Hacivat Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Çelebi Mehmet Gençlikspor, Hacıvat Gençlerbirliği, Yiğitler Mahallesi Gençlikspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Bursa 2A 5.Grup 7. Hafta   14:00 Hacıvat Gençlerbirliği - Değirmenönüspor
Bursa 2A 3.Grup 8. Hafta   16:00 Bursa Esenevler Gençlikspor - Ahmetpaşaspor
Bursa 1A 2.Grup 1. Hafta 29/09/2019 14:30 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor 0-2 Orhangazi Hürspor
Bursa 1A 4.Grup 1. Hafta 29/09/2019 16:30 Çelebi Mehmet Gençlikspor 1-9 Gürsu Yenidoğanspor
Bursa 1A 1.Grup 2. Hafta 06/10/2019 16:00 Cumalıkızıkspor 2-1 Bursa Barbarosspor
Bursa 1A 3.Grup 3. Hafta 13/10/2019 16:00 Değirmenlikızık Gençlikspor 5-3 Mudanyaspor
Bursa 1A 4.Grup 4. Hafta 20/10/2019 14:00 Çelebi Mehmet Gençlikspor 1-5 Mustafakemalpaşa 2014 Spor
Bursa 1A 1.Grup 4. Hafta 20/10/2019 16:00 Cumalıkızıkspor 2-2 Altınokspor
Bursa 1A 2.Grup 5. Hafta 27/10/2019 15:30 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor 6-3 İnegöl Alanyurt Gençlikspor
Bursa 1A 4.Grup 6. Hafta 03/11/2019 13:30 Çelebi Mehmet Gençlikspor 3-5 İnegöl Doğanspor
Bursa 1A 1.Grup 6. Hafta 03/11/2019 15:30 Cumalıkızıkspor 5-1 Akçalarspor
Bursa 1A 3.Grup 7. Hafta 10/11/2019 15:00 Bursa Mimarsinan Gençlikspor 8-1 MKP Tepecik Gençlikspor
Bursa 1A 2.Grup 8. Hafta 17/11/2019 13:00 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor 2-1 Bursa İhsaniyespor
Bursa 1A 1.Grup 8. Hafta 17/11/2019 15:00 Cumalıkızıkspor 2-1 Gemlik Umurspor
Bursa 1A 2.Grup 10. Hafta 01/12/2019 15:00 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor 3-3 İnegöl Yenicespor
Bursa 1A 1.Grup 11. Hafta 04/12/2019 15:00 Cumalıkızıkspor 1-4 Fatihgücü Gençlikspor
Bursa 1A 1.Grup 12. Hafta 08/12/2019 11:00 Cumalıkızıkspor 1-2 Çekirgespor
Bursa 1A 4.Grup 11. Hafta 08/12/2019 13:00 Çelebi Mehmet Gençlikspor 0-8 Bursa Tütünspor
Bursa 1A 5.Grup 11. Hafta 08/12/2019 15:00 Erikligücü Gençlikspor 0-6 1947 Çekirge İdman Yurdu
Bursa 1A 4.Grup 12. Hafta 15/12/2019 13:00 Çelebi Mehmet Gençlikspor 1-0 Demetevler Gençlikspor
Bursa 1A 2.Grup 13. Hafta 15/12/2019 15:00 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor 3-0 Nilüfer Çamlıca Gençlikspor
Bursa 1A 1.Grup 14. Hafta 22/12/2019 11:00 Cumalıkızıkspor 3-2 Cihanspor
Bursa 1A 3.Grup 13. Hafta 22/12/2019 13:00 Değirmenlikızık Gençlikspor 1-6 Nilüferspor 1987
Bursa 1A 5.Grup 13. Hafta 22/12/2019 15:00 Erikligücü Gençlikspor 5-5 Balkanspor
Bursa 1A 4.Grup 14. Hafta 29/12/2019 13:00 Çelebi Mehmet Gençlikspor 4-2 Panayır Güneşspor
Bursa 1A 2.Grup 15. Hafta 29/12/2019 15:00 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor 3-1 Hüdavendigar Dikkaldırımspor
Bursa 1A 1.Grup 16. Hafta 05/01/2020 15:00 Cumalıkızıkspor 0-3 Elbeyli Üzümspor
Bursa 1A 4.Grup 16. Hafta 12/01/2020 11:00 Çelebi Mehmet Gençlikspor 2-1 Atıcılar Gençlikspor
Bursa 1A 5.Grup 16. Hafta 12/01/2020 13:00 İsabeyspor 0-7 Demirtaşspor
Bursa 1A 3.Grup 16. Hafta 12/01/2020 15:00 Değirmenlikızık Gençlikspor 2-6 Orhangazi Çakırlıspor
Bursa 1A 2.Grup 18. Hafta 19/01/2020 13:30 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor 3-1 Karacabey Gençlerbirliği
Bursa 1A 1.Grup 18. Hafta 19/01/2020 15:30 Cumalıkızıkspor 2-2 Ertuğrulgazi Meskenspor
Bursa 1A 4.Grup 18. Hafta 26/01/2020 13:30 Çelebi Mehmet Gençlikspor 2-3 Yeni Karamanspor
Bursa 1A 3.Grup 18. Hafta 26/01/2020 15:30 Değirmenlikızık Gençlikspor 5-10 Gemlik Körfezspor
Bursa 2A 3.Grup 1. Hafta 02/02/2020 11:30 Bursa Esenevler Gençlikspor 1-5 Nilüfer Altınşehir Gençlikspor
Bursa 2A 1.Grup 1. Hafta 02/02/2020 13:30 Kumlukalanspor 0-3 Vatan Halk Oyunları Gençlikspor
Bursa 1A 2.Grup 20. Hafta 02/02/2020 15:30 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor 2-0 Altınsabanspor
Bursa 2A 5.Grup 1. Hafta 09/02/2020 15:30 Değirmenönüspor 2-0 İnegöl Cerrah Gençlikspor
Bursa 1A 2.Grup 22. Hafta 12/02/2020 15:00 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor 3-0 Merinos 1938 Spor
Bursa 2A 3.Grup 3. Hafta 16/02/2020 13:30 Bursa Esenevler Gençlikspor 2-6 Alacahırkaspor
Bursa 2A 4.Grup 2. Hafta 16/02/2020 15:30 Bursa İpekyoluspor 0-7 Sırameşelerspor
Bursa 2A 5.Grup 3. Hafta 23/02/2020 15:30 Değirmenönüspor 1-0 İnegöl Mobilyaspor
Bursa 2A 4.Grup 4. Hafta 01/03/2020 13:30 Bursa İpekyoluspor 0-2 Kazıklı Kooperatifspor
Bursa 2A 3.Grup 5. Hafta 01/03/2020 15:30 Bursa Esenevler Gençlikspor 3-5 Baharspor
Bursa 2A 5.Grup 5. Hafta 08/03/2020 14:00 Hacıvat Gençlerbirliği 2-1 Sinandede Ufukspor
Bursa 2A 5.Grup 5. Hafta 08/03/2020 16:00 Değirmentepe Gençlikspor 2-4 Değirmenönüspor
Bursa 2A 3.Grup 7. Hafta 15/03/2020 12:00 Bursa Esenevler Gençlikspor 3-2 Kumyaka Gençlerbirliği
Bursa 2A 4.Grup 6. Hafta 15/03/2020 14:00 Bursa İpekyoluspor 3-4 İznik Çiçeklispor
Bursa 2A 5.Grup 6. Hafta 15/03/2020 16:00 Değirmenönüspor 2-3 İnegöl Orhaniyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design