Soğanlı Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Bursa

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Çifte Havuzlar Gençlikspor

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Bursa 1A 3.Grup 1. Hafta 14/10/2018 16:00 Altınsabanspor 0-5 İnegöl Karadeniz Güvenspor
Bursa 1A 6.Grup 2. Hafta 21/10/2018 16:00 Küplüpınar Yeşildağspor 1-3 Sinandede Ufukspor
Bursa 1A 3.Grup 3. Hafta 27/10/2018 15:30 Altınsabanspor 2-0 TSE Arabayatağıspor
Bursa 1A 6.Grup 4. Hafta 04/11/2018 13:30 Küplüpınar Yeşildağspor 3-1 1326 Pınarbaşıspor
Bursa 1A 3.Grup 5. Hafta 11/11/2018 14:00 Altınsabanspor 6-0 Bursa Karıncalıgücü
Bursa 1A 7.Grup 4. Hafta 14/11/2018 15:30 Soğukkuyuspor 0-4 Bursa Barbarosspor
Bursa 1A 5.Grup 6. Hafta 18/11/2018 15:00 Fatihgücü KS Gençlikspor 4-1 1922 Mütarekespor
Bursa 1A 6.Grup 7. Hafta 25/11/2018 13:00 Küplüpınar Yeşildağspor 0-6 Yavuz Selim Gençlikspor
Bursa 1A 3.Grup 7. Hafta 25/11/2018 15:00 Altınsabanspor 0-2 Hamitlerspor
Bursa 1A 1.Grup 8. Hafta 02/12/2018 13:00 Cihanspor 3-0 Karacabey Gençlerbirliği
Bursa 1A 5.Grup 8. Hafta 02/12/2018 15:00 Fatihgücü KS Gençlikspor 8-1 Ovaakçaspor
Bursa 1A 6.Grup 9. Hafta 09/12/2018 13:00 Küplüpınar Yeşildağspor 2-7 Akçalarspor
Bursa 1A 6.Grup 9. Hafta 09/12/2018 15:00 1326 Pınarbaşıspor 3-4 Yiğitler Mahallesi Gençlikspor
Bursa 1A 5.Grup 10. Hafta 16/12/2018 15:00 Fatihgücü KS Gençlikspor 8-0 Çelebi Mehmet Gençlikspor
Bursa 1A 3.Grup 11. Hafta 23/12/2018 15:00 Altınsabanspor 9-0 Tuna Gençlikspor
Bursa 1A 6.Grup 12. Hafta 30/12/2018 13:00 Küplüpınar Yeşildağspor 1-1 Orhangazi Hürspor
Bursa 1A 5.Grup 12. Hafta 30/12/2018 15:00 Fatihgücü KS Gençlikspor 9-1 MKP Çırpangücü
Bursa 1A 3.Grup 13. Hafta 13/01/2019 15:00 Altınsabanspor 5-2 Bursa İhsaniyespor
Bursa 1A 1.Grup 14. Hafta 20/01/2019 13:00 Cihanspor 3-3 Bağlarbaşıspor
Bursa 1A 5.Grup 14. Hafta 20/01/2019 15:00 Fatihgücü KS Gençlikspor 1-1 Ağaköy Koop.Spor
Bursa 1A 6.Grup 15. Hafta 27/01/2019 13:00 Küplüpınar Yeşildağspor 1-3 Hacivatspor
Bursa 1A 3.Grup 15. Hafta 27/01/2019 15:00 Altınsabanspor 4-1 Yenişehir Esnaf Doğanspor
Bursa 1A 5.Grup 16. Hafta 03/02/2019 15:00 Fatihgücü KS Gençlikspor 2-2 İsmetiye Gençlikspor
Bursa 1A 6.Grup 17. Hafta 10/02/2019 15:00 Küplüpınar Yeşildağspor 3-0 Mimarsinan Gençlikspor
Bursa 1A 3.Grup 18. Hafta 17/02/2019 13:00 Altınsabanspor 3-0 Gedelekgücü
Bursa 2A 5.Grup 1. Hafta 24/02/2019 13:00 Çifte Havuzlar Gençlikspor 8-2 Mutlular Gençlikspor
Bursa 2A 7.Grup 1. Hafta 24/02/2019 15:00 Demiryolu Gençlikspor 1-3 Orhangazi Çakırlıspor
Bursa 2A 3.Grup 2. Hafta 03/03/2019 16:00 Kanalboyu Nilüferspor 2-11 1947 Çekirge İdman Yurdu
Bursa 2A 4.Grup 3. Hafta 10/03/2019 12:00 Bursa SHÇEK 1-4 Gündoğdu Gençlikspor
Bursa 2A 6.Grup 3. Hafta 10/03/2019 14:00 Sırameşelerspor 1-0 Nilüfer FSM Gençlikspor
Bursa 2A 5.Grup 3. Hafta 10/03/2019 16:00 Çifte Havuzlar Gençlikspor 3-0 Çamlıca Gençlikspor
Bursa 2A 3.Grup 4. Hafta 17/03/2019 14:00 Kanalboyu Nilüferspor 0-1 İsabeyspor
Bursa 2A 4.Grup 4. Hafta 17/03/2019 16:00 Çirişhane Gençlikspor 3-4 Boyalıcaspor
Bursa 2A 6.Grup 5. Hafta 24/03/2019 14:00 Sırameşelerspor 0-3 MKP Akarspor
Bursa 2A 5.Grup 5. Hafta 24/03/2019 16:00 Çifte Havuzlar Gençlikspor 7-0 Karacabey Belediyespor
Bursa 2A 4.Grup 6. Hafta 30/03/2019 14:00 Çirişhane Gençlikspor 0-7 Samanlıspor
Bursa 2A 3.Grup 6. Hafta 30/03/2019 16:00 Kanalboyu Nilüferspor 0-4 İnegöl Mobilyaspor
Bursa 2A 6.Grup 7. Hafta 07/04/2019 14:00 Sırameşelerspor 0-6 MKP Tepecik Gençlikspor
Bursa 2A 5.Grup 7. Hafta 07/04/2019 16:00 Çifte Havuzlar Gençlikspor 2-1 Alacahırkaspor
Bursa 2A 7.Grup 8. Hafta 14/04/2019 14:30 Yunuselispor 0-2 Bayındır Gençlikspor
Bursa 2A 7.Grup 8. Hafta 14/04/2019 16:30 Demiryolu Gençlikspor 2-1 Bursa Çeltikspor
Bursa 2A 6.Grup 9. Hafta 21/04/2019 14:30 Sırameşelerspor 0-3 Demirci Gençlik Gelişimspor
Bursa 2A 3.Grup 9. Hafta 21/04/2019 16:30 Kanalboyu Nilüferspor 1-0 İnegöl Cerrah Gençlikspor
Bursa 2A 4.Grup 10. Hafta 28/04/2019 12:30 Çirişhane Gençlikspor 1-10 Ahıskaspor
Bursa 2A 3.Grup 10. Hafta 28/04/2019 14:30 Kanalboyu Nilüferspor 5-1 Selimspor
Bursa 2A 6.Grup 11. Hafta 05/05/2019 12:30 Sırameşelerspor 0-3 Demetevler Gençlikspor
Bursa 2A 7.Grup 11. Hafta 05/05/2019 14:30 Demiryolu Gençlikspor 3-1 Bayındır Gençlikspor
Bursa 2A 5.Grup 11. Hafta 05/05/2019 16:30 Çifte Havuzlar Gençlikspor 2-1 Nilüfer Altınşehir Gençlikspor
Bursa 2A 4.Grup 12. Hafta 12/05/2019 16:30 Çirişhane Gençlikspor 2-0 Çiçeklispor
Bursa 2A 7.Grup 13. Hafta 18/05/2019 14:30 Demiryolu Gençlikspor 0-6 Merinos 1938 Spor
Bursa 2A 5.Grup 13. Hafta 18/05/2019 16:30 Çifte Havuzlar Gençlikspor 13-0 Batı Trakyaspor
Bursa 2A 3.Grup 14. Hafta 26/05/2019 15:00 Kanalboyu Nilüferspor 6-3 Söylemiş Başakspor
Bursa 2A 4.Grup 14. Hafta 26/05/2019 17:00 Çirişhane Gençlikspor 1-8 Elbeyli Üzümspor
Bursa 2A 6.Grup 15. Hafta 02/06/2019 15:00 Sırameşelerspor 2-5 Maksemspor
Bursa 2A 5.Grup 15. Hafta 02/06/2019 17:00 Çifte Havuzlar Gençlikspor 13-0 Uludağspor
Bursa 2A 7.Grup 16. Hafta 09/06/2019 13:00 Demiryolu Gençlikspor 1-8 Akpınar İdman Yurdu
Bursa 2A 4.Grup 16. Hafta 09/06/2019 17:00 Çirişhane Gençlikspor 2-6 Vatan Halk Oyunları Gençlikspor
Bursa 2A 6.Grup 17. Hafta 16/06/2019 16:00 Sırameşelerspor 4-3 MKP Çimenspor
Bursa 2A 4.Grup 17. Hafta 16/06/2019 18:00 Çirişhane Gençlikspor 1-11 Gündoğdu Gençlikspor
Bursa 2A 7.Grup 18. Hafta 22/06/2019 16:00 Demiryolu Gençlikspor - Orhangazi Örnekköyspor
Bursa 2A 5.Grup 18. Hafta 22/06/2019 18:00 Çifte Havuzlar Gençlikspor - Kazıklı Kooperatifspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design