Panayır Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Panayır Güneşspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Bursa 1A 4.Grup 1. Hafta 29/09/2019 14:30 Panayır Güneşspor 1-2 Atıcılar Gençlikspor
Bursa 1A 5.Grup 1. Hafta 29/09/2019 16:30 Panayırspor 1-1 Küplüpınar Yeşildağspor
Bursa 1A 5.Grup 3. Hafta 13/10/2019 14:00 Panayırspor 1-2 1947 Çekirge İdman Yurdu
Bursa 1A 4.Grup 3. Hafta 13/10/2019 16:00 Panayır Güneşspor 2-0 Yeni Karamanspor
Bursa 1A 5.Grup 5. Hafta 27/10/2019 13:30 Panayırspor 4-0 Erikligücü Gençlikspor
Bursa 1A 4.Grup 5. Hafta 27/10/2019 15:30 Panayır Güneşspor 11-0 Çelebi Mehmet Gençlikspor
Bursa 1A 4.Grup 7. Hafta 10/11/2019 13:00 Panayır Güneşspor 3-2 Mustafakemalpaşa 2014 Spor
Bursa SAL C Grubu 4. Hafta 10/11/2019 15:00 Bursa Emekspor 2-1 Gemlikspor
Bursa 1A 4.Grup 8. Hafta 17/11/2019 13:00 Panayır Güneşspor 0-1 Bursa Tütünspor
Bursa 1A 5.Grup 8. Hafta 17/11/2019 15:00 Panayırspor 0-0 Bursa Uludağ Yıldız Gençlikspor
Bursa SAL C Grubu 6. Hafta 23/11/2019 15:00 Bursa Emekspor 1-2 Orhangazi Gençlerbirliği
Bursa 1A 4.Grup 11. Hafta 08/12/2019 13:00 Panayır Güneşspor 2-1 1922 Mütarekespor
Bursa 1A 5.Grup 11. Hafta 08/12/2019 15:00 Panayırspor 5-0 Gemlik Çotanakspor
Bursa SAL B Grubu 9. Hafta 15/12/2019 15:00 Gürsu Belediyespor 0-0 İznikspor
Bursa 1A 4.Grup 13. Hafta 22/12/2019 13:00 Panayır Güneşspor 1-2 Gürsu Yenidoğanspor
Bursa 1A 5.Grup 13. Hafta 22/12/2019 15:00 Panayırspor 1-0 İsabeyspor
Bursa 1A 4.Grup 15. Hafta 05/01/2020 13:00 Panayır Güneşspor 4-2 Demetevler Gençlikspor
Bursa 1A 5.Grup 15. Hafta 05/01/2020 15:00 Panayırspor 4-1 Balkanspor
Bursa 1A 5.Grup 16. Hafta 12/01/2020 15:00 Panayırspor 1-0 Ağaköyspor
Bursa 1A 4.Grup 18. Hafta 26/01/2020 13:30 Panayır Güneşspor 0-8 İnegöl Doğanspor
Bursa 1A 5.Grup 18. Hafta 26/01/2020 15:30 Panayırspor 2-1 Demirtaşspor
Bursa 2A 1.Grup 1. Hafta 02/02/2020 15:30 Bursa Çeltik Gençlikspor 0-5 Akpınar İdman Yurdu
Bursa 2A 3.Grup 2. Hafta 09/02/2020 11:30 1922 Selaniklilerspor 1-6 Bursa Esenevler Gençlikspor
Bursa 2A 3.Grup 2. Hafta 09/02/2020 13:30 Alacahırkaspor 3-0 Kumyaka Gençlerbirliği
Bursa 2A 4.Grup 1. Hafta 09/02/2020 15:30 Kazıklı Kooperatifspor 2-1 Ahıskaspor
Bursa 2A 1.Grup 3. Hafta 16/02/2020 13:30 Bursa Çeltik Gençlikspor 2-4 Maksemspor
Bursa 2A 5.Grup 2. Hafta 16/02/2020 15:30 Hacıvat Gençlerbirliği 0-3 İnegöl Orhaniyespor
Bursa 2A 3.Grup 4. Hafta 23/02/2020 11:30 1922 Selaniklilerspor 0-7 Nilüfer Altınşehir Gençlikspor
Bursa 2A 4.Grup 3. Hafta 23/02/2020 13:30 Kazıklı Kooperatifspor 1-0 İznik Çiçeklispor
Bursa 2A 5.Grup 3. Hafta 23/02/2020 15:30 Hacıvat Gençlerbirliği 3-0 İnegöl Osmaniyespor
Bursa 2A 3.Grup 5. Hafta 01/03/2020 15:30 1922 Selaniklilerspor 0-5 Ahmetpaşaspor
Bursa 2A 1.Grup 6. Hafta 08/03/2020 12:00 Maksemspor 1-1 Vakıf Gençlikspor
Bursa 2A 3.Grup 6. Hafta 08/03/2020 14:00 Alacahırkaspor - 1922 Selaniklilerspor
Bursa 2A 4.Grup 5. Hafta 08/03/2020 16:00 Kazıklı Kooperatifspor 1-1 Beyazıt Gençlikspor
Bursa 2A 3.Grup 7. Hafta 15/03/2020 16:00 1922 Selaniklilerspor 0-4 Tuna Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design