Şahin Başol Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Bursa Süper Amatör A Grubu 1. Hafta 13/10/2018 16:00 Duaçınarı Çınarspor 1-0 Demirtaşspor
Bursa 1A 6.Grup 1. Hafta 14/10/2018 14:00 Sinandede Ufukspor 1-1 1326 Pınarbaşıspor
Bursa 1A 5.Grup 1. Hafta 14/10/2018 16:00 Değirmenlikızık Gençlikspor 2-1 Ovaakçaspor
Bursa 1A 2.Grup 2. Hafta 20/10/2018 16:00 Erikligücü Gençlikspor 2-1 Vakıf Gençlikspor
Bursa 1A 8.Grup 2. Hafta 21/10/2018 14:00 Millet Mahallesispor 0-4 Orhangazi Gençlerbirliği
Bursa 1A 6.Grup 2. Hafta 21/10/2018 16:00 Yavuz Selim Gençlikspor 1-0 Akçalarspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 3. Hafta 27/10/2018 15:30 Duaçınarı Çınarspor 2-2 Bursa 19 Mayısspor
Bursa 1A 6.Grup 3. Hafta 28/10/2018 13:30 Sinandede Ufukspor 2-1 Hacivatspor
Bursa 1A 5.Grup 3. Hafta 28/10/2018 15:30 Ağaköy Koop.Spor 0-0 İsmetiye Gençlikspor
Bursa 1A 6.Grup 4. Hafta 04/11/2018 11:30 Mimarsinan Gençlikspor 0-1 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor
Bursa 1A 6.Grup 4. Hafta 04/11/2018 13:30 Yavuz Selim Gençlikspor 4-0 Sinandede Ufukspor
Bursa 1A 5.Grup 4. Hafta 04/11/2018 15:30 Çelebi Mehmet Gençlikspor 1-7 MKP Çırpangücü
Bursa 1A 6.Grup 5. Hafta 11/11/2018 15:30 Sinandede Ufukspor 0-3 Mimarsinan Gençlikspor
Bursa 1A 6.Grup 6. Hafta 17/11/2018 15:00 Yavuz Selim Gençlikspor 6-0 1326 Pınarbaşıspor
Bursa 1A 2.Grup 6. Hafta 18/11/2018 11:00 Erikligücü Gençlikspor 2-0 Yenişehir Yolörenspor
Bursa 1A 8.Grup 6. Hafta 18/11/2018 13:00 Millet Mahallesispor 2-1 Mustafakemalpaşa 2014 Spor
Bursa Süper Amatör A Grubu 6. Hafta 18/11/2018 15:00 Duaçınarı Çınarspor 2-2 Bursa Hürriyetspor
Bursa 1A 6.Grup 7. Hafta 25/11/2018 15:00 Sinandede Ufukspor 0-2 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor
Bursa 1A 8.Grup 8. Hafta 01/12/2018 15:00 Millet Mahallesispor 3-1 Ertuğrulgazi Meskenspor
Bursa 1A 6.Grup 8. Hafta 02/12/2018 11:00 Mimarsinan Gençlikspor 2-2 Küplüpınar Yeşildağspor
Bursa 1A 6.Grup 8. Hafta 02/12/2018 13:00 Yavuz Selim Gençlikspor 1-3 Hacivatspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 8. Hafta 02/12/2018 15:00 Duaçınarı Çınarspor 0-0 Elmasbahçelerspor
Bursa 1A 1.Grup 9. Hafta 09/12/2018 13:00 Gürsu Yenidoğanspor 1-0 Roman Gençlikspor
Bursa 1A 8.Grup 9. Hafta 09/12/2018 15:00 Ertuğrulgazi Meskenspor 1-3 Atıcılar Gençlikspor
Bursa 1A 8.Grup 10. Hafta 16/12/2018 11:00 Millet Mahallesispor 4-1 Atıcılar Gençlikspor
Bursa 1A 6.Grup 10. Hafta 16/12/2018 13:00 Yavuz Selim Gençlikspor 10-0 Mimarsinan Gençlikspor
Bursa Süper Amatör A Grubu 10. Hafta 16/12/2018 15:00 Duaçınarı Çınarspor 1-1 Nilüfer Erdemli Sportif
Bursa 1A 1.Grup 11. Hafta 23/12/2018 13:00 Gürsu Yenidoğanspor - Karacabey Gençlerbirliği
Bursa 1A 6.Grup 11. Hafta 23/12/2018 15:00 Sinandede Ufukspor - Küplüpınar Yeşildağspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design