Akkonak Dr.Samim Gök Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Denizli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Akkonakspor, Değirmenönüspor, Konakspor, Pamukkalespor

Adres: -

2021/22 Sezonu Maç programı

Denizli Uğur Okulları SAL B Grubu 14. Hafta     Pamukkalespor 0-3 Denizli Türk Telekom
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 1. Hafta 17/10/2021 13:00 Denizli Yıldızspor 3-0 Kuşpınarspor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 1. Hafta 17/10/2021 15:30 Denizligücü 1-2 Buldan Belediyespor
Denizli Uğur Okulları SAL C Grubu 1. Hafta 24/10/2021 13:00 Akkonakspor 0-4 Dokuzkavaklarspor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 2. Hafta 24/10/2021 15:30 Değirmenönüspor 1-0 Denizligücü
Denizli Uğur Okulları SAL B Grubu 2. Hafta 30/10/2021 16:00 Denizli Türk Telekom 1-1 Acıpayam Belediyespor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 3. Hafta 31/10/2021 14:00 Denizligücü 3-1 Yeşilköyspor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 4. Hafta 06/11/2021 15:30 Denizli Yıldızspor 1-0 Yeşil Çivril Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 3.Grup 2. Hafta 07/11/2021 14:00 Bağbaşı Zeytinköyspor 0-1 Serinhisarspor
Denizli Uğur Okulları SAL B Grubu 4. Hafta 13/11/2021 13:00 Denizli Türk Telekom 1-2 Dodurgalarspor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 5. Hafta 13/11/2021 15:30 Denizligücü 4-0 Denizli Yıldızspor
Denizli Uğur Okulları SAL B Grubu 5. Hafta 20/11/2021 12:00 Denizli Türk Telekom 0-1 Beyağaç Belediyespor
Denizli Uğur Okulları SAL C Grubu 5. Hafta 20/11/2021 14:30 Akkonakspor 5-2 Nikferspor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 3.Grup 4. Hafta 21/11/2021 14:00 Bağbaşı Zeytinköyspor 0-3 Kepez Belediyespor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 7. Hafta 27/11/2021 14:30 Denizligücü 1-1 Yeşil Çivril Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 3.Grup 5. Hafta 28/11/2021 14:00 Bağbaşı Zeytinköyspor 1-3 Bucak Belediye Oğuzhanspor
Denizli Uğur Okulları SAL C Grubu 7. Hafta 04/12/2021 15:30 Akkonakspor 9-0 Kocaderespor
Denizli Uğur Okulları SAL B Grubu 7. Hafta 05/12/2021 15:30 Denizli Türk Telekom 3-7 Pamukkalespor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 9. Hafta 11/12/2021 15:30 Değirmenönüspor 10-0 İncilipınargücü Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 3.Grup 7. Hafta 12/12/2021 14:00 Bağbaşı Zeytinköyspor 0-2 Korkuteli Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 3.Grup 9. Hafta 26/12/2021 14:00 Bağbaşı Zeytinköyspor 0-0 Demre Belediyespor
Denizli Uğur Okulları SAL B Grubu 8. Hafta 08/01/2022 13:00 Denizli Türk Telekom 0-6 Şemiklerspor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 10. Hafta 09/01/2022 14:00 Değirmenönüspor 0-3 Yeşil Çivril Belediyespor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 11. Hafta 15/01/2022 13:00 Denizligücü 3-0 Değirmenönüspor
Denizli Uğur Okulları SAL C Grubu 9. Hafta 15/01/2022 15:30 Akkonakspor 4-2 Denizli Demiryolgücü
Denizli Uğur Okulları SAL B Grubu 10. Hafta 05/02/2022 14:30 Denizli Türk Telekom 0-4 Kale Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 3.Grup 10. Hafta 06/02/2022 14:00 Bağbaşı Zeytinköyspor 0-1 Burdur MAKÜ
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 13. Hafta 12/02/2022 15:30 Denizligücü 4-2 Kuşpınarspor
Denizli Uğur Okulları SAL C Grubu 11. Hafta 13/02/2022 15:30 Akkonakspor 1-3 Çal Belediyespor
Kadınlar 2.Lig C Grubu 3. Hafta 19/02/2022 12:00 Üstek Grup Horozkentspor 3-2 Soma Zaferspor
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 1. Hafta 19/02/2022 13:30 Yeşil Çınarspor 11-0 Çamelispor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 3.Grup 12. Hafta 20/02/2022 14:00 Bağbaşı Zeytinköyspor 0-4 Antalya Kemerspor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 15. Hafta 26/02/2022 14:00 Denizligücü 3-0 İncilipınargücü Gençlikspor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 2. Hafta 26/02/2022 16:00 Beşyıldızspor 7-0 Güzelyurtspor
Denizli Uğur Okulları SAL B Grubu 13. Hafta 27/02/2022 12:00 Denizli Türk Telekom 3-4 Denizli Kartalspor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 15. Hafta 27/02/2022 14:00 Değirmenönüspor 2-1 Yeşilköyspor
Denizli Uğur Okulları SAL C Grubu 13. Hafta 27/02/2022 16:00 Akkonakspor 6-2 Alparslan Gençlikspor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 16. Hafta 05/03/2022 13:30 İncilipınargücü Gençlikspor 1-2 Kıralan Demirspor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 16. Hafta 05/03/2022 16:00 Kuşpınarspor 0-1 Değirmenönüspor
Kadınlar 2.Lig C Grubu 5. Hafta 06/03/2022 12:00 Üstek Grup Horozkentspor 8-0 Ankara Metropolspor
Denizli Uğur Okulları SAL B Grubu 14. Hafta 06/03/2022 15:00 Dodurgalarspor 1-7 Kale Belediyespor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 4. Hafta 12/03/2022 13:00 Beşyıldızspor 1-2 Pelitlibağ Horoz Gençlikspor
Denizli Uğur Okulları 1A A Grubu 4. Hafta 12/03/2022 15:30 Irlıganlıspor 4-0 Şahinspor
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 4. Hafta 13/03/2022 13:00 İğdir Kayagücü Gençlikspor 0-5 Yeşil Çınarspor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 17. Hafta 13/03/2022 16:30 Değirmenönüspor 1-1 Denizli Yıldızspor
Denizli Uğur Okulları 1A B Grubu 5. Hafta 19/03/2022 14:00 Hisarspor 0-3 Kızılcaspor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 3.Grup 15. Hafta 20/03/2022 14:00 Bağbaşı Zeytinköyspor 0-3 Sarayköyspor
Denizli Uğur Okulları SAL A Grubu 18. Hafta 20/03/2022 16:30 Denizligücü 0-2 Kıralan Demirspor
Kadınlar 2.Lig C Grubu 7. Hafta 26/03/2022 12:00 Üstek Grup Horozkentspor 6-0 Konya İdman Yurdu
Denizli Uğur Okulları SAL Play-Off 1. Hafta 27/03/2022 14:00 Çal Belediyespor 4-1 Buldan Belediyespor
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 6. Hafta 27/03/2022 16:30 Elit FK 0-2 Gökbörüspor
Denizli Uğur Okulları SAL Play-Off 2. Hafta 30/03/2022 17:00 Kıralan Demirspor 3-1 Dokuzkavaklarspor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 7. Hafta 02/04/2022 14:30 Merkezefendispor 1-2 Beşyıldızspor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 7. Hafta 02/04/2022 17:00 Bereketlispor 9-0 Güzelyurtspor
Kadınlar 2.Lig C Grubu 9. Hafta 03/04/2022 12:00 Üstek Grup Horozkentspor 8-2 Afyon İdman Yurdu Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 4. Bölge 3.Grup 17. Hafta 03/04/2022 14:00 Bağbaşı Zeytinköyspor 0-8 Manavgat Belediyespor
Denizli Uğur Okulları SAL Play-Off 3. Hafta 03/04/2022 17:00 Çal Belediyespor 0-0 Kıralan Demirspor
Denizli Uğur Okulları SAL Play-Off 4. Hafta 06/04/2022 17:00 Kale Belediyespor 2-0 Çal Belediyespor
Denizli Uğur Okulları SAL Play-Off 5. Hafta 10/04/2022 12:00 Çal Belediyespor 3-0 Dokuzkavaklarspor
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 8. Hafta 17/04/2022 13:30 Elit FK 2-2 İğdir Kayagücü Gençlikspor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 8. Hafta 17/04/2022 15:30 Beşyıldızspor 4-1 Honazspor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 9. Hafta 23/04/2022 17:00 Bereketlispor 6-0 Pelitlibağ Horoz Gençlikspor
Denizli Uğur Okulları 1A A Grubu 9. Hafta 24/04/2022 13:30 Şahinspor 5-2 Yeni Güneyspor
Denizli Uğur Okulları 1A A Grubu 9. Hafta 24/04/2022 16:00 Irlıganlıspor 6-1 Yenicekentspor
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 10. Hafta 30/04/2022 13:30 Elit FK 0-3 Yeşil Çınarspor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 10. Hafta 30/04/2022 16:00 Beşyıldızspor 1-0 Bereketlispor
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 12. Hafta 15/05/2022 14:00 Elit FK 3-1 Çamelispor
Denizli Uğur Okulları 1A D Grubu 13. Hafta 21/05/2022 18:00 Bereketlispor 5-0 Honazspor
Denizli Uğur Okulları 1A B Grubu 13. Hafta 22/05/2022 14:00 Hisarspor 1-1 Baklan Belediyespor
Denizli Uğur Okulları 1A E Grubu 14. Hafta 29/05/2022 17:00 Elit FK 2-2 Yatağanspor
Denizli Uğur Okulları 1A Play-Off B Grubu 1. Hafta 12/06/2022 17:00 Çıtakspor 1-4 Beşyıldızspor
Denizli Uğur Okulları 1A Play-Off A Grubu 1. Hafta 12/06/2022 19:00 Tavas Birlikspor 0-4 Denizli İstiklalspor
Denizli Uğur Okulları 1A Play-Off A Grubu 2. Hafta 15/06/2022 18:00 Bereketlispor 3-0 Tavas Birlikspor
Denizli Uğur Okulları 1A Play-Off B Grubu 2. Hafta 15/06/2022 20:00 Yeşil Çınarspor 6-2 Çıtakspor
Denizli Uğur Okulları 1A Play-Off A Grubu 3. Hafta 19/06/2022 17:00 Çardak Belediyespor 0-4 Denizli İstiklalspor
Denizli Uğur Okulları 1A Play-Off B Grubu 3. Hafta 19/06/2022 19:00 Irlıganlıspor 3-1 Beşyıldızspor
Denizli Uğur Okulları 1A Play-Off B Grubu 4. Hafta 22/06/2022 18:00 Karayahşilerspor 6-6 Gürpınarspor
Denizli Uğur Okulları 1A Play-Off A Grubu 4. Hafta 22/06/2022 20:00 Tekkeköyspor 2-7 Denizli Adaletspor
Denizli Uğur Okulları 1A Play-Off B Grubu 5. Hafta 26/06/2022 17:00 Irlıganlıspor 3-3 Yeşil Çınarspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design