Şehitlik 1 Nolu Saha
Stadyum Bilgileri

Bulunduğu il: Diyarbakır

Kapasite: -

Evsahibi takım(lar): -

Adres: -

2018/19 Sezonu Maç programı

Diyarbakır Süper Amatör 2. Hafta 06/10/2018 14:00 Kayapınar Belediyespor 0-4 Bismil Kızılay Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 14/10/2018 13:00 Kocaköy Gençlikspor 1-1 Bismil 15 Temmuz Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 1. Hafta 14/10/2018 15:00 Şeyhşamil Gençlikspor 1-3 Öz Diyar Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 2. Hafta 21/10/2018 11:00 Eğil Belediye Gençlikspor 2-1 Has Bismil Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 2. Hafta 21/10/2018 13:00 Kocaköy Gençlikspor 3-2 Silvan Aslanspor
Diyarbakır Süper Amatör 4. Hafta 21/10/2018 15:00 Kayapınar Belediyespor 0-8 Çınar Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 3. Hafta 27/10/2018 15:00 Öz Diyar Gençlikspor 1-2 Sur Belediyespor
Diyarbakır Süper Amatör 5. Hafta 28/10/2018 15:00 Hançepekspor 1-0 Mezopotamyaspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 4. Hafta 04/11/2018 12:30 Çamlıca Gençlikspor 3-0 Has Bismil Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 6. Hafta 04/11/2018 15:00 Amed Alipaşaspor 3-2 Hançepekspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 10/11/2018 11:00 Gazilerspor 1-1 Çamlıca Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 10/11/2018 13:00 Yenişehir Harb-İş 5-1 Ergani Gençlik Hizmetlerispor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 5. Hafta 10/11/2018 15:00 Diyarbakır Futbol Kulübü 0-1 Has Bismil Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 7. Hafta 11/11/2018 13:00 Hançepekspor 8-2 Silvan Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 5. Hafta 11/11/2018 15:00 Diyarbakır İl Özel İdare Ayspor 0-0 Sur Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 6. Hafta 17/11/2018 15:00 Sur Belediyespor 2-0 Seyrantepe Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 6. Hafta 18/11/2018 13:00 Çamlıca Gençlikspor 2-2 Diyarbakır Futbol Kulübü
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 7. Hafta 24/11/2018 13:00 Çamlıca Gençlikspor 0-4 Licespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 25/11/2018 13:00 Diyarbakırspor 3-1 Silvan Aslanspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 7. Hafta 25/11/2018 15:00 Öz Diyar Gençlikspor 1-3 Bismil 15 Temmuz Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 10. Hafta 02/12/2018 11:00 Amed Alipaşaspor 7-0 Kayapınar Belediyespor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 02/12/2018 13:00 Diyarbakır İl Özel İdare Ayspor 0-2 Bismil 15 Temmuz Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 8. Hafta 02/12/2018 15:00 Seyrantepe Gençlikspor 0-1 Diyarbakırspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 08/12/2018 13:00 Gazilerspor 4-1 Has Bismil Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 9. Hafta 09/12/2018 13:00 Çamlıca Gençlikspor 3-1 Eğil Belediye Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 10. Hafta 13/01/2019 14:00 Gazilerspor 1-4 Diyarbakır Futbol Kulübü
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 11. Hafta 20/01/2019 11:00 Sur Belediyespor 4-1 Bismil 15 Temmuz Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 11. Hafta 20/01/2019 13:00 Çamlıca Gençlikspor 8-0 Ergani Gençlik Hizmetlerispor
Diyarbakır Süper Amatör 14. Hafta 20/01/2019 15:00 Kayapınar Belediyespor 2-3 Hançepekspor
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 12. Hafta 27/01/2019 13:00 Çamlıca Gençlikspor 1-2 Hani Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 13. Hafta 03/02/2019 13:00 Seyrantepe Gençlikspor 3-2 Bismil 15 Temmuz Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 17. Hafta 10/02/2019 14:00 Hançepekspor 0-4 Bismil 21 Sportif Faaliyetler
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 15. Hafta 17/02/2019 13:00 Şeyhşamil Gençlikspor 1-7 Silvan Aslanspor
Diyarbakır Süper Amatör 18. Hafta 17/02/2019 15:00 Mezopotamyaspor 3-1 Hançepekspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 23/02/2019 11:00 Diyarbakır Ziraatspor 0-1 Asur Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 1. Hafta 23/02/2019 13:00 Lice Kayaspor 2-1 Diyarbakır Adaletspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 1. Hafta 23/02/2019 15:00 1903 Diyarbakır Kartalspor 2-10 Diyarbakır Aslanspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 24/02/2019 11:00 Seyrantepe Gençlikspor 5-11 Şeyhşamil Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 16. Hafta 24/02/2019 13:00 Kocaköy Gençlikspor 2-1 Diyarbakır İl Özel İdare Ayspor
Diyarbakır Süper Amatör 19. Hafta 24/02/2019 15:00 Hançepekspor 1-0 Amed Alipaşaspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 02/03/2019 12:00 Diyar 21 Spor 0-5 1903 Diyarbakır Kartalspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 2. Hafta 03/03/2019 11:30 Diyarbakır 1968 Spor 1-5 Asur Gençlikspor
Diyarbakır Süper Amatör 20. Hafta 03/03/2019 14:00 Amed Alipaşaspor 0-0 Bismil Kızılay Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör B Grubu 17. Hafta 03/03/2019 15:00 Diyarbakırspor 7-0 Seyrantepe Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 06/03/2019 14:00 Diyarbakır Ziraatspor 3-0 Diyar 21 Spor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 3. Hafta 06/03/2019 16:00 Diyarbakır Aslanspor 2-1 Asur Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 09/03/2019 13:00 Diyar 21 Spor 2-5 Diyarbakır Aslanspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 4. Hafta 09/03/2019 15:00 Diyarbakır 639 Spor 3-2 Diyarbakır Ziraatspor
Diyarbakır Süper Amatör 21. Hafta 10/03/2019 12:00 Kayapınar Belediyespor 1-7 Bismil 21 Sportif Faaliyetler
Diyarbakır 1.Amatör A Grubu 18. Hafta 10/03/2019 14:00 Eğil Belediye Gençlikspor 2-6 Çamlıca Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 16/03/2019 12:00 Asur Gençlikspor 3-0 Diyar 21 Spor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 5. Hafta 17/03/2019 12:00 Diyarbakır Aslanspor 4-1 Diyarbakır 639 Spor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 5. Hafta 17/03/2019 14:00 Lice Kayaspor 2-1 Sur Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 24/03/2019 10:00 1903 Diyarbakır Kartalspor 2-2 Asur Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 6. Hafta 24/03/2019 12:00 Ergani Anadolu İmam Hatip Lisesi 0-3 Diyarbakır Adaletspor
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 1. Hafta 24/03/2019 14:00 Çamlıca Gençlikspor 1-2 Kocaköy Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 6. Hafta 24/03/2019 16:00 Diyarbakır 639 Spor 3-2 Diyar 21 Spor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 27/03/2019 14:00 Diyar 21 Spor 1-2 Diyarbakır 1968 Spor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 7. Hafta 27/03/2019 16:00 Diyarbakır Ziraatspor 1-1 1903 Diyarbakır Kartalspor
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 2. Hafta 30/03/2019 14:00 Licespor 5-0 Çamlıca Gençlikspor
Diyarbakır 1.Amatör Play-Off 3. Hafta 06/04/2019 14:00 Çamlıca Gençlikspor 0-6 Çüngüş Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 07/04/2019 10:00 Diyar 21 Spor 1-5 Karacadağspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 8. Hafta 07/04/2019 12:00 Diyarbakır Adaletspor 4-1 Lice Kayaspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 07/04/2019 14:00 Asur Gençlikspor 6-1 Diyarbakır Ziraatspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 8. Hafta 07/04/2019 16:00 Diyarbakır Aslanspor 3-1 1903 Diyarbakır Kartalspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 9. Hafta 14/04/2019 12:00 Lice Kayaspor 0-1 Ergani Sportif Faaliyetler
Diyarbakır Süper Amatör 26. Hafta 14/04/2019 14:30 Amed Alipaşaspor 1-3 Bismil 21 Sportif Faaliyetler
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 9. Hafta 14/04/2019 16:30 1903 Diyarbakır Kartalspor 2-0 Diyar 21 Spor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 17/04/2019 12:00 Diyar 21 Spor 1-6 Diyarbakır Ziraatspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 17/04/2019 14:00 Asur Gençlikspor 1-11 Diyarbakır Aslanspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 10. Hafta 17/04/2019 16:00 Diyarbakır 639 Spor 4-0 1903 Diyarbakır Kartalspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 11. Hafta 21/04/2019 14:30 Diyarbakır Aslanspor 6-1 Diyar 21 Spor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 24/04/2019 14:30 Sur Gençlikspor 2-0 Lice Kayaspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 12. Hafta 24/04/2019 16:00 Diyarbakır 639 Spor 2-2 Diyarbakır Aslanspor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 12. Hafta 24/04/2019 16:30 Dicle Gençlikspor 3-3 Diyarbakır Adaletspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 13. Hafta 27/04/2019 12:30 Diyar 21 Spor 0-5 Diyarbakır 639 Spor
Diyarbakır 2.Amatör A Grubu 14. Hafta 30/04/2019 16:30 Lice Kayaspor 0-1 Surkent 21 Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 01/05/2019 12:30 Diyarbakır 1968 Spor 5-1 Diyar 21 Spor
Diyarbakır 2.Amatör B Grubu 14. Hafta 01/05/2019 14:30 1903 Diyarbakır Kartalspor 2-0 Diyarbakır Ziraatspor
Diyarbakır 2.Amatör Play-Off 1. Hafta 12/05/2019 16:30 Diyarbakır 639 Spor 1-2 Sur Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör Play-Off 2. Hafta 15/05/2019 21:30 Diyarbakır 1968 Spor 1-2 Diyarbakır Aslanspor
Diyarbakır 2.Amatör Play-Off 3. Hafta 19/05/2019 21:30 Surkent 21 Gençlikspor 4-5 Diyarbakır Aslanspor
Diyarbakır 2.Amatör Play-Off 4. Hafta 22/05/2019 21:30 Diyarbakır Aslanspor 4-3 Sur Gençlikspor
Diyarbakır 2.Amatör Play-Off 4. Hafta 23/05/2019 21:30 Surkent 21 Gençlikspor 1-1 Diyarbakır 639 Spor
Diyarbakır 2.Amatör Play-Off 5. Hafta 25/05/2019 21:30 Sur Gençlikspor - Diyarbakır 1968 Spor
Diyarbakır 2.Amatör Play-Off 5. Hafta 26/05/2019 22:00 Diyarbakır 639 Spor - Diyarbakır Aslanspor
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design