Akkonak Dr.Samim Gök Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Denizli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Akkonakspor, Konakspor, Pamukkalespor

Adres: -

2016/17 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 1. Hafta 25/09/2016 15:00 Pamukkalespor 0-2 Utaş Uşakspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 01/10/2016 14:00 Denizligücü 3-2 Denizli Telekomspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 01/10/2016 16:00 Üçler Albayrak Büyükşehirspor 1-0 Bağbaşı Zeytinköyspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 1. Hafta 02/10/2016 16:00 Akkonakspor 4-4 Varol Tekstil Şirinköyspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 3. Hafta 09/10/2016 15:00 Pamukkalespor 1-0 Sarayköyspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 15/10/2016 14:00 Akkonakspor 15-1 Kelekçi Gençlikspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 16/10/2016 15:30 Denizligücü 2-1 Şemiklerspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 5. Hafta 23/10/2016 15:00 Pamukkalespor 0-1 Didim Belediyespor
Denizli 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 29/10/2016 12:00 Şemiklerspor 3-4 Denizli Telekomspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 5. Hafta 29/10/2016 14:00 Akkonakspor 3-2 Nikferspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 29/10/2016 16:00 Denizligücü 1-2 Sarayköy Esnafspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 06/11/2016 14:00 Denizli Telekomspor 4-5 İncilipınarspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 12/11/2016 12:00 Denizligücü 0-6 Üçler Albayrak Büyükşehirspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 7. Hafta 12/11/2016 14:00 Akkonakspor 8-0 Honazspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 12/11/2016 16:00 Denizli Telekomspor 2-1 Bağbaşı Zeytinköyspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 9. Hafta 19/11/2016 14:00 Pamukkalespor 1-1 Yatağanspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 27/11/2016 13:00 Denizli Telekomspor 5-1 Sarayköy Esnafspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 27/11/2016 15:00 Denizligücü 2-4 Yeni Güneyspor
Denizli Süper Amatör 11. Hafta 04/12/2016 14:00 Bereketlispor 1-3 Serinhisarspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 7. Hafta 07/12/2016 14:00 Pamukkalespor 0-3 Aliağa Futbol A.Ş
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 12. Hafta 11/12/2016 14:00 Pamukkalespor 2-3 Sökespor
Denizli Süper Amatör 13. Hafta 17/12/2016 14:00 Bereketlispor 1-3 Buldan Belediyespor
Denizli 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 08/01/2017 15:30 Denizli Telekomspor 3-2 Denizligücü
Denizli 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 15/01/2017 12:00 Üçler Albayrak Büyükşehirspor 3-0 Sarayköy Esnafspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 15/01/2017 14:00 Akkonakspor 2-0 Beyağaç Belediyespor
Denizli 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 15/01/2017 16:00 Denizligücü 0-3 İncilipınarkentspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 12. Hafta 22/01/2017 12:00 Tekkeköyspor 5-0 Honazspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 15. Hafta 22/01/2017 14:00 Pamukkalespor 1-7 Ortaca Belediyespor
Denizli 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 22/01/2017 16:30 Denizli Telekomspor 1-5 İncilipınarkentspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 29/01/2017 12:00 Denizligücü 2-4 Bağbaşı Zeytinköyspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 13. Hafta 29/01/2017 14:00 Akkonakspor 4-2 Tekkeköyspor
Denizli Süper Amatör 16. Hafta 29/01/2017 16:00 Bereketlispor 1-1 Merkezefendispor
Denizli 1.Amatör C Grubu 13. Hafta 29/01/2017 16:00 Honazspor 0-5 Nikferspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 17. Hafta 05/02/2017 14:00 Pamukkalespor 1-1 Ödemişspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 15. Hafta 12/02/2017 11:00 Akkonakspor 3-0 Yatağanspor
Denizli Süper Amatör 18. Hafta 12/02/2017 13:00 Denizli Merkezspor 1-1 Merkezefendispor
Denizli Süper Amatör 18. Hafta 12/02/2017 15:00 Serinhisarspor 4-0 Başkarcı İdman Yurdu
Denizli 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 12/02/2017 17:00 Denizligücü 0-5 Babadağ Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 19. Hafta 19/02/2017 14:00 Pamukkalespor 1-2 Çine Madranspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 26/02/2017 13:00 Denizligücü 6-2 İncilipınarspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 26/02/2017 17:00 Denizli Telekomspor 2-3 Yeni Güneyspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 18. Hafta 04/03/2017 14:00 Akkonakspor 8-1 Çamelispor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 21. Hafta 05/03/2017 14:00 Pamukkalespor 0-5 Demirten Yeşilköyspor
Denizli 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 12/03/2017 16:00 Elit Futbol Kulübü 0-3 Kızılcaspor
Denizli Süper Amatör 22. Hafta 13/03/2017 16:00 Çal Belediyespor 12-0 Bereketlispor
Denizli 2.Amatör D Grubu 3. Hafta 19/03/2017 13:00 Horoz Gençlik 0-5 Pamukkale Kartalspor
Denizli Süper Amatör 23. Hafta 19/03/2017 15:00 Denizli Merkezspor 1-0 Yeşil Çivril Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 24. Hafta 26/03/2017 15:00 Pamukkalespor 0-11 Çiğli Belediyespor
Denizli 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 26/03/2017 17:30 Elit Futbol Kulübü 1-3 Fatih 1453 Spor
Denizli 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 01/04/2017 14:00 Yeni Güneyspor 2-5 Işıklıspor
Denizli 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 01/04/2017 16:00 İncilipınarkentspor 1-2 Bağbaşı Zeytinköyspor
Denizli 2.Amatör D Grubu 5. Hafta 02/04/2017 12:00 Horoz Gençlik 2-4 Denizli Starspor
Denizli Süper Amatör 25. Hafta 02/04/2017 14:00 Denizli Merkezspor 4-1 Tavas Birlikspor
Denizli 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 02/04/2017 16:00 Elit Futbol Kulübü 2-5 Karahisar Belediye
Bölgesel Amatör Lig 8.Grup 26. Hafta 09/04/2017 15:00 Pamukkalespor 2-3 Karpuzlu Belediyespor
Denizli 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 15/04/2017 16:00 Karakovaspor 5-1 Işıklıspor
Denizli 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 15/04/2017 18:00 Elit Futbol Kulübü 4-4 Mehmetçik Mahallesi
Denizli 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 23/04/2017 15:00 Elit Futbol Kulübü 12-0 Alpler Gençlik
Denizli 1.Amatör Play-Off 6. Hafta 23/04/2017 17:00 Varol Tekstil Şirinköyspor 1-3 İncilipınarkentspor
Denizli 1.Amatör Play-Off 7. Hafta 30/04/2017 16:00 Karakovaspor 3-3 Varol Tekstil Şirinköyspor
Denizli 2.Amatör D Grubu 9. Hafta 30/04/2017 18:00 Horoz Gençlik 0-3 Kalınkozspor
Denizli 1.Amatör Play-Off 8. Hafta 06/05/2017 17:00 Yeni Güneyspor 7-3 Karakovaspor
Denizli 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 07/05/2017 16:00 Elit Futbol Kulübü 1-3 Kuşpınarspor
Denizli 2.Amatör D Grubu 11. Hafta 14/05/2017 15:00 Horoz Gençlik 5-5 Pamukkale Fatihspor
Denizli 1.Amatör Play-Off 9. Hafta 14/05/2017 17:00 Karakovaspor 0-6 İncilipınarkentspor
Denizli 2.Amatör B Grubu 13. Hafta 28/05/2017 14:00 Elit Futbol Kulübü 16-2 Yeşilyuvaspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design