Fidyekızık Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Bursa Nilüfer 2021 FK, Cumalıkızık Gençlikspor, Değirmenönüspor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Bursa 1A 5.Grup 1. Hafta 10/10/2021 12:30 Erikligücü Gençlikspor 4-0 Samanlıspor
Bursa 1A 1.Grup 1. Hafta 10/10/2021 15:30 Ertuğrulgazi Meskenspor 2-1 1922 Gemlik Güvenspor
Bursa 1A 4.Grup 2. Hafta 17/10/2021 12:30 Arabayatağıspor 2-3 Çekirgespor
Bursa 1A 3.Grup 2. Hafta 17/10/2021 15:30 Değirmenlikızık Gençlikspor 0-3 İnegöl Doğanspor
Bursa 1A 2.Grup 3. Hafta 24/10/2021 12:30 Değirmenönüspor 2-0 Vakıf Gençlikspor
Bursa 1A 5.Grup 3. Hafta 24/10/2021 15:30 Erikligücü Gençlikspor 2-1 Bursa Barbarosspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 1. Hafta 30/10/2021 14:00 Bursa Nilüfer 2021 FK 0-1 Bursa Kültür 1987 Spor
Bursa SAL A Grubu 2. Hafta 31/10/2021 12:30 Hacivat Mahallesi 2-2 Merinos 1938 Spor
Bursa SAL B Grubu 2. Hafta 31/10/2021 15:00 Bursa Mimarsinan Gençlikspor 0-3 Kestel Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 3. Hafta 13/11/2021 14:00 Bursa Nilüfer 2021 FK 0-0 Bağcılarspor
Bursa SAL B Grubu 4. Hafta 14/11/2021 12:30 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor 1-4 Fethiye İdman Yurdu
Bursa 1A 5.Grup 6. Hafta 14/11/2021 15:00 Erikligücü Gençlikspor 1-2 Karacabey Gençlerbirliği
Bursa 1A 3.Grup 7. Hafta 21/11/2021 15:00 Değirmenlikızık Gençlikspor 2-3 Kazıklı Kooperatifspor
Bursa 1A 5.Grup 8. Hafta 28/11/2021 11:00 Erikligücü Gençlikspor 0-3 Yeni Karamanspor
Bursa SAL B Grubu 6. Hafta 28/11/2021 13:00 Bursa Mimarsinan Gençlikspor 0-5 Yavuz Selimspor
Bursa SAL A Grubu 6. Hafta 28/11/2021 15:00 Hacivat Mahallesi 2-7 İznikspor
Bursa SAL A Grubu 7. Hafta 04/12/2021 15:00 Hacivat Mahallesi 1-2 Millet Mahallesi
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 6. Hafta 05/12/2021 14:00 Bursa Nilüfer 2021 FK 0-1 Bayburt 1918 FK
Bursa 1A 3.Grup 10. Hafta 12/12/2021 12:30 Değirmenlikızık Gençlikspor 4-2 Bursa İhsaniyespor
Bursa SAL B Grubu 8. Hafta 12/12/2021 15:00 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor 4-1 Bursa Mimarsinan Gençlikspor
Bursa SAL A Grubu 9. Hafta 18/12/2021 12:30 Hacivat Mahallesi 2-3 İnegöl Kurtuluşspor
Bursa SAL B Grubu 9. Hafta 18/12/2021 15:00 Bursa Mimarsinan Gençlikspor 3-1 İnegöl Karadeniz Güvenspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 8. Hafta 19/12/2021 14:00 Bursa Nilüfer 2021 FK 0-2 Vefa
Bursa 1A 3.Grup 12. Hafta 26/12/2021 13:00 Değirmenlikızık Gençlikspor 1-2 İnegöl Mobilya 2018 Spor
Bursa 1A 1.Grup 12. Hafta 26/12/2021 15:00 Ertuğrulgazi Meskenspor 0-3 Orhangazi Hürspor
Bursa SAL A Grubu 10. Hafta 08/01/2022 12:30 Hacivat Mahallesi 0-4 Bursa Doğugücüspor
Bursa SAL B Grubu 10. Hafta 08/01/2022 15:00 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor 1-1 İnegöl Karadeniz Güvenspor
Bursa 1A 1.Grup 14. Hafta 09/01/2022 11:00 Ertuğrulgazi Meskenspor 0-2 HD Osmangazi Gençlikspor
Bursa 1A 7.Grup 14. Hafta 09/01/2022 13:00 Ahıskaspor 2-6 Bursa İnançspor
Bursa 1A 5.Grup 14. Hafta 09/01/2022 15:00 Erikligücü Gençlikspor 0-4 MKP Yalıntaş Köyü Gençlikspor
Bursa SAL B Grubu 12. Hafta 29/01/2022 11:30 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor 1-3 Kestel Belediyespor
Bursa SAL B Grubu 12. Hafta 29/01/2022 13:30 Bursa Mimarsinan Gençlikspor 3-3 Fethiye İdman Yurdu
Bursa SAL A Grubu 12. Hafta 29/01/2022 15:30 Hacivat Mahallesi 2-2 Gürsu Yenidoğanspor
Bursa 1A 7.Grup 16. Hafta 30/01/2022 11:30 Ahıskaspor 2-2 İsabeyspor
Bursa 1A 5.Grup 16. Hafta 30/01/2022 13:30 Erikligücü Gençlikspor 3-6 Nilüfer Çamlıca Gençlikspor
Bursa 1A 1.Grup 16. Hafta 30/01/2022 15:30 Ertuğrulgazi Meskenspor 3-3 Nilüfer Altınşehir Gençlikspor
Bursa 1A 3.Grup 17. Hafta 06/02/2022 15:30 Değirmenlikızık Gençlikspor 4-3 Mutlular Gençlikspor
Bursa SAL A Grubu 14. Hafta 12/02/2022 11:30 Hacivat Mahallesi 1-3 İsmetiye Gençlikspor
Bursa SAL B Grubu 14. Hafta 12/02/2022 13:30 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor 0-2 Akhisar Demirspor
Bursa SAL B Grubu 14. Hafta 12/02/2022 15:30 Bursa Mimarsinan Gençlikspor 0-1 Elbeyli Üzümspor
Bursa 1A 7.Grup 18. Hafta 13/02/2022 13:30 Ahıskaspor 3-0 Nilüfer Erdemlispor
Bursa 1A 2.Grup 18. Hafta 13/02/2022 15:30 Değirmenönüspor 1-2 Altınsabanspor
Bursa 2A 4.Grup 1. Hafta 20/02/2022 11:30 Bursa Esenevler Gençlikspor 0-2 Bursa Yıldızordu FK
Bursa 2A 4.Grup 1. Hafta 20/02/2022 13:30 Yıldırım Erikli Gençlikspor 0-1 Bursa Bademlispor
Bursa 1A 5.Grup 18. Hafta 20/02/2022 15:30 Erikligücü Gençlikspor 3-0 Cumalıkızık Gençlikspor
Bursa SAL B Grubu 16. Hafta 26/02/2022 16:00 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor 2-0 Yavuz Selimspor
Bursa 2A 4.Grup 2. Hafta 27/02/2022 12:00 Bursa Yıldızordu FK 5-0 Tuna Gençlikspor
Bursa 2A 5.Grup 2. Hafta 27/02/2022 14:00 Livanespor 2-6 Bursa 1326 FK
Bursa 2A 6.Grup 2. Hafta 27/02/2022 16:00 Karapınar Gençlikspor 5-2 Gedelekgücü
Bursa SAL A Grubu 17. Hafta 02/03/2022 14:00 Hacivat Mahallesi 3-2 Fatihgücü Gençlikspor
Bursa SAL B Grubu 17. Hafta 02/03/2022 16:00 Bursa Mimarsinan Gençlikspor 0-4 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 14. Hafta 06/03/2022 14:00 Bursa Nilüfer 2021 FK 2-3 Bursa Zaferspor
Bursa 2A 4.Grup 4. Hafta 20/03/2022 14:00 Bursa Esenevler Gençlikspor 1-1 Yıldırım Erikli Gençlikspor
Bursa 2A 5.Grup 4. Hafta 20/03/2022 16:00 Livanespor 5-0 Nilüfer Ertuğrulspor
Bursa SAL Play-Off 2. Hafta 23/03/2022 16:00 1947 Çekirge İdman Yurdu 4-1 Akhisar Demirspor
Bölgesel Amatör Lig 6. Bölge 2.Grup 16. Hafta 27/03/2022 14:00 Bursa Nilüfer 2021 FK 1-0 Yeniköyspor
Bursa SAL Play-Off 4. Hafta 30/03/2022 16:00 Kestel Belediyespor 1-0 1947 Çekirge İdman Yurdu
Bursa 2A 4.Grup 6. Hafta 03/04/2022 13:30 Bursa Yıldızordu FK 1-3 Gemlik Zeytinspor
Bursa SAL Play-Off 5. Hafta 03/04/2022 16:00 Çotanakspor 2-0 Gemlikspor
Bursa SAL Play-Off 6. Hafta 06/04/2022 16:00 1947 Çekirge İdman Yurdu 1-1 Gemlikspor
Bursa SAL Play-Off 7. Hafta 10/04/2022 16:00 1947 Çekirge İdman Yurdu 2-0 Bursa Doğugücüspor
Bursa 2A 4.Grup 8. Hafta 17/04/2022 14:00 Bursa Yıldızordu FK 8-1 Bursa Esenevler Gençlikspor
Bursa 2A 5.Grup 8. Hafta 17/04/2022 16:00 Livanespor 0-5 Kütahya Saruhanlar Gençlikspor
Bursa 2A 2.Grup 9. Hafta 24/04/2022 16:00 Değirmentepe Gençlikspor 7-2 Baharspor
Bursa 2A 4.Grup 10. Hafta 08/05/2022 16:00 Bursa Esenevler Gençlikspor 2-5 Tuna Gençlikspor
Bursa 2A 4.Grup 11. Hafta 15/05/2022 16:00 Yıldırım Erikli Gençlikspor 4-3 Bursa Esenevler Gençlikspor
Bursa 2A 4.Grup 12. Hafta 22/05/2022 14:00 Bursa Esenevler Gençlikspor 1-4 Altınayak Gençlerbirliği
Bursa 2A 4.Grup 12. Hafta 22/05/2022 16:00 Bursa Yıldızordu FK 1-3 Bursa Bademlispor
Bursa 2A 5.Grup 13. Hafta 29/05/2022 16:00 Livanespor 1-3 Bursa Yavuz Selim Gençlerbirliği
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design