Akkonak Dr.Samim Gök Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Denizli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Akkonakspor, Konakspor, Pamukkalespor

Adres: -

2017/18 Sezonu Maç programı

Denizli Süper Amatör 1. Hafta 23/09/2017 16:00 Pamukkalespor 0-3 Dokuzkavaklarspor
Denizli Süper Amatör 3. Hafta 07/10/2017 14:00 Pamukkalespor 0-4 Yeşilköyspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 2. Hafta 08/10/2017 14:00 Denizligücü 3-1 Denizli Demiryolgücü
Denizli 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 15/10/2017 14:00 Başkarcı İdman Yurdu 4-2 Işıklıspor
Denizli 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 21/10/2017 14:00 Akkonakspor 2-0 Başkarcı İdman Yurdu
Denizli 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 21/10/2017 16:00 Denizli Türk Telekom 0-1 Karakovaspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 4. Hafta 22/10/2017 14:00 Denizligücü 3-4 Şemiklerspor
Denizli 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 28/10/2017 14:00 Akkonakspor 1-1 Işıklıspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 05/11/2017 14:00 Denizli Türk Telekom 0-1 Kelekçi Gençlikspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 6. Hafta 05/11/2017 16:00 Denizligücü 12-0 Honazspor
Denizli 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 12/11/2017 15:00 Akkonakspor 1-2 Kuşpınarspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 19/11/2017 13:00 Denizli Türk Telekom 1-2 Sarayköy Efelerspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 8. Hafta 19/11/2017 17:00 Denizligücü 4-0 Fatih 1453 Spor
Denizli 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 26/11/2017 16:00 Akkonakspor 1-4 Kalınkozspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 26/11/2017 18:00 Denizligücü 2-2 Kocaderespor
Denizli 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 03/12/2017 13:00 Denizli Türk Telekom 5-4 Tekkeköyspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 09/12/2017 15:00 Denizligücü 0-4 Alparslan Gençlikspor
Denizli 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 10/12/2017 15:00 Akkonakspor 14-0 Baklan Belediyespor
Denizli 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 13/01/2018 15:00 Denizli Türk Telekom 3-1 Kıralan Demirspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 12. Hafta 14/01/2018 13:00 Denizligücü 1-2 Beyağaç Belediyespor
Denizli 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 14/01/2018 15:00 Akkonakspor 2-3 Çamelispor
Denizli 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 27/01/2018 15:00 Denizli Türk Telekom 4-2 İğdir Kayagücü
Denizli 1.Amatör C Grubu 14. Hafta 28/01/2018 14:00 Denizligücü 1-4 Üçler Albayrak Büyükşehirspor
Denizli 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 04/02/2018 14:00 Akkonakspor 8-0 Yeni Güneyspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 16. Hafta 10/02/2018 13:00 Denizligücü 8-1 Şahinspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 10/02/2018 15:00 Denizli Türk Telekom 2-3 İncilipınargücü
Denizli 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 24/02/2018 15:00 Horoz Gençlik 1-2 Acıpayam Kuyucakspor
Denizli 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 24/02/2018 17:30 Anadolu Tepük Ocağı 1-3 Denizli Adaletspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 18. Hafta 25/02/2018 13:00 Denizligücü 2-1 Çardak Belediyespor
Denizli 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 25/02/2018 15:00 Akkonakspor 1-5 Denizli Starspor
Denizli 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 03/03/2018 15:00 Kalınkozspor 3-4 Akkonakspor
Denizli 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 04/03/2018 15:00 Denizli Adaletspor 0-2 Yeşil Çınarspor
Denizli 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 07/03/2018 16:00 Elit Futbol Kulübü 4-0 Karahisar Belediye
İşitme Engelliler Turkcell 2.Lig C Grubu 2. Hafta 11/03/2018 11:00 Pamukkale İ.E.S.K 4-0 Adana Kurttepe İ.E.S.K.
İşitme Engelliler Turkcell 2.Lig B Grubu 2. Hafta 11/03/2018 13:00 Denizli İ.E.S.K. 3-1 Uludağ İ.E.S.K
Denizli 1.Amatör C Grubu 21. Hafta 11/03/2018 14:00 Denizligücü 0-4 Gökbörü İncilipınarspor
Denizli 1.Amatör A Grubu 17. Hafta 11/03/2018 16:00 Akkonakspor 10-1 Varol Tekstil Şirinköyspor
Denizli 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 24/03/2018 16:00 Karakovaspor 3-3 Kalınkozspor
İşitme Engelliler Turkcell 2.Lig B Grubu 4. Hafta 25/03/2018 13:00 Denizli İ.E.S.K. 4-3 İstanbul Sultangazi İ.E.SK
Denizli 2.Amatör D Grubu 5. Hafta 25/03/2018 15:00 Mehmetçik Mahallesi 3-0 Kocayaka Emekspor
Denizli 2.Amatör C Grubu 5. Hafta 25/03/2018 17:00 Horoz Gençlik 1-1 Pamukkale Fatihspor
İşitme Engelliler Turkcell 2.Lig C Grubu 5. Hafta 01/04/2018 11:00 Pamukkale İ.E.S.K 0-0 Afyon İ.E.S.K.
Denizli 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 01/04/2018 15:00 Kocaderespor 3-2 Üçler Albayrak Büyükşehirspor
Denizli 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 01/04/2018 17:00 Çamelispor 2-4 Denizli Starspor
İşitme Engelliler Turkcell 2.Lig C Grubu 6. Hafta 08/04/2018 11:00 Pamukkale İ.E.S.K 8-0 Antalya Döşemealtı İ.E.S.K.
Denizli 2.Amatör D Grubu 7. Hafta 08/04/2018 13:00 Mehmetçik Mahallesi 1-2 Bekilli Belediyespor
Denizli 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 08/04/2018 15:00 Elit Futbol Kulübü 3-0 Denizli Gençlergücü
Denizli 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 08/04/2018 17:00 Beyağaç Belediyespor 1-4 Kalınkozspor
Denizli 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 14/04/2018 15:00 Tekkeköyspor 1-4 Üçler Albayrak Büyükşehirspor
Denizli 1.Amatör Play-Off 4. Hafta 14/04/2018 17:00 Kalınkozspor 0-2 Denizli Starspor
Denizli 2.Amatör D Grubu 8. Hafta 15/04/2018 15:00 Mehmetçik Mahallesi 4-2 Çıtak Belediyespor
Denizli 2.Amatör C Grubu 9. Hafta 22/04/2018 13:00 Horoz Gençlik 0-7 Siteler Mahallesi
Denizli 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 22/04/2018 15:00 Karakovaspor 1-2 Çamelispor
Denizli 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 22/04/2018 17:00 Alparslan Gençlikspor 4-2 Tekkeköyspor
Denizli 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 22/04/2018 19:00 Üçler Albayrak Büyükşehirspor 2-2 Denizli Starspor
İşitme Engelliler Turkcell 2.Lig C Grubu 8. Hafta 29/04/2018 11:00 Pamukkale İ.E.S.K - Kütahya İ.E.S.K
İşitme Engelliler Turkcell 2.Lig B Grubu 8. Hafta 29/04/2018 13:00 Denizli İ.E.S.K. - Aydın İ.E.S.K.
İşitme Engelliler Turkcell 2.Lig B Grubu 10. Hafta 13/05/2018 13:00 Denizli İ.E.S.K. - Uşak İ.E.S.K
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design