Şahin Başol Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Bursa Süper Amatör A Grubu 1. Hafta 13/10/2018 16:00 Duaçınarı Çınarspor 1-0 Demirtaşspor
Bursa 1A 6.Grup 1. Hafta 14/10/2018 14:00 Sinandede Ufukspor 1-1 1326 Pınarbaşıspor
Bursa 1A 5.Grup 1. Hafta 14/10/2018 16:00 Değirmenlikızık Gençlikspor 2-1 Ovaakçaspor
Bursa 1A 2.Grup 2. Hafta 20/10/2018 16:00 Erikligücü Gençlikspor 2-1 Vakıf Gençlikspor
Bursa 1A 8.Grup 2. Hafta 21/10/2018 14:00 Millet Mahallesispor 0-4 Orhangazi Gençlerbirliği
Bursa 1A 6.Grup 2. Hafta 21/10/2018 16:00 Yavuz Selim Gençlikspor 1-0 Akçalarspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 27/10/2018 15:30 Duaçınarı Çınarspor 2-2 Bursa 19 Mayısspor
Bursa 1A 6.Grup 3. Hafta 28/10/2018 13:30 Sinandede Ufukspor 2-1 Hacivatspor
Bursa 1A 5.Grup 3. Hafta 28/10/2018 15:30 Ağaköy Koop.Spor 0-0 İsmetiye Gençlikspor
Bursa 1A 6.Grup 4. Hafta 04/11/2018 11:30 Mimarsinan Gençlikspor 0-1 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor
Bursa 1A 6.Grup 4. Hafta 04/11/2018 13:30 Yavuz Selim Gençlikspor 4-0 Sinandede Ufukspor
Bursa 1A 5.Grup 4. Hafta 04/11/2018 15:30 Çelebi Mehmet Gençlikspor 1-7 MKP Çırpangücü
Bursa 1A 6.Grup 5. Hafta 11/11/2018 15:30 Sinandede Ufukspor 0-3 Mimarsinan Gençlikspor
Bursa 1A 6.Grup 6. Hafta 17/11/2018 15:00 Yavuz Selim Gençlikspor 6-0 1326 Pınarbaşıspor
Bursa 1A 2.Grup 6. Hafta 18/11/2018 11:00 Erikligücü Gençlikspor 2-0 Yenişehir Yolörenspor
Bursa 1A 8.Grup 6. Hafta 18/11/2018 13:00 Millet Mahallesispor 2-1 Mustafakemalpaşa 2014 Spor
Bursa Süper Amatör A Grubu 6. Hafta 18/11/2018 15:00 Duaçınarı Çınarspor 2-2 Hürriyetspor
Bursa 1A 6.Grup 7. Hafta 25/11/2018 15:00 Sinandede Ufukspor 0-2 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor
Bursa 1A 8.Grup 8. Hafta 01/12/2018 15:00 Millet Mahallesispor 3-1 Ertuğrulgazi Meskenspor
Bursa 1A 6.Grup 8. Hafta 02/12/2018 11:00 Mimarsinan Gençlikspor 2-2 Küplüpınar Yeşildağspor
Bursa 1A 6.Grup 8. Hafta 02/12/2018 13:00 Yavuz Selim Gençlikspor 1-3 Hacivatspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 8. Hafta 02/12/2018 15:00 Duaçınarı Çınarspor 0-0 Elmasbahçelerspor
Bursa 1A 1.Grup 9. Hafta 09/12/2018 13:00 Gürsu Yenidoğanspor 1-0 Roman Gençlikspor
Bursa 1A 8.Grup 9. Hafta 09/12/2018 15:00 Ertuğrulgazi Meskenspor 1-3 Atıcılar Gençlikspor
Bursa 1A 8.Grup 10. Hafta 16/12/2018 11:00 Millet Mahallesispor 4-1 Atıcılar Gençlikspor
Bursa 1A 6.Grup 10. Hafta 16/12/2018 13:00 Yavuz Selim Gençlikspor 10-0 Mimarsinan Gençlikspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 16/12/2018 15:00 Duaçınarı Çınarspor 1-1 Nilüfer Erdemli Sportif
Bursa 1A 1.Grup 11. Hafta 23/12/2018 13:00 Gürsu Yenidoğanspor 4-2 Karacabey Gençlerbirliği
Bursa 1A 6.Grup 11. Hafta 23/12/2018 15:00 Sinandede Ufukspor 0-2 Küplüpınar Yeşildağspor
Bursa 1A 6.Grup 12. Hafta 30/12/2018 11:00 Yavuz Selim Gençlikspor 2-0 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor
Bursa 1A 8.Grup 12. Hafta 30/12/2018 13:00 Millet Mahallesispor 4-0 Gemlik Umurspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 12. Hafta 30/12/2018 15:00 Duaçınarı Çınarspor 0-4 Görükle İpekspor
Bursa 1A 6.Grup 13. Hafta 13/01/2019 15:00 Sinandede Ufukspor 0-6 Yavuz Selim Gençlikspor
Bursa 1A 8.Grup 14. Hafta 20/01/2019 11:00 Millet Mahallesispor 1-0 Yeni Karamanspor
Bursa 1A 6.Grup 14. Hafta 20/01/2019 13:00 Yavuz Selim Gençlikspor 2-0 Orhangazi Hürspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 15. Hafta 20/01/2019 15:00 Duaçınarı Çınarspor 0-1 Keles Gençlikspor
Bursa 1A 5.Grup 15. Hafta 27/01/2019 15:00 Ağaköy Koop.Spor 3-2 Çelebi Mehmet Gençlikspor
Bursa 1A 6.Grup 16. Hafta 03/02/2019 11:00 Mimarsinan Gençlikspor 2-0 1326 Pınarbaşıspor
Bursa 1A 6.Grup 16. Hafta 03/02/2019 13:00 Yavuz Selim Gençlikspor 1-2 Küplüpınar Yeşildağspor
Bursa 1A 2.Grup 16. Hafta 03/02/2019 15:00 Erikligücü Gençlikspor 4-5 İnegöl Alanyurt Gençlikspor
Bursa 1A 8.Grup 17. Hafta 10/02/2019 13:00 Ertuğrulgazi Meskenspor 1-2 Millet Mahallesispor
Bursa 1A 6.Grup 18. Hafta 17/02/2019 13:00 Mimarsinan Gençlikspor 3-3 Hacivatspor
Bursa 1A 5.Grup 18. Hafta 17/02/2019 15:00 Değirmenlikızık Gençlikspor 0-3 İsmetiye Gençlikspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 20. Hafta 23/02/2019 15:00 Duaçınarı Çınarspor 3-3 Kestel Belediyespor
Bursa 2A 4.Grup 1. Hafta 24/02/2019 15:00 Ahıskaspor 2-0 Çirişhane Gençlikspor
Bursa 2A 4.Grup 2. Hafta 03/03/2019 16:00 Samanlıspor 4-1 Çiçeklispor
Bursa Süper Amatör A Grubu 22. Hafta 09/03/2019 16:00 Duaçınarı Çınarspor 0-2 Emekspor
Bursa 2A 4.Grup 3. Hafta 10/03/2019 16:00 Ahıskaspor 2-5 Bursa Güvenspor
Bursa 2A 1.Grup 4. Hafta 17/03/2019 14:00 Bursa Kartalspor 2-1 Kumyaka Gençlerbirliği
Bursa 2A 4.Grup 4. Hafta 17/03/2019 16:00 Samanlıspor 2-3 Elbeyli Üzümspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 24. Hafta 23/03/2019 16:00 Duaçınarı Çınarspor 0-0 İznikspor
Bursa 2A 4.Grup 5. Hafta 24/03/2019 16:00 Samanlıspor - Vatan Halk Oyunları Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design