Saraçoğlu Stadı
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Denizli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Denizli Sanayigücü, Kocaderespor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Denizli 1.Amatör C Grubu 15. Hafta     Denizli Demiryolgücü 3-0 Gürpınarspor
Denizli 2.Amatör B Grubu 4. Hafta   13:00 Irlıganlıspor - Güzelyurtspor
Denizli 2.Amatör C Grubu 4. Hafta   13:00 Akköy Musabeyspor - Çok İyi Babadağ Gençlikspor
Denizli Ali İpek Süper Amatör 22. Hafta   15:00 Dokuzkavaklarspor - Beyağaç Belediyespor
Denizli 2.Amatör A Grubu 4. Hafta   15:00 Eskiköyspor - Gökbörüspor
Denizli 2.Amatör A Grubu 4. Hafta   17:00 Eskihisarspor - Hisarspor
Denizli 2.Amatör C Grubu 4. Hafta   17:00 Pelitlibağ Horoz Gençlikspor - Elit Futbol Kulübü
Denizli Ali İpek Süper Amatör 2. Hafta 29/09/2019 16:00 Dokuzkavaklarspor 9-2 Karakovaspor
Denizli Ali İpek Süper Amatör 3. Hafta 05/10/2019 16:00 Karakovaspor 0-4 Bağbaşı Zeytinköyspor
Denizli 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 06/10/2019 16:00 Pamukkalespor 2-2 Denizli Türk Telekom
Denizli Ali İpek Süper Amatör 4. Hafta 13/10/2019 15:00 Dokuzkavaklarspor 1-5 Serinhisarspor
Denizli 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 19/10/2019 13:00 Pamukkalespor 2-0 Tekkeköyspor
Denizli Ali İpek Süper Amatör 5. Hafta 19/10/2019 15:00 Karakovaspor 2-14 Akkonakspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 1. Hafta 19/10/2019 17:00 Yağmur İzolasyon Akhanspor 1-1 Başkarcı İdman Yurdu
Denizli 1.Amatör C Grubu 2. Hafta 26/10/2019 14:00 Denizli Demiryolgücü 1-0 Işıklıspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 26/10/2019 16:00 Kocaderespor 1-1 Merkezefendispor
Denizli 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 27/10/2019 13:00 Tekkeköyspor 0-1 Üçler Albayrak Büyükşehirspor
Denizli Ali İpek Süper Amatör 6. Hafta 27/10/2019 15:00 Dokuzkavaklarspor 7-2 Yeşil Çivril Belediyespor
Denizli Ali İpek Süper Amatör 6. Hafta 27/10/2019 17:00 Karakovaspor 3-5 Acıpayam Belediyespor
Denizli 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 03/11/2019 16:00 Denizli Demiryolgücü 5-2 İğdir Kayagücü Gençlikspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 3. Hafta 03/11/2019 18:00 Yağmur İzolasyon Akhanspor 3-6 Nikferspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 4. Hafta 09/11/2019 14:00 Kocaderespor 6-2 Varol Tekstil Şirinköyspor
Denizli 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 10/11/2019 13:00 Pamukkalespor 0-4 Denizli Yıldızspor
Denizli Ali İpek Süper Amatör 8. Hafta 10/11/2019 15:00 Dokuzkavaklarspor 2-1 Alparslan Gençlikspor
Denizli Ali İpek Süper Amatör 8. Hafta 10/11/2019 17:00 Karakovaspor 3-10 Serinhisarspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 5. Hafta 16/11/2019 16:00 Denizli Demiryolgücü 3-1 Başkarcı İdman Yurdu
Denizli 1.Amatör A Grubu 8. Hafta 23/11/2019 11:00 Pamukkalespor 10-3 Gökbörü İncilipınarspor
Denizli Ali İpek Süper Amatör 10. Hafta 24/11/2019 14:00 Karakovaspor 2-6 Yeşil Çivril Belediyespor
Denizli Ali İpek Süper Amatör 10. Hafta 24/11/2019 16:00 Dokuzkavaklarspor 1-3 Buldan Belediyespor
Denizli 1.Amatör C Grubu 7. Hafta 30/11/2019 14:00 Denizli Demiryolgücü 2-0 Nikferspor
Denizli 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 07/12/2019 13:00 Pamukkalespor 5-5 Çardak Belediyespor
Denizli Ali İpek Süper Amatör 12. Hafta 07/12/2019 15:00 Karakovaspor 2-7 Alparslan Gençlikspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 9. Hafta 14/12/2019 15:00 Denizli Demiryolgücü 0-1 Değirmenönüspor
Denizli Ali İpek Süper Amatör 13. Hafta 15/12/2019 15:00 Dokuzkavaklarspor 5-0 Denizligücü
Denizli 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 15/12/2019 17:00 Kocaderespor 4-0 İncilipınargücü Gençlikspor
Denizli Ali İpek Süper Amatör 14. Hafta 19/01/2020 13:00 Dokuzkavaklarspor 4-1 Akkonakspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 10. Hafta 25/01/2020 12:00 Kocaderespor 6-1 Bozkurt Belediyespor
Denizli 1.Amatör C Grubu 10. Hafta 25/01/2020 16:00 Denizli Demiryolgücü 2-0 Denizli Adaletspor
Denizli 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 01/02/2020 14:00 Pamukkalespor 2-4 Şemiklerspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 11. Hafta 02/02/2020 13:00 Işıklıspor 2-3 Denizli Demiryolgücü
Denizli Ali İpek Süper Amatör 16. Hafta 02/02/2020 15:00 Dokuzkavaklarspor 3-3 Yeşilköyspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 02/02/2020 17:00 Merkezefendispor 2-6 Kocaderespor
Denizli 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 16/02/2020 16:00 Kocaderespor 4-3 Kıralan Demirspor
Denizli 1.Amatör A Grubu 16. Hafta 16/02/2020 18:00 Pamukkalespor 6-2 Üçler Albayrak Büyükşehirspor
Denizli Ali İpek Süper Amatör 18. Hafta 22/02/2020 15:00 Dokuzkavaklarspor 5-0 Kalınkozspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 13. Hafta 23/02/2020 14:00 Denizli Demiryolgücü 7-0 Kuşpınarspor
Denizli 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 29/02/2020 13:00 Eskiköyspor 13-0 Sarayköy Efelerspor
Denizli 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 01/03/2020 13:00 Denizli Merkezspor 1-3 Denizli Sanayigücü
Denizli 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 01/03/2020 15:00 Pamukkalespor 11-3 Yeni Güneyspor
Denizli 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 01/03/2020 17:00 Pamukkale Fatihspor 0-4 Yenicekentspor
Denizli 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 07/03/2020 15:00 Denizli Sanayigücü 5-1 Güzelyurtspor
Denizli Ali İpek Süper Amatör 20. Hafta 08/03/2020 15:00 Dokuzkavaklarspor 12-0 Tavas Birlikspor
Denizli 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 08/03/2020 17:00 Irlıganlıspor 0-3 Yeşil Çınarspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 14/03/2020 17:00 Kocaderespor - Şahinspor
Denizli 1.Amatör A Grubu 20. Hafta 15/03/2020 14:00 Pamukkalespor 4-5 Dodurgalarspor
Denizli 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 15/03/2020 16:00 Pamukkale Fatihspor 6-5 Akköy Musabeyspor
Denizli 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 15/03/2020 18:00 Denizli Merkezspor 2-5 Irlıganlıspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-20 ++ | MI Design