 1326 Pınarbaşıspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 1. Hafta 16/10/2016 14:00 Akpınar İdman Yurdu 3-2 Gemlik Umurspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 1. Hafta 16/10/2016 16:00 Fethiye İdman Yurdu 2-1 Duaçınarıspor
Bursa 1.Amatör 4.Grup 2. Hafta 23/10/2016 11:30 Geçitspor 1-0 Hüdavendigar Dikkaldırımspor
Bursa 1.Amatör 6.Grup 2. Hafta 23/10/2016 13:30 Bursa İhsaniyespor 1-0 İnegöl Alanyurtspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 5. Hafta 23/10/2016 15:00 Nilüfer Erdemlispor 0-1 Ataşehir Çamolukspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 2. Hafta 23/10/2016 15:30 Hamitlerspor 0-3 İznikspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 30/10/2016 15:30 Fethiye İdman Yurdu 1-1 Kestel Belediyespor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 4. Hafta 06/11/2016 11:00 Akpınar İdman Yurdu 1-3 Yavuzselimspor
Bursa 1.Amatör 6.Grup 4. Hafta 06/11/2016 13:00 Bursa İhsaniyespor 1-1 İznik Çiçeklispor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 7. Hafta 06/11/2016 14:00 Nilüfer Erdemlispor 0-0 Çengelköyspor A.Ş
Bursa Süper Amatör A Grubu 4. Hafta 06/11/2016 15:00 Emekspor 0-1 İznikspor
Bursa 1.Amatör 1.Grup 5. Hafta 13/11/2016 13:00 Gündoğdu Gençlikspor 1-4 Bursa Dağgücüspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 5. Hafta 13/11/2016 15:00 Fethiye İdman Yurdu 2-0 İnegöl Karadeniz Güvenspor
Bursa 1.Amatör 6.Grup 6. Hafta 16/11/2016 13:00 Bursa İhsaniyespor 1-5 Orhangazispor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 6. Hafta 16/11/2016 15:00 Akpınar İdman Yurdu 0-2 Mustafakemalpaşa 2014 Spor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 9. Hafta 19/11/2016 14:00 Nilüfer Erdemlispor 3-1 Gürsu Belediyespor
Bursa 1.Amatör 4.Grup 7. Hafta 20/11/2016 13:00 Geçitspor 1-2 Orhangazi Hürspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 6. Hafta 20/11/2016 15:00 Emekspor 1-0 Keles Gençlikspor
Bursa 1.Amatör 6.Grup 8. Hafta 27/11/2016 13:00 Bursa İhsaniyespor 3-1 Sırameşelerspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 7. Hafta 27/11/2016 15:00 Fethiye İdman Yurdu 0-1 Bursa Erdemlispor
Bursa 1.Amatör 4.Grup 9. Hafta 04/12/2016 13:00 Geçitspor 5-1 Değirmenlikızıkspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 8. Hafta 04/12/2016 15:00 Emekspor 1-2 İnegöl Kurtuluşspor
Bursa 1.Amatör 1.Grup 10. Hafta 11/12/2016 11:00 Gündoğdu Gençlikspor 1-1 Hacıvatspor
Bursa 1.Amatör 6.Grup 10. Hafta 11/12/2016 13:00 Bursa İhsaniyespor 1-5 Orhanelispor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 12. Hafta 11/12/2016 14:00 Nilüfer Erdemlispor 5-1 Gaziosmanpaşa
Bursa 1.Amatör 4.Grup 10. Hafta 11/12/2016 15:00 Geçitspor 0-2 1923 Mustafakemalpaşaspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 10. Hafta 17/12/2016 15:00 Fethiye İdman Yurdu 4-2 Değirmenönüspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 18/12/2016 15:00 Emekspor 3-1 İnegöl Doğanspor
Bursa 1.Amatör 6.Grup 12. Hafta 25/12/2016 13:00 Bursa İhsaniyespor 1-2 MKP Çeltikspor
Bursa 1.Amatör 4.Grup 12. Hafta 25/12/2016 15:00 Geçitspor 1-2 Bağlarbaşıspor
Bursa 1.Amatör 6.Grup 14. Hafta 22/01/2017 13:00 Bursa İhsaniyespor 0-3 İnegöl Doğugücüspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 15. Hafta 22/01/2017 14:00 Nilüfer Erdemlispor 3-0 Mudanyaspor
Bursa 1.Amatör 4.Grup 14. Hafta 22/01/2017 15:00 Geçitspor 2-0 Cumalıkızıkspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 14. Hafta 28/01/2017 15:30 Emekspor 4-1 19 Mayıs Gençlikspor
Bursa 1.Amatör 6.Grup 16. Hafta 29/01/2017 15:30 Bursa İhsaniyespor 2-1 Harmancıkspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 01/02/2017 15:30 Fethiye İdman Yurdu 1-2 İnegöl Kafkasspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 15. Hafta 04/02/2017 16:00 Fethiye İdman Yurdu 1-1 Demirtaşspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 17. Hafta 05/02/2017 14:00 Nilüfer Erdemlispor 1-1 Serdivanspor
Bursa 1.Amatör 4.Grup 17. Hafta 05/02/2017 16:00 Geçitspor 8-1 İznik Orhaniyespor
Bursa Süper Amatör A Grubu 16. Hafta 11/02/2017 16:00 Emekspor 3-1 Gemlikspor
Bursa 2.Amatör 1.Grup 1. Hafta 12/02/2017 14:00 Mensucatspor 3-0 100.Yıl Nilüferspor
Bursa 2.Amatör 7.Grup 1. Hafta 12/02/2017 16:00 Uludağ Yıldız Gençlik 3-1 Vakıfspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 17. Hafta 18/02/2017 16:00 Fethiye İdman Yurdu 2-2 Millet Mahallesispor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 19. Hafta 19/02/2017 14:00 Nilüfer Erdemlispor 1-1 Altınova Belediyespor
Bursa 2.Amatör 1.Grup 2. Hafta 19/02/2017 14:00 Bursa Yıldızspor 5-1 İnançspor
Bursa 2.Amatör 4.Grup 2. Hafta 19/02/2017 16:00 Bursa S.H.Ç.E.K 0-1 Kumlukalanspor
Bursa 2.Amatör 4.Grup 3. Hafta 26/02/2017 12:00 Nilüfer Gençlerbirliği 3-1 Bursa S.H.Ç.E.K
Bursa 2.Amatör 7.Grup 3. Hafta 26/02/2017 14:00 Uludağ Yıldız Gençlik 5-0 İvazpaşaspor
Bursa 2.Amatör 1.Grup 3. Hafta 26/02/2017 16:00 Mensucatspor 3-4 Ahmetpaşaspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 19. Hafta 04/03/2017 16:00 Fethiye İdman Yurdu 0-2 Elmasbahçelerspor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 21. Hafta 05/03/2017 14:00 Nilüfer Erdemlispor 4-0 Sapancaspor
Bursa 2.Amatör 4.Grup 4. Hafta 05/03/2017 14:00 Çalıspor 2-3 Nilüfer Gençlerbirliği
Bursa 2.Amatör 1.Grup 4. Hafta 05/03/2017 16:00 Bursa Yıldızspor 8-0 Mensucatspor
Bursa 2.Amatör 7.Grup 5. Hafta 11/03/2017 12:30 Üçevlerspor 1-3 Odunlukspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 20. Hafta 11/03/2017 14:30 Emekspor 3-1 Mudanya Burgazspor
Bursa 2.Amatör 4.Grup 5. Hafta 11/03/2017 16:30 Nilüfer Gençlerbirliği 4-1 Yiğitlerspor
Bursa 2.Amatör 7.Grup 6. Hafta 19/03/2017 14:30 Odunlukspor 6-1 Namıkkemalspor
Bursa 2.Amatör 7.Grup 6. Hafta 19/03/2017 16:30 Uludağ Yıldız Gençlik 2-1 Muradiyespor
Bursa 2.Amatör 7.Grup 7. Hafta 26/03/2017 14:30 Üçevlerspor 1-1 Uludağ Yıldız Gençlik
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 24. Hafta 26/03/2017 15:00 Nilüfer Erdemlispor 2-1 Sakarya Kırkpınarspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 22. Hafta 26/03/2017 16:30 Fethiye İdman Yurdu 2-3 Yenişehir Belediyespor
Bursa 2.Amatör 1.Grup 8. Hafta 02/04/2017 14:30 Bursa Yıldızspor 9-0 Ahmetpaşaspor
Bursa 2.Amatör 7.Grup 8. Hafta 02/04/2017 16:30 Uludağ Yıldız Gençlik 1-0 Namıkkemalspor
Bursa 2.Amatör 7.Grup 9. Hafta 09/04/2017 13:00 Üçevlerspor 0-1 Muradiyespor
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup 26. Hafta 09/04/2017 15:00 Nilüfer Erdemlispor 5-2 Yalovaspor
Bursa 2.Amatör 4.Grup 9. Hafta 09/04/2017 15:00 Çalıspor 3-2 Kazıklıspor
Bursa 2.Amatör 4.Grup 9. Hafta 09/04/2017 17:00 Bursa S.H.Ç.E.K 3-1 Batı Trakyaspor
Bursa 2.Amatör 4.Grup 10. Hafta 15/04/2017 15:00 Çalıspor 3-2 Batı Trakyaspor
Bursa 2.Amatör 1.Grup 10. Hafta 15/04/2017 17:00 Bursa Yıldızspor 3-0 Yunuselispor
Bursa 2.Amatör 7.Grup 11. Hafta 23/04/2017 15:00 Üçevlerspor 0-2 Namıkkemalspor
Bursa 2.Amatör 4.Grup 11. Hafta 23/04/2017 17:00 Nilüfer Gençlerbirliği 11-1 Vatanspor
Bursa 2.Amatör 1.Grup 12. Hafta 30/04/2017 15:00 Bursa Yıldızspor - Yıldırım Bld Jimnastik
Bursa 2.Amatör 4.Grup 12. Hafta 30/04/2017 17:00 Çalıspor 1-1 Kumlukalanspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design