Şirinköy Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Denizli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Kalınkozspor, Merkezefendispor, Meşin Elektrik Şirinköyspor, Servergazi FK

Adres: -

2022/23 Sezonu Maç programı

Denizli Sezai Sakin 1A C Grubu 1. Hafta 08/10/2022 15:00 Gökbörüspor 4-0 Yeni Güneyspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 2. Hafta 09/10/2022 15:00 Güreller Lojistik Yeşil Çınarspor 1-2 Çivril Kıralan Demirspor
Denizli Sezai Sakin 1A A Grubu 1. Hafta 09/10/2022 17:00 Denizli Yıldızspor 1-3 Akköy Musabeyspor
Denizli SAL Kırmızı Grup 1. Hafta 15/10/2022 14:00 Yeşil Çınarspor 2-1 Denizli İstiklalspor
Denizli Sezai Sakin 1A D Grubu 2. Hafta 15/10/2022 16:00 Meşin Elektrik Şirinköyspor 4-2 İncilipınargücü Gençlikspor
Denizli SAL Beyaz Grup 1. Hafta 16/10/2022 15:00 Denizli Kartalspor 0-0 Irlıganlıspor
Denizli SAL Beyaz Grup 2. Hafta 22/10/2022 14:00 Irlıganlıspor 4-0 Alparslan Gençlikspor
Kadınlar 1.Lig 1. Hafta 23/10/2022 12:00 Üstek Grup Horozkentspor 5-1 Giresun Sanayispor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 4. Hafta 23/10/2022 15:00 Güreller Lojistik Yeşil Çınarspor 0-4 Ermaş Muğlaspor
Denizli SAL Beyaz Grup 3. Hafta 29/10/2022 14:00 Denizli Kartalspor 0-0 Buldan Belediyespor
Denizli SAL Kırmızı Grup 3. Hafta 29/10/2022 16:00 Yeşil Çınarspor 0-5 Çal Belediyespor
Denizli Sezai Sakin 1A D Grubu 4. Hafta 30/10/2022 14:00 Meşin Elektrik Şirinköyspor 1-1 Kuşpınarspor
Denizli Sezai Sakin 1A C Grubu 5. Hafta 05/11/2022 14:00 Gökbörüspor 2-2 Şemiklerspor
Denizli SAL Beyaz Grup 4. Hafta 05/11/2022 16:00 Irlıganlıspor 3-0 Değirmenönüspor
Kadınlar 1.Lig 4. Hafta 06/11/2022 11:00 Üstek Grup Horozkentspor 4-1 İlkadım Yabancılar Pazarıspor
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 6. Hafta 06/11/2022 14:00 Güreller Lojistik Yeşil Çınarspor 2-1 Aydın Yıldızspor
Denizli SAL Beyaz Grup 4. Hafta 06/11/2022 16:00 Denizli Adaletspor 2-4 Acıpayam Belediyespor
Denizli SAL Beyaz Grup 5. Hafta 12/11/2022 14:00 Denizli Kartalspor 4-1 Denizli Adaletspor
Denizli Sezai Sakin 1A D Grubu 6. Hafta 13/11/2022 14:00 Meşin Elektrik Şirinköyspor 3-3 Çardak Belediyespor
Denizli Sezai Sakin 1A C Grubu 7. Hafta 19/11/2022 14:00 Gökbörüspor 1-0 Çalıköyspor
Denizli SAL Kırmızı Grup 6. Hafta 19/11/2022 16:00 Yeşil Çınarspor 4-0 Akkonakspor
Denizli SAL Beyaz Grup 6. Hafta 20/11/2022 14:00 Irlıganlıspor 4-2 Dokuzkavaklarspor
Denizli SAL Beyaz Grup 6. Hafta 20/11/2022 16:00 Denizli Adaletspor 2-7 Yeşil Çivril Belediyespor
Denizli SAL Beyaz Grup 7. Hafta 26/11/2022 14:00 Irlıganlıspor 8-0 Kale Belediyespor
Denizli SAL Beyaz Grup 7. Hafta 26/11/2022 16:00 Denizli Kartalspor 1-0 Değirmenönüspor
Kadınlar 1.Lig 6. Hafta 27/11/2022 12:00 Üstek Grup Horozkentspor 0-1 Kayseri Kadın FK
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup 9. Hafta 27/11/2022 14:00 Güreller Lojistik Yeşil Çınarspor 2-1 Bornova Yeşilova
Denizli Sezai Sakin 1A D Grubu 8. Hafta 27/11/2022 16:00 Meşin Elektrik Şirinköyspor 2-1 Şahinspor
Denizli Sezai Sakin 1A C Grubu 9. Hafta 03/12/2022 14:00 Gökbörüspor - Kelekçi Gençlikspor
Denizli SAL Kırmızı Grup 8. Hafta 03/12/2022 16:00 Yeşil Çınarspor - Bağbaşı Zeytinköyspor
Denizli SAL Beyaz Grup 8. Hafta 04/12/2022 16:00 Denizli Adaletspor - Kale Belediyespor
Kadınlar 1.Lig 8. Hafta 07/12/2022 12:00 Üstek Grup Horozkentspor - Soma Zaferspor
Kadınlar 1.Lig 10. Hafta 18/12/2022 12:00 Üstek Grup Horozkentspor - Bağcılar Evrenspor
Kadınlar 1.Lig 12. Hafta 08/01/2023 12:00 Üstek Grup Horozkentspor - Nuhspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design