Şahin Başol Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2016/17 Sezonu Maç programı

Bursa Süper Amatör A Grubu 1. Hafta 15/10/2016 16:00 Mimarsinanspor 1-2 İnegöl Yenicespor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 1. Hafta 16/10/2016 12:00 Yavuzselimspor 0-3 Arabayatağıspor
Bursa 1.Amatör 3.Grup 1. Hafta 16/10/2016 14:00 Fidyekızıkspor 1-6 Altınsabanspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 1. Hafta 16/10/2016 16:00 Millet Mahallesispor 0-3 Kestel Belediyespor
Bursa Süper Amatör B Grubu 2. Hafta 22/10/2016 15:30 Duaçınarıspor 3-2 Gemlik Çotanakspor
Bursa 1.Amatör 3.Grup 2. Hafta 23/10/2016 11:30 Ağaköy Kooperatifispor 0-0 Fidyekızıkspor
Bursa 1.Amatör 4.Grup 2. Hafta 23/10/2016 13:30 Değirmenlikızıkspor 1-0 Balkanspor
Bursa 1.Amatör 1.Grup 2. Hafta 23/10/2016 15:30 Gürsu Yenidoğanspor 2-1 Panayır Gençlikspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 29/10/2016 15:30 Mimarsinanspor 1-3 Mudanya Burgazspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 3. Hafta 30/10/2016 13:30 Yavuzselimspor 5-0 Gemlik Umurspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 30/10/2016 15:30 Millet Mahallesispor 1-0 İnegöl Karadeniz Güvenspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 4. Hafta 05/11/2016 15:00 Duaçınarıspor 1-2 Yenişehir Belediyespor
Bursa 1.Amatör 4.Grup 4. Hafta 06/11/2016 11:00 Cumalıkızıkspor 1-5 Bağlarbaşıspor
Bursa 1.Amatör 1.Grup 4. Hafta 06/11/2016 13:00 Gürsu Yenidoğanspor - Ovaakçaspor
Bursa 1.Amatör 3.Grup 4. Hafta 06/11/2016 15:00 Ağaköy Kooperatifispor 2-1 Karacabey Gençlerbirliği
Bursa Süper Amatör A Grubu 5. Hafta 12/11/2016 15:00 Mimarsinanspor 3-1 Hamitlerspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 5. Hafta 13/11/2016 11:00 Yavuzselimspor 1-0 Trilyespor
Bursa 1.Amatör 3.Grup 5. Hafta 13/11/2016 13:00 Fidyekızıkspor 2-5 İnegöl İsaörenspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 5. Hafta 13/11/2016 15:00 Duaçınarıspor 2-3 Elmasbahçelerspor
Bursa 1.Amatör 3.Grup 6. Hafta 16/11/2016 13:00 Ağaköy Kooperatifispor 1-1 Altınsabanspor
Bursa 1.Amatör 1.Grup 6. Hafta 16/11/2016 15:00 Gürsu Yenidoğanspor 0-2 Kanalboyu Nilüferspor
Bursa Süper Amatör B Grubu 6. Hafta 19/11/2016 15:00 Millet Mahallesispor 0-5 Fethiye İdman Yurdu
Bursa 1.Amatör 4.Grup 7. Hafta 20/11/2016 15:00 Cumalıkızıkspor 2-4 Değirmenlikızıkspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 7. Hafta 26/11/2016 15:00 Mimarsinanspor 1-5 Emekspor
Bursa 1.Amatör 5.Grup 8. Hafta 27/11/2016 13:00 Yavuzselimspor 5-3 Mustafakemalpaşa 2014 Spor
Bursa Süper Amatör B Grubu 7. Hafta 27/11/2016 15:00 Duaçınarıspor 0-2 Kestel Belediyespor
Bursa Süper Amatör B Grubu 8. Hafta 03/12/2016 15:00 Millet Mahallesispor 2-0 Değirmenönüspor
Bursa 1.Amatör 3.Grup 9. Hafta 04/12/2016 13:00 Ağaköy Kooperatifispor - Orhangazi Yeniköyspor
Bursa 1.Amatör 1.Grup 9. Hafta 04/12/2016 15:00 Gürsu Yenidoğanspor - Orhangazi Kerametspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-16 ++ | MI Design