Şirinköy Sahası
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Denizli

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): Kalınkozspor, Merkezefendispor, Servergazi FK, Varol Tekstil Şirinköyspor

Adres: -

2019/20 Sezonu Maç programı

Denizli 1.Amatör B Grubu 17. Hafta   13:00 Varol Tekstil Şirinköyspor - Merkezefendispor
Denizli Ali İpek Süper Amatör 22. Hafta   15:00 Bağbaşı Zeytinköyspor - Alparslan Gençlikspor
Denizli 2.Amatör B Grubu 4. Hafta   15:00 Servergazi FK - Denizli Gençlergücü
Denizli 1.Amatör B Grubu 17. Hafta   17:00 Denizli Kartalspor - İncilipınargücü Gençlikspor
Denizli Ali İpek Süper Amatör 3. Hafta 05/10/2019 16:00 Kalınkozspor 2-3 Beyağaç Belediyespor
Denizli 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 19/10/2019 13:00 Varol Tekstil Şirinköyspor 4-1 Şahinspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 19/10/2019 15:00 Merkezefendispor 2-4 Denizli Kartalspor
Denizli 1.Amatör C Grubu 1. Hafta 19/10/2019 17:00 Denizli Adaletspor 1-6 Denizli Demiryolgücü
Denizli 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 26/10/2019 14:00 Denizli Kartalspor 6-0 Kıralan Demirspor
Denizli Ali İpek Süper Amatör 7. Hafta 02/11/2019 14:00 Kalınkozspor 1-2 Denizligücü
Denizli 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 03/11/2019 16:00 Varol Tekstil Şirinköyspor 1-4 Denizli Kartalspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 3.Grup 1. Hafta 10/11/2019 12:00 Denizli Horozkentspor 8-0 Konyaaltı Gençlikspor
Denizli Ali İpek Süper Amatör 9. Hafta 16/11/2019 14:00 Kalınkozspor 4-1 Karakovaspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 17/11/2019 13:00 Merkezefendispor 2-1 Bozkurt Belediyespor
Denizli 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 17/11/2019 15:00 Denizli Kartalspor 7-0 Şahinspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 23/11/2019 11:00 Kocaderespor 1-2 Denizli Kartalspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 3.Grup 3. Hafta 24/11/2019 12:00 Denizli Horozkentspor 4-1 Alanya Demirspor
Denizli Ali İpek Süper Amatör 10. Hafta 24/11/2019 14:00 Bağbaşı Zeytinköyspor 3-1 Beyağaç Belediyespor
Denizli 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 01/12/2019 14:00 Varol Tekstil Şirinköyspor 3-0 Bozkurt Belediyespor
Denizli 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 07/12/2019 14:00 Merkezefendispor 6-0 Varol Tekstil Şirinköyspor
Denizli Ali İpek Süper Amatör 12. Hafta 07/12/2019 14:00 Bağbaşı Zeytinköyspor 3-2 Dokuzkavaklarspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 3.Grup 5. Hafta 08/12/2019 13:00 Denizli Horozkentspor 18-0 Manisa Esnaf Gençlikspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 9. Hafta 15/12/2019 13:00 Varol Tekstil Şirinköyspor 1-4 Kıralan Demirspor
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 3.Grup 7. Hafta 29/12/2019 15:00 Denizli Horozkentspor 8-0 Karşıyaka BESEM
Kadınlar Özge Kanbay 3.Lig 3.Grup 9. Hafta 12/01/2020 14:00 Denizli Horozkentspor 5-0 Afyon İdman Yurdu
Denizli Ali İpek Süper Amatör 14. Hafta 19/01/2020 14:00 Bağbaşı Zeytinköyspor 0-0 Denizligücü
Denizli 1.Amatör C Grubu 12. Hafta 15/02/2020 15:00 Başkarcı İdman Yurdu 2-2 Denizli Adaletspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 12. Hafta 16/02/2020 14:00 Denizli Kartalspor 3-0 Varol Tekstil Şirinköyspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 23/02/2020 12:00 Varol Tekstil Şirinköyspor 2-1 Kocaderespor
Denizli 1.Amatör C Grubu 13. Hafta 23/02/2020 16:00 Denizli Adaletspor 1-2 Gürpınarspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 23/02/2020 18:00 Merkezefendispor 2-1 İncilipınargücü Gençlikspor
Denizli 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 29/02/2020 14:00 Bereketlispor 1-4 Eskihisarspor
Denizli 2.Amatör C Grubu 1. Hafta 29/02/2020 16:00 Çok İyi Babadağ Gençlikspor 3-0 Alpler Gençlikspor
Denizli 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 01/03/2020 17:00 Güzelyurtspor 0-3 Denizli Gençlergücü
Denizli 2.Amatör A Grubu 2. Hafta 07/03/2020 13:00 Hisarspor 6-2 Sarayköy Efelerspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 07/03/2020 17:00 Denizli Kartalspor 1-3 Kocaderespor
Denizli 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 08/03/2020 12:00 Varol Tekstil Şirinköyspor 5-1 İncilipınargücü Gençlikspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 08/03/2020 14:00 Merkezefendispor 5-0 Şahinspor
Denizli Ali İpek Süper Amatör 20. Hafta 08/03/2020 16:00 Bağbaşı Zeytinköyspor 2-1 Yeşil Çivril Belediyespor
Denizli 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 08/03/2020 18:00 Servergazi FK 5-1 Denizli Merkezspor
Denizli 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 14/03/2020 16:00 Merkezefendispor 1-18 Kıralan Demirspor
Denizli 2.Amatör D Grubu 3. Hafta 14/03/2020 18:00 Denizli İstiklalspor 2-0 Çalıköyspor
Denizli 2.Amatör A Grubu 3. Hafta 15/03/2020 14:00 Hisarspor 12-0 İncilipınarkentspor
Denizli 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 15/03/2020 16:00 Güzelyurtspor 1-7 Servergazi FK
Denizli 2.Amatör C Grubu 3. Hafta 15/03/2020 18:00 Çok İyi Babadağ Gençlikspor 4-0 Pelitlibağ Horoz Gençlikspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design