23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

İnegöl Sanayi Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): İnegöl Anadolu FK, İnegöl Kafkas Gençlikspor, NK Lojistik Gençlergücü

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 1. Hafta 15/10/2023 14:00 Bursa Doğugücü FK 1-1 Arifiye Kalaycıspor
Bursa 1A 4.Grup 3. Hafta 21/10/2023 15:00 İnegöl Gençlergücü 0-3 Bursa Yavuz Selim Gençlerbirliği
Bursa SAL A Grubu 2. Hafta 22/10/2023 15:00 İnegöl Osmaniye Futbol SK 0-0 Hamitlerspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 3. Hafta 29/10/2023 14:00 Bursa Doğugücü FK 1-1 Hendekspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 5. Hafta 12/11/2023 14:00 Bursa Doğugücü FK 1-1 Eti Maden Etispor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 6. Hafta 19/11/2023 14:00 Bursa Doğugücü FK 2-0 Balıkesir BŞ Belediyespor
Bursa SAL A Grubu 7. Hafta 25/11/2023 15:00 İnegöl Karadeniz Güvenspor 6-2 Hamitlerspor
Bursa 1A 3.Grup 8. Hafta 26/11/2023 15:00 İnegöl Cerrah Gençlikspor 2-1 Panayırspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 8. Hafta 03/12/2023 14:00 Bursa Doğugücü FK 2-0 Karasuspor
Bursa 1A 3.Grup 10. Hafta 10/12/2023 13:00 İnegöl Anadolu FK 4-3 Kütahya Saruhanlar Gençlikspor
Bursa SAL B Grubu 9. Hafta 10/12/2023 15:00 İnegöl Mobilya Kurtuluşspor 0-6 İnegöl Alanyurt Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 10. Hafta 20/12/2023 14:00 Bursa Doğugücü FK 3-0 Görükle İpekspor
Bursa SAL A Grubu 10. Hafta 23/12/2023 15:00 İnegöl Osmaniye Futbol SK 0-3 Akhisar Demirspor
Bursa 1A 4.Grup 11. Hafta 24/12/2023 13:00 İnegöl Gençlergücü 6-3 Balkanspor
Bursa SAL C Grubu 10. Hafta 24/12/2023 15:00 Bursa Gençlergücü 0-2 Orhangazi Hürspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 12. Hafta 30/12/2023 14:00 Bursa Doğugücü FK 0-0 Mustafakemalpaşa Belediyespor
Bursa SAL B Grubu 11. Hafta 06/01/2024 15:00 İnegöl Mobilya Kurtuluşspor 3-0 Millet Göçmenspor
Bursa 1A 3.Grup 12. Hafta 07/01/2024 15:00 İnegöl Anadolu FK 2-1 İnegöl Cerrah Gençlikspor
Bursa 1A 4.Grup 13. Hafta 10/01/2024 15:00 İnegöl Gençlergücü 1-3 Bursa Merinosspor
Bursa SAL B Grubu 13. Hafta 20/01/2024 15:00 İnegöl Mobilya Kurtuluşspor 1-2 Orhangazi Gençlerbirliği
Bursa SAL C Grubu 13. Hafta 24/01/2024 15:00 Bursa Gençlergücü 3-4 Bursa 1326 FK
Bursa SAL A Grubu 13. Hafta 25/01/2024 15:00 İnegöl Karadeniz Güvenspor 1-0 Yenişehir Belediyespor
Bursa SAL A Grubu 14. Hafta 28/01/2024 15:00 İnegöl Osmaniye Futbol SK 0-0 Orhaneli Gençlikspor
Bursa SAL A Grubu 15. Hafta 03/02/2024 13:00 İnegöl Karadeniz Güvenspor 2-1 Akhisar Demirspor
Bursa 1A 4.Grup 17. Hafta 04/02/2024 11:00 İnegöl Gençlergücü 3-5 Bursa Barbarosspor
Bursa SAL B Grubu 15. Hafta 04/02/2024 13:00 İnegöl Mobilya Kurtuluşspor 3-1 Nilüfer Kızılcıklıspor
Bursa SAL C Grubu 15. Hafta 04/02/2024 15:00 Bursa Gençlergücü 2-5 İznikspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 15. Hafta 11/02/2024 14:00 Bursa Doğugücü FK 1-1 Yalova Yeşilovaspor
Bursa SAL B Grubu 17. Hafta 18/02/2024 15:00 İnegöl Mobilya Kurtuluşspor 2-2 HD Osmangazi Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 3.Grup 17. Hafta 25/02/2024 14:00 Bursa Doğugücü FK 1-4 Nilüfer Belediye FK
Bursa SAL A Grubu 19. Hafta 03/03/2024 16:00 İnegöl Karadeniz Güvenspor 3-2 Orhaneli Gençlikspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |