Orhangazi Göl Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Orhangazi Hürspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Bursa 2A 6.Grup 7. Hafta   14:00 Bayındır Gençlikspor - Orhangazi Kerametspor
Bursa 2A 4.Grup 7. Hafta   16:00 İznik Çiçeklispor - Beyazıt Gençlikspor
Bursa 1A 3.Grup 1. Hafta 29/09/2019 16:30 Orhangazi Çakırlıspor 0-0 Nilüferspor 1987
Bursa 1A 2.Grup 2. Hafta 06/10/2019 16:00 Orhangazi Hürspor 1-1 Karacabey Gençlerbirliği
Bursa 1A 3.Grup 3. Hafta 13/10/2019 16:00 Orhangazi Çakırlıspor 2-2 Gemlik Körfezspor
Bursa SAL C Grubu 1. Hafta 20/10/2019 16:00 Sölöz Gençlerbirliği 0-3 Kemerçeşme Kanaryaspor
Bursa 1A 3.Grup 5. Hafta 27/10/2019 15:30 Orhangazi Çakırlıspor 0-0 Harmancık Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 3. Hafta 02/11/2019 15:30 Sölöz Gençlerbirliği 0-0 Bursa Emekspor
Bursa 1A 2.Grup 6. Hafta 03/11/2019 13:30 Orhangazi Hürspor 2-2 Merinos 1938 Spor
Bursa 1A 3.Grup 7. Hafta 10/11/2019 14:00 Orhangazi Çakırlıspor 11-0 Değirmenlikızık Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 6. Hafta 23/11/2019 15:00 Sölöz Gençlerbirliği 0-3 Duaçınarı Çınarspor
Bursa 1A 3.Grup 9. Hafta 24/11/2019 15:00 Orhangazi Çakırlıspor 0-0 Bursa Mimarsinan Gençlikspor
Bursa 1A 3.Grup 11. Hafta 08/12/2019 15:00 Orhangazi Çakırlıspor 1-0 Arabayatağıspor
Bursa 1A 3.Grup 13. Hafta 22/12/2019 15:00 Orhangazi Çakırlıspor 4-1 Çiftehavuzlar Gençlikspor
Bursa 1A 3.Grup 15. Hafta 05/01/2020 13:00 Orhangazi Çakırlıspor 1-0 Mudanyaspor
Bursa 1A 2.Grup 16. Hafta 05/01/2020 15:00 Orhangazi Hürspor 4-0 İnegöl Yenicespor
Bursa 1A 2.Grup 19. Hafta 26/01/2020 13:30 Orhangazi Hürspor 3-0 Nilüfer Çamlıca Gençlikspor
Bursa 1A 2.Grup 21. Hafta 05/02/2020 15:30 Orhangazi Hürspor 1-1 Hüdavendigar Dikkaldırımspor
Bursa 2A 6.Grup 1. Hafta 09/02/2020 11:30 Orhangazi Kerametspor 0-11 1922 Gemlik Güvenspor
Bursa 2A 6.Grup 1. Hafta 09/02/2020 13:30 Orhangazi Örnekköyspor 1-3 Ovaakçaspor
Bursa 2A 6.Grup 1. Hafta 09/02/2020 15:30 Bayındır Gençlikspor 0-5 Bursa İnançspor
Bursa 2A 6.Grup 3. Hafta 23/02/2020 11:30 Orhangazi Kerametspor 1-12 Mutlular Gençlikspor
Bursa 2A 6.Grup 3. Hafta 23/02/2020 13:30 Bayındır Gençlikspor 0-3 Ovaakçaspor
Bursa 2A 6.Grup 3. Hafta 23/02/2020 15:30 Orhangazi Örnekköyspor 4-1 Çirişhane Gençlikspor
Bursa 2A 6.Grup 5. Hafta 08/03/2020 14:00 Orhangazi Kerametspor - Orhangazi Örnekköyspor
Bursa 2A 6.Grup 5. Hafta 08/03/2020 16:00 Bayındır Gençlikspor 1-1 Çirişhane Gençlikspor
Bursa 2A 6.Grup 6. Hafta 15/03/2020 14:00 Orhangazi Örnekköyspor 7-0 Bayındır Gençlikspor
Bursa 2A 6.Grup 6. Hafta 15/03/2020 16:00 Orhangazi Kerametspor 1-11 Bursa İnançspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design