Akkonak Dr.Samim Gök Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Denizli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Akkonakspor, Değirmenönüspor, Konakspor, Pamukkalespor

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Denizli Sezai Sakin 1A C Grubu 1. Hafta 08/10/2022 15:00 Çalıköyspor 7-2 Kelekçi Gençlikspor
Denizli SAL Beyaz Grup 1. Hafta 15/10/2022 14:00 Değirmenönüspor 4-0 Kale Belediyespor
Denizli SAL Kırmızı Grup 1. Hafta 15/10/2022 16:00 Akkonakspor 3-1 Bağbaşı Zeytinköyspor
Denizli SAL Kırmızı Grup 1. Hafta 16/10/2022 14:00 Denizligücü 1-2 Denizli Demiryolgücü
Denizli Sezai Sakin 1A B Grubu 2. Hafta 16/10/2022 16:00 Beşyıldızspor 4-3 Gökbörü İncilipınarspor
Denizli Sezai Sakin 1A A Grubu 3. Hafta 23/10/2022 14:00 Denizli Yıldızspor 1-4 Karayahşilerspor
Denizli Sezai Sakin 1A C Grubu 3. Hafta 23/10/2022 16:00 Gökbörüspor 1-0 Bereketlispor
Denizli Sezai Sakin 1A B Grubu 4. Hafta 29/10/2022 16:00 Beşyıldızspor 3-2 Eskihisarspor
Denizli Sezai Sakin 1A C Grubu 4. Hafta 30/10/2022 12:00 Bereketlispor 3-1 Kelekçi Gençlikspor
Denizli SAL Beyaz Grup 3. Hafta 30/10/2022 14:00 Değirmenönüspor 1-0 Alparslan Gençlikspor
Denizli SAL Kırmızı Grup 3. Hafta 30/10/2022 16:00 Akkonakspor 0-2 Denizli İstiklalspor
Denizli Sezai Sakin 1A C Grubu 5. Hafta 06/11/2022 16:00 Çalıköyspor 7-2 İğdir Kayagücü Gençlikspor
Denizli Sezai Sakin 1A D Grubu 5. Hafta 06/11/2022 16:00 Tekkeköyspor 1-0 İncilipınargücü Gençlikspor
Denizli SAL Kırmızı Grup 5. Hafta 12/11/2022 14:00 Akkonakspor 1-1 Çal Belediyespor
Denizli SAL Beyaz Grup 5. Hafta 12/11/2022 16:00 Buldan Belediyespor 0-4 Irlıganlıspor
Denizli SAL Kırmızı Grup 5. Hafta 13/11/2022 14:00 Denizligücü 0-6 Dodurgalarspor
Denizli Sezai Sakin 1A B Grubu 7. Hafta 19/11/2022 16:00 Beşyıldızspor 0-2 Kızılcaspor
Denizli SAL Beyaz Grup 6. Hafta 20/11/2022 14:00 Değirmenönüspor 3-0 Acıpayam Belediyespor
Denizli Sezai Sakin 1A B Grubu 8. Hafta 26/11/2022 15:00 Beşyıldızspor 12-0 Kaplanlarspor
Denizli SAL Kırmızı Grup 7. Hafta 27/11/2022 14:00 Akkonakspor 11-2 Beyağaç Belediyespor
Denizli SAL Kırmızı Grup 7. Hafta 27/11/2022 16:00 Denizligücü 0-3 Yeşil Çınarspor
Denizli Sezai Sakin 1A C Grubu 9. Hafta 03/12/2022 14:00 Çalıköyspor 2-2 Bereketlispor
Denizli SAL Kırmızı Grup 8. Hafta 03/12/2022 16:00 Akkonakspor 4-0 Denizli Demiryolgücü
Denizli SAL Beyaz Grup 8. Hafta 04/12/2022 14:00 Değirmenönüspor 1-3 Yeşil Çivril Belediyespor
Denizli SAL Kırmızı Grup 9. Hafta 10/12/2022 16:00 Denizligücü 0-3 Akkonakspor
Denizli Sezai Sakin 1A B Grubu 10. Hafta 11/12/2022 14:00 Beşyıldızspor 1-1 Medelespor
Denizli SAL Beyaz Grup 9. Hafta 11/12/2022 16:00 Irlıganlıspor 5-0 Denizli Adaletspor
Denizli Sezai Sakin 1A C Grubu 11. Hafta 17/12/2022 15:00 Çalıköyspor 0-3 Şemiklerspor
Denizli Sezai Sakin 1A B Grubu 12. Hafta 25/12/2022 14:00 Beşyıldızspor 0-3 Tavas Birlikspor
Denizli SAL Beyaz Grup 10. Hafta 08/01/2023 16:00 Irlıganlıspor 1-0 Denizli Kartalspor
Denizli SAL Kırmızı Grup 11. Hafta 15/01/2023 14:00 Denizligücü 0-4 Bağbaşı Zeytinköyspor
Denizli SAL Beyaz Grup 11. Hafta 15/01/2023 16:00 Değirmenönüspor 0-1 Denizli Adaletspor
Denizli SAL Beyaz Grup 12. Hafta 22/01/2023 16:30 Irlıganlıspor 0-0 Yeşil Çivril Belediyespor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-23 ++ | MI Design