2021/22 Sezonu Maç programı

Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 3.Grup 2. Hafta 07/11/2021 13:00 Bismil 21 Sportif Faaliyetler 0-5 Bismil 1936 Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 3.Grup 3. Hafta 14/11/2021 13:00 Bismil 1936 Gençlikspor 1-2 12 Bingölspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 3.Grup 5. Hafta 27/11/2021 13:00 Bismil 21 Sportif Faaliyetler 0-3 Elazığ Yolspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 3.Grup 5. Hafta 28/11/2021 12:00 Bismil 1936 Gençlikspor 0-0 Çınar Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 1. Hafta 28/11/2021 14:30 Bismil 15 Temmuz Gençlikspor 0-5 Erganispor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 3.Grup 7. Hafta 11/12/2021 12:30 Bismil 21 Sportif Faaliyetler 0-2 Dersimspor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 3. Hafta 11/12/2021 14:30 Bismil 15 Temmuz Gençlikspor 1-3 Licespor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 3.Grup 7. Hafta 12/12/2021 13:00 Bismil 1936 Gençlikspor 0-2 Dilege A.Ş. Fırat Üniversitesi
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 1. Hafta 18/12/2021 13:00 Bismil Ova Yıldızları Gençlikspor 2-1 Lice Kayaspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 3.Grup 9. Hafta 25/12/2021 13:00 Bismil 21 Sportif Faaliyetler 0-0 Karlıova Yıldırımspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 3.Grup 9. Hafta 26/12/2021 13:00 Bismil 1936 Gençlikspor 3-1 Kovancılarspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 3. Hafta 01/01/2022 14:00 Bismil Ova Yıldızları Gençlikspor 5-2 Diyarbakır Demirspor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 6. Hafta 02/01/2022 14:00 Bismil 15 Temmuz Gençlikspor 1-3 Diyarbakır Yolspor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 8. Hafta 12/01/2022 14:00 Bismil 15 Temmuz Gençlikspor 0-2 Diyarbakır Sanayi Sitesi
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 16/01/2022 14:00 Bismil Ova Yıldızları Gençlikspor 0-5 Diyarbakır Adaletspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 3.Grup 10. Hafta 06/02/2022 13:00 Bismil 21 Sportif Faaliyetler 0-3 Kovancılarspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 3.Grup 11. Hafta 13/02/2022 13:00 Bismil 1936 Gençlikspor 2-0 Bismil 21 Sportif Faaliyetler
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 11. Hafta 20/02/2022 14:00 Bismil 15 Temmuz Gençlikspor 0-5 Kocaköy Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 3.Grup 13. Hafta 26/02/2022 13:00 Bismil 21 Sportif Faaliyetler 0-4 12 Bingölspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 3.Grup 13. Hafta 27/02/2022 13:00 Bismil 1936 Gençlikspor 1-0 Elazığ Yolspor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 13. Hafta 05/03/2022 14:00 Bismil 15 Temmuz Gençlikspor 1-1 Seyrantepe Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör B Grubu 14. Hafta 09/03/2022 14:00 Bismil 15 Temmuz Gençlikspor 1-4 Öz Diyar Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 10/03/2022 14:00 Bismil Ova Yıldızları Gençlikspor 4-0 Diyarbakır 1968 Spor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 3.Grup 15. Hafta 19/03/2022 13:00 Bismil 21 Sportif Faaliyetler 1-2 Çınar Belediyespor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 3.Grup 15. Hafta 20/03/2022 13:00 Bismil 1936 Gençlikspor 1-0 Dersimspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 13. Hafta 20/03/2022 15:30 Bismil Ova Yıldızları Gençlikspor 0-0 Dicle Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 15. Hafta 27/03/2022 14:00 Bismil Ova Yıldızları Gençlikspor 2-5 Şeyh Şamil Gençlikspor
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 3.Grup 17. Hafta 02/04/2022 13:00 Bismil 21 Sportif Faaliyetler 0-7 Dilege A.Ş. Fırat Üniversitesi
Bölgesel Amatör Lig 1. Bölge 3.Grup 17. Hafta 03/04/2022 13:00 Bismil 1936 Gençlikspor 2-1 Karlıova Yıldırımspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 07/04/2022 16:00 Bismil Ova Yıldızları Gençlikspor 1-4 Kızıl Anka FK
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design