23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Akkonak Dr.Samim Gök Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Denizli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Akkonakspor, Değirmenönüspor, Konakspor, Pamukkalespor

Adres: -

2023/24 Sezonu Maç programı

Denizli 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 23/09/2023 17:00 Denizli Oto 20 Ayyıldızspor 8-0 Tekkeköyspor
Denizli 1.Amatör D Grubu 1. Hafta 24/09/2023 15:00 Çalıköyspor 12-0 Acıpayam Kuyucakspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 08/10/2023 14:00 Denizli Oto 20 Ayyıldızspor 1-4 Genç Ümitlerspor
Denizli SAL Beyaz Grup 1. Hafta 14/10/2023 14:00 Değirmenönüspor 1-2 Çıtakspor
Denizli SAL Beyaz Grup 1. Hafta 14/10/2023 16:30 Akkonakspor 7-0 Dodurgalarspor
Denizli SAL Kırmızı Grup 2. Hafta 21/10/2023 14:00 Denizli İdman Yurdu Güreller 10-0 Yeşil Çınarspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 2. Hafta 22/10/2023 14:00 Irlıganlıspor 2-1 Zoroğlu İncirliova Belediyespor
Denizli SAL Beyaz Grup 3. Hafta 28/10/2023 14:00 Değirmenönüspor 3-1 Dodurgalarspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 28/10/2023 16:00 Denizli Oto 20 Ayyıldızspor 0-1 Bereketlispor
Denizli 1.Amatör D Grubu 6. Hafta 29/10/2023 14:00 Çalıköyspor 8-0 Kızılcaspor
Kadınlar 1.Lig A Grubu 2. Hafta 05/11/2023 12:00 Horozkentspor 5-0 Giresun Sanayispor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 4. Hafta 05/11/2023 15:00 Irlıganlıspor 3-3 Kumluca Belediyespor
Denizli SAL Beyaz Grup 5. Hafta 11/11/2023 14:00 Acıpayam Belediyespor 0-1 Akkonakspor
Kadınlar 1.Lig A Grubu 4. Hafta 15/11/2023 12:00 Horozkentspor 4-0 İlkadım Yabancılar Pazarıspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 6. Hafta 19/11/2023 14:00 Irlıganlıspor 1-2 Burdur MAKÜ
Denizli 1.Amatör D Grubu 9. Hafta 25/11/2023 14:00 Çalıköyspor 9-0 Beyağaç Belediyespor
Denizli SAL Beyaz Grup 6. Hafta 26/11/2023 14:00 Akkonakspor 2-2 Değirmenönüspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 26/11/2023 16:00 Denizli Oto 20 Ayyıldızspor 3-1 Denizli Adaletspor
Denizli SAL Beyaz Grup 7. Hafta 02/12/2023 14:00 Değirmenönüspor 1-2 Acıpayam Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 8. Hafta 03/12/2023 14:00 Irlıganlıspor 0-1 Sökespor
Denizli 1.Amatör D Grubu 11. Hafta 09/12/2023 14:00 Kızılcaspor 2-4 Serinhisar 1906 Belediyepor
Kadınlar 1.Lig A Grubu 8. Hafta 10/12/2023 12:00 Horozkentspor 3-1 Ünyegücü FK
Denizli SAL Beyaz Grup 8. Hafta 10/12/2023 14:00 Akkonakspor 2-0 Çıtakspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 10/12/2023 16:00 Denizli Oto 20 Ayyıldızspor 1-2 Pamukkalespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 11. Hafta 24/12/2023 14:00 Irlıganlıspor 4-3 Sivaslı Belediyespor
Denizli 1.Amatör D Grubu 13. Hafta 31/12/2023 14:00 Kızılcaspor 0-3 Çalıköyspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 13. Hafta 07/01/2024 14:00 Irlıganlıspor 0-1 Keçiborlu Belediyespor
Denizli 1.Amatör B Grubu 14. Hafta 07/01/2024 16:30 Denizli Oto 20 Ayyıldızspor 3-1 Şemiklerspor
Denizli 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 14/01/2024 13:00 Bereketlispor 3-1 Kalınkozspor
Denizli 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 14/01/2024 15:30 Genç Ümitlerspor 1-3 Çalıköyspor
Denizli SAL Beyaz Grup 11. Hafta 20/01/2024 15:00 Akkonakspor 1-0 Alparslan Gençlikspor
Denizli 1.Amatör Play-Out 1. Hafta 21/01/2024 13:00 Kuşpınarspor 8-1 Çivrilspor
Denizli 1.Amatör Play-Out 1. Hafta 21/01/2024 15:00 Denizli Adaletspor 4-0 Yatağanspor
Denizli SAL Beyaz Grup 11. Hafta 21/01/2024 17:00 Değirmenönüspor 2-4 Bağbaşı Zeytinköyspor
Denizli 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 28/01/2024 13:00 Bereketlispor 3-0 Serinhisar 1906 Belediyepor
Denizli 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 28/01/2024 15:30 Çardak Belediyespor 2-0 Kalınkozspor
Denizli SAL Beyaz Grup 13. Hafta 03/02/2024 13:00 Değirmenönüspor 2-1 Alparslan Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 14. Hafta 04/02/2024 14:00 Irlıganlıspor 0-1 Kırkgöz Döşemealtı Bld.GSK
Denizli 1.Amatör Play-Out 3. Hafta 04/02/2024 17:00 Denizli Adaletspor 7-4 Kuşpınarspor
Denizli 1.Amatör Play-Off 5. Hafta 11/02/2024 14:00 Genç Ümitlerspor 0-5 Bereketlispor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 16. Hafta 18/02/2024 14:00 Irlıganlıspor 1-1 Sarayköyspor
Denizli SAL Beyaz Grup 15. Hafta 18/02/2024 17:00 Değirmenönüspor 1-1 Akkonakspor
Denizli 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 24/02/2024 13:00 Elit FK 5-1 Pelitlibağspor
Denizli 2.Amatör D Grubu 1. Hafta 24/02/2024 17:00 Denizli Gençlerbirliği 2-7 Güzelyurtspor
Denizli SAL Beyaz Grup 16. Hafta 25/02/2024 15:00 Akkonakspor 0-2 Çal Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 5.Grup 18. Hafta 03/03/2024 14:00 Irlıganlıspor - Muğlaspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |