Fethiye Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Bursa 1A 2.Grup 18. Hafta     Nilüfer Çamlıca Gençlikspor 0-4 Merinos 1938 Spor
Bursa 2A 3.Grup 8. Hafta   14:00 Nilüfer FSM Gençlikspor - Nilüfer Altınşehir Gençlikspor
Bursa 2A 2.Grup 8. Hafta   16:00 Demirci Gençlik Gelişimspor - Yıldırım Ayyıldızspor
Bursa 1A 2.Grup 1. Hafta 29/09/2019 16:30 Bursa İhsaniyespor 1-1 İnegöl Yenicespor
Bursa 1A 3.Grup 2. Hafta 06/10/2019 16:00 Nilüferspor 1987 2-1 Mudanyaspor
Bursa 1A 2.Grup 3. Hafta 13/10/2019 16:00 Bursa İhsaniyespor 0-2 Orhangazi Hürspor
Bursa SAL A Grubu 1. Hafta 19/10/2019 16:00 Nilüfer Erdemlispor 1-0 Akhisar Demirspor
Bursa 1A 1.Grup 4. Hafta 20/10/2019 14:00 Bursa Güvenspor 0-0 Cihanspor
Bursa 1A 3.Grup 4. Hafta 20/10/2019 16:00 Nilüferspor 1987 4-0 Değirmenlikızık Gençlikspor
Bursa 1A 1.Grup 5. Hafta 27/10/2019 13:30 Akçalarspor 0-4 Gemlik Umurspor
Bursa SAL A Grubu 2. Hafta 27/10/2019 15:30 Fethiye İdman Yurdu 3-2 Bağlarbaşıspor
Bursa 1A 2.Grup 6. Hafta 03/11/2019 11:30 Nilüfer Çamlıca Gençlikspor 0-3 İnegöl Yenicespor
Bursa 1A 3.Grup 6. Hafta 03/11/2019 13:30 Nilüferspor 1987 9-0 MKP Tepecik Gençlikspor
Bursa SAL A Grubu 3. Hafta 03/11/2019 15:30 Nilüfer Erdemlispor 1-4 Fethiye İdman Yurdu
Bursa SAL A Grubu 4. Hafta 09/11/2019 15:00 Fethiye İdman Yurdu 4-1 Bursa 19 Mayısspor
Bursa 1A 2.Grup 7. Hafta 10/11/2019 13:00 Bursa İhsaniyespor 3-3 İnegöl Alanyurt Gençlikspor
Bursa 1A 3.Grup 7. Hafta 10/11/2019 15:00 Nilüferspor 1987 2-0 Çiftehavuzlar Gençlikspor
Bursa 1A 2.Grup 8. Hafta 17/11/2019 11:00 Nilüfer Çamlıca Gençlikspor 1-4 Orhangazi Hürspor
Bursa SAL A Grubu 5. Hafta 17/11/2019 13:00 Nilüfer Erdemlispor 1-4 İnegöl Gençlergücü
Bursa SAL A Grubu 5. Hafta 17/11/2019 15:00 Fethiye İdman Yurdu 2-1 Akhisar Demirspor
Bursa 1A 3.Grup 9. Hafta 24/11/2019 13:00 Nilüferspor 1987 3-1 Harmancık Gençlikspor
Bursa 1A 2.Grup 9. Hafta 24/11/2019 15:00 Bursa İhsaniyespor 5-1 Karacabey Gençlerbirliği
Bursa SAL A Grubu 7. Hafta 30/11/2019 15:00 Fethiye İdman Yurdu 1-1 İnegöl Gençlergücü
Bursa 1A 1.Grup 10. Hafta 01/12/2019 13:00 Bursa Güvenspor 1-0 Cumalıkızıkspor
Bursa 1A 3.Grup 10. Hafta 01/12/2019 15:00 Nilüferspor 1987 0-2 Orhangazi Çakırlıspor
Bursa 1A 2.Grup 11. Hafta 04/12/2019 15:00 Nilüfer Çamlıca Gençlikspor 2-5 Hüdavendigar Dikkaldırımspor
Bursa 1A 5.Grup 11. Hafta 08/12/2019 15:00 Bursa Uludağ Yıldız Gençlikspor 3-0 Demirtaşspor
Bursa 1A 2.Grup 13. Hafta 15/12/2019 11:00 Bursa İhsaniyespor 0-2 Merinos 1938 Spor
Bursa 1A 3.Grup 12. Hafta 15/12/2019 13:00 Nilüferspor 1987 2-2 Arabayatağıspor
Bursa SAL A Grubu 9. Hafta 15/12/2019 15:00 Fethiye İdman Yurdu 1-2 Burgazspor
Bursa 1A 5.Grup 13. Hafta 22/12/2019 13:00 Bursa Uludağ Yıldız Gençlikspor 0-0 Gemlik Çotanakspor
Bursa 1A 2.Grup 14. Hafta 22/12/2019 15:00 Nilüfer Çamlıca Gençlikspor 1-2 Karacabey Gençlerbirliği
Bursa 1A 2.Grup 15. Hafta 29/12/2019 13:00 Bursa İhsaniyespor 3-2 Nilüfer Çamlıca Gençlikspor
Bursa SAL A Grubu 11. Hafta 29/12/2019 15:00 Fethiye İdman Yurdu 0-2 Gemlik Vefaspor
Bursa 1A 5.Grup 15. Hafta 05/01/2020 13:00 Bursa Uludağ Yıldız Gençlikspor 2-0 İsabeyspor
Bursa 1A 2.Grup 16. Hafta 05/01/2020 15:00 Nilüfer Çamlıca Gençlikspor 1-5 Altınsabanspor
Bursa SAL A Grubu 12. Hafta 11/01/2020 15:00 Fethiye İdman Yurdu 4-1 Keles Gençlikspor
Bursa 1A 2.Grup 17. Hafta 12/01/2020 13:00 Karacabey Gençlerbirliği 1-2 İnegöl Alanyurt Gençlikspor
Bursa 1A 2.Grup 17. Hafta 12/01/2020 15:00 Bursa İhsaniyespor 3-1 Hüdavendigar Dikkaldırımspor
Bursa 1A 5.Grup 17. Hafta 19/01/2020 15:30 Bursa Uludağ Yıldız Gençlikspor 4-0 Panayırspor
Bursa 1A 2.Grup 19. Hafta 26/01/2020 13:30 Bursa İhsaniyespor 1-5 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor
Bursa 2A 3.Grup 1. Hafta 02/02/2020 13:30 Nilüfer FSM Gençlikspor 0-3 Alacahırkaspor
Bursa 2A 2.Grup 1. Hafta 02/02/2020 15:30 Demirci Gençlik Gelişimspor 3-0 Muradiyespor
Bursa 2A 1.Grup 2. Hafta 09/02/2020 13:30 Akpınar İdman Yurdu 1-5 Söylemiş Başakspor
Bursa 1A 2.Grup 22. Hafta 09/02/2020 15:30 Bursa İhsaniyespor 1-4 Altınsabanspor
Bursa 2A 2.Grup 3. Hafta 16/02/2020 13:30 Demirci Gençlik Gelişimspor 9-0 Büyük Orhanspor
Bursa SAL B Grubu 17. Hafta 16/02/2020 15:30 Çağlayanspor 0-1 İznikspor
Bursa 2A 1.Grup 4. Hafta 23/02/2020 15:30 Akpınar İdman Yurdu 1-7 Vakıf Gençlikspor
Bursa SAL B Grubu 19. Hafta 29/02/2020 15:30 Çağlayanspor 0-2 Hürriyetspor
Bursa 2A 1.Grup 5. Hafta 01/03/2020 13:30 Akpınar İdman Yurdu 1-2 Çalıspor
Bursa SAL A Grubu 19. Hafta 01/03/2020 15:30 Fethiye İdman Yurdu 0-1 Kestel Belediyespor
Bursa 2A 3.Grup 6. Hafta 08/03/2020 14:00 Nilüfer FSM Gençlikspor 1-1 Bursa Esenevler Gençlikspor
Bursa 2A 1.Grup 6. Hafta 08/03/2020 16:00 Çalıspor 6-2 Bursa Çeltik Gençlikspor
Bursa SAL A Grubu 21. Hafta 14/03/2020 16:00 Fethiye İdman Yurdu 3-6 Görükle İpekspor
Bursa 2A 1.Grup 7. Hafta 15/03/2020 14:00 Akpınar İdman Yurdu 2-2 Maksemspor
Bursa 2A 1.Grup 7. Hafta 15/03/2020 16:00 Çalıspor 0-2 Vatan Halk Oyunları Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design