Soğanlı Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Çiftehavuzlar Gençlikspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Bursa 1A 1.Grup 1. Hafta 29/09/2019 16:30 Fatihgücü Gençlikspor 3-2 Bursa Güvenspor
Bursa 1A 3.Grup 2. Hafta 06/10/2019 14:00 Çiftehavuzlar Gençlikspor 5-0 MKP Tepecik Gençlikspor
Bursa 1A 5.Grup 2. Hafta 06/10/2019 16:00 Küplüpınar Yeşildağspor 1-0 Ağaköyspor
Bursa 1A 2.Grup 3. Hafta 13/10/2019 16:00 Altınsabanspor 0-6 Merinos 1938 Spor
Bursa 1A 3.Grup 4. Hafta 20/10/2019 14:00 Çiftehavuzlar Gençlikspor 1-5 Orhangazi Çakırlıspor
Bursa 1A 5.Grup 4. Hafta 20/10/2019 16:00 Küplüpınar Yeşildağspor 2-0 Demirtaşspor
Bursa 1A 5.Grup 5. Hafta 27/10/2019 13:30 Küplüpınar Yeşildağspor 2-5 Balkanspor
Bursa 1A 2.Grup 5. Hafta 27/10/2019 15:30 Altınsabanspor 4-0 Nilüfer Çamlıca Gençlikspor
Bursa 1A 1.Grup 6. Hafta 03/11/2019 13:30 Fatihgücü Gençlikspor 4-1 Altınokspor
Bursa 1A 3.Grup 6. Hafta 03/11/2019 15:30 Çiftehavuzlar Gençlikspor 4-1 Gemlik Körfezspor
Bursa 1A 5.Grup 7. Hafta 10/11/2019 13:00 Küplüpınar Yeşildağspor 1-6 1947 Çekirge İdman Yurdu
Bursa 1A 2.Grup 7. Hafta 10/11/2019 15:00 Altınsabanspor 0-2 Hüdavendigar Dikkaldırımspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 2. Hafta 17/11/2019 12:00 Kanalboyu Nilüferspor 1-1 Ağaköyspor
Bursa 1A 1.Grup 8. Hafta 17/11/2019 15:00 Fatihgücü Gençlikspor 4-1 Akçalarspor
Bursa 1A 2.Grup 9. Hafta 24/11/2019 11:00 Altınsabanspor 0-0 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor
Bursa 1A 3.Grup 9. Hafta 24/11/2019 13:00 Çiftehavuzlar Gençlikspor 0-0 Mudanyaspor
Bursa 1A 5.Grup 9. Hafta 24/11/2019 15:00 Küplüpınar Yeşildağspor 5-2 Erikligücü Gençlikspor
Bursa 1A 3.Grup 10. Hafta 01/12/2019 13:00 Çiftehavuzlar Gençlikspor 5-2 Değirmenlikızık Gençlikspor
Bursa 1A 5.Grup 10. Hafta 01/12/2019 15:00 Küplüpınar Yeşildağspor 1-5 Panayırspor
Bursa 1A 2.Grup 11. Hafta 04/12/2019 15:00 Altınsabanspor 0-4 Bursa İhsaniyespor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 5. Hafta 08/12/2019 12:00 Kanalboyu Nilüferspor 4-1 Ozanlargücü
Bursa 1A 5.Grup 12. Hafta 15/12/2019 11:00 Küplüpınar Yeşildağspor 1-4 Bursa Uludağ Yıldız Gençlikspor
Bursa 1A 3.Grup 12. Hafta 15/12/2019 13:00 Çiftehavuzlar Gençlikspor 0-2 Bursa Mimarsinan Gençlikspor
Bursa 1A 2.Grup 13. Hafta 15/12/2019 15:00 Altınsabanspor 1-4 İnegöl Yenicespor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 7. Hafta 22/12/2019 12:00 Kanalboyu Nilüferspor 6-1 Rüzgarlıbahçe İdman Yurdu
Bursa 1A 1.Grup 14. Hafta 22/12/2019 15:00 Fatihgücü Gençlikspor 2-1 Çekirgespor
Bursa 1A 3.Grup 14. Hafta 29/12/2019 13:00 Çiftehavuzlar Gençlikspor 1-3 Arabayatağıspor
Bursa 1A 2.Grup 15. Hafta 29/12/2019 15:00 Altınsabanspor 3-0 Orhangazi Hürspor
Bursa 1A 1.Grup 16. Hafta 05/01/2020 13:00 Fatihgücü Gençlikspor 3-1 Cihanspor
Bursa 1A 5.Grup 15. Hafta 05/01/2020 15:00 Küplüpınar Yeşildağspor 0-2 Gemlik Çotanakspor
Bursa 1A 3.Grup 16. Hafta 12/01/2020 15:00 Çiftehavuzlar Gençlikspor 1-4 Nilüferspor 1987
Bursa 1A 3.Grup 17. Hafta 19/01/2020 13:30 Çiftehavuzlar Gençlikspor 2-3 Harmancık Gençlikspor
Bursa 1A 5.Grup 17. Hafta 19/01/2020 15:30 Balkanspor 2-3 Ağaköyspor
Bursa 1A 2.Grup 19. Hafta 26/01/2020 15:30 Altınsabanspor 3-1 İnegöl Alanyurt Gençlikspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 11. Hafta 02/02/2020 12:00 Kanalboyu Nilüferspor 2-3 Pendik Çamlıkspor
Bursa 2A 1.Grup 1. Hafta 02/02/2020 15:30 Demiryolu Gençlikspor 1-4 Çalıspor
Bursa 1A 2.Grup 21. Hafta 05/02/2020 15:30 Altınsabanspor 2-0 Karacabey Gençlerbirliği
Bursa 2A 6.Grup 1. Hafta 09/02/2020 11:30 Çirişhane Gençlikspor 2-5 Mutlular Gençlikspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 12. Hafta 09/02/2020 12:00 Kanalboyu Nilüferspor 6-1 Düzce Kadın FK
Bursa 2A 4.Grup 1. Hafta 09/02/2020 13:30 Sırameşelerspor 2-2 İznik Çiçeklispor
Bursa 2A 6.Grup 2. Hafta 16/02/2020 13:30 Mutlular Gençlikspor 3-2 Orhangazi Örnekköyspor
Bursa 2A 1.Grup 3. Hafta 16/02/2020 15:30 Demiryolu Gençlikspor 2-0 Akpınar İdman Yurdu
Bursa 2A 3.Grup 4. Hafta 23/02/2020 13:30 Alacahırkaspor 0-1 Tirilyespor
Bursa 2A 4.Grup 3. Hafta 23/02/2020 15:30 Sırameşelerspor 1-2 Beyazıt Gençlikspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 2.Grup 15. Hafta 01/03/2020 12:00 Kanalboyu Nilüferspor 19-0 MKP Çimenspor
Bursa 2A 6.Grup 4. Hafta 01/03/2020 15:30 Çirişhane Gençlikspor 6-1 Orhangazi Kerametspor
Bursa 2A 6.Grup 5. Hafta 08/03/2020 16:00 Bursa İnançspor 1-3 Ovaakçaspor
Bursa 2A 6.Grup 6. Hafta 15/03/2020 14:00 Çirişhane Gençlikspor 3-5 1922 Gemlik Güvenspor
Bursa 2A 4.Grup 6. Hafta 15/03/2020 16:00 Sırameşelerspor 2-0 Kazıklı Kooperatifspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design